NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 »
Vivo,
Posty: 21
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
moge was uspokoic poniewaz vivo ma sie dobrzeumiech mieszkam naprzeciwko galerii i parking w polowie jest pelny wiec jak widac nie swieci pustkamiumiech ale i tak wieszkosc powie ze jest dzisiaj sobota i dlatego duzo ludzi, to ja wam powiem ze na hali tez jest ruch tylko w sobote a jakos trzyma sie 30lat. a tym co czekaja na galerie pks zycze powodzenia ze SWIATOWYMI markami hahahahah bo moim zdaniem to bedzie kolejny niewypal jak prima czy citypark bo pustkami to swieca te pseudo galerie a nie vivo


Czyżby było tak dobrze? To skąd chińskie sklepyzaklopotany, 5zaklopotany sklepów z garnturami? Którym zdarza się sprzedać 1 koszulę przez cały dzieńneutralny! sklep z rowerami w środku galerii? Widziałeś takie rzeczy gdzieś jeszcze poza Vivo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 15:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 15:46  
Cytuj
kolego ale co ciebie interesuja zarobki sklepow??? podejrzewazm ze jestes konsumentem takim samym jak ja, a dla mnie liczy sie wybow, wiec wole isc po garnitur czy koszule do 5 roznych sklepow w jednej galerii niz isc do jednego i kupic cos na sile bo niema nic innego. wszyscy nagle martwia sie ze pustki w vivo, ze ludzi niema ale to nie wy placicie za czynsz wiec wyluzujcie poslady. jezeli bedzie tak zle to pozamykaja i juz, wtedy bedzie mozna rozwodzic na ten temat. widzac rejestracje na parkingu niektorzy przyjezdzaja tu naprawde sporo km i dla nich akurat to ze jest praktycznie wszystko w jednym miejscu to najlepsze rozwiazanie. nie kazdy jak ty idzie do skelpu po 1 koszule

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
wszyscy nagle martwia sie ze pustki w vivo, ze ludzi niema ale to nie wy placicie za czynsz wiec wyluzujcie poslady. jezeli bedzie tak zle to pozamykaja i juz, wtedy bedzie mozna rozwodzic na ten temat. widzac rejestracje na parkingu niektorzy przyjezdzaja tu naprawde sporo km i dla nich akurat to ze jest praktycznie wszystko w jednym miejscu to najlepsze rozwiazanie. nie kazdy jak ty idzie do skelpu po 1 koszule

dla mnie lepiej jak nie ma tłoku, ale spodziewałem się po nowej galerii nowej jakości, a nie przeniesienia kilku sklepów w jedno miejsce. to za mało. Jest tam pare sklepów, których galeria powinna się wstydzić placze zarumienionyneutralny
ps po większe zakupy w dalszym ciągu jużdże do Rzeszowa (godzina drogi) albo Krakowa. W tym roku też byłem, bo taniej i większy wybór. A oprócz mnie jeszcze setki samochochód RST, RNI... w jedną i drugą stronę. Kupiłem dużo, dużo więcej niż ta "1 koszula". Może ta "galeria na dworcu" coś zmieni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
W Vivo brakuje paru przyciągaczy, oraz DIY - zobaczymy czy jak to ruszy to coś się zmieni, bo zdecydowanie ruch nie jest oszałamiający, ale w sumie można się było tego spodziewać - za mało nowego i za mało atrakcj


Ruch jest taki jak wszędzie. Na tygodniu słabo, na weekendzie lepiej. Powiedzmy sobie szczerze. VIVO dało d..y z komercjalizacją i z DIY.
Prosty przykład C&A - od otwarcia galerii(chyba listopad) cały czas wisi informacja "wkrótce otwarcie", a mamy końcówkę lutego i nic.
Jak ktoś słusznie zauważył skutery w boxie czy inne lodowiska oraz mini golfy to dowód na to, jak nie są w stanie znaleźć najemców. Oczywiste jest, iż mało która galeria ma skomercjalizowane 100 % powierzchni na początku działalności, ale duże lokale powinny być wynajęte już na starcie. Nie potrafili ściągnąć takich marek jak New Yorker, Carry, czy inny Cubus albo Zara. Nie piszczcie, że taka czy inna marka nie wchodzi do małych miast bo to jest elastyczna kwestia. Jednak ta sytuacja to szansa dla galerii na dworcu (tak samo jak brak kina), o ile w ogóle powstanie.

CYTAT
(brak kina, znanych faastfood'ów itp.)


Przecież są znane fast foody. Jest Olimp, bardzo dobre żarcie, obecne w wielu galeriach, no i Subway. Wiem, że masz na myśli KFC, ale to by nie zrobiło aż takiej różnicy.

DIY to już inna bajka. Pomijam fakt, że nigdy nie informowali, że DIY będzie kolejnym etapem inwestycji, to z plotek wynika, że to co zamierzają tam postawić będzie tylko marną namiastką, tego czego się oczekiwało.




CYTAT
Wg. mnie, "z" Vivo jest lepiej niż "bez" w STW,


100 % racji. Tylko debil tego nie zauważa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 00:00  
Cytuj
Uzupełnię wypowiedź Ja_30 , siłownia która miała też tam być chyba zwinęła żagle, nie ma już ich na stronie galerii i pozrywali też afisze typu wkrótce otwarcie, ciekawe czy tak samo będzie z C&A?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 00:29  
Cytuj
KFC też zwinęło żagle. Przecież miało być w Vivo - takie były plany. Teraz wybrało inne miejsce przy alejach JPII

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 04:28  
Cytuj
Dziś w VIVO mały ruch. Nawet autobusy jeździły puste. Nic dziwnego. Mieszkańcy już kupili, co mieli kupić i nie mają więcej pieniędzy. Zbliża się wiosna i niektórzy rzucą się na nowe kolekcje, ale nie liczę na cud. Akcje marketingowe VIVO też nie przynoszą skutku, bo na płycie lodowiska uczyło się jeździć 1 dziecko.

A dlaczego w galerii nie miałoby być sklepu z rowerami? Tylko ten sklep dziwnie wygląda. Nie wchodziłem. Widziałem tylko skutery. Jeśli tam będzie profesjonalny serwis + sklep firmowy, jestem za.

Co do garniturów, dowiedziałem się w jednym sklepie od pracownicy, że niebieskie odchodzą do lamusa (to był sezon jesienno-zimowy), a obecnie modna jest nowa kolekcja (wiosenna). Ktoś naprawdę kupuje garnitur na pół roku, a potem obowiązkowo zaopatruje się w model z następnej kolekcji, aby zawsze być na czasie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 18:25  
Cytuj
Mi się wydaje że niedługo będzie odpływ sklepów z VIVO. Byłam kilka razy w Rzeszowie i tam na tygodniu jak i w weekendy jest ruch! W naszej galerii to pustki okropne a jak są taki pustki to jaki sklep wytrzyma? Niestety ale kasa musi się zgadzać, jak nie to zwija żagle. Inna sprawa że w tej galerii nie przyciągnęli nic ciekawego i dalej wolę jechać do Rzeszowa (zapewne nie tylko ja, przez co traci na tym VIVO). Niestety ale w VIVO mamy kilka marnych sklepów z ciuchami, Intermatche (niestety gorsze jakościowe od tego z Niska) oraz MediaExpert (drożyzna i sprzęt wydaje mi się starszy od tych co można znaleźć w większych miastach lub internecie). Jest jeszcze żarcie z Olimp-a ale mi ono nie smakuje. Subway nie próbowałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 18:58  
Cytuj
Jestem wlasnie na zakupach w gal rzesz. Niedziela, godz 19, ludzi full. Miejsca parkingowego szukalem z 20min pomimo ze parking kilku poziomowy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 18:59  
Cytuj
city park przez 5 lat swieci pustkami i jakos dalej go nie zamkneli a sklepow nie zlikwidowali. to wasze zrzedzenie naprawde sie robi juz nudne bo czego by w stalowej nie otowrzyli to i tak bedziecie marudzic ze w rzeszowie jest lepsze. skoro masz czas i pieniadze jezdzic do rzeszowa to jezdzij. a skoro ci brakuje markowych sklepow w stalowej to moze sam/a otworz butik hugo bossa czy lacoste i wtedy zobaczysz dlaczego w malych miastach takich sklepowo poprostu nie ma sensu otwierac.

ps. jesli rzeszow sie wam tak podoba to dlaczego w dalszym ciagu mieszkacie w stalowej?? pozwole sobie odpowiedziec za was: BO WAS NIE STAC NA MIESZKANIE TAM a zgrywacie wielkich miastowiczow jesli raz w miesiacu pojedziecie tam na zakupy hahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:34  
Cytuj
Oj precedens ty intelektualny cielakuumiech ja sobie bardzo cenie stalowowolska "wiejskosc". Nie nawidze duzych miast, korkow, tego calego natloku i zgielku. Wystarczy mi 5lat ktore swojego czasu spedzilem studiujac w krakowie. Lubie stalowa, mam tu dobra robote, za dobry hajs i wygodny samochod ktorym jak zajdzie potrzeba to jade do rzeszowa lub dalej na zakupy bo niestety u nas nie ma sklepow z ciuchami w ktorych chodze na codzien. Od taka szara rzeczywistosc. Stalowa to taka troche buraczana wies, ale tu sie wychowalem, tu (a w zasadzie ma obrzezach) mieszkam i nigdy nie zamienie jej na rzeszow, wawe czy inne duze miasto...no chyba ze ktos kiedys zaproponuje mi przeprowadzke do melbourne to jade od reki bez spakowania sie.
Co do gal rzesz to zaznaczam tylko jaka jest roznica. U nas o tej porze 10osob w calym vivo a tam
10 osob w kazdym sklepie. Galeria tetni zyciem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:39  
Cytuj
ok to ja ci powiem tylko tyle ze w rzeszowie mieszka 190tys ludzi (nie liczac w tym studentow oraz osob ktorzy tylko tam pracuja bez meldunku) gdzie tak naprawde znajduje sie tylko 2 galerie z prawdziwego zdarzenia, natomiast w stalowej nie wiem czy wszystkich mieszkancow jest 65tys. jeszcze jakies pytania?

i jeszcze raz powtarzam, brakuje ci w stalowej sklepu hugo bossa to sam go otworz wtedy pogadamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:44  
Cytuj
Patrząc czasem na ogłoszenia nieruchomości to w Rzeszowie czasami tańsze mieszkania niż w Stalowej….

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:48  
Cytuj
no to na co czekasz?? jedz do rzeszowa kup mieszkanie znajdz prace a nie wylewasz swoje zale na forum jak to w stalowej jest zle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:51  
Cytuj
Sklep hugo bossa? Nigdy w zyciu. Raz ze padne na ryj bo w tygodniu bede mial 10ciu klientow a dwa nie narzekam na obecna robote i poki co nie zamierzam nic kombinowac w kierunku zmiany zatrudnienia.
Doskonale sobie zdaje sprawe ze rzeszow jest miastem duzo wiekszym to raz. Dwa to miasto w ktorym jest sporo studentow a trzy ludzie zarabiaja inna kase wiec moga pozwolic sobie na zakupy na "innym poziomie". U nas jest trzy razy mniej mieszkancow, galeria jest 10 razy mniejsza, sa sklepy z tanasza odzieza, bardziej pod stalowowolska kieszen a osob w vivo jak na lekarstwo. Na tygodniu mozna policzyc na obu rekach. Mysle ze to bardziej ludzka mentalnosc niz brak kasy. Mamy rynek, rumunow, kilka ciucholandow i to jest to czego trzeba stalowowolanom do ubarnia sie.
Ja nie narzekam, mi poprostu jest szkoda inwestorow ktorzy postawili galerie i wszystkich najemcow.. Przykro na to patrzec..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
Jestem wlasnie na zakupach w gal rzesz. Niedziela, godz 19, ludzi full. Miejsca parkingowego szukalem z 20min pomimo ze parking kilku poziomowy..


Poważnie, jesteś na zakupach i przeglądasz Stalowe miasto? Masakra ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 21:00  
Cytuj
uwierz mi na slowo ze z vivo nie jest tak zle jak twierdzisz, mieszkam naprzeciwko i widze co sie dzieje przez caly dzien (nie jak ty czy wiekszosc ludzi ktorzy ocenia sytuacje w momecie kiedy akurat zaszczyca vivo swoja obecnoscia). co do hali targowej to osobiscie moge tam isc kupic co najwyzej kilo jablek czy cebuli. nie wiem czy zauwazyles ale 80% sklepow przenioslo sie do vivo wiec tak czy siak bedziesz tam zagladal, i dam sobie o to uciac obie receumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jestem wlasnie na zakupach w gal rzesz. Niedziela, godz 19, ludzi full. Miejsca parkingowego szukalem z 20min pomimo ze parking kilku poziomowy..


Poważnie, jesteś na zakupach i przeglądasz Stalowe miasto? Masakra ;-)


Tak, wiem ze to straszne ale siedzialem akurat w fudkorcie jedzac niezdrowe zarcie. Mysle ze jest to i tak kropla w morzu tego ile ty poswiecasz czasu na jazdy z innymi forumowiczamiumiech nie mniej musze przyznac szczerze ze jestem uzalezniony od internetu a ze w 100% ogarniam go z telefonu takze jest ze mna wszedzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 22:54  
Cytuj
Inwestor włożył za dużo funduszy, aby zamknął VIVO, więc przewiduję, że tam otworzą filię muzeum regionalnego. Oczywiście żart, ale wcale nie będzie mi ich żal, jeśli Kołkowie (najlepiej z innymi biznesmenami) postawią jeszcze lepszą galerię. Jedyna zaleta lokalizacji nad Sanem - z dala od Okulickiego. Na bazar chodzi między innymi największa patologia, więc lokalizacja za „firewallem” mi odpowiada.

CYTAT
Poważnie, jesteś na zakupach i przeglądasz Stalowe miasto? Masakra ;-)

Przecież w rzeszowskiej jest WiFi. Ewentualnie można pójść do najbliższego punktu z elektroniką.

CYTAT
Niedziela, godz 19, ludzi full. Miejsca parkingowego szukalem z 20min pomimo ze parking kilku poziomowy..

Dlatego do rzeszowskich galerii jeżdżę komunikacją miejską. Opcja wygodna, jeśli mieszkacie w Rzeszowie.

CYTAT
ps. jesli rzeszow sie wam tak podoba to dlaczego w dalszym ciagu mieszkacie w stalowej?? pozwole sobie odpowiedziec za was: BO WAS NIE STAC NA MIESZKANIE TAM a zgrywacie wielkich miastowiczow jesli raz w miesiacu pojedziecie tam na zakupy hahahah

Porównaj Rzeszów i Stalową Wolę. Nie wystarczy przejechać się samochodem po ulicach, bo takie zwiedzanie nie odda klimatu miasta. Najlepiej pomieszkać, zwiedzać pieszo (na dłuższe wycieczki polecam rower), skorzystać z oferty kulturalnej, akademickiej, zobaczyć osiedla, centrum i okolice. Rzeszów wygrywa już samym układem zabudowy. Jednym z najbrzydszych miejsc jest dworzec PKS i jego okolice. W następnej kolejności niestety rzeszowski rynek (piszę o całym osiedlu). Brud, syf, walące się kamienice. Stalowa Wola to młode miasto, ale zabrakło architekta, rozpanoszyły się markety, patologia społeczna, małomiasteczkowość, aż odechciewa się gdziekolwiek iść i wstyd się komuś pochwalić. Na tak małej powierzchni powinniśmy maksymalizować zabudowę - czyli wysokie obiekty, a nie parterowe kurniki. Muszę też stwierdzić, że tam jest więcej zieleni niż u nas i bardziej się o nią dba. Co u nas jest lepsze? Na pewno czystsza woda i tańsze opłaty. Niestety w Stalowej Woli nie ma pracy i zbieram na własne 6 ścian (dach i podłoga też!) w Rzeszowie. Jakie osiedle polecacie (najlepiej blisko centrum)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2016r. 22:59  
Cytuj
jaciek dobrze gada (a właściwie pisze). Ja też mieszkam w stalowej z wyboru, bo tu taki raczej wiejski klimat umiech. Wypad do porządnej galerii to fajna sprawa, no i z powrotem zajrzeć do Niska po sopelek umiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 00:17  
Cytuj
Ja też mieszkam w stalowej z wyboru

smiem twierdzic ze jestes ze wsi i masz czelnosc mowic ze stalowa to wiejski klimat?? hahaha


Porównaj Rzeszów i Stalową Wolę. Nie wystarczy przejechać się samochodem po ulicach, bo takie zwiedzanie nie odda klimatu miasta. Najlepiej pomieszkać, zwiedzać pieszo (na dłuższe wycieczki polecam rower), skorzystać z oferty kulturalnej, akademickiej, zobaczyć osiedla, centrum i okolice. Rzeszów wygrywa już samym układem zabudowy. Jednym z najbrzydszych miejsc jest dworzec PKS i jego okolice. W następnej kolejności niestety rzeszowski rynek (piszę o całym osiedlu). Brud, syf, walące się kamienice. Stalowa Wola to młode miasto, ale zabrakło architekta, rozpanoszyły się markety, patologia społeczna, małomiasteczkowość, aż odechciewa się gdziekolwiek iść i wstyd się komuś pochwalić. Na tak małej powierzchni powinniśmy maksymalizować zabudowę - czyli wysokie obiekty, a nie parterowe kurniki. Muszę też stwierdzić, że tam jest więcej zieleni niż u nas i bardziej się o nią dba. Co u nas jest lepsze? Na pewno czystsza woda i tańsze opłaty. Niestety w Stalowej Woli nie ma pracy i zbieram na własne 6 ścian (dach i podłoga też!) w Rzeszowie. Jakie osiedle polecacie (najlepiej blisko centrum)?

ok zgadzam sie ze rzeszow jest ladniejszy od stalowej, jest tam wiecej pracy ale co z tego?? krakow jest ladniejszy od rzeszowa, jest w nim wiecej pracy i to oznacza ze ludzie z rzeszowa maja sie przeprowadzac do krakowa?? te wasze porownania sa smieszne. rownie dobrze ludzie z warszawy moga sie smiac z rzeszowskiej galerii bo u nich jest 2 razy wieksza. galeria vivo to przedewszystkim miejsca pracy, a to ze niby stoi pusta, to co was to obchodzi?? wy placicicie za wynajem?? wy zbudowaliscie galerie?? ciesz sie jeden z drugim ze stalowa w jakims tam stopniu powoli sie rozwija, bo niestety nie kazdy jest taki bogaty jak wy zeby jezdzic do drogich sklepow swiatowych marek jak to nazwaliscie. w vivo jest ponad 80 sklepow, w kazdym sklepie liczac po 2 osoby wychodzi 160 miejsc pracy, do tego dochodzi intermarche, ochrona, osoby do sprzatania, osoby administracyjne itp. wiec na jedna taka galerie wychodzi ok 200 miejsc pracy. osobiscie wolalbym pracowac w galerii jako sprzedawca za mniejsze pieniadze niz dymac jak czarnuch w alutecu na 4brygadowce. wiec teraz sie zastanow kolego czy lepiej w stalowej jest z vivo czy tez bez...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
Przecież w rzeszowskiej jest WiFi. Ewentualnie można pójść do najbliższego punktu z elektroniką.


Są też pakiety internetowe.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 08:01  
Cytuj
[cytat
ok zgadzam sie ze rzeszow jest ladniejszy od stalowej, jest tam wiecej pracy ale co z tego?? krakow jest ladniejszy od rzeszowa, jest w nim wiecej pracy i to oznacza ze ludzie z rzeszowa maja sie przeprowadzac do krakowa?? te wasze porownania sa smieszne. rownie dobrze ludzie z warszawy moga sie smiac z rzeszowskiej galerii bo u nich jest 2 razy wieksza. galeria vivo to przedewszystkim miejsca pracy, a to ze niby stoi pusta, to co was to obchodzi?? wy placicicie za wynajem?? wy zbudowaliscie galerie?? ciesz sie jeden z drugim ze stalowa w jakims tam stopniu powoli sie rozwija, bo niestety nie kazdy jest taki bogaty jak wy zeby jezdzic do drogich sklepow swiatowych marek jak to nazwaliscie. w vivo jest ponad 80 sklepow, w kazdym sklepie liczac po 2 osoby wychodzi 160 miejsc pracy, do tego dochodzi intermarche, ochrona, osoby do sprzatania, osoby administracyjne itp. wiec na jedna taka galerie wychodzi ok 200 miejsc pracy. osobiscie wolalbym pracowac w galerii jako sprzedawca za mniejsze pieniadze niz dymac jak czarnuch w alutecu na 4brygadowce. wiec teraz sie zastanow kolego czy lepiej w stalowej jest z vivo czy tez bez... [/cytat]

Niestety kolego, nie wygrasz z tymumiech W STW a także w innych tego typu "zadupiach" tacy już są ludzie, że im nie dogodzi. Był płacz całe lata, że nie ma galerii, jak powstała, to nagle nikomu nie pasuje, bo za mała i w ogóle nie ma tam co kupić umiech Te teksty o pewnym zamknięciu to już totalna porażka - tak jak piszesz, co komu do tego - prywatny biznes to jest, więc to tej osoby sprawa.
Wg. planów w tym roku ma powstać Agatameble i DIY (podobno Brico) - wtedy taki wypad staje się jeszcze ciekawszy, proste. Nie ma co porównywać do RZE bo to inna liga i inne pieniądze - my musimy jednak równać do takich miast jak Przemyśl i Zamość, to jest poziom jaki nasza galeria (ta lub kiedyś Dworzec) musi dorównać (tylko tam mają jeszcze rynek Ukrainy, skąd wpada im sporo ludzi jako potencjalni klienci, u nas tylko biedna Galicja).
Tak jak pisaliśmy - w STW na bank lepiej jest z VIVO niż bez, i nie ma tutaj nawet o czym pisać - dotychczas był tam syf i błoto, teraz miasto ma kasę z podatków, ludzie mają pracę, klienci mają miejsce gdzie można dojść nawet na piechotę bądź rowerem/autem/mks, tereny zostaną też pewnie ożywione pod kolejne inwestycje - no same plusy.
Szkoda, że jak widać, nasz rynek dla najemców okazał się mało atrakcyjny i vivo ma takie problemy by zapchać jedną jedyną galerię w okolicy 50-60km. Ja im kibicuję i tyle - cudów nie ma, ale do tragedii też daleko umiech
Niestety, ale przy takim rozumowaniu jak większość z tego forum, długo jeszcze będziemy zadupiem nawet w takim kraju jak Polska (średnio rozwiniętymumiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
(...)Szkoda, że jak widać, nasz rynek dla najemców okazał się mało atrakcyjny i vivo ma takie problemy by zapchać jedną jedyną galerię w okolicy 50-60km.(...)

Ja z kolei uważam,że to nie rynek okazał się mało atrakcyjny, tylko warunki na jakich mieliby wejść.
Taki Helios czy Carry i inne sieci wchodzą do dużo biedniejszych miast.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 09:12  
Cytuj
CYTAT (wyborca)
Na bazar chodzi między innymi największa patologia,

:szok: Serio? To strach teraz będzie wyskoczyć na bazarek po marchewkę bo wyjdzie na to, że się człowiek obraca wśród największej patologii, albo co gorsza, sam zostanie za taką uznany umiech

CYTAT (wyborca)
rozpanoszyły się markety, patologia społeczna, małomiasteczkowość, aż odechciewa się gdziekolwiek iść i wstyd się komuś pochwalić.

Sądząc po tym co piszesz, to nie jesteś wolny od tej małomiasteczkowości jezyk

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »