NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 129 130 131 132 133 134 135 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 08:45  
Cytuj
Stawiam na Myszkę umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 08:45  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
Którą zbałamuci Paweł?

Obrazek


Myszkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
polityka miłości....

Obrazek


patafiany Palikota i UBota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 09:45  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:11  
Cytuj
"Wolność wywalczona i uzyskana to nie znaczy robić wszystko bo wolno . Nie wolno nikogo obrażać , nie wolno , pluć na rząd wybrany w demokratycznych wyborach przez naród , nie wolno łamać prawa , manifestacje swoje niezadowolenie wobec władzy można przejawić drogą pokojową przyzwoitymi hasłami nie wulgarnymi . Nie wolno pod grożbą kary rzucanie czymkolwiek w samochody rządowe , kopanie w barierki , wykrzykiwanie , walenie w różne przedmioty które wytwarzają hałas , to są tylko niektóre mankamenty które tej hołocie nie wolno ,A jak nie rozumieją to zostało pałowanie , jak to mówił Wałęsa i karanie aż zrozumieją."

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:14  
Cytuj
Kiedy rzeczywistość nie pokrywa się z hasłami

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2017r. 14:53  
Cytuj
Hipokryzja i zakłamanie ciamajdamu.
Nie są w stanie ukryć tego, że próbują wykorzystywać różne hasła nie wierząc w nie.

Zawsze na wierzch wychodzi, że tylko o nietykalność układu i koryto chodzi.

Ktoś ostatnio prawidłowo rozszyfrował "obywatele RP" - to Obywatele Ruchu Palikota. - Tam wylądowała ta bezideowa chuliganeria.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
Stawiam na Myszkę umiech



JA na s


winke Piggy czyli Lubnauergood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
Stawiam na Myszkę umiech


Ja na swinke PiGGY czyli Lubnauergood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 14:13  
Cytuj
Paweł Kukiz nie wykluczył w poniedziałek, że m.in. ze względu na szykowane przez PiS zmiany w ordynacji wyborczej, przekształci swój ruch Kukiz'15 w partię polityczną.

Czytaj więcej na http://fakty(...)gn=other


Zapomniał chyba kłamczuszek jak obiecywał swoim wyborcom że jeśli zostanie politykiem to będzie można napluć mu w twarz. Już dawno uznałem że głos jaki oddałem na jego ugrupowanie to głos zmarnowany.
Przepotwarzenie się w polityka tłumaczy zmiana ordynacji wyborczej przez PIS, tylko ze on już o tym wspominał zanim Pisiorki zaczęły majstrować przy ordynacji.
Czas napluć mu w twarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Paweł Kukiz nie wykluczył w poniedziałek, że m.in. ze względu na szykowane przez PiS zmiany w ordynacji wyborczej, przekształci swój ruch Kukiz'15 w partię polityczną.

Czytaj więcej na http://fakty(...)gn=other


Zapomniał chyba kłamczuszek jak obiecywał swoim wyborcom że jeśli zostanie politykiem to będzie można napluć mu w twarz. Już dawno uznałem że głos jaki oddałem na jego ugrupowanie to głos zmarnowany.
Przepotwarzenie się w polityka tłumaczy zmiana ordynacji wyborczej przez PIS, tylko ze on już o tym wspominał zanim Pisiorki zaczęły majstrować przy ordynacji.
Czas napluć mu w twarz.


To napluj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2017r. 20:15  
Cytuj
Szkoda śliny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 08:10  
Cytuj
polityka miłości ze strony totalnych

"Jak wynika z relacji polityków PiS, groźby pod ich adresem są właściwie na porządku dziennym. – Od 12 lat jestem politykiem. Miałam dużo nieprzyjemnych sytuacji. Pomalowano drzwi mojego biura poselskiego, drzwi od mojego domu wymazano kałem. Policja oczywiście nie ustaliła sprawców – mówi Iwona Arent z PiS.

Posłanka dodaje, że najbardziej boi się o pracowników swoich biur. – Kupiłam im gaz i kazałam trzymać w szufladach, żeby mieli jak się bronić w razie napaści.
Sama też bym nosiła, ale często latam samolotem i musiałabym go wyrzucać przed wejściem na pokład. Kupiłam za to psa obronnego i jak mam wyjść z domu, to zabieram go ze sobą – podkreśla Arent. – Jest obawa, że coś mi się stanie. Moi koledzy i koleżanki z partii przyznają, że boją się o życie i zdrowie – dodaje.
Marek Suski z PiS przyznaje, że gróźb jest bardzo dużo. – Niedawno zgłaszaliśmy do prokuratury e-maile, w których ktoś pisał, że będzie gwałcił kobiety z PiS, podrzynał nam gardła i rozcinał brzuchy - mówi poseł."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 18:07  
Cytuj
Nie popieram żadnych gróźb i zastraszania. Mam jednak obawy, że to robota samych pisiorów by wywołać niepokoje i atmosferę zagrożenia. Każdy ma swój Reichstag.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Nie popieram żadnych gróźb i zastraszania. Mam jednak obawy, że to robota samych pisiorów by wywołać niepokoje i atmosferę zagrożenia. Każdy ma swój Reichstag.


Z tym Reichstagiem to dobre. Zawsze mi się wydawało że Kaczyński jest trochę podobny do Hitlera. Adolf lubił psy , Jaro lubi koty , przypadek?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 21:48  
Cytuj
Hmmmm a kto spalił tą budkę strażniczą pod ruską ambasadą?
PO już miało swój "reichstag"....goodgoodgood

Edo w tej chwili każdy kto podnosi temat zachowania tożsamości narodowej w danym kraju jest faszystą. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2017r. 21:48  
Cytuj
dubel

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 06:08  
Cytuj
Niektórym się pojęcia pomyliły ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 06:31  
Cytuj
CYTAT
Hmmmm a kto spalił tą budkę strażniczą pod ruską ambasadą?
PO już miało swój "reichstag"....goodgoodgood

Edo w tej chwili każdy kto podnosi temat zachowania tożsamości narodowej w danym kraju jest faszystą. zaklopotany


Nie Mirku, każdy kto podnosi łapę i hajluje, bije lub zastrasza obcokrajowców. To duża różnica. Można podnosić temat tożsamości narodowej a przy tym być tolerancyjnym na inne nacje, wyznania i orientacje seksualne.

Od razu napiszę by jakiś "inteligentny inaczej" nie wysunął pochopnych wniosków. Tolerancja nie oznacza zgody na łamanie prawa.


rsta, obym nie miał racji. Biura z monitoringiem a sprawców nie ma. Kurski nie pokazał umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
rsta, obym nie miał racji. Biura z monitoringiem a sprawców nie ma. Kurski nie pokazał umiech


Tą wypowiedzią Andrzejku zaniżasz poziom, wygląda na to że twoim zdaniem monitoring jest gwarancją wykrycia ewentualnego sprawcy.

Wiesz, miałem kiedyś takie zdarzenie, drobny złodziejaszek próbował włamać się do mojego samochodu, monitoring był ale co z tego jak sprawca miał kaptur i nie było widać twarzy.
A do zakończenia śledztwa, które oczywiście zostało umorzone, miałem prykaz nie upubliczniać tych nagrań.

Zbyt pochopnie wyciągasz wnioski z doniesień medialnych, które to jak wiadomo maja "wybujałą fantazje"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 14:51  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
rsta, obym nie miał racji. Biura z monitoringiem a sprawców nie ma. Kurski nie pokazał umiech


Tą wypowiedzią Andrzejku zaniżasz poziom, wygląda na to że twoim zdaniem monitoring jest gwarancją wykrycia ewentualnego sprawcy.

Wiesz, miałem kiedyś takie zdarzenie, drobny złodziejaszek próbował włamać się do mojego samochodu, monitoring był ale co z tego jak sprawca miał kaptur i nie było widać twarzy.
A do zakończenia śledztwa, które oczywiście zostało umorzone, miałem prykaz nie upubliczniać tych nagrań.

Zbyt pochopnie wyciągasz wnioski z doniesień medialnych, które to jak wiadomo maja "wybujałą fantazje"
To żyłeś w państwie policyjnym. A teraz jest państwo Prawe i Sprawiedliwe.Soros powinien od was opłaty pobierać!nie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 16:02  
Cytuj

Postęp i Demokracja




W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się dyskusja na temat Jugendamtów połączona z projekcją spektaklu Marka Kochana „Traktat o miłości”. Obok autora sztuki w wydarzeniu zorganizowanym przez prof. Zdzisława Krasnodębskiego wzięli udział mecenas Stefan Hambura, politolog Wojciech Wilczek i Wojciech Pomorski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech.




Wojciech Pomorski, któremu Jugendamt odebrał dwie córeczki, podkreślił, że jego dzieci zostały całkowicie zgermanizowane. „Spotkałem je w tym roku w listopadzie - nie umiały rozmawiać z babcią, bo oduczono je mówić po polsku. Moja rodzina została zniszczona przez ciemnotę i absurdy, których dopuszczają się zakompleksieni ludzie mający w Niemczech władzę nad innymi” - powiedział Pomorski. Zaznaczył, że zebrany w jego sprawie materiał przez Jugendamt był porażający. Pomorski podkreślił, że ten schemat działania Jugendamtów jest powielany w przypadku wielu innych rodzin i choć później rodzice są oczyszczeni z wszelkich zarzutów, to decyzji o pozbawieniu praw rodzicielskich już cofnąć nie można. „Zostałem przeproszony przez rząd Niemiec za dyskryminację, ale poza werbalnymi przeprosinami nic za tym nie poszło” - powiedział Pomorski.

Obrońcy Odmiennych Stanów Swiadomosci:
http://telewizjarepublika.pl/skandal-senator-po-nazywa-wyborcow-pis-u-plebsem-i-w-wulgarny-sposob-obraza-rzad,58031.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 16:18  
Cytuj
CYTAT

Postęp i Demokracja




W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się dyskusja na temat Jugendamtów połączona z projekcją spektaklu Marka Kochana „Traktat o miłości”. Obok autora sztuki w wydarzeniu zorganizowanym przez prof. Zdzisława Krasnodębskiego wzięli udział mecenas Stefan Hambura, politolog Wojciech Wilczek i Wojciech Pomorski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech.




Wojciech Pomorski, któremu Jugendamt odebrał dwie córeczki, podkreślił, że jego dzieci zostały całkowicie zgermanizowane. „Spotkałem je w tym roku w listopadzie - nie umiały rozmawiać z babcią, bo oduczono je mówić po polsku. Moja rodzina została zniszczona przez ciemnotę i absurdy, których dopuszczają się zakompleksieni ludzie mający w Niemczech władzę nad innymi” - powiedział Pomorski. Zaznaczył, że zebrany w jego sprawie materiał przez Jugendamt był porażający. Pomorski podkreślił, że ten schemat działania Jugendamtów jest powielany w przypadku wielu innych rodzin i choć później rodzice są oczyszczeni z wszelkich zarzutów, to decyzji o pozbawieniu praw rodzicielskich już cofnąć nie można. „Zostałem przeproszony przez rząd Niemiec za dyskryminację, ale poza werbalnymi przeprosinami nic za tym nie poszło” - powiedział Pomorski.

Obrońcy Odmiennych Stanów Swiadomosci:
http://telewizjarepublika.pl/skandal-senator-po-nazywa-wyborcow-pis-u-plebsem-i-w-wulgarny-sposob-obraza-rzad,58031.html

czy ty czytasz to co wklejasz i piszesz?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2017r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
To żyłeś w państwie policyjnym. A teraz jest państwo Prawe i Sprawiedliwe.Soros powinien od was opłaty pobierać!nie wiemnie wiemnie wiemnie wiem


Wybacz Krzysiu, ale jakoś nie ogarniam Twojej wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 129 130 131 132 133 134 135 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »