NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 185 186 187 188 189 190 191 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 15:08  
Cytuj
Moze ty sie zatrudnij jako sex terapeuta, bo do polityki ty sie nie nadajesz... za slabe nerwy masz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2019r. 15:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2019r. 16:21  
Cytuj
https://wiadomosci.wp.pl/kolejna-kobieta-zglosila-sie-do-prokuratury-twierdzi-ze-zgwalcil-ja-krzysztof-sadowski-6418365615515777a

Środowisko artystyczne wyraźnie ucichło. Smarzowski już kręci film, będzie ze trzydzieści aktorek w rolach głównych i nie mniej znanych artystów statystów w rolach niemych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2019r. 01:31  
Cytuj
@art2deco

Powiedz mi wielbicielko rzucania małpami o beton jak to jest, że Bóg stworzył świat i wszystkie istoty, w tym 2000 gatunków muszek owocowych, bo wiadomo, że 1 to za mało, a potem odpuścił już całe to stwarzanie z prochu czy żeber i postawił na ewolucję?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2019r. 11:56  
Cytuj
Wybory 2019. Polityczna sensacja – Andrzej Szlęzak “jedynką” listy Liroya w Rzeszowie

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2019r. 19:36  
Cytuj
poszukałby stałego zatrudnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2019r. 20:48  
Cytuj
CYTAT
poszukałby stałego zatrudnienia

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 12:29  
Cytuj
Obrazek

Sposób na mieszanie ludziom w głowach:
- mem o czymś oczywistym, byś na wstępie zaczął się zgadzać
- wrzucenie kilku "mądrości", aby stać się "autorytetem"
- wplatanie pomiędzy rzeczy z którymi się zgadzasz takie, które są idiotyzmami i z którymi nie zgadzasz się absolutnie. ok

To tylko jeden z wielu rodzajów tricków socjotechnicznych from "brezja factory" i innych tego typu wytwórni gooowna.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 13:01  
Cytuj
@miruś

Dodaj jeszcze:
- Polska w ruinie;
- Polska wstaje z kolan;
- mamy pieniądze na 500+ z innych źródeł niż pożyczka;
- nie sprzedajemy uprawnień do emisji CO2, (które za chwilę będziemy musieli odkupić drożej) po to, żeby udawać, że mamy spoko budżet;
- przez 4 lata podnosiliśmy płacę minimalną średnio o 6,25% więc wzrost o 33% tuż przed wyborami jest zupełnie naturalny;
- inne kraje na świecie są głupie, bo nie wpadły na to, żeby podnieść sobie płace minimalną; a przecież wystarczy podnieść płacę minimalną we wszystkich krajach i za jednym zamachem zlikwidować głód, biedę i wyzysk na całym świecie;
- ceny prądu da się zamrażać w nieskończoność, inne kraje są głupie, wystarczy zamrozić ceny i one przestaną rosnąć; w połączeniu z podniesieniem płacy minimalnej za rok-dwa wszyscy ludzie na świecie będą mieli willę na Lazurowym Wybrzeżu;
- stary mlaskacz z Żoliborza + kot, to typowa polska rodzina;
- 500+ zlikwidowało biedę;
- 500+ sprawiło, że rodzi się więcej dzieci;
- PIS jest partią prawicową;
- miruś jest bardzo inteligentny;
- głosuj na PIS.


"i innych tego typu wytwórni gooowna."

Ty miruś ze swoim wywodem, który sugerował, że w Polsce nie było legalnego rządu przez 1939 i "myślę, że nie strzelałbym do kobiet i dzieci" jesteś tego typu wytwórnią gooowna.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 13:12  
Cytuj
pzp - jesteś niskich lotów manipulantem nie potrafiącym ze swoim myśleniem wyjść poza baaardzo wąskie ramy.ok

Nie napinaj się tak, bo ci zwieracze puszczą. potluczony
A może jesteś z "brejza factory"? good

Raczej nie.
Musiałbyś się bardziej starać. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 13:15  
Cytuj
@miruś

Tobie zwieracze puszczają przy każdym poście.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 13:27  
Cytuj
Jak zwykle stać cię jedynie na przedszkolne "nie - bo ty"

good

Obrazek

Przynajmniej można się z ciebie pośmiaćpotluczonypotluczonypotluczonypotluczonygood

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 20:28  
Cytuj
https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/20886-zmowa-milczenia-dlaczego-znani-i-wplywowi-pedofile-sa-w-polsce-bezkarni

Artyści afirmują i milczą, ale robią wspaniałe filmy na zamówienie,,,

PS
Mamy sporo pieniędzy z VAT-u i mafii paliwowej. Fajnie gdyby nadzwyczajna kasta potrafiła ich jeszcze skazywać za to czego nie chcą złodzieje oddać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Zmowa milczenia. Dlaczego znani i wpływowi pedofile są w Polsce bezkarni?


Art2deco pierwszy raz się z Tobą zgodzę. Należy rozwiązać w końcu ten problem, ale niestety w Polsce hierarchów kościelnych się nie tyka. Może jak do władzy dojdzie jakaś partia która nie będzie się bała kościoła sprzątnie tych wszystkich purpuratów. Wszystkiemu winny jest konkordat.
Należy tylko trzymać kciuki aby to się szybko udało wypowiedzieć, a winnych osądzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 23:25  
Cytuj
@miruś

Opisałeś jakieś zagadnienie.

Ja dorzuciłem więcej przykładów.

Odpaliły ci się zwieracze i FU.

Jakich to jest lotów to chyba każdy może osądzić sam.


Odnieś się może do tego:

"Dodaj jeszcze:
- Polska w ruinie;
- Polska wstaje z kolan;
- mamy pieniądze na 500+ z innych źródeł niż pożyczka;
- nie sprzedajemy uprawnień do emisji CO2, (które za chwilę będziemy musieli odkupić drożej) po to, żeby udawać, że mamy spoko budżet;
- przez 4 lata podnosiliśmy płacę minimalną średnio o 6,25% więc wzrost o 33% tuż przed wyborami jest zupełnie naturalny;
- inne kraje na świecie są głupie, bo nie wpadły na to, żeby podnieść sobie płace minimalną; a przecież wystarczy podnieść płacę minimalną we wszystkich krajach i za jednym zamachem zlikwidować głód, biedę i wyzysk na całym świecie;
- ceny prądu da się zamrażać w nieskończoność, inne kraje są głupie, wystarczy zamrozić ceny i one przestaną rosnąć; w połączeniu z podniesieniem płacy minimalnej za rok-dwa wszyscy ludzie na świecie będą mieli willę na Lazurowym Wybrzeżu;
- stary mlaskacz z Żoliborza + kot, to typowa polska rodzina;
- 500+ zlikwidowało biedę;
- 500+ sprawiło, że rodzi się więcej dzieci;
- PIS jest partią prawicową;
- miruś jest bardzo inteligentny;
- głosuj na PIS."

Nie potrafisz?

To skup się na zwieraczach.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2019r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zmowa milczenia. Dlaczego znani i wpływowi pedofile są w Polsce bezkarni?


Art2deco pierwszy raz się z Tobą zgodzę.
Należy rozwiązać w końcu ten problem, ale niestety w Polsce hierarchów kościelnych się nie tyka. Może jak do władzy dojdzie jakaś partia która nie będzie się bała kościoła sprzątnie tych wszystkich purpuratów. Wszystkiemu winny jest konkordat.
Należy tylko trzymać kciuki aby to się szybko udało wypowiedzieć, a winnych osądzić.


To dobrze o Tobie świadczy, początki obiektywizmu? Brawo Ty cool girl Polski KK sobie poradzi ze sterowaną skąd indziej infiltracją zboczeńcami, inne środowiska same nie dadzą rady bez moralnego zewnętrznego odniesienia. Gdzieś musimy zacząć powrót do zdrowego rozsądku, Żelaznej Logiki kim jest człowiek i dlaczego, jaki musi być żeby dało się żyć ze sobą. To nie jest takie oczywiste gdy popatrzysz na około, zakutych łbów nie brakuje.
KK nie napada na liberalne środowisko artystyczne, dla równowagi mógłby bo w odwrotnym kierunku jest nieustający potok szamba "artystycznej wolności a'la Palikoty" i wybiórcze tematycznie filmy które mają go uciszyć.

Jest jeszcze to, pisałam już o zapędach globalistycznej tyranii (nowa międzynarodówka):
https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/20862-teczowa-cenzura-opisane-przypadki-wymagaja-solidarnej-postawy-nas-wszystkich-odbiorcow-prawicowego-przekazu

W tym zakresie mam na pewno twoje pełne poparcie dla walki z cenzurą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 06:42  
Cytuj
CYTAT


To dobrze o Tobie świadczy, początki obiektywizmu? Brawo Ty cool girl Polski KK sobie poradzi ze sterowaną skąd indziej infiltracją zboczeńcami, inne środowiska same nie dadzą rady bez moralnego zewnętrznego odniesienia


Nazwajmy rzeczy po imieniu - Watykan. KK jest sterowany z Watykanu i to tam tkwi źródło zła. W końcu przejrzałaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 08:08  
Cytuj
pzp - dziecinny manipulancie.
Takie próby "podbierania" to nie ze mną.

Kiedyś dałem ci szansę i dyskutowaliśmy.
Okazało się że:
- przeinaczasz wypowiedzi
- jak sobie nie radzisz, zaczynasz pisać nie na temat
- masz niezwykle wąski światopogląd
- nie potrafisz przyznać się do niewiedzy w jakimś temacie
- ignorujesz niewygodne tematy
- nie szanujesz współrozmówców
- zaciemniasz swoją wypowiedź jakimiś wstawkami pozbawionymi sensu i logiki
- twoje wypowiedzi to chaos
- i tak dalej...

Tak więc... potluczony

Idź się poskarż przedszkolance....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 10:34  
Cytuj
@miruś

"Kiedyś dałem ci szansę i dyskutowaliśmy."

Eee tam, od razu dyskutowaliśmy.

Plątałeś się jak dziecko we mgle.

Nie wiedziałeś czy strzelałbyś do niewinnych kobiet i dzieci czy nie.

Wyszło ci, że przed II Wojną Światową nie było w Polsce legalnego rządu.

Ja ci się nie dziwię, że nie chciałeś dalej "dyskutować" i wróciłeś do wklejania goooowna.

Przy takim wklejaniu nie musisz "dyskutować" i nie zrobisz z siebie kolejny raz głupka.


"Okazało się że:
- przeinaczasz wypowiedzi
- jak sobie nie radzisz, zaczynasz pisać nie na temat
- masz niezwykle wąski światopogląd
- nie potrafisz przyznać się do niewiedzy w jakimś temacie
- ignorujesz niewygodne tematy
- nie szanujesz współrozmówców
- zaciemniasz swoją wypowiedź jakimiś wstawkami pozbawionymi sensu i logiki
- twoje wypowiedzi to chaos
- i tak dalej..."

Może następnym razem wskaż te "przeinaczone wypowiedzi", "ignorowanie niewygodnych tematów" i tak dalej.

Ale ty tego nie zrobisz, bo mózg potrzebny ci jest do wklejania gooowna.



Tu masz pytanie na które nigdy nie odpowiedziałeś, bo "manipulacja".

"To kiedy mieliśmy legalny rząd? PRZED IIWW? Czy PRZED PRZEWROTEM MAJOWYM (1926)?"


A tutaj cytat z mirusia postawionego w sytuacji w której ma mordować niewinne kobiety i dzieci:

"nie wiem, jakie decyzje bym podjął. Myślę, że nie zabijałbym dzieci."



Piszesz, że nie szanuję współrozmówców. Szacunek dla kolesia, któremu nie przeszkadzałoby mordowanie niewinnych kobiet i który MYŚLI, że nie zabijałby dzieci?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 10:57  
Cytuj
Dziecinny manipulatorze bla bla bla...okpotluczony

To miło, że coś zapamiętałeś z naszej "dyskusji". Musiałeś się nieźle obsrać, skoro zamieściłeś sobie moją wypowiedź jako swoje hasło. potluczony

Ty - taki "wybitny" forumowicz mnie cytujesz.... ech.... wzruszyłem się.....placzeplacze

Taki zaszczyt.....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 18:32  
Cytuj
@miruś

Z dyskusji z tobą zapamiętałem, że strzelałbyś do niewinnych kobiet, ale myślisz, że do dzieci nie.

Taki przyjemniaczek.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 18:43  
Cytuj
PZP2, nasz nowy delegat z ramienia fermy, wyraźnie służbista cool girl Gdzie podział się figlarz Andrzejek?

Czy to już wasz top gun? placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
@miruś

Z dyskusji z tobą zapamiętałem, że strzelałbyś do niewinnych kobiet, ale myślisz, że do dzieci nie.

Taki przyjemniaczek.


Łżesz jak to zwykle ty przedszkolaczku. potluczony
Cały ty. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2019r. 20:18  
Cytuj
Wrzucam bieg R jak regres cool

Priory School w Lewes w hrabstwie East Sussex postanowiła wprowadzić w życie zlecenia ideologii LGBT. Uczniowie tej placówki dowiedzieli się, że w nowym roku szkolnym obowiązuje ich nakaz noszenia spodni! Wszystkich bez wyjątku. Nowe rozporządzenie ma na celu „niedopuszczenie do dyskryminacji uczniów ze względu na płeć’.

Każdy uczeń, który nie będzie przestrzegał nowego zarządzenia będzie musiał wrócić do domu i zmienić ubranie. Pomysł na „bezpłciowe mundurki” nie wszystkim się spodobał. Nina Cullen odważyła się przyjść do szkoły w spódnicy. No i ja nie wpuścili sciana


https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/20873-byc-monika-platek-syn-judy-onan-by-sie-zachnal-zazdroszczac-elokwencji

https://niezalezna.pl/287668-hartman-znow-dal-popis-zabraklo-hamulcow-stek-obelg-wobec-wyborcow-pis

Zamrażarka im padła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 12:45  
Cytuj
"Gościem Adriana Klarenbacha w "Minęła 9" w TVP Info był dzisiaj Krzysztof Mieszkowski (Nowoczesna). W trakcie dyskusji o ideologii gender i LGBT padły zaskakujące słowa. - Jakiej z pięćdziesięciu kilku płci jest pan? - zapytał prowadzący. - Ja nie wiem - wyznał Mieszkowski."

Woooow.
Czego się nie robi dla propagowania genderyzmu.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 16:54  
Cytuj
Rajdujemy dalej na wstecznym cool

W jednej ze szkół podstawowych na terenie Gdyni aktywiści organizacji Feministyczna Brygada Rewolucyjna próbowali zorganizować zajęcia z "edukacji" seksualnej dla dzieci.

Kim są ci ludzie? Ich nazwa brzmi jak organizacja terrorystyczna i dobrze oddaje ideologiczny radykalizm, któremu podporządkowują swoje działania.

Obrazek
Rewolucjoniści


Aktywnie wspierają promocję homoseksualizmu na ulicach polskich miast i czynnie biorą udział w "paradach równości". Popierają promocję homoseksualizmu w szkołach oraz akcje typu "Tęczowy Piątek", który wywołał sporą falę protestów w całym kraju. Są zaangażowani w inicjatywę "Świeckie państwo", która domaga się wyrzucenia lekcji religii ze szkół (Wiosna). Dokonują wulgarnych profanacji m.in. Najświętszego Sakramentu oraz bezczeszczą wizerunki Matki Bożej. Domagają się legalizacji aborcji i nakłaniają do niej kobiety.

Są również współodpowiedzialni za projekt "SexEd Gdynia" oraz współorganizują wydarzenia z zakresu "edukacji" seksualnej w Toruniu i Gdańsku. W trakcie takich spotkań poruszane są m.in. takie tematy jak: seks analny, bdsm (sadomasochistyczne praktyki seksualne), biseksualność, masturbacja, poliamoria (posiadanie kilku partnerów seksualnych jednocześnie), transpłciowość, prezenty erotyczne, legalna aborcja czy fantazje seksualne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 185 186 187 188 189 190 191 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »