NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 168 169 170 171
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 18:20  
Co ty miriam sam ze sobą rozmawiasz? A może to twoja żona. Nie zaloguje sie zaraz by zaprzeczyć?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 18:26  
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lis 2018r. 18:29  
Upomnij tam Andrzejku swojego człowieka, aby mi skrzynki PW nie zaśmiecał ofertami pracy w KODzie, nie mam zamiaru jeździć z wami na te marne demonstracje. Koleś podaje namiary na ciebie, że jesteś pośrednikiem i kase wypłacasz za udział w paleniu zniczy smiech2
To aż tak nisko upadłeś?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 06:42  
CYTAT
Upomnij tam Andrzejku swojego człowieka, aby mi skrzynki PW nie zaśmiecał ofertami pracy w KODzie, nie mam zamiaru jeździć z wami na te marne demonstracje. Koleś podaje namiary na ciebie, że jesteś pośrednikiem i kase wypłacasz za udział w paleniu zniczy smiech2
To aż tak nisko upadłeś?

Zgłoś to do administratora serwisu.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 07:37  
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 20:05  
Sondaże, te kiedyś pokazywały 50% poparcie dla PiS umiech wtedy były wiarygodne umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 16 Lis 2018r. 17:39  

Przyjaźń od pierwszego wejrzenia,
gdzie jest Bono i Jagger?

Paul McCartney w liście do lidera Kukiz'15 Pawła Kukiza poprosił o pomoc w ustanowieniu dnia 21 listopada dniem Isaaca Bashevisa Singera, żydowskiego pisarza polskiego pochodzenia, laureata literackiej Nagrody Nobla.

Kukiz zadeklarował, że "zrobi wszystko", by spełnić jego prośbę. Paweł to wegan tak jak Paul i Singer. Dowiedziałem się od moich przyjaciół w PETA, że jest pan nie tylko przyjacielem zwierząt, ale także liderem, który docenia moc sztuki w kształtowaniu bardziej oświeconego społeczeństwa – podkreślił McCartney w liście do Kukiza.

Obrazek
walka z korytem?

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 00:56  
Obrazek

Prywatna wiadomość 

«« « ... 168 169 170 171

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »