NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 80 81 82 83 84 85 86 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 11:40  
Cytuj
Proszę o grzeczniejsze nieco rozmowy, mniej emocji i brzydkiego traktowania się nawzajem.
Takie wzajemnie wyzywanki nie mają nic wspólnego z tematem. Szanujmy się wzajemnie i swoje poglądy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 11:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 11:46  
Cytuj
Obrazek

Rozpad Unii i tak nastąpi. Ale pozostanie po tym islamski szlam.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 18:25  
Cytuj
POexit smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Sie 2017r. 18:35  
Cytuj
A gdzie podziewa się Banana?Wypadł z tandemu?Andriusza uchyl rąbka tajemnicy jezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 01:32  
Cytuj
Czyli Mirosławie jesteś pewien rozpadu czegoś co tak naprawdę pomogło Polsce (dotacje) aby były lepsze drogi - wsie i miasta aby się rozrastały i rozwijały itp.I co nastąpi....?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 06:02  
Cytuj
Żadne dotacje nie zastąpią wolności.Niech się skończy Timmermans Juncker,Tusk i Schulz.Unia nie ma prawa dyktować Polsce jej wewnętrznej i zewnętrznej polityki.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 07:12  
Cytuj
CYTAT


Jak byłbyś choć odrobinę ogarnięty to byś wiedział o propozycji podatków dla małych przedsiębiorców. No i napisałem pod grafiką "stare ale jare" jezyk
No ale ty wolisz bez myślenia na rympał od razu walić jezyk

Edzio a to w Kołobrzegu jezyk
http://www.fakt.(...)/06ec30h
Czy Mariusz coś z tym zrobi? ;-)

.....


Andrzejku nie ma takiej stawki podatkowej. Tyle różnych propozycji tutaj wrzucasz, tylko potem wszystkie okazują się ściemą. Czytając twoje posty można odnieść wrażenie że pisiory opodatkowali nawet powietrze atmosferyczne. Tak jak pisałem wcześniej nie wierz we wszystko co znajdziesz w sieci. Internet to taki wielki śmietnik , gdzie może 10% info jest wiarygodnych .

Ja zawsze idę na rympał, mam to po moim idolu Antku Macierewiczu.umiech

A co w Kołobrzegu też latają i śpiewają Kriszna Kriszna Hare Rama?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 07:29  
Cytuj
Co do stawki podatków z poprzednich postów Andrzej ma racje w 99% więc Edo przyjmij ta wiadomość z pokorą.

Edo interesujesz się polityka to jakim cudem nie dostrzegasz tego co
PIS robi w sferze podatków? Ślepa miłość?

Zamieszanie w sądach a na zapleczu ceny energii w górę, bez śladu dyskusji w mediach. Ciemny lud... smiech2 Tymczasem ty się interesujesz jak się bawi konkurencja smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 399
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Co do stawki podatków z poprzednich postów Andrzej ma racje w 99% więc Edo przyjmij ta wiadomość z pokorą.

Edo interesujesz się polityka to jakim cudem nie dostrzegasz tego co
PIS robi w sferze podatków? Ślepa miłość?

Zamieszanie w sądach a na zapleczu ceny energii w górę, bez śladu dyskusji w mediach. Ciemny lud... smiech2 Tymczasem ty się interesujesz jak się bawi konkurencja smiech2




https://m.you(...)8Xb5japU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Co do stawki podatków z poprzednich postów Andrzej ma racje w 99% więc Edo przyjmij ta wiadomość z pokorą.

Edo interesujesz się polityka to jakim cudem nie dostrzegasz tego co
PIS robi w sferze podatków? Ślepa miłość?

Zamieszanie w sądach a na zapleczu ceny energii w górę, bez śladu dyskusji w mediach. Ciemny lud... smiech2 Tymczasem ty się interesujesz jak się bawi konkurencja smiech2





W czym ma rację? Mem który wrzucił jest o stawce podatkowej której nie ma.umiech Chyba że w propozycjach.

A co takiego PiS dramatycznego zrobił w podatkach? Oświeć mnie bo chyba nie usnę z ciekawości. Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą i zatrudniam ludzi. Nie mogę napisać żeby mi się coś pogorszyło , jest jak było a może nawet jest troszeczkę lepiej.

Ja się interesuję? Ja się pytam o Woodstock czy Sunrise? Jak każdy pseudo-wolnosciowiec- zwolennik UE swobodnie naginasz fakty regresie.smiech2
Rzuć z łaski swojej swój wolnościowy wzrok na prowokacyjne pytania Andrzejka ( kolejnego wolnościowca od siedmiu boleści) i zwróć swą liberalną uwagę na obiektywny fakt kto drąży temat?uśmiech--

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 12:38  
Cytuj
Co do stawki podatkowej to przemysł to jeszcze raz - nie każdy jest na działalności a ja na pewno nie firmy takie jak Mercedes.

Na poparcie swoich słów napisz proszę w czym na przykładzie twojej firmy zmieniło się na lepsze?

Co do tekstów personalnych i światopokładowych to daruj sobie. Nie wchodzę w dyskusję.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 13:56  
Cytuj
Bez zmiany sądów nic się nie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 14:07  
Cytuj
A jakie sa podwyżki energii?:Odpowiedzcie bo nigdzie nie kumam.Ja na trzy lata podpisałem umowę z dostawcą/PGE/prądu że nie dotyczy mnie przez ten okres żadna podwyzka ani obniżka cen energii elektrycznej.Jak ktoś cos wie to proszę o oświecenie w tej kwestii./chodzi o podwyżki/

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Co do stawki podatkowej to przemysł to jeszcze raz - nie każdy jest na działalności a ja na pewno nie firmy takie jak Mercedes.

Na poparcie swoich słów napisz proszę w czym na przykładzie twojej firmy zmieniło się na lepsze?

Co do tekstów personalnych i światopokładowych to daruj sobie. Nie wchodzę w dyskusję.



Co mam przemyśleć ? Nie ma czterdziesto procentowej stawki podatku. Daimler ma zainwestować w sam proces technologiczny kilkaset milionów euro. Jak rozumiem premier Morawiecki traktuje priorytetowo takie inwestycje. Tak jak pisałem wcześniej póki co jego polityka jest w miarę skuteczna , więc niech robi co uważa za słuszne. Za rok dwa ocenimy skutki jego działań.

Mam mniej uciążliwych kontroli , a księgowa twierdzi że np. koszty amortyzacji rozliczane są korzystniej niż wcześniej.

Skoro nie wchodzisz w tematy światopoglądowe i personalne , to mam zasadnicze pytanie: co ty tutaj robisz?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 17:38  
Cytuj
Wypowiadam się bo mogę. Jest tu temat gospodarczy a ty okazujesz się ignorantem więc ci to wytknąłem.

40% stawka to w tym przypadku alegoria na potrzeby mema. Uproszczenie dla takich jak ty którzy się na tym nie znają. Większość nie ma i nie musi mieć o tym pojęcia.

Jak to jest że na podstawie jednostkowego przypadku wyciągajsz wnioski na temat funkcjonowania całego systemu? Myślisz że twoja próba jest reprezentatywna? :-) Widocznie tak ci jest na rękę.

Nie będę z tobą dyskutował bo z góry mnie szufladkujesz i nie szanujesz mojego zdania. W związku z tym musisz wiedzieć że ja również kpię sobie z twojego zakutego pogladu w najlepsze. Na pewno się nie dogadamy więc po co robić siare i zamęt na forum? Ty tak lubisz. Ja lubię inaczej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
Wypowiadam się bo mogę. Jest tu temat gospodarczy a ty okazujesz się ignorantem więc ci to wytknąłem.

40% stawka to w tym przypadku alegoria na potrzeby mema. Uproszczenie dla takich jak ty którzy się na tym nie znają. Większość nie ma i nie musi mieć o tym pojęcia.

Jak to jest że na podstawie jednostkowego przypadku wyciągajsz wnioski na temat funkcjonowania całego systemu? Myślisz że twoja próba jest reprezentatywna? :-) Widocznie tak ci jest na rękę.

Nie będę z tobą dyskutował bo z góry mnie szufladkujesz i nie szanujesz mojego zdania. W związku z tym musisz wiedzieć że ja również kpię sobie z twojego zakutego pogladu w najlepsze. Na pewno się nie dogadamy więc po co robić siare i zamęt na forum? Ty tak lubisz. Ja lubię inaczej.


Wzruszyła mnie twoja historia. umiech
Memy są dla debili którzy nie mając o niczym pojęcia przy pomocy płytkiego tekstu czasem zdjęcia , dostają namiastkę mądrości. Czasami od tej namiastki zaczyna się błędne przekonanie o posiadaniu wiedzy tajemnej. A przecież u debila nie trzeba szukać alegorii. On jest bardzo nieskomplikowany.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 20:18  
Cytuj
Widzisz Edo, ty nawet nie wiesz ze wielu rzeczy nie wiesz. Wypowiadasz się na tematy których nie rozumiesz a idziesz w zaparte. Ja nie zamierzam cię pouczać dlatego dalsza dyskusja jest zbędna.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2017r. 22:46  
Cytuj
Coś ty Progres taki niecierpliwy, postkomuna robiła co chciała tyle lat i sie dorobiła , a ty chcesz powszechnego dobrobytu po dwóch latach. Nie rób
jaj.
Jak chcesz postkomune to poczekaj na PO/PSL. Powiedzą ci żeś biedny bo nie oszukujesz i nie kradniesz i będzie znowu życie git. Popatrz co robią Niemcy i opozycja, wali ich w blat twój interes. Myślą o sobie i jak uwalić Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2017r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Coś ty Progres taki niecierpliwy, postkomuna robiła co chciała tyle lat i sie dorobiła , a ty chcesz powszechnego dobrobytu po dwóch latach. Nie rób jaj.

To Cię Zumba rozczaruję, powszechnego dobrobytu w Polsce nie będzie, bo i nie ma go ani na zachodzie, ani w stanach. Nawet jak u steru będzie pis przez następne 10 lat, Polska będzie rozwijać się normalnie w granicach 0-5% rocznie (wariant optymistyczny), co najwyżej rządzący mogą przeszkadzać umiech
CYTAT
Jak chcesz postkomune to poczekaj na PO/PSL. Powiedzą ci żeś biedny bo nie oszukujesz i nie kradniesz i będzie znowu życie git. Popatrz co robią Niemcy i opozycja, wali ich w blat twój interes. Myślą o sobie i jak uwalić Polaków.

Każdy kraj dba o własną gospodarkę, i to jest normalne. Polskę nikt nie chce uwalić, co najwyżej sama się uwali, doświadczenie ma umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2017r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jak byłbyś choć odrobinę ogarnięty to byś wiedział o propozycji podatków dla małych przedsiębiorców. No i napisałem pod grafiką "stare ale jare" jezyk
No ale ty wolisz bez myślenia na rympał od razu walić jezyk

Edzio a to w Kołobrzegu jezyk
http://www.fakt.(...)/06ec30h
Czy Mariusz coś z tym zrobi? ;-)

.....


Andrzejku nie ma takiej stawki podatkowej. Tyle różnych propozycji tutaj wrzucasz, tylko potem wszystkie okazują się ściemą. Czytając twoje posty można odnieść wrażenie że pisiory opodatkowali nawet powietrze atmosferyczne. Tak jak pisałem wcześniej nie wierz we wszystko co znajdziesz w sieci. Internet to taki wielki śmietnik , gdzie może 10% info jest wiarygodnych .

Ja zawsze idę na rympał, mam to po moim idolu Antku Macierewiczu.umiech

A co w Kołobrzegu też latają i śpiewają Kriszna Kriszna Hare Rama?




HaHA ale ty smieszny jesteś. Napisałem, że jest taka stawka podatku? Dałeś idiotyczny wpis i teraz kombinujesz ;-)

Tak w Kołobrzegu też ale w innym języku ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sie 2017r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Coś ty Progres taki niecierpliwy, postkomuna robiła co chciała tyle lat i sie dorobiła , a ty chcesz powszechnego dobrobytu po dwóch latach. Nie rób
jaj.
Jak chcesz postkomune to poczekaj na PO/PSL. Powiedzą ci żeś biedny bo nie oszukujesz i nie kradniesz i będzie znowu życie git. Popatrz co robią Niemcy i opozycja, wali ich w blat twój interes. Myślą o sobie i jak uwalić Polaków.


I dlatego dajemy Niemcom dotacje i zwolnienia z podatków ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2017r. 22:41  
Cytuj
Nawet ronda im budujemy z wdzięczności. Były już wyroki po wypadku zapalenia się aluminium z powodu braku przestrzegania "prawa"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 07:24  
Cytuj
Twoje puste gadanie Progres jest rozbrajające, dużo piszesz, a nic nie wnosisz, takie puste słowa, żadnych konkretów. Gównoburza to twoje drugie imię smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 08:33  
Cytuj
Typowa pustosłowna gadanina, dużo populistycznych hasełek na które łapią się jedynie nie znający realiów.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sie 2017r. 11:54  
Cytuj
Progres to pieniacz do wynajęcia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 80 81 82 83 84 85 86 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »