NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 06:08  
Cytuj
Samobójstwo w więzieniu. Były minister Zbigniew Ćwiąkalski: "W podobnej sprawie Ziobro domagał się mojej dymisji"

Opozycja domaga się dymisji kierownictwa resortu sprawiedliwości po tym, jak w celi białołęckiego aresztu powiesił się Marcin K., wysoki urzędnik skarbowy oskarżony o przyjęcie 600 tysięcy złotych łapówki i 30 innych przestępstw. – W styczniu 2009 roku ówczesny poseł Zbigniew Ziobro domagał się mojej dymisji w mediach po samobójstwie Roberta Pazika, skazanego w sprawie Olewnika – przypomina w rozmowie z naTemat Zbigniew Ćwiąkalski, były minister sprawiedliwości w rządzie PO, który złożył wtedy rezygnację.

http://natemat.pl/214903,ziobro-domagal-sie-mojej-dymisji-byly-minister-sprawiedliwosci-zbigniew-cwiakalski-o-odpowiedzialnosci-politycznej

Jak się zachowa Ziobro?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 06:08  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 06:13  
Cytuj
Władzy totalitarnej to nie dotyczy.Czego się spodziewasz.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 06:15  
Cytuj
CYTAT
Władzy totalitarnej to nie dotyczy.Czego się spodziewasz.


Konsekwencji. Jak się wymaga od innych to i wypadałoby od siebie.


A tu z innej beczki ale pokazuje jak działają Misiewicze.

Obrazek

PS. A tu pokaz pisiorskiej hipokryzji.

https://www.facebook.com/bartwielinski/videos/832166696942218/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 08:36  
Cytuj
A jaką kwotę PiSiorstwo odzyskało do budżetu??Napisz ile wynosi nadwyżka budżetu w 2017 po rządach PiS!!!

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 08:58  
Cytuj

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 09:01  
Cytuj
Pelele - cokolwiek im się nie uda, będzie aferą 100x większą od Amber Gold.

Totalna opozycja finansowana z zewnątrz tylko w tym pokłada nadzieję na powrót do koryta.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 09:15  
Cytuj
Mirek!A kto finansuje tego co na naszym forum permanentnie opluwa Rząd i PiS?Ciekaw jestem czy on pisze to z własnych przekonań,czy z zewnętrznej "inspiracji"czyli za kasioręgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 09:16  
Cytuj
Sądzę, że robi to bo takie ma poglądy.
Płatni trolle zazwyczaj są z zewnątrz.

Polecam wiochę - zobaczysz na czym polega profesjonalny płatny trolling, jak wyglądają "memy" i inne takie przygotowywane przez profesjonalnych grafików - wszystko za kasę z zewnątrz.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
A jaką kwotę PiSiorstwo odzyskało do budżetu??Napisz ile wynosi nadwyżka budżetu w 2017 po rządach PiS!!!


To bardzo dobrze, że jest ta nadwyżka. Prawie 6 miliardów. I masz rację za to należy ich chwalić. Nie zmienia to faktu, że nadal pisorstwo robi mnóstwo złego za co należy ich ganić.

O kredytach zaciąganych przez rząd słyszałeś? Jak się zamknie budżet na koniec roku na zero to będę pierwszym który pochwali ;-)

PS
W temacie honoru Ziobry coś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:21  
Cytuj
CYTAT


Konsekwencji. Jak się wymaga od innych to i wypadałoby od siebie.


A tu z innej beczki ale pokazuje jak działają Misiewicze.

Obrazek

PS. A tu pokaz pisiorskiej hipokryzji.

https://www.facebook.com/bartwielinski/videos/832166696942218/


Państwowe stadniny nie posiadają przejrzystych procedur sprzedaży koni, w efekcie czego ich wartość rynkowa jest często zaniżana na rzecz kupujących, a sprzedażą zajmują się nieupoważnione osoby. W pogoni za zyskami jedna ze stadnin sprzedała nielegalnemu pośrednikowi zdrowe konie na rzeź. Większość stadnin nie dbała o stan techniczny budynków, w tym także stajni. Ponadto wystąpiły przypadki nie zapewnienia odpowiednich warunków weterynaryjnych, które są wymagane przy hodowli koni.

Raport NIK z 2014 ( której szefem był wówczas były minister sprawiedliwości z PO):

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

Tyle na temat nieprawidłowości w stadninach państwowych. O zadłużeniu już mi się nawet nie chce pisać. Także pierd.licie Hipolicie.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jaką kwotę PiSiorstwo odzyskało do budżetu??Napisz ile wynosi nadwyżka budżetu w 2017 po rządach PiS!!!


To bardzo dobrze, że jest ta nadwyżka. Prawie 6 miliardów. I masz rację za to należy ich chwalić. Nie zmienia to faktu, że nadal pisorstwo robi mnóstwo złego za co należy ich ganić.

O kredytach zaciąganych przez rząd słyszałeś? Jak się zamknie budżet na koniec roku na zero to będę pierwszym który pochwali ;-)

PS
W temacie honoru Ziobry coś?



Więc pisz także o dobrych decyzjach Rzadu,a co do honoru Ziobry to ani mnie ani tobie nie upoważnia nic co by pozwalało ten honor oceniać.Ocenić mogę honor spoconego Zbycha,zapłakanej Sawickiej,Rycha i innych speców od gier hazardowych,mogę ocenić Neumanna /po śledztwie wznowionym/,Gronkiewicz,Tuska,Sędziów Tulei,KRS,czy Gersdorf z SN.To jest do ocenienia.A Ziobro zostanie napewno oceniony i oceny będą adekwatne do jego czynow i pracy.A o kredytach Panstwowych to nie pisz ogólnikowo tylko konkretnie.JA pamiętam zegar zadluzen PO dla naszego Panstwa.Napisz cos o tymgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 11:26  
Cytuj
Jak oceniać coś czego nie ma?
Politycy PO-PSL i nowoczesnej nie mają honoru. Ani promila. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 17:15  
Cytuj
CYTAT


Państwowe stadniny nie posiadają przejrzystych procedur sprzedaży koni, w efekcie czego ich wartość rynkowa jest często zaniżana na rzecz kupujących, a sprzedażą zajmują się nieupoważnione osoby. W pogoni za zyskami jedna ze stadnin sprzedała nielegalnemu pośrednikowi zdrowe konie na rzeź. Większość stadnin nie dbała o stan techniczny budynków, w tym także stajni. Ponadto wystąpiły przypadki nie zapewnienia odpowiednich warunków weterynaryjnych, które są wymagane przy hodowli koni.

Raport NIK z 2014 ( której szefem był wówczas były minister sprawiedliwości z PO):

https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/rolnictwo/nik-o-stadninach-koni.html

Tyle na temat nieprawidłowości w stadninach państwowych. O zadłużeniu już mi się nawet nie chce pisać. Także pierd.licie Hipolicie.uśmiech


No padłem. Podsumowując. Zyski były tak wysokie bo konie szły na rzeź ;-) Ty musisz pisać za pieniądze jak tak bez żenady potrafisz zestawiać takie dane ;-) Wiem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 17:26  
Cytuj
CYTAT


Więc pisz także o dobrych decyzjach Rzadu,a co do honoru Ziobry to ani mnie ani tobie nie upoważnia nic co by pozwalało ten honor oceniać.Ocenić mogę honor spoconego Zbycha,zapłakanej Sawickiej,Rycha i innych speców od gier hazardowych,mogę ocenić Neumanna /po śledztwie wznowionym/,Gronkiewicz,Tuska,Sędziów Tulei,KRS,czy Gersdorf z SN.To jest do ocenienia.A Ziobro zostanie napewno oceniony i oceny będą adekwatne do jego czynow i pracy.A o kredytach Panstwowych to nie pisz ogólnikowo tylko konkretnie.JA pamiętam zegar zadluzen PO dla naszego Panstwa.Napisz cos o tymgood


Napisałem, że pierwszy pochwalę jak rok zakończą z taką nadwyżką i nie będą brać kredytów. Jak na razie. To przy takich nadwyżkach biorą tej samej wartości kredyt, z Banku Światowego. Po co? Nie trzeba być geniuszem.

A co mi pozwala honor Ziobry oceniać? To, że żądał takiej dymisji od Ćwiąkalskiego gdy za jego czasów powiesił się skazany. No i ten poddał sie do dyspozycji premiera (wtedy Tuska), a ten dymisję przyjął.
Oceniaj tych co wymieniłeś. Masz do tego prawo ale jakoś nie widziałem merytorycznej oceny. To raczej potok obelg bez żadnego uzasadnienia.

Mam nadzieję, że doczytasz szczegóły pożyczki z BŚ. A jeśli chodzi o licznik (długu), to czy ten zwolnił? 500+ Też jest na kredyt to słowa Dyzmy Morawieckiego.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 17:42  
Cytuj
No ale te korporacje sądownicze, zaniedbania smoleńskie, Bolek i Lolesław i nawet afera Amber Gold to pikuś w porównaniu z tymi nie ściągniętymi miliardami z VAT-u za czasów Platformy. Pomnóżmy to przez ilość lat.., przecież to grabież państwa polskiego na niespotykaną skalę.

To musi się zakończyć komisja śledczą. Nie wierzę, że ktoś tak po prostu charytatywnie przymykał oko na te niezapłacone miliardy.
Pieniądze, które tu wchodzą w grę sa tak ogromne, że po znalezieniu choćby podejrzanych Ziobro co tydzień będzie musiał podawać się do dymisji z powodu czyjegoś dobrowolnie zakończonego życia w celi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 18:50  
Cytuj
Komisja może i by powstała, ale co zrobić z latami 2005-7 i 2016 smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sie 2017r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Więc pisz także o dobrych decyzjach Rzadu,a co do honoru Ziobry to ani mnie ani tobie nie upoważnia nic co by pozwalało ten honor oceniać.Ocenić mogę honor spoconego Zbycha,zapłakanej Sawickiej,Rycha i innych speców od gier hazardowych,mogę ocenić Neumanna /po śledztwie wznowionym/,Gronkiewicz,Tuska,Sędziów Tulei,KRS,czy Gersdorf z SN.To jest do ocenienia.A Ziobro zostanie napewno oceniony i oceny będą adekwatne do jego czynow i pracy.A o kredytach Panstwowych to nie pisz ogólnikowo tylko konkretnie.JA pamiętam zegar zadluzen PO dla naszego Panstwa.Napisz cos o tymgood


Napisałem, że pierwszy pochwalę jak rok zakończą z taką nadwyżką i nie będą brać kredytów. Jak na razie. To przy takich nadwyżkach biorą tej samej wartości kredyt, z Banku Światowego. Po co? Nie trzeba być geniuszem.

A co mi pozwala honor Ziobry oceniać? To, że żądał takiej dymisji od Ćwiąkalskiego gdy za jego czasów powiesił się skazany. No i ten poddał sie do dyspozycji premiera (wtedy Tuska), a ten dymisję przyjął.
Oceniaj tych co wymieniłeś. Masz do tego prawo ale jakoś nie widziałem merytorycznej oceny. To raczej potok obelg bez żadnego uzasadnienia.

Mam nadzieję, że doczytasz szczegóły pożyczki z BŚ. A jeśli chodzi o licznik (długu), to czy ten zwolnił? 500+ Też jest na kredyt to słowa Dyzmy Morawieckiego.[/cytat

Nie na darmo nazywa się ciebie I-szym nadwornym wodolelejem forum.P:ażdzioch bez żadnej namowy podał się do dymisji.Przekrecasz fakty operujesz ogólnikami wyolbrzymiasz cudze potkniecia i co nie po twojej myśli wyszydzasz.Należy ci się Jedrula tytuł Naczelnego wodoleja wsiechnaukmlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 07:04  
Cytuj
Ty pele powinieneś dostać tytuł idioty roku.
Tak czy inaczej Ziobro namawiał do tej dymisji a teraz cisza. Taki honorowy facet.

Marek370 to w czym problem? Morawiecki już proponował więc do dzieła ;-) A przepraszam, teraz czas na lans u pokrzywdzonych więc nie ma czasu na poważne sprawy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 07:05  
Cytuj
CYTAT


No padłem. Podsumowując. Zyski były tak wysokie bo konie szły na rzeź ;-) Ty musisz pisać za pieniądze jak tak bez żenady potrafisz zestawiać takie dane ;-) Wiem ;-)


Andrzejku litości. Po to wrzuciłem link do raportu NIK żebyś nawet ty ( dziecko TVN i Onet-u) mógł poznać prawdy świadectwo. Stadniny państwowe były na minusie ( i to sporym - cóż z tego że osiągano rekordy na aukcjach?). Były również źle zarządzane , o czym w/w raport wspomina. Inaczej może nawet ty to pojmiesz: cóż z tego że za kilka milionów dolarów sprzedano Araby czystej krwi , skoro na podstawie podejrzanych umów pani której nikt nie znał kasowała dwadzieścia procent za pośrednictwo. Drugie dwadzieścia procent kasowała firma organizująca aukcję i trzecia zajmująca się niewiadomo czym również kasowała swoje. Chyba jako były lichwiarz jesteś w stanie policzyć prawdziwy rachunek ekonomiczny tego interesu. A może cię przeceniam?umiech
Czy według ciebie pan Jasiński (prezes Orlenu) jest genialnym menedżerem bo w ciągu kilkunastu miesięcy podwoił zysk koncernu? Czy to też Misiewicz? A może szczęście mu sprzyjało? Co na to parówka.pl?

Reasumując naoglądałeś się Faktów , naczytałeś się Onet-u i myślisz że wymiatasz w temacie. Tymczasem w twoich źródłach prawdy jak na lekarstwo.uśmiech

Ciebie nawet nie podejrzewam że robisz to dla kasy. Jak sądzę taka stara murzyńska lafirinda robi to z autentycznego przekonania. Taki anty-pisowski żołnierz wyklęty.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 07:21  
Cytuj
Liczy się populizm, manipulacja i demagogia. Tym żyje nasz ostatni leming.

Prawda? Ona to takie niewygodne słowo.... potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 07:23  
Cytuj
CYTAT
Komisja może i by powstała, ale co zrobić z latami 2005-7 i 2016 smiech2


Jeśli chodzi o lata 2005-7 to Ty małpko pytanie zadaj swoim partyjnym kolegą z PO i PSL oni mieli swoje pięć minut i komisji nie utworzyli bo doskonale wiedzieli że nic nie znajdą, a obecną władze rozliczy społeczeństwo w najbliższych wyborach. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 07:31  
Cytuj
"Ostatnio na ulicach Warszawy szaleje jakaś dziwna, lewacka organizacja pod nazwą "obywatele RP" która wczoraj poszła już całkowicie po bandzie i postawiła zablokować... Legalny, patriotyczny marsz ku chwale polskiego zwycięstwa w bitwie warszawskiej nad sowiecką Rosją. Próba blokady marszu wymusiła akcję kilkuset policjantów, co zapewne kosztowało nas dziesiątki tysięcy zł.

W związku z tym uznałem, że osoby blokujące patriotyczny marsz powinny za swoje haniebne działania zapłacić. Zwróciłem się dziś do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z pytaniem, czy możemy obciążyć kosztami akcji policji właśnie te organizację "Obywatele RP". Uważam, że czas zacząć dotkliwie karać takie organizacje jak KOD i Obywatele RP za ich działania, które prowadzą do chaosu w Polsce i służą wyłącznie zagranicy. Jeśli zapłacą kilkadziesiąt tysięcy złotych, to myślę, że nieco im przejdzie chęć do robienia cyrku w Polsce. Działamy! Emotikon"

Adam Andruszkiewicz Kukiz15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 08:03  
Cytuj
EdoZChabzin Nie zmienia to faktu że pisiorstwo zaorało to z czego słynęła ta stadnina. Teraz te 20% bierze kto inny i niestety Pride Of Poland przestaje istnieć. Ważne że są haki na poprzedników a pisiorstwo się cieszy. pokazaliście im ;-)

CYTAT


Jeśli chodzi o lata 2005-7 to Ty małpko pytanie zadaj swoim partyjnym kolegą z PO i PSL oni mieli swoje pięć minut i komisji nie utworzyli bo doskonale wiedzieli że nic nie znajdą, a obecną władze rozliczy społeczeństwo w najbliższych wyborach. umiech


Będą czekali do wyborów? Nie będzie komisji? To kiedy zrealizują te obietnice o więzieniu dla złodziei?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 08:52  
Cytuj
Lisa - i bardzo dobrze że się tym zajął. Niestety wątpię, czy kogokolwiek uda się obciążyć kosztami.

Jest też drugi aspekt działania tych opłacanych z zewnątrz "obywateli" - oni bardzo chcą być bici, wynoszeni, karani - na tym budują wrażenie niedemokratycznego Państwa....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sie 2017r. 12:55  
Cytuj
[cytat]Ty pele powinieneś dostać tytuł idioty roku.
Tak czy inaczej Ziobro namawiał do tej dymisji a teraz cisza. Taki honorowy facet.


Czy ty musisz Jedrus korzystać z wiadomości które ci spadają z podogonia Lisa czy Budki.Przeciez to zero prawdy sama woda.Chyba ze lubisz się plawic w tych zapachach.Lis i Budka to dopiero idioci stulecia.Ja jako idiota roku-w-g ciebie.- nie mam przy nich zadnych szans

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 84 85 86 87 88 89 90 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »