NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 143 144 145 146 147 148 149 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 13:50  
Cytuj
W PO-PSL też nie brakowało "misiewiczów" - to tzw "Siemoniaki" - niemało ich było przez 8 lat....

Tak to już jest z partiami politycznymi....

Cóż marcinku - nie potrzebuję się dowartościowywać w żaden sposób i niczyim kosztem. Chyba po prostu twoje poglądy wydają mi się takie niedojrzałe.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 13:50  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
PiS zdecydował się wziąć za ubeków i donosicieli na uczelniach. Na razie tylko byłby to zakaz pełnienia wysokich funkcji.

Jestem bardzo ciekaw, czy to się uda.
Ostatnia próba (nie pamiętam już za czyich rządów) skończyła się fiaskiem...


Będzie kwik wszystkich Jand i Szczurów, proszę pana placze autorytety powojenne, śmietanka postępu i demokracji. Zagranica i Soros idą z dzidą i pieniędzmi. Zawetuje cool

https://twitter.com/RadioZET_NEWS/status/986222925966692353?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Ftelewizjarepublika.pl%2Fzatrzymano-rafalale%2C63608.html

Tydzień po wyborach, które potwierdziły dominację partii Viktora Orbána na Węgrzech, międzynarodowa grupa yntelektualystów napisała do niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, że jej milczenie w sprawie antysemityzmu i antydemokratycznych działań Orbána oznacza wspólnictwo i jest "haniebne".

Papież Franciszek w przesłaniu wideo na obchodzony w Hiszpanii „tydzień życia konsekrowanego” chwali książkę stalinowskiego zbrodniarza Zygmunta Baumana.
https://niezlomni.com/papiez-franciszek-chwali-zygmunta-baumana-wideo/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:08  
Cytuj
Może PiS zacząłby dekomunizację od własnych szeregów? Dałby dobry przykład. A tak to wychodzą na hipokrytów umiech
Tak faktycznie nepotyzm był również w PO/PSL i Misiewiczów nie brakowało. To kolejny dowód, że partie są podobne do siebie umiech Jedno zło umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 18:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Bob - zgodziłbym się z tobą, jeśli to by były pojedyncze przypadki, albo gdyby nie było regułą, że tego typu ludzie byli np. w strukturach partii od początku swojej kariery.

Ani SLD, ani AWS, ani PO ani PiS nie dawały (nie dają) takich możliwości rozwoju, za donosicielstwo. Próbujesz zrównać PZPR z każdą inną partią. No co ty.

A to są pijawki wyhodowane na przywilejach partyjnych.

To się dzieje nawet w zakładach pracy, wśród ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z partiami i nie tylko w Polsce umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2018r. 20:27  
Cytuj

To tylko ich opinia Robercie, odstawienie "elit" w jakiejkolwiek dziedzinie jest równie obiektywnie komentowane przez "okradanych przez tępe masy" z ich "zasłużonych benefitów" za dobrowolne wyalienowanie. Ze stratą dla siebie, kolaborować nie będą przeciwko sobie, to zrozumiałe.

To już całe dynastie o niesamowitych, nadzwyczajnie nieprzeciętnych, nadprzyrodzonych talentach. Na myśl przychodzi słynna wypowiedz Niesioła jak elita salonu warszawki postrzega wegetariańską codzienność niekastowych, bez prawa do wysłuchania za prawo do paszportu. Rugowanie ludzi z mieszkań we wszystkich wielkich miastach to szczyt, którego nic nie pobije. Patologia wyalienowanej z narodu kasty sięgnęła dna.



http://fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-ogromne-naduzycia-w-panstwowym-instytucie,nId,2566963

Nie oczekujmy od Eurokratów zainteresowania w zmianach w Polsce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT

Nawróconych i skruszałych nie rozliczamy Andrzejku za odwagę.


Czyli tworzenie furtki dla swoich. Można wybaczyć bycie w PZPR ale pod warunkiem, że teraz popiera się PiS umiech leżę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
W PO-PSL też nie brakowało "misiewiczów" - to tzw "Siemoniaki" - niemało ich było przez 8 lat....

Tak to już jest z partiami politycznymi....

Cóż marcinku - nie potrzebuję się dowartościowywać w żaden sposób i niczyim kosztem. Chyba po prostu twoje poglądy wydają mi się takie niedojrzałe.....


No tak Mirosławie wazne umiech. Twoje wpisy mają podnosić Twoją samoocenę. Po każdym wpisie masz swoje 5s, czujesz się ważny bo "pokazałeś im" i udowodniłeś jakie masz dojrzałe poglądy umiech. Za każdym razem jak wkleisz obrazek z internetu czujesz ogromną dumę, że udało Ci go wyszperać umiech
Jeśli chodzi o Twoje poglądy, to wydają mi się rodem z Białorusi lub z czasów PZPR umiech Jedna partia, jeden naród, jeden wódz. Każdy kto ma inne poglądy jest zdrajcą i wrogiem narodu umiech

ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 10:43  
Cytuj
Wiedziałem, że odpiszesz w tym stylu. Tak jak przewidywałem - trafiłem marcinku w czuły punkt.

Dla mnie to forum - to tylko zabawa. A jak widać - tacy jak ty realizują się tu i to co tu jest wypisywane ma wpływ na waszą samoocenę.ok

Ja nie buduję swojego ego na forum. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2018r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Nawróconych i skruszałych nie rozliczamy Andrzejku za odwagę.


Czyli tworzenie furtki dla swoich. Można wybaczyć bycie w PZPR ale pod warunkiem, że teraz popiera się PiS umiech leżę umiech



Andrzejek się nie myli gdy się pomyli w swoim samodzielnym osądzie cool girl Dekomunizacja opiera się na przyznaniu się do tajnej współpracy. Jawnej nie rozważamy. Pijak był przecież prezydentem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Nawróconych i skruszałych nie rozliczamy Andrzejku za odwagę.


Czyli tworzenie furtki dla swoich. Można wybaczyć bycie w PZPR ale pod warunkiem, że teraz popiera się PiS umiech leżę umiech



Andrzejek się nie myli gdy się pomyli w swoim samodzielnym osądzie cool girl Dekomunizacja opiera się na przyznaniu się do tajnej współpracy. Jawnej nie rozważamy. Pijak był przecież prezydentem.



Daleko mi do takich nieomylnych jak ty, miriam, ksiądz i wasze klony umiech


CYTAT
Pijak był przecież prezydentem
Podobno. Dziwne, że ty o tym piszesz. Dużo małpek kupowali do kancelarii. Podobno sporo wina potrafił wypić wieczorami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
Wiedziałem, że odpiszesz w tym stylu. Tak jak przewidywałem - trafiłem marcinku w czuły punkt.
...


Jasnowidz, telepata, genialny psycholog ? A nie to Mirek777. On wie wszystko najlepiej i zawsze ma racje umiech

CYTAT
....Ja nie buduję swojego ego na forum. zaklopotany


No tak, ... mam Ci na słowo uwierzyć smiech2. Jaki jest koń każdy widzi. ... chociaż w Twoim przypadku to może bardziej pasuje "i nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne". smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 19:44  
Cytuj
marcinku - po prostu jesteś łatwy do rozgryzienia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 21:30  
Cytuj
Maciej wróżbita umiech


Opiekunowie niepełnosprawnych dzieci coś uzyskali?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Maciej wróżbita umiech


Opiekunowie niepełnosprawnych dzieci coś uzyskali?


Oczywiście, zapewnienia od pisowcow, że popierają ich protest, ale mają ich w dupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 22:19  
Cytuj
Głodujący lekarze dostali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
Głodujący lekarze dostali.


wow, sukces jarosława

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2018r. 22:27  
Cytuj
el.Bolek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2018r. 06:11  
Cytuj
Z głodujących to tylko Gowin dostał.

Ten to się musiał nacierpieć za Tuska umiech Zawsze przy korycie ale jak nie wystarcza do pierwszego to żadna przyjemność umiech


A opiekunowie nie dostali. Skończyło sie na obietnicach w 2014 roku.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2018r. 18:59  
Cytuj
Teraz głoduje skład zarządu ZLP. Za 20% oblanych matur i korki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2018r. 20:36  
Cytuj
Mina i wypowiedź Grzegorza Schetyny (a właściwie brak wypowiedzi) - bezcenna...

A padło wydawać by się mogło proste pytanie - 3-4 sukcesy rządu PO-PSL.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2018r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Mina i wypowiedź Grzegorza Schetyny (a właściwie brak wypowiedzi) - bezcenna...

A padło wydawać by się mogło proste pytanie - 3-4 sukcesy rządu PO-PSL.....


Podobno są tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w najlepszym interesie wszystkich oraz tacy, którzy głosują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 06:08  
Cytuj
Są jeszcze kłamcy i plotkarze, którzy w obronie władzy są skłonni kłamać i oszukiwać.


Mimo wcześniejszej deklaracji, poseł koła Wolni i Solidarni Adam Andruszkiewicz nie przedstawi wykazu miejsc i kilometrów, które pokonał w ramach pracy parlamentarnej. O zmianie swojej decyzji poinformował w programie "Tak czy Nie". Andruszkiewicz w 2016 r. pobrał prawie 40 tys. złotych tzw. kilometrówki, mimo że nie miał ani samochodu, ani prawa jazdy.



Władza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 07:35  
Cytuj
Art - chyba po prostu Szetyna zdał sobie sprawę, w jak czarnej dooopie jest "jego" partia.

Myślę, że na czele PO jeszcze w tym roku stanie tuskaszenko.....
Cały czas głowią się, jak zrobić mu tryumfalne wejście, które nie skończyłoby się bransoletkami na rękach.

Może zostanie "prezesem PO" na uchodźstwie....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 13:44  
Cytuj
Ja myślę, że jeszcze kilka informacji o nagrodach rozdawanych prze PIS teraz w miastach takich jak Stalowa Wola i PO nie będzie musiało niczego robić bo poparcie dla PIS spadnie poniżej 10%.

Przypomnę, że w bardzo zadłużonej Stalowej Woli nasz Prezydent z PIS rozdał nagrody na kwotę 1 700 000,00 zł. W dobrze prosperującym i zarządzanym Rzeszowie nagród było 3 razy mniej 560 000,00 zł.

Pozdrawiam "Twardy" elektorat PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 143 144 145 146 147 148 149 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »