NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 06:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Dajcie spokój bo pójdzie na skargę. Ignorowanie go czyni cuda. ok


Nie martw się miruś. Nie biorę z ciebie przykładu i nie latam na skargę ;-)



Widać po cięciach postów że latasz kolego umiechumiechumiechumiechumiechPowiedz jak ty to robisz?Posty nie na temat,ubliżanie wyśmiewanie ironizowanie i.....nicumiechA transporty drewna wcale nie muszą do Ikei być przeznaczone.Może to być tranzyt przez nasze miasto


Kolego, komu ubliżam? Pisze nie na temat? Wyśmiewam i ironizuję? Niemożliwe jezyk

PS co do transportu drewna możesz mieć racje. Ja nie wiem gdzie to jechało ja pisałem, że nigdy wcześniej nie widziałem takiego transportu. No ale jak masowa wycinka w puszczy to i transporty większe.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 06:30  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 06:48  
Cytuj
DAm ci jeden przykład:nazwałeś moje posty debilnymi.I co?I nic.Cacy cacy lataj dalej biedaku na skargę a kolegi to poszukaj w osobie Nachta czy Lichta lub Banana.Ja się do ciebie nie przyznajęumiechIronizowanie: a może pele przeczyta cos i napisze news.MAsz zaniki pamięci nie wiem czy celowe,czy ironicznemlotek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 07:32  
Cytuj
Postawa PO i "nowoczesnej" to postawa wasalna wobec Niemiec i Angeli Merkel. Propagują i w pełni akceptują jej wizję Europy.
Moim zdaniem wprost wypełniają jej polecenia.
Tak samo tusk - jest jej posłusznym uniżonym sługą.

Nie da się tego ukryć, dlatego nasi sąsiedzi skupiają się na krytykowaniu obecnego rządu. Po prostu nie mogą udawać, że chcą dla Polski i Polaków czegoś innego niż pełnego poddaństwa i zależności gospodarczej.
W wizji Angeli - a tym samym partii zewnętrznych - mamy być rynkiem zbytu, terenem do upychania nachodźców, tanią siłą roboczą. W żadnym wypadku nie możemy liczyć się na arenie międzynarodowej, krzyżować plany gospodarcze i handlowe Niemiec, czy blokować cokolwiek w UE.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
DAm ci jeden przykład:nazwałeś moje posty debilnymi.I co?I nic.Cacy cacy lataj dalej biedaku na skargę a kolegi to poszukaj w osobie Nachta czy Lichta lub Banana.Ja się do ciebie nie przyznajęumiechIronizowanie: a może pele przeczyta cos i napisze news.MAsz zaniki pamięci nie wiem czy celowe,czy ironicznemlotek


To wprost niemożliwe jezyk Powołam sie na Mirka. Ja nie obrażam ja pisze prawdę. Jakie są twoje posty każdy widzi jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
Postawa PO i "nowoczesnej" to postawa wasalna wobec Niemiec i Angeli Merkel. Propagują i w pełni akceptują jej wizję Europy.
Moim zdaniem wprost wypełniają jej polecenia.
Tak samo tusk - jest jej posłusznym uniżonym sługą.

Nie da się tego ukryć, dlatego nasi sąsiedzi skupiają się na krytykowaniu obecnego rządu. Po prostu nie mogą udawać, że chcą dla Polski i Polaków czegoś innego niż pełnego poddaństwa i zależności gospodarczej.
W wizji Angeli - a tym samym partii zewnętrznych - mamy być rynkiem zbytu, terenem do upychania nachodźców, tanią siłą roboczą. W żadnym wypadku nie możemy liczyć się na arenie międzynarodowej, krzyżować plany gospodarcze i handlowe Niemiec, czy blokować cokolwiek w UE.



Faktycznie, droga do całkowitego poddaństwa to droga zła i za to partia po została rozliczona i praktycznie przestaje istnieć - nie możemy realizować tylko i wyłącznie polityki tych możnych - tylko współpraca ma sens.

Z drugiej strony, machanie "szabelką" i próba otwartego konfliktu z UE jest równie idiotyczne i być może tak samo niebezpieczne dla Polski i jej interesu (no chyba, że będziemy mieć silne plecy i inny twardy sojusz/sojuszników - ale takich na razie brak).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 08:33  
Cytuj
A ja czuję się teraz jak w swoim własnym kraju, czuję jakby Polacy odzyskali swoją godność i skończyła się okupacja.
W tv publicznej można już krytykować ue i Niemcy co było kiedyś zabronione, jeśli nam coś nie pasuje to możemy dziś mówić o tym otwarcie.
Czasem czytam niemiecką Interię aby zobaczyć czym aktualnie chcą nas przestraszyć.
Poza tym luzik.
Witaj nareszcie Polsko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 08:56  
Cytuj
Przypominam regulamin:

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 10:03  
Cytuj
Im normalniejsze są informacje podawane w mediach "niezależnych"
Tym bardziej nienormalne i kłamliwe są w mediach polskojęzycznych z obcym kapitałem.

Zupełnie dwa różne światy.


Z innej beczki.... tak się kończy hejt w internecie ok

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Przypominam regulamin:

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku



CZY DOTYCZY TO WSZYSTKICH?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 14:36  
Cytuj
Nasz "bohater" od zegarków....

Obrazek

Mordka jedyna....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 23 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 11:08  
Cytuj
Dla równowagi - przytaczam często powtarzaną opinię ludzi z zachodniej Polski:

"Jest tylko jeden sposób by w Polsce żyło się lepiej:
1. Zbudować mur na granicy województw podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
2. Przenieść do Białegostoku wiadomą rozgłośnię a do Lublina wiadomy rząd.
3. Usunąć ten Zawiślański kraj z UE by nikt im nie mówił co mają robić. Będą sobie przejmować sądy, trybunały, stworzą własną PKW.

W jednej chwili w Polsce zniknie bieda, bezrobocie i zacofanie. Samorządy będą miały więcej pieniędzy na rozwój (koniec z janosikowym), NFZ zniesie limity bo będzie miał więcej pieniędzy na pacjenta (tam 10 razy mniej płacą niż korzystają), wzrośnie PKB, rozwinie się gospodarka i nie będzie wstydu na cały Świat."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 11:40  
Cytuj
Dla równowagi - przytaczam często powtarzaną opinię ludzi ze wschodniej Polski:

"Jest tylko jeden sposób by w Polsce żyło się lepiej:
1. Zbudować mur na granicy województw zachodniopomorskiego,dolnosląskiego
2. Przenieść do Kostrzynia/Kostritz/ wiadomą rozgłośnię a do Berlina cała opozycje przeniesc stolice do Brukseli i UE by nikt nie wazyl się niszczyc korupcji i mieć inne zdanie od Brukseli i Timmermansa.Portrety Tuska Schulza i Timmermansa w kazdYm amcie,szkolach i nawet w burdelach.Wszystko w myśl powiedzenia EIN VOLK Ein LAnd ein Tusk/Timmermans Zamiast burmistrza ma być gauleiter

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 11:56  
Cytuj
Halo - bardzo często bywam w zachodniej Polsce. Znam wielu ludzi stamtąd, i to co napisałeś to jakaś bzdura.
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:20  
Cytuj
Ciężki orzech do zgryzienia - kto pisze tutaj większe idiotyzmy/bzdury, halo czy pelele? Wg. mnie, obu powinno się czym prędzej pozbawić obywatelstwa PL i wpakować na statek płynący gdzieś daleko - tacy to właśnie tworzą konflikty i osłabiają nasz kraj, bardziej niż ci których nieudolnie próbują ośmieszać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11604
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:50  
Cytuj
Jeśli halo jest z Podkarpacia - to wali fekaliami we własne gniazdo.
Jeśli nie jest.... to mały trolling zewnętrzny?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 13:13  
Cytuj
CYTAT


W jednej chwili w Polsce zniknie bieda, bezrobocie i zacofanie.


Tak już było za PO/PSL, dobrobyt w telewizji i rozkwit chwilówek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
Jeśli halo jest z Podkarpacia - to wali fekaliami we własne gniazdo.
Jeśli nie jest.... to mały trolling zewnętrzny?potluczony


Rozumiem zaś, że pierdoły który bazgra pelele cię nie kują w oczy? Jak ganisz jednego za idiotyzmy, to pasowało by i drugiego - sam apelowałeś o równe traktowanie, a tu już "swojego" chronisz :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 13:56  
Cytuj
Rozumiem zaś, że pierdoły który bazgra pelele cię nie kują w oczy? Jak ganisz jednego za idiotyzmy, to pasowało by i drugiego - sam apelowałeś o równe traktowanie, a tu już "swojego" chronisz :/[/cytat]


Moje pierdoły jak zauważyłeś łaskawie były odpowiedzia na Twego zaufanego trolla halo.A pierdoły,to Ty piszesz czolowy sikawkowy i wodoleju tego forum.Jak Cie nie używająumiech nie wierzgaj kopytkami bo lakierków szkodamlotekjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:01  
Cytuj
Proszę na temat... znów przepychanki słowne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Proszę na temat... znów przepychanki słowne


Tak jest!!!!!!Należy wprowadzić w Polsce prawo niemieckie,Sady kapturowe unijne,KRS złożone z członków/niejawnych/PO, wiek emerytalny do 80 lat dać amnestie wszelakim malwersantom -nawet Pani Prezydent Gronkowiec,nie karac pedofili,pederastów i innych zboczków zlikwidować Policję i straż miejską,no i wtedy wpuścić ze 100 tysięcy uchodźców.POzytyw jak choleraumiech
To co napisałem jest marzeniem opozycji-Broń Boże moimgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 15:52  
Cytuj
CYTAT

Moje pierdoły jak zauważyłeś łaskawie były odpowiedzia na Twego zaufanego trolla halo.A pierdoły,to Ty piszesz czolowy sikawkowy i wodoleju tego forum.Jak Cie nie używająumiech nie wierzgaj kopytkami bo lakierków szkodamlotekjezyk


Szkoda, że oprócz obrzucania g... nic was więcej szeregowy na tych szkoleniach nie uczą. Jak pewnie nie zauważyłeś (bo twoje możliwości to przeczytanie jednego zdania max) napisałem, że ten "halo" napisał pierdoły na równi z twoimi, więc jak byś troszkę pomyślał, nie łączył byś go ze mną.
Niestety, zwykle pisze dużo takim jak ty, trzeba wszystko dokładnie łopatą do łba ładować, bo inaczej to nie dociera...

Dalej czekam, aż wypocisz coś, z czym można dyskutować - Ci co cię bronią (mimo że powoli dorównujesz temu słynnemu bananowi) przynajmniej próbują dyskutować na temat. Idź więc szybko do sztabu, przejdź jakieś nowe szkolenie, odbierz nowe wytyczne i zobaczymy czy będzie coś godnego do omówienia na tym zacnym forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Proszę na temat... znów przepychanki słowne


Tak jest!!!!!!Należy wprowadzić w Polsce prawo niemieckie,Sady kapturowe unijne,KRS złożone z członków/niejawnych/PO, wiek emerytalny do 80 lat dać amnestie wszelakim malwersantom -nawet Pani Prezydent Gronkowiec,nie karac pedofili,pederastów i innych zboczków zlikwidować Policję i straż miejską,no i wtedy wpuścić ze 100 tysięcy uchodźców.POzytyw jak choleraumiech
To co napisałem jest marzeniem opozycji-Broń Boże moimgood


Chłopie, weź już te leki co ci przepisano, bo zdecydowanie twoja schizofrenia wymyka się z pod kontroli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 15:59  
Cytuj
W polityce jest tak,że jedni hodują Panie Generale pekińczyki a inni nagniotki.To wiem.Natomiast zawsze byłem przekonany /do dziś/że żylaki sa na nogach.Dziś zauważyłem że u niektórych sa na mózgujezykZatrute jaja z Niemiec powodują u niektórych zeza na mózgu.Taka to pilityka jajeczna.Pisz na temat a odemnie się odstosunkuj,bo nieświeży zapach ciagnie od Twoich postów.jezykJak Ty możesz pisać o schuizofrenii?Czy ty wiesz co to?Wydaje mi że bełkoczesz jak dziecinka we mglemlotekGula jak widać Ci skacze,bo żołądkujesz się dwoma postami jeden po drugim co jest niestety zabronione.Spuśc wodę Generale.SpocznijumiechGAuleiterem niestety nie będziesz.Nie zasłużyłeś.A zacne forum mały lizusku to ty zasmradzasz swoim gnojemumiechTęsknisz za ukochanym Bananem?Niestety masz coś z niego.Chamskie przepychanki które wszczynasz na forum

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
W polityce jest tak,że jedni hodują Panie Generale pekińczyki a inni nagniotki.To wiem.Natomiast zawsze byłem przekonany /do dziś/że żylaki sa na nogach.Dziś zauważyłem że u niektórych sa na mózgujezykZatrute jaja z Niemiec powodują u niektórych zeza na mózgu.Taka to pilityka jajeczna.Pisz na temat a odemnie się odstosunkuj,bo nieświeży zapach ciagnie od Twoich postów.jezykJak Ty możesz pisać o schuizofrenii?Czy ty wiesz co to?Wydaje mi że bełkoczesz jak dziecinka we mglemlotekGula jak widać Ci skacze,bo żołądkujesz się dwoma postami jeden po drugim co jest niestety zabronione.Spuśc wodę Generale.SpocznijumiechGAuleiterem niestety nie będziesz.Nie zasłużyłeś.A zacne forum mały lizusku to ty zasmradzasz swoim gnojemumiechTęsknisz za ukochanym Bananem?Niestety masz coś z niego.Chamskie przepychanki które wszczynasz na forum


Jeszcze raz bo chyba nie posłuchałeś - weź tabletkę, serio, ostatni dzwonek - może wtedy przestaniesz skakać i wymachiwać rączkami na lewo i prawo, zostaw ten temat dla dorosłych i zdrowych na umyśle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Faktycznie, droga do całkowitego poddaństwa to droga zła i za to partia po została rozliczona i praktycznie przestaje istnieć - nie możemy realizować tylko i wyłącznie polityki tych możnych - tylko współpraca ma sens.

Z drugiej strony, machanie "szabelką" i próba otwartego konfliktu z UE jest równie idiotyczne i być może tak samo niebezpieczne dla Polski i jej interesu (no chyba, że będziemy mieć silne plecy i inny twardy sojusz/sojuszników - ale takich na razie brak).


Bardzo dyplomatycznie to ująłeś uśmiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 82 83 84 85 86 87 88 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »