NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 107 108 109 110 111 112 113 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
http://telewizjarepublika.pl/rzad-wyciagnie-pomocna-dlon-do-malych-i-srednich-przedsiebiorcow,54732.html

polecam przybliżenie tematu

Madziu pomoc w pożyczkach to czasami pętla dla tych firm. Z przytoczonego linku możesz mi powiedzieć co rząd chce jeszcze zrobić dla małych i średnich firm ?
Z tego co piszesz wyżej, że Zachód drenuje Polskę, to dlatego iż Polacy nie mają kapitału, a nie mają dlatego bo drenują ich politycy. Zyski z firm monopoli Polskich idą na przejadanie a nie na inwestycje, pieniądz robi pieniądz a biznes robi biznes umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:10  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Z Twojej wypowiedzi to nie wynikało.
Uważasz Andrzejka za merytorycznego? :szok:

Twoje ostatnie zdanie jest niezrozumiałe.


Np. Na kazdy kiepski ruch pisu pokazany np. przez Andrzeja odpowiedzi szły "ty lichwiarzu..."
Zamiast po prostu wybronić pis kontrargumentem albo zamilczeć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:16  
Cytuj
KtO mA Inne zdanie od Andrzejka ten jest przez niego nazywany idiota.To takie merytoryczne jak choleragood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:34  
Cytuj
Robercie, znowu bezwstydnie relatywizujesz rzeczywistość. Ale pomogę jak matka Polka bez uszczypliwości.
Polska od następnej perspektywy unijnej jest płatnikiem netto. Rozdział reklamowany przez Necrofila znad Sekwany dla Angeli i krajów Beneluksu, rynku UE na tzw. dwie prędkości spowoduje znaczne uszczuplenie korzyści dla inwestycji wyrównawczych krajów strefy międzymorza. Warunek przyjęcia Euro dla pozostania w pierwszej klasie jest niezgodny z naszym długofalowym interesem emancypacji od bycia niemiecką plantacją. Te dwa fakty muszą znaleźć odzwierciedlenie w zmianach polskiego prawa (Konstytucji) dla ograniczenia "ingerencji" bez "reprezentacji" w decyzjach gospodarczych Polski przez pierwszą klasę unijną.

Pomoc małym/średnim będzie mogła być zrealizowana w terminie szybszym od rok+ od czasu utraty płynności przez podmiot, czyli sięgania po dotacje. Nie wszystkim ale w przypadkach które stanowią poważny cios dla zatrudnienia w biednych gminach. Ograniczy to koszty pożyczek w komercyjnych bankach itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
KtO mA Inne zdanie od Andrzejka ten jest przez niego nazywany idiota.To takie merytoryczne jak choleragood

Nie. Kto nie ma co odpowiedź w obronie pis używa inwektyw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
Polska od następnej perspektywy unijnej jest płatnikiem netto. Rozdział reklamowany przez Necrofila znad Sekwany dla Angeli i krajów Beneluksu, rynku UE na tzw. dwie prędkości spowoduje znaczne uszczuplenie korzyści dla inwestycji wyrównawczych krajów strefy międzymorza. Warunek przyjęcia Euro dla pozostania w pierwszej klasie jest niezgodny z naszym długofalowym interesem emancypacji od bycia niemiecką plantacją. Te dwa fakty muszą znaleźć odzwierciedlenie w zmianach polskiego prawa (Konstytucji) dla ograniczenia "ingerencji" bez "reprezentacji" w decyzjach gospodarczych Polski przez pierwszą klasę unijną.

Co ma unia do Polskiego biznesu ?
Jeśli już to sami spychamy się jak to piszesz na niemiecka plantację umiech
CYTAT
Pomoc małym/średnim będzie mogła być zrealizowana w terminie szybszym od rok+ od czasu utraty płynności przez podmiot, czyli sięgania po dotacje. Nie wszystkim ale w przypadkach które stanowią poważny cios dla zatrudnienia w biednych gminach. Ograniczy to koszty pożyczek w komercyjnych bankach itp.

A jak dotacje nie pomogą ?
Np jak w SKOKach smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:10  
Cytuj
Piszesz dietetycznie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:25  
Cytuj
Brakło argumentów jezyk

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2017r. 21:33  
Cytuj
brakło ;^)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
KtO mA Inne zdanie od Andrzejka ten jest przez niego nazywany idiota.To takie merytoryczne jak choleragood


Pele nazwałem cię tak z powodu sposobu twojego pisania, zupełnie nieczytelny. Po za tym wyzywałeś mnie od samego początku w każdym wpisie. Nie wiem dlaczego dziwisz się, że mam o tobie tak marne zdanie. Postarałeś sie oto. ;-)
Nie schlebiaj sobie. Twoje zdanie akurat mnie w ogóle nie interesuje. Kiedyś wydawałeś się śmieszny a teraz po prostu w mojej ocenie jesteś zakłamanym głupcem. Szczególnie jak piszesz o polityce lub religii, Katolik ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 06:35  
Cytuj
Andrzejek-demagog.AteuszumiechTwoje wynurzenia z politycznego szamba sa tak żałosne i pozbawione sensu,ze klakier postkomuny i krytyk/?/nieudolny PiS to zbyt słabe określenia na coś takiego jak ty.Z wiekszoscia na forum masz na pieńku,część reaguje na twoje miałkie posty,cześc cie lekceważy i ja do tych dołączam.Pisz do mnie na Berdyczówgood
Ja ciebie uważam za wykastrowanego z rozumu postkomuszego błazna.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek-demagog.AteuszumiechTwoje wynurzenia z politycznego szamba sa tak żałosne i pozbawione sensu,ze klakier postkomuny i krytyk/?/nieudolny PiS to zbyt słabe określenia na coś takiego jak ty.Z wiekszoscia na forum masz na pieńku,część reaguje na twoje miałkie posty,cześc cie lekceważy i ja do tych dołączam.Pisz do mnie na Berdyczówgood
Ja ciebie uważam za wykastrowanego z rozumu postkomuszego błazna.


Nic dodać, nic ująć. To ty wystawiasz sobie świadectwo ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 08:55  
Cytuj
paradoks - gdy jeszcze prowadziłem dyskusję z Andrzejkiem, nie używałem takich zwrotów. Za innych nie odpowiadam.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:10  
Cytuj
Temat polityczny istnieje już chyba ze dwa lata. Jedyną osobą która jest od samego początku i dzień w dzień coś skrobie to Andrzejek.
Szacun dla Ciebie za wytrwałość i samozaparcie, a może to pieniądze decydują ? Oczywiście o nic Cię nie podejrzewam umiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 17:57  
Cytuj
Adam Andruszkiewicz - Kukiz15

"Jeśli ktoś uważa, że w 1989 roku ,,skończył się w Polsce komunizm'' to niech mi odpowie na pytanie: Jak to jest możliwe, że 28 lat po zmianie ustroju, dziś nadal w polskich mediach (przynajmniej z nazwy) mogą wypowiadać się obrońcy komunistycznych agentów, UBków, SBków czy ORMOwców ? Czy w normalnej, w pełni wolnej Polsce, tacy ludzie powinni cieszyć się dobrym życiem i jeszcze udawać autorytety w sferze publicznej? Oczywiście, że NIE. Po prostu w Polsce nadal trwa postkomunizm, a resortowe dzieci w dalszym ciągu mają swoje bastiony, które musimy im odebrać. Od października, b. funkcjonariusze SB tracą wysokie emerytury. Teraz czas na oczyszczenie ze złogów mediów, dyplomacji, wojska itd...MUSIMY WSPÓLNIE POSPRZĄTAĆ NASZĄ KOCHANĄ POLSKĘ!!!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 18:00  
Cytuj
Adam Andruszkiewicz Kukiz15

"
Sytuacja w Katalonii pokazuje niesamowitą obłudę i hipokryzję Komisji Europejskiej. Kiedy my w Polsce rozmawiamy o reformach i zmianie konstytucji - dostajemy po głowach, a Timmermans straszy nas sankcjami, bo "niszczymy demokrację". Kiedy władze Hiszpanii rozbijają siłą protesty, a policja pałuje mieszkańców Barcelony - Timmermans, Juncker i reszta milczą, twierdząc, że to nie ich sprawa. I nie krzyczą o "łamaniu demokracji".

Po prostu Polska w ostatnich latach przyzwyczaiła wszystkich, że jest chłopcem do bicia, którego można poniżać i kopać przy każdej okazji. I to się musi zmienić. Dlatego musimy przyspieszyć zmiany w kraju i pokazać twardo Komisji Europejskiej, że ich groźby nie robią na nas żadnego wrażenia. Pokrzyczą, postraszą, ale jeśli będziemy się wspólnie trzymać twardo - to w końcu odpuszczą. To gra warta świeczki. A więc nie patrzmy na jęki Junckera, Tuska czy Petru. Róbmy swoje. A przyszłość będzie nasza!" Emotikon smile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 14 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 18:01  
Cytuj
Na jego piersi błyszcza wspaniale
na barwnych wstęgach różne medale
pierwszy z kondomem i cip ą złotą

za seksowanie i walke z cnotą
wieniec go wąski otacza p...ek
za wydymanie ośmiu prawiczek
Drugi z napisemjezykedałom chwała!!
za zaruch..ie na śmierć pedała

Z dwoma ja.ami jest medal trzeci
za kurs pedalstwa dla starych kmieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 18:56  
Cytuj
Unia przestała być demokratyczna w momencie, gdy ktoś odważył się mieć inne zdanie niż Angela.

Okazało się wówczas, że to co budowano to pozorna demokracja, pod którą mozolnie Niemcy budują IV Rzeszę.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 20:12  
Cytuj
https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/715084785360442/

CYTAT (K'15)
Warto posłuchać❗ Cezary Pazura - profil oficjalny mówi jak jest!
"Czy mamy demokrację? Nie mamy. Mamy partiokrację i potrzebujemy jednomandatowych okręgów wyborczych, że demokracja naprawdę wybrzmiała, tak jak powinna wybrzmieć."


Dobrze mówi ;-)

CYTAT
Temat polityczny istnieje już chyba ze dwa lata. Jedyną osobą która jest od samego początku i dzień w dzień coś skrobie to Andrzejek.
Szacun dla Ciebie za wytrwałość i samozaparcie, a może to pieniądze decydują ? Oczywiście o nic Cię nie podejrzewam umiech

Obrazek


Przecież jesteś od pierwszego dnia działania tego tematu. To że piszesz z wielu kont nie oznacza że nie ma cie tu codziennie ;-) No ale oczywiście o nic Cię nie podejrzewam umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 20:17  
Cytuj
"Dobrze mówi" Masz racje Andrzejku. Całej wypowiedzi słuchałeś, czy tylko tego co się Tobie podobało ? Bo gdybyś nie zauważył to chwalił inicjatywę "różańca...." z której Ty ostatnio tak się naśmiewasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 20:22  
Cytuj
Cezary Pazura - Dobrze prawi, poleca ten filmik

https://www.youtu(...)uIUAWtI0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
paradoks - gdy jeszcze prowadziłem dyskusję z Andrzejkiem, nie używałem takich zwrotów. Za innych nie odpowiadam.ok

Inwektywy w odpowiedzi na wpisy niepochlebne pisowi stosują inni użytkownicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
"Dobrze mówi" Masz racje Andrzejku. Całej wypowiedzi słuchałeś, czy tylko tego co się Tobie podobało ? Bo gdybyś nie zauważył to chwalił inicjatywę "różańca...." z której Ty ostatnio tak się naśmiewasz.


Myślałem, że to żart. A to czy sie modlicie, czy Pazura sie modli to mi nie przeszkadza.

Dziwić może jedynie fakt, że modlą sie tacy ludzie jak ty. No bo po co? Grzeszysz a potem różaniec do łapki. Jaki to ma sens? Jesteś zakłamany i Bóg to widzi.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/715084785360442/

Posłuchaj jeszcze raz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Jaki to ma sens? Jesteś zakłamany i Bóg to widzi.


Widział w Edenie, pogonił nas. Ale nie skończył z nami nawet w czasie Potopu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jaki to ma sens? Jesteś zakłamany i Bóg to widzi.


Widział w Edenie, pogonił nas. Ale nie skończył z nami nawet w czasie Potopu.
Potop był jakieś siedem tysięcy lat temu,BÓG stworzył ziemię cztery tysiące lat nazad.To tak jakoś jakby potopu nie było.nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 107 108 109 110 111 112 113 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »