NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Vivo,
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 11:50  
Cytuj
CYTAT
To zapytaj tych ludzi jakie straszne kokosy tam zarabiają.Które miasto jest
bardziej rozwinięte?
-to w którym ludzie spacerują po galerii
-czy to w którym idą do muzeum,kina,filharmonii


Typowe myślenie elektoratu pewnej partii. To lepiej chyba, że jest praca nawet za niewielkie pieniądze, niż żeby nie było żadnej.
Kina i muzea w żaden sposób nie świadczą o rozwoju gospodarczym.
Zresztą bardzo fajne muzeum jest w Stalowej i są 2 kina.
Poza tym, jak już pisałem ta straszna galeria daje co roku bańkę do budżetu, którą można przeznaczyć na dalszy rozwój gospodarczy np. na lodowisko czy mgiełki wodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
vielitz widze ze na wieść o nowych markch w nowej galerii mało nie popuscisz z radosci.

I nie pisze sie otwarło na litosc ....


No to się zlituj nad moją ubogą pisownią, moja wina, polonistą już nie będę, a takie błędy to chyba znak czasu.

Co do reszty, bez komentarza, gdzie ty tam jakieś "popuszczanie" widzisz? Jak już pouczasz o pisowni to może pokusisz się także o coś merytorycznego? Chociaż, jak tak sobie przypomnę twoje komenty, zwykle na podobnym poziomie, nigdy nic do tematu nie wnosiły, więc chyba brak nadziei na poprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
postaw filcharmonie albo kino i zadbaj o prawidłowy rozwój.
Stawia się to co ma prawo bytu. Widze, że tesknisz za komuną kiedy inwestycja nie musiała być uzasadniona korzyściami finansowymi


Nie wiem czy wiesz jak pisze się słowo"filharmonia"mlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Tym co galeria przeszkadza, niech się przeprowadzą w Bieszczady może, jak im tak przeszkadza cywilizacja i rozrost miastaumiech

Strach pomyśleć co się będzie działo jak otworzą kolejną galerię, pewnie będziemy mieć protesty moherów z tego forum! jezyk


Dla Ciebie rozwój to galeria handlowa?No to powodzenia


A nie? Jest to znak rozwoju miasta, impuls dla terenów dotychczas nie użytkowanych, kasa dla miasta itp. itd. Dla takiego fachowca to chyba nie jest tajemnica? Nie mówię, że jest to szczyt wszystkiego, ale jest to obecnie standard - tego wymagają mieszkańcy - muszą mieć gdzie zarobić i gdzie wydać - czaisz? Czy tylko jak zwykle widzisz same minusy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Hmm, a gdzie jest to lodowisko? ByŁam akurat wczoraj, obeszlam całą galerię, choć w biegu i nie widziałam. Teraz coś mi się przypomina, że widziałam jakieś iglo itp. - to tam? Musi być mega małe.


Dokładnie tam, też tylko przechodziłem, ale rzuciłem okiem, bo ostatnio głośno o tym było, że będzie konkurencja dla Luckowej ślizgawki i się dramat zaczynał umiech
Lodowisko wygląda na malutkie, ale parę osób tam się pewnie poślizga. Jednak jest to syntetyk, a więc pewnie nie każdemu spasuje (to nie to samo co lódumiech).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Dla Ciebie rozwój to galeria handlowa?No to powodzenia


Jest jednym z symptomów rozwoju. Które miasto jest bardziej rozwinięte:
- to z porośniętymi krzakami, z których nie ma żadnych korzyści
- czy to z galerią na miejscu tych krzaków, dzięki, której miasto dostaje bańkę do budżetu rocznie, a ludzie prace.

P
To zapytaj tych ludzi jakie straszne kokosy tam zarabiają.Które miasto jest
bardziej rozwinięte?
-to w którym ludzie spacerują po galerii
-czy to w którym idą do muzeum,kina,filharmonii


A kto powiedział, że tam każdy zarobi? To jest biznes, jak dobrze wymyślisz interes to zarobisz, jak nie to stracisz. Ja jestem klientem i patrzę na zysk z takiego miejsca dla mnie i dla miasta. W bzdety typu - galeria zamyka setki miejsc pracy na mieście - nie wierzę, ty pewnie takie teksty głosisz.

Co ma zaś piernik do wiatraka - co za porównanie kultury z biznesem. W mieście jest potrzebne i jedno i drugie, powstają zaś w miarę zapotrzebowania i ROZWOJU. Nadszedł czas na galerię to powstała, będzie trzeba kolejnej to też powstanie. Jak będzie zapotrzebowanie na filharmonię to powstanie. Kino i muzeum mamy - byłeś?

Zapomniałem z kim tu rozmawiam, przecież Polska jest w ruinie, prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
postaw filcharmonie albo kino i zadbaj o prawidłowy rozwój.
Stawia się to co ma prawo bytu. Widze, że tesknisz za komuną kiedy inwestycja nie musiała być uzasadniona korzyściami finansowymi


Nie wiem czy wiesz jak pisze się słowo"filharmonia"mlotek


Widać, że nie masz nic do dodania w temacie...
Kolejny "polonista i walczący z ortografami na necie". Napisz coś sensownego, a potem kulturalnie zwróć uwagę na "byka", ok?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:25  
Cytuj
Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie


Nie kolego, nie jestem fanem galerii, ale kibicuję takim (a także wszelkim innym) inwestycjom, bo miasto robi się ciekawsze, lubię mieć możliwość wydania zarobionych przeze mnie pieniędzy nie tylko w dużych miastach, ale także na miejscu - a zakupy na "rynku" mnie nie bawią i tyle. Nie widzę nic złego w tym by przy okazji zakupów, także zabrać ze sobą dzieci, które to będą mogły się tam pobawić, coś zjeść itp. itd. - to jest standard w obecnych czasach, pogódź się z tym, a nie śmiej się z tego, bo śmieszny robisz się sam, w swoim zacofaniu (mam deja vu - chyba już była o tym kiedyś dyskusja, zaraz znów mi napiszesz, że ty nie chce takiego postępu ble ble ble).
Nie lubisz zakupów, ok, twoja wola, ale czemu tak drażni cię to, że ktoś raz na jakiś czas chce tam coś kupić, nie czaje tego?
Na razie ta galeria nie zapewnia jeszcze wiele rozrywek (jak to jest w tego typu obiektach), a szkoda, bo im więcej "miejsc rozrywki" na mieście tym lepiej.
Ty widzę dalej żyjesz "komuną" i chciałbyś by STW dalej było tylko noclegownią dla "roboli", gdzie wystarczy jakieś tam kino + sklep społem gdzie człek kupi se chleb i kaszankę - przez takie coś właśnie miasta typu STW się wyludniają, a młodzi szukają swojego miejsca "tam gdzieś".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie


Nie kolego, nie jestem fanem galerii, ale kibicuję takim (a także wszelkim innym) inwestycjom, bo miasto robi się ciekawsze, lubię mieć możliwość wydania zarobionych przeze mnie pieniędzy nie tylko w dużych miastach, ale także na miejscu - a zakupy na "rynku" mnie nie bawią i tyle. Nie widzę nic złego w tym by przy okazji zakupów, także zabrać ze sobą dzieci, które to będą mogły się tam pobawić, coś zjeść itp. itd. - to jest standard w obecnych czasach, pogódź się z tym, a nie śmiej się z tego, bo śmieszny robisz się sam, w swoim zacofaniu (mam deja vu - chyba już była o tym kiedyś dyskusja, zaraz znów mi napiszesz, że ty nie chce takiego postępu ble ble ble).
Nie lubisz zakupów, ok, twoja wola, ale czemu tak drażni cię to, że ktoś raz na jakiś czas chce tam coś kupić, nie czaje tego?
Na razie ta galeria nie zapewnia jeszcze wiele rozrywek (jak to jest w tego typu obiektach), a szkoda, bo im więcej "miejsc rozrywki" na mieście tym lepiej.
Ty widzę dalej żyjesz "komuną" i chciałbyś by STW dalej było tylko noclegownią dla "roboli", gdzie wystarczy jakieś tam kino + sklep społem gdzie człek kupi se chleb i kaszankę - przez takie coś właśnie miasta typu STW się wyludniają, a młodzi szukają swojego miejsca "tam gdzieś".




Vielitz,a o filharmonii nie doczytałeś?Nie drażnią mnie te galerie tylko po prostu śmieszą.Nie wiem czy jestem zacofany,Ty tak twierdzisz.Wolę jednak z dziećmi w wolnej chwili wyjść do kina,muzeum lub na spacer ale nie po galerii,na litość Boską

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:05  
Cytuj
Hm, a czy galerie nie są przypadkiem po to, by robić w nich zakupy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Hm, a czy galerie nie są przypadkiem po to, by robić w nich zakupy?


Coś Ty.Tam wszyscy spacerują w kółko

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie




Vielitz,a o filharmonii nie doczytałeś?Nie drażnią mnie te galerie tylko po prostu śmieszą.Nie wiem czy jestem zacofany,Ty tak twierdzisz.Wolę jednak z dziećmi w wolnej chwili wyjść do kina,muzeum lub na spacer ale nie po galerii,na litość Boską


Czy uważasz, że w tak zacofanym regionie i w takim miasteczku jak nasze, filharmonia ma rację bytu? To miasteczko przemysłowe, pełne prostych ludzi (w większości), których ani filharmonia nie interesuje, ani ich na nią nie stać. Najbliższa jest chyba w Rzeszowie, podkarpacka (nie szukałem innych, innych też nie znam), i chyba to wystarczy dla tych spragnionych - jak będzie potrzeba, to powstanie kiedyś i u nas, ale teraz to naprawdę pomysł BEZ SENSU.
Mówienie więc, że pojawienie się filharmonii to większy rozwój niż galeria także jest trochę nie na miejscu - na filharmonię po prostu nie jest jeszcze pora, to nie ten etap rozwoju, nie można jednego stawiać z drugim w szeregu i pisać co jest lepsze.

Boska litość nie ma tu nic do rzeczy umiech dzieciom trzeba pokazać wszystko, także galerię i rzeczy która ta galeria może im zaoferować, by urozmaicić ich życie na maxa. Nikt nie mówi, że galeria to miejsce gdzie masz chodzić z dziećmi codziennie, ale codziennie nie chodzisz do kina, muzeum czy do parku, prawda? Wszystko ma swój czas i miejsce. Ja robię zakupy 1-2 razy na miesiąc, i fajnie, że mogę je zrobić w jednym miejscu, przy okazji dostarczającym jakiejś tam rozrywki oraz od biedy gdzie można coś szybko zjeść. Strasznie demonizujesz ten obiekt i ciężko mi to zrozumieć, bo dla mnie to po prostu budynek ze sklepami - no chyba, że ktoś jest aspołeczny i nie lubi ludzi - ale w sumie większy tłok i tłumy na "rynku"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie




Vielitz,a o filharmonii nie doczytałeś?Nie drażnią mnie te galerie tylko po prostu śmieszą.Nie wiem czy jestem zacofany,Ty tak twierdzisz.Wolę jednak z dziećmi w wolnej chwili wyjść do kina,muzeum lub na spacer ale nie po galerii,na litość Boską


Czy uważasz, że w tak zacofanym regionie i w takim miasteczku jak nasze, filharmonia ma rację bytu? To miasteczko przemysłowe, pełne prostych ludzi (w większości), których ani filharmonia nie interesuje, ani ich na nią nie stać. Najbliższa jest chyba w Rzeszowie, podkarpacka (nie szukałem innych, innych też nie znam), i chyba to wystarczy dla tych spragnionych - jak będzie potrzeba, to powstanie kiedyś i u nas, ale teraz to naprawdę pomysł BEZ SENSU.
Mówienie więc, że pojawienie się filharmonii to większy rozwój niż galeria także jest trochę nie na miejscu - na filharmonię po prostu nie jest jeszcze pora, to nie ten etap rozwoju, nie można jednego stawiać z drugim w szeregu i pisać co jest lepsze.

Boska litość nie ma tu nic do rzeczy umiech dzieciom trzeba pokazać wszystko, także galerię i rzeczy która ta galeria może im zaoferować, by urozmaicić ich życie na maxa. Nikt nie mówi, że galeria to miejsce gdzie masz chodzić z dziećmi codziennie, ale codziennie nie chodzisz do kina, muzeum czy do parku, prawda? Wszystko ma swój czas i miejsce. Ja robię zakupy 1-2 razy na miesiąc, i fajnie, że mogę je zrobić w jednym miejscu, przy okazji dostarczającym jakiejś tam rozrywki oraz od biedy gdzie można coś szybko zjeść. Strasznie demonizujesz ten obiekt i ciężko mi to zrozumieć, bo dla mnie to po prostu budynek ze sklepami - no chyba, że ktoś jest aspołeczny i nie lubi ludzi - ale w sumie większy tłok i tłumy na "rynku"...


Vielitz,pozdrawiam.Miło mi że tak wszystko mi pięknie wytłumaczyłeś.good



"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 13:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hm, a czy galerie nie są przypadkiem po to, by robić w nich zakupy?


Coś Ty.Tam wszyscy spacerują w kółko


Do robienia zakupów są sklepy. Jesteś pewny, że nikt tam nic nie kupuje? To ci ludzie z reklamówkami to co w nich noszą? Wiadomo, że 70-80% ludzi to gapie, sam często chodzę i oglądam to i owo by potem np. kupić to taniej na necie itp.
Galeria zaś to biznes, ktoś zarabia na sklepach, które zarabiają na ludziach - musi ten ktoś jednak działać i ściągać ludzi, by te sklepy miały na czym zarabiać. Niektórym dalej myli się pojęcie Domu handlowego z Galerią Handlową.

Dla mnie ta galeria ma dodatkowy plus - mam nadzieję, że wraz z budową obwodnicy, będą w stanie uruchomić te zapomniane tereny (chyba nie ma co już marzyć o terenach czysto rekreacyjnych, więc może handel/lekki przemysł, cokolwiek - a wraz z tym może także i w jakimś stopniu obok powstaną jakieś tereny rekreacyjne) - bo na razie to tam mamy krzaki, krzaki i krzaki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2016r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat][cytat]Vielitz,jesteś fanem galerii handlowych.Mnie bardzo śmieszą ludzie szukający tam jakiejkolwiek rozrywki.Raz na jakiś czas żona zaciągnie mnie do tego przybytku i mam niezły ubaw patrząc na te rodziny w niedzielę czas tam spędzające.Chodzą po tej galerii jak chomik w kołowrotku.Przecież to coś tak jest zbudowane żeby przejść dookoła,te drzwi,ktoś was za morde prowadzi a wy tego nie widzicie



Vielitz,pozdrawiam.Miło mi że tak wszystko mi pięknie wytłumaczyłeś.good




Również pozdrawiam, ale było jeszcze lepiej jakbyś to zrozumiał jezykjezykjezyk

Ale chociaż dobrze, że obyło się bez bluzgówjezyk bo to robi się na tym forum coraz częstsze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 17 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 15:20  
Cytuj
Ostatnio bezruch w Vivo. Czy to prawda, że Reserved redukuje zatrudnienie, a Intermarche wychodzi z galerii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 16:38  
Cytuj
To VIVO to nic nadzwyczajnego, ale mimo wszystko kolejne miejsce gdzie można sobie pojechać na kawę w luźnej i lekkiej atmosferzeumiech

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 15:54  
Cytuj
I na wagary tez jest gdzie iść!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 21:17  
Cytuj
Zachwyt nad VIVO minął i ruch szybko spadł. Do przewidzenia. Jest za daleko centrum i nie ma w nim wielu sklepów. Trzeba poczekać na galerię Dworzec. Mam nadzieję, że oprócz ogólnoświatowych sieciówek znajdą się także sklepy polskich producentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
polskich producentów.


Jakich polskich?

Szczerze, to raczej nie wiele więcej NOWYCH sklepów może mieć G.Dworzec - dyktuje to polityka firm co do wielkości miasta itp.
Jak galeria powstanie w ogóle, to na bank wygra lokalizacją, jeśli będzie miała dobre parkingi, bo to znowu problem w centrum.
W Vivo brakuje paru przyciągaczy, oraz DIY - zobaczymy czy jak to ruszy to coś się zmieni, bo zdecydowanie ruch nie jest oszałamiający, ale w sumie można się było tego spodziewać - za mało nowego i za mało atrakcji (brak kina, znanych faastfood'ów itp.).
Wg. mnie, "z" Vivo jest lepiej niż "bez" w STW, bo zbiera sklepy w jednym miejscu, ale powstanie GD będzie zdecydowanie ważniejsze i ciekawsze - oby się to udało, bo na razie coś lekka cisza w temacie (nie licząc plotek).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 13:31  
Cytuj
moge was uspokoic poniewaz vivo ma sie dobrzeumiech mieszkam naprzeciwko galerii i parking w polowie jest pelny wiec jak widac nie swieci pustkamiumiech ale i tak wieszkosc powie ze jest dzisiaj sobota i dlatego duzo ludzi, to ja wam powiem ze na hali tez jest ruch tylko w sobote a jakos trzyma sie 30lat. a tym co czekaja na galerie pks zycze powodzenia ze SWIATOWYMI markami hahahahah bo moim zdaniem to bedzie kolejny niewypal jak prima czy citypark bo pustkami to swieca te pseudo galerie a nie vivo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 14:13  
Cytuj
To dziwne, wczoraj (piątek) byłem tam ok 17 na parkingu można było grać w piłkę, jedynie przy wejściach stało kilka samochodów, w środku też luz.
Hala się trzyma bo tam czynsz nie kosztuje 200 zł/m2 i nie ma co porównywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 14:23  
Cytuj
Bo zamiast budować kilka klocków (Prima, CityPark, Stal, Stalowa) powinni postawić nowoczesny wysoki obiekt handlowy z pomieszczeniami biurowymi. Co z tego, że każdy biznesmen w okolicy ma swój obiekt, jeżeli wejdzie duży gracz (jak u nas Vivo) i zmiecie te małe galeryjki? Czy w Polsce może powstać porozumienie lokalnych biznesmenów i kupców, czy nie doszliśmy jeszcze do tego etapu?

Co do polskich producentów - jest kilka sieciówek typu 4F, Wojas, LPP (Cropp, House, Reserved), ale są też mniej znani producenci. Kiedyś na targu kupcy sprzedawali polską odzież, a dziś to się nie opłaca. Może udałoby się wznowić coś takiego w nowej galerii, ale trzeba opracować strategię. Dziś zmienił się model biznesowy i myślimy w kategoriach znanych marek. Jeśli stwierdzicie, że mniejsi gracze i sklepy kolektywy (asortyment wielu producentów) nie mają co szukać w galeriach, bo nikt tam nie zajrzy, jak chcieliby się utrzymać kupcy w swojej galerii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2016r. 14:34  
Cytuj
galeria vivo to dopiero poczatek powstawania nowych obiektow w tej czesci miasta, niedlugo ma ruszyc tu budowa duzej sieciowki budowlanej, stacji benzynowej i przedewszystkim obwodnicy w strone niska, wiec jak ktos pisze ze ta lokalizacja jest zla to malo wie na ten temat. placzecie ze brakuje mijesc do zaparkowania samochodu pod blokiem a chcecie stawiac galerie 5 pietrowa w centrum miasta. stalowa to nie rzeszow ze utrzyma sie tutaj taka wielka galeria jak chociazby millenium hall. ja sie tam ciesze ze stalowa rozbudowuje sie na terenach ktore i tak stoja bezuzytecznie bo dzieki temu dojazd do galerii jest bardzo dobry i nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. nawiasem mowiac znajdzcie mi podobnej wielkosci galerie w obrebie 100km oprocz rzeszowa i lublina

wszystkie te zale pod adresem vivo moim zdaniem sa wlascicieli lokali z tych pseudo galerii typu city prima stal ktorych nie bylo stac na czynsz w vivo a teraz placza bo te budy swieca pustkami a wiekszosc sieciowek zrezygnowala nich na rzecz vivo pozdroumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »