NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 121 122 123 124 125 126 127 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Mam odmienne zdanie w tej kwestii.
Poczytaj andrzejka potluczony



Ty Mirku masz zawsze tak ze swoim zdaniem bo nawet z radości ze wygrał pis po latach napisałeś ze robisz wpis tylko po to aby dokuczyć andrzejkowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 19:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 20:05  
Cytuj

Uwolnić Korniki



Od kilku tygodni najwyżsi urzędnicy Unii Europejskiej praktycznie nie zabierają głosu ws. sytuacji w Katalonii ani działań władz w Madrycie przeciwko katalońskim politykom. Tymczasem dziś komisja sprawiedliwości Parlamentu Europejskiego rozpoczęła entą już eurodebatę na temat utraconych wpływów po przegranych wyborach w Polsce.

Poprzednie spotkanie wiceprzewodniczącego KE z posłami z komisji LIBE odbyło się 31 sierpnia. Przedstawiciele liberalnej lewicy w PE wzywali wówczas do zaostrzenia kursu wobec Polski, w tym uruchomienia art. 7 unijnego traktatu. Timmermans sugerował jednak, że mimo iż odpowiedź przekazana przez polskie władze na rekomendacje KE ws. praworządności nie rozwiewa wątpliwości, przed podjęciem dalszych kroków należy poczekać na ustawę o Sądzie Najwyższym. Opór środowiska anty+systemowego jest ciepło przyjmowany przez plantatorów w Holandii.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mam odmienne zdanie w tej kwestii.
Poczytaj andrzejka potluczony



Ty Mirku masz zawsze tak ze swoim zdaniem bo nawet z radości ze wygrał pis po latach napisałeś ze robisz wpis tylko po to aby dokuczyć andrzejkowi.


Moje "dogryzanie" mu i tak było niewspółmierne do jego zasług pod moim adresem. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 22:10  
Cytuj
Twoje w cudzysłowie. Po latach od razu uszczypać to jest nic ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 06:58  
Cytuj
Rząd nie dał pieniędzy na telefon dla dzieci w kłopotach. Wtedy do akcji wkroczył Kuba Błaszczykowski

http://natemat.pl/221457,rzad-nie-dal-pieniedzy-na-telefon-dla-dzieci-w-klopotach-wtedy-do-akcji-wkroczyl-kuba-blaszczykowski

Realna pomoc.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 07:18  
Cytuj
Nie przesadzaj "kryśka60" jest tu wielu zwolenników Kukiz15.

Adam Andruszkiewicz


"Opozycja totalna chce połączyć siły i wspólnie startować w wyborach. Ich zwycięstwo, byłoby WIELKĄ tragedią dla Polski. Chyba wszyscy się zgadzamy, że nie możemy oddać naszej kochanej Polski w ręce Tuska czy Petru. Nie ma takiej opcji. I zrobię WSZYSTKO, by do tego nigdy więcej nie doszło! Dlatego dziś zaproponowałem, abyśmy się zastanowili, czy lokalnie (np. w Warszawie) nie powinniśmy wyłonić wspólnego kandydata obozu patriotycznego, który łączyłby nasze wszystkie środowiska i dawałby duże szanse na zwycięstwo. Jak idzie o dobro oraz bezpieczeństwo Polski, to uważam, że czasem warto schować ambicje i podziały do kieszeni i po prostu się porozumieć dla wspólnego dobra. Bo Polska jest ponad nami wszystkimi! A Wy jak uważacie?



PO jest jednak nie tylko bezczelna, ale w dodatku uważa Polaków za idiotów. Spójrzcie co oni teraz wyprawiają:

1. PO ogłasza, że mimo potężnych afer, nadal chce rządzić w Warszawie. W dodatku na swojego kandydata na prezydenta Stolicy wystawia R. Trzaskowskiego, który był polityczną prawą ręką prezydent Waltz.

2. R. Trzaskowski, który był szefem sztabu wyborczego skompromitowanej Waltz, nagle wychodzi na konferencję prasową i oświadcza bez mrugnięcia okiem, że "nie podoba mu się oddawanie kamienic w ręce układów". Szkoda tylko, że parę lat wcześniej doprowadził do zwycięstwa osobę, pod rządami której właśnie kamienice kradziono a ludzi wyrzucano z domu jak śmieci.

3. Jeszcze kilka lat temu Trzaskowski był przedstawiany jako.. "poseł z Krakowa". Dziś, jeśli zajdzie taka potrzeba, czarodzieje od PRu będą mówić, że od zawsze był związany jedynie z Warszawą.

Głos na Trzaskowskiego z PO, to głos de facto za pozostaniem Hanny Gronkiewicz Waltz. Mam nadzieję, że wspólnie wystawimy kandydata, który obroni Polskę i Warszawę przed złodziejskimi kastami. Już dziś deklaruję, że osobiście włączę się w kampanię samorządową, aby przywrócić Polskę dla Obywateli i pożegnać złodziejskie układy w samorządach. Nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 10:16  
Cytuj
Trzaskowski to marionetka.
Ubarwiana, farbowana.... niestety wizerunek jest budowany nieudolnie. No i budulec kiepski.... co można bowiem wykreować na smrodzie afer, kłamstwach i ludzkiej krzywdzie?

To jest obecnie budulec PO.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 11:25  
Cytuj
Jaki pan, taki kram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 16:50  
Cytuj
Realnie to myśl samobójcza wysłać kogoś z PO na pożarcie w Warszawie. Więc wybrali kogoś kto przegra ale "odtruje ciągnącą się opinie za wice-szefową PO" bo sam jest "jej" symbolem ale sam nie jest przestępcą.

Zupełnie dobrze pomyślane, brawo :-) PR!

Polityka bez dna



http://niezalezna.pl/207947-zenujacy-wpis-biedronia-przyklad-skrajnej-glupoty-internauci-wprost-dno

Przegrana Biedronia to koniec epoki. Ale są już podjęte przeciwdziałania. Wiadomo ze miał na myśli siebie w swojej wypowiedzi.

Jesteśmy potencjalnie skłonni pójść razem w wyborach samorządowych - powiedział we wtorek lider Nowoczesnej Ryszard Petru po spotkaniu przedstawicieli opozycji.
Podkreślił, że opozycję łączy m.in. obrona sędziów, postępowych wartości oraz uwłaszczonych nieruchomości.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lis 2017r. 22:42  
Cytuj

Niech gra muzyka



- Od dłuższego czasu w Kukiz'15 trwają rozmowy również na temat mojej aktywności - mówi Adam Andruszkiewicz. Wielokrotnie nie zgadzałem się z różnymi posłami z klubu, m.in. z panem Tyszką. Sam lider Paweł Kukiz mówił wielokrotnie, że moja retoryka jest zbyt bliska PiS. Ja to odbieram jako retorykę patriotyczną. Po rozmowie w cztery oczy z Pawłem Kukizem podjąłem decyzję o odejściu z klubu Kukiz'15 - mówił Andruszkiewicz na antenie TVP Info.

Pytany o powody swojego odejścia, poseł powiedział: Przede wszystkim wszyscy wiedzą, że staram się bardzo bezkompromisowo walczyć z układami III RP. Dla mnie najważniejsze jest to, by do władzy nigdy nie powrócił obóz III RP.

No to jest jednak zasadnicza różnica zdań... od zdjęcia powyżej.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 21:15  
Cytuj
Dlatego właśnie odnoszę wrażenie że Kukiz miał być jedynie pomysłem na uszczknięcie głosów PiSowi i przekazanie ich ciamajdanowi....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 22:53  
Cytuj

Nowoczesność w meczecie



Brigitte Macron wraz z mężem przebywają z oficjalną wizytą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Okazuje się, że jedna z najnowocześniejszych pierwszych dam świata, wielkim szacunkiem darzy lokalnie zwyczaje i normy postępowania. Lokalne francuskie już trochę z rezerwą. Brigitte na wizytę w meczecie zdecydowała się zakryć włosy chustą, weszła też do świątyni bez butów, jak nakazuje islam. Prezydentowa pokazała też wielka klasę w ubiorze, wybierając tego dnia biały garnitur, który świetnie komponował się ze wzorzystą chustą. Zobaczcie to uniesienie wyborcze!



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2017r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Dlatego właśnie odnoszę wrażenie że Kukiz miał być jedynie pomysłem na uszczknięcie głosów PiSowi i przekazanie ich ciamajdanowi....


Rozwiń to. Jakby do tego miało dojść?
Po czym tak sądzisz? Jest to bardzo ciekawe.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 10:21  
Cytuj
W trakcie ostatnich wyborów i tuż po nich powstało kilka szalup ratunkowych PO i ich mocodawców, których zadaniem było odciągać elektorat od PiSu.

Morawiecki popierał syna - wyleciał.
Teraz ten młody.
Kukiz zrezygnował z JOWów, przyznał, że w czasie kampanii korzystał z pomocy służb...
- przyznał, że wcale nie chciałby być prezydentem (to po co kandydował?) Raczej po to by zmniejszyć szanse Dudy.ok

No i ten żółwik z Petru - próba zerwania quorum, porozumienie z nowoczesną w tej sprawie...
- popieranie małżeństw homo...

Dla mnie ewidentnie jest sterowany przez kogoś, kto próbuje rozgrywać PiS tak, by zyskało PO.
Bo polityk z niego żaden.
Antysystemowiec tym bardziej.

Co zostaje? Wydmuszka która miała przypodobać się prawicy i uszczknąć głosy PiSowi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 11:24  
Cytuj
Jakby miał przekazać te głosy PO?

Nie trzymam niczyjej strony ale Kukiz wystartował politycznie jak PO miało się całkiem dobrze i pis niezagrażał.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 14:16  
Cytuj
Reńka, kiedy Kukiz startował w wyborach to PO było już padliną uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Jakby miał przekazać te głosy PO?

Nie trzymam niczyjej strony ale Kukiz wystartował politycznie jak PO miało się całkiem dobrze i pis niezagrażał.


okokok

Czasami czytam te polityczne wypociny czy to Andrzejka, Mirka, Pelele i innych art2deco i jestem coraz bardziej przekonany ze maja kase z tych postow propagandowych i fake news.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Reńka, kiedy Kukiz startował w wyborach to PO było już padliną uśmiech


Ale on wcześniej był zdaje się radnym i udzielał się politycznie i raczej jakiś sens i logike miały jego postulaty czy teraz projekty ustaw.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2017r. 16:07  
Cytuj
Trop "pieniędzy" Heńku zawsze prowadzi do Andrzejka. Ten argument to cecha charakterystyczna tych wcieleń.

Paweł Kukiz natomiast w ojnecie otwarcie bronił Rabieja z Nowoczesna.Paweł i zapowiedział krytykę Patryka Jakiego - czego on tam szukał swoją droga? Mówił ze kijem Rezydentury nie dotknie.
Nie wiem co jeszcze Pelikanom dorzucić... może móżdżek z pieczarkami?
Paweł jest od grabienia po-korwinowych leszczy, motyw świńie/koryto/budżet/urzędnik/zapłata/podatek/zasiłek/deficyt jest ich sygnałem pobudzającym.
To tacy sygnaliści z zadęciem do wojny Polsko-ukraińskiej, nieprawdopodobnie uczuleni na uszczerbki w zatrudnieniu w budżetowce poprzedniej ekipy. Lubią bez zmian. ok Zresztą sami posłuchajcie.

https://vod.pl/programy-onetu/onet-opinie-bartosz-weglarczyk-pawel-kukiz-1011/5dzsqzb#0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Trop "pieniędzy" Heńku zawsze prowadzi do Andrzejka. Ten argument to cecha charakterystyczna tych wcieleń.

Paweł Kukiz natomiast w ojnecie otwarcie bronił Rabieja z Nowoczesna.Paweł i zapowiedział krytykę Patryka Jakiego - czego on tam szukał swoją droga? Mówił ze kijem Rezydentury nie dotknie.
Nie wiem co jeszcze Pelikanom dorzucić... może móżdżek z pieczarkami?
Paweł jest od grabienia po-korwinowych leszczy, motyw świńie/koryto/budżet/urzędnik/zapłata/podatek/zasiłek/deficyt jest ich sygnałem pobudzającym.
To tacy sygnaliści z zadęciem do wojny Polsko-ukraińskiej, nieprawdopodobnie uczuleni na uszczerbki w zatrudnieniu w budżetowce poprzedniej ekipy. Lubią bez zmian. ok Zresztą sami posłuchajcie.

https://vod.pl/programy-onetu/onet-opinie-bartosz-weglarczyk-pawel-kukiz-1011/5dzsqzb#0


Ile za ten wpis?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Dlatego właśnie odnoszę wrażenie że Kukiz miał być jedynie pomysłem na uszczknięcie głosów PiSowi i przekazanie ich ciamajdanowi....

serio??? każda nowa partia czy ruch polityczny odbiera głosy starym wypalonym partiom. podobnie nowoczesna w stosunku do po. zgodzisz się??ok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 09:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trop "pieniędzy" Heńku zawsze prowadzi do Andrzejka. Ten argument to cecha charakterystyczna tych wcieleń.

Paweł Kukiz natomiast w ojnecie otwarcie bronił Rabieja z Nowoczesna.Paweł i zapowiedział krytykę Patryka Jakiego - czego on tam szukał swoją droga? Mówił ze kijem Rezydentury nie dotknie.
Nie wiem co jeszcze Pelikanom dorzucić... może móżdżek z pieczarkami?
Paweł jest od grabienia po-korwinowych leszczy, motyw świńie/koryto/budżet/urzędnik/zapłata/podatek/zasiłek/deficyt jest ich sygnałem pobudzającym.
To tacy sygnaliści z zadęciem do wojny Polsko-ukraińskiej, nieprawdopodobnie uczuleni na uszczerbki w zatrudnieniu w budżetowce poprzedniej ekipy. Lubią bez zmian. ok Zresztą sami posłuchajcie.

https://vod.pl/programy-onetu/onet-opinie-bartosz-weglarczyk-pawel-kukiz-1011/5dzsqzb#0


Ile za ten wpis?


Andrzej tak się robi propagande. Bełkocze się na w pół zrozumiale i potem daje posłuchać aby słuchający już miał nakierowane myśli albo bez słuchania wyrobił opinie.

Wysłuchałam i nie jest tak jak streszcza to art2deco.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2017r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trop "pieniędzy" Heńku zawsze prowadzi do Andrzejka. Ten argument to cecha charakterystyczna tych wcieleń.

Paweł Kukiz natomiast w ojnecie otwarcie bronił Rabieja z Nowoczesna.Paweł i zapowiedział krytykę Patryka Jakiego - czego on tam szukał swoją droga? Mówił ze kijem Rezydentury nie dotknie.
Nie wiem co jeszcze Pelikanom dorzucić... może móżdżek z pieczarkami?
Paweł jest od grabienia po-korwinowych leszczy, motyw świńie/koryto/budżet/urzędnik/zapłata/podatek/zasiłek/deficyt jest ich sygnałem pobudzającym.
To tacy sygnaliści z zadęciem do wojny Polsko-ukraińskiej, nieprawdopodobnie uczuleni na uszczerbki w zatrudnieniu w budżetowce poprzedniej ekipy. Lubią bez zmian. ok Zresztą sami posłuchajcie.

https://vod.pl/programy-onetu/onet-opinie-bartosz-weglarczyk-pawel-kukiz-1011/5dzsqzb#0


Ile za ten wpis?


Ja dałbym maksimum. Ale to tylko po reformie sądów no bo jak inaczej :-)

Obrazek


Oj Pawełek.

Art, wcześniej o Micronie powinno być Nowoczesna w meczecie

"nasi" dorabiają dla dobrej prasy Tuska w Niemczech na MN!

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 14:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakby miał przekazać te głosy PO?

Nie trzymam niczyjej strony ale Kukiz wystartował politycznie jak PO miało się całkiem dobrze i pis niezagrażał.


okokok

Czasami czytam te polityczne wypociny czy to Andrzejka, Mirka, Pelele i innych art2deco i jestem coraz bardziej przekonany ze maja kase z tych postow propagandowych i fake news.



Nic nie wiesz o ludziach, ich pobudkach do działania.
Nie rozumiesz patriotyzmu, ale też i fanatyzmu.
Twoim zdaniem tylko dla pieniędzy można się udzielać? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2017r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Czasami czytam te polityczne wypociny czy to Andrzejka, Mirka, Pelele i innych art2deco i jestem coraz bardziej przekonany ze maja kase z tych postow propagandowych i fake news


Kasa jest, oczywiście, tylko nie licz na to że pislamiści ci zapłacą, jeśli chcesz dorobić pare groszy to mogę dać namiary na pewną fundacje, zero lewizny tylko że teraz to na razie nie wypłacają gotówki tylko w bonach (vouchery) do wykorzystania w takich sklepach jak Aldi, Deichmann, Media Markt, Obi, Real.



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 121 122 123 124 125 126 127 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »