NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Vivo,
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 06:28  
Cytuj
Nie uważacie że kino i fitness przyciągnęłyby trochę klientów?Wracając do zakupów w galerii byłem wczoraj i zaskoczyłem się cenami wyprzedaży.Na plus oczywiście...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 06:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dew
dew
dew
Posty: 17
Dołączył: 17 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 07:10  
Cytuj
Oczywiście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 13:14  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcami. Byłam w środę około południa - ludzi mało (parkingi prawie puste).
Mogłam poszperać na wyprzedażach bez ścisku. O dziwo znalazłam niezłe ciuszki dla córci w naprawdę niewielkich pieniądzach.
Ogólnie nie widzę tam szału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 14:55  
Cytuj
Kino będzie na 100%. Fitness nie reklamuje się przypadkiem na ścianie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2016r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Kino będzie na 100%. Fitness nie reklamuje się przypadkiem na ścianie?


na 100 % ściema jak twój pierwszy post, kino ma być na PKS'ie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 09:37  
Cytuj
O którym poscie piszesz jak wczoraj założyłem tutaj konto? Nie denerwuj się Aniu, zobaczysz sama jak za około rok pójdziesz do kina obok vivo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:06  
Cytuj
O ile mi wiadomo ma być calpyso w Vivo bardzo fajna siłownia +dobra dla studentów ze względu na karty ebeactive.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kino będzie na 100%. Fitness nie reklamuje się przypadkiem na ścianie?


na 100 % ściema jak twój pierwszy post, kino ma być na PKS'ie.


na PKSie to na dzien dzisiejszy nie bedzie nic , nawet galerii , ktos poszedl po rozum do glowy i widzi ze te wszystkie galerie za rok gora dwa beda staly w wiekszosci pustechytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
na PKSie to na dzien dzisiejszy nie bedzie nic , nawet galerii , ktos poszedl po rozum do glowy i widzi ze te wszystkie galerie za rok gora dwa beda staly w wiekszosci pustechytry


Jest szansa, że podasz źródło tej informacji?? Bo inwestor z tego co wiem to musi wybudować galerię. Takie były warunki sprzedaży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
na PKSie to na dzien dzisiejszy nie bedzie nic , nawet galerii , ktos poszedl po rozum do glowy i widzi ze te wszystkie galerie za rok gora dwa beda staly w wiekszosci pustechytry


Jest szansa, że podasz źródło tej informacji?? Bo inwestor z tego co wiem to musi wybudować galerię. Takie były warunki sprzedaży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
na PKSie to na dzien dzisiejszy nie bedzie nic , nawet galerii , ktos poszedl po rozum do glowy i widzi ze te wszystkie galerie za rok gora dwa beda staly w wiekszosci pustechytry


Jest szansa, że podasz źródło tej informacji?? Bo inwestor z tego co wiem to musi wybudować galerię. Takie były warunki sprzedaży.


Raczej plotka, ale fakt, że powstanie Vivo bardzo namieszało państwu Kołków w ich planach, bo CP pustoszeje, a by zapełnić nową galerię sklepami będzie teraz bardzo ciężko (co widać po Vivo jak walczą o każdego najemcę) - Galeria na dworcu na starcie ma fajną lokalizację, ale musi być naprawdę poważnym obiektem by wygrać z Vivo. Działkę kupili, coś z nią teraz muszą zrobić, zobaczymy co. Nie sądzę, by galerie miały nagle paść, ruch nie jest u nas może jakiś mega, ale fatalnie też nie jest.

Co do kina przy Vivo, to wątpię by to była prawda, niby gdzie? Teraz mają tam dobudować Agata meble i Brico, no chyba że jakiś Helios wejdzie i postawi swój budynek, szczerze w to jednak wątpię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 13:44  
Cytuj
Nie sądzę, by galerie miały nagle paść, ruch nie jest u nas może jakiś mega, ale fatalnie też nie jest.:szok:

uwazasz ze opierajac handel na 2 i pol dniowki ludzie(piatek po 16-17 , sobota, niedziela)ludzie wydola chociaz na czynsz i oplaty , watpie , te sklepy ktore sa na franczyznie nie doczlapie do konca roku , natomiast sieciowki ktore otworzyly tam sklepy firmowe(jest kilka) chwile beda dokladac , a jezeli nastapi wyjazd tych mniejszych automatycznie wypadaja ci wieksi z powodu w polowie pustej galeriipotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 17:18  
Cytuj
dla mnie osobiście nie ma rewelacji, byłem tam na otwarciu w 2 dzień, tluuuuuumy oraz w sobote tydzień temu puuuuuustki, przynajmniej ludzie puki co zatrudnienie maja bo pracodawca jednak musi placic za prace

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2016r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Nie sądzę, by galerie miały nagle paść, ruch nie jest u nas może jakiś mega, ale fatalnie też nie jest.:szok:

uwazasz ze opierajac handel na 2 i pol dniowki ludzie(piatek po 16-17 , sobota, niedziela)ludzie wydola chociaz na czynsz i oplaty , watpie , te sklepy ktore sa na franczyznie nie doczlapie do konca roku , natomiast sieciowki ktore otworzyly tam sklepy firmowe(jest kilka) chwile beda dokladac , a jezeli nastapi wyjazd tych mniejszych automatycznie wypadaja ci wieksi z powodu w polowie pustej galeriipotluczony


A skąd ci nagle wyszło 2,5? W weekend jest ruch duży, na tygodniu mniejszy, ale nie jest przecież ZERO ludzi, bez przesady. Ja bywam na tygodniu tam raz na jakiś czas i może nie ma tłoku, ale nie powiem, żeby były pustki.
Zobaczymy w takim razie, czy jesteś większym fachowcem niż ci co robili badania rynku dla tej firmy, bo przecież nikt ot tak nie wchodził na ślepo z galerią za taką kasę, by po 1-2 latach paść - to biznes co ma się zwrócić za parę ładnych lat.
Poza tym, jak dojdą nowe budynki oraz dalszy ciąg obwodnicy, to ruch pewnie jeszcze wzrośnie.
Nie wiem jednak, czy w STW jest miejsce na 2 duże galerie, skoro już Vivo podbiera sklepy małym "galeryjkom". Albo więc ta na dworcu będzie mega super i wygra z vivo, ale będzie tam mus robić coś innego nic galeria oparta na sieciówkach.

Nie moja kasa jednak (ani twoja), więc nie ma się co o nich martwić oraz uprawiać czarnowidztwo (chyba żeś z konkurencjiumiech), zobaczymy jak to się potoczy, ja im kibicuje, bo fajnie jak jest coś takiego na miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 16:30  
Cytuj
ja byłem dziś (w sobotę) tak koło południa, to szału nie było,
raczej pustki, może popołudniu jest więcej ludzi.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 22:40  
Cytuj
Ogarnięci ludzie kupują w internecie.
Jedynie do centra handlowego warto podejść dwa razy w roku na wyprzedaże i to tylko ich początek, no chyba że jakiś mocarz nosi rozmiar S. ew rzadziej XXL.
No i czasami warto podejść zjeść.
Że sklepy w Vivo się wykoleją, a przynajmniej ich część to wiadomka i twierdzę i piszę o tym sporo przed otwarciem tego obiektu.
Zauważcie że przez absurdalnie wysokie czynsze nie ma tam, małego polskiego biznesu. Albo duży polski biznes, albo zagranica.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 00:31  
Cytuj
To jakie sklepy polecacie w Internecie? Czy jest sens bawić się w odsyłanie, jeśli zakupiony towar na nas nie pasuje, ma wady lub zwyczajnie nam się nie spodoba? W sklepie stacjonarnym można przymierzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
To jakie sklepy polecacie w Internecie? Czy jest sens bawić się w odsyłanie, jeśli zakupiony towar na nas nie pasuje, ma wady lub zwyczajnie nam się nie spodoba? W sklepie stacjonarnym można przymierzyć.


Sklepów na necie jest pełno, w większości zagraniczne, a więc zero zysku dla PL, a sklepy stacjonarne (jeśli nie polskie) to chociaż płacą część podatków w PL (min. od gruntu i zatrudniają ludzi). To kto gdzie kupi to jego sprawa i kwestia gustu i przyzwyczajenia - więc darujcie sobie teksty, że zakupy "na miejscu to dla nieogarniętych" itp.
Ja robię zakupy tam gdzie mam na to ochotę - jak znajdę coś na miejscu za dobrą kasę to kupuję, jak nie to szukam na necie (w tej kolejności).

W sobotę byłem, tłumów brak, ale pustek raczej też nie, ot zwykły ruch - pewnie po południu więcej ludzi tam zjeżdża z okolic. Jak wszędzie tak i u nas, część sklepów padnie, część się utrzyma, wejdą nowe - tak to działa od wielu wielu lat, nie trzeba być tutaj mędrcem.
Brak tam "przyciągaczy" typu duży market budowlany, kino, znane sieci fastfood - w takich galeriach poza miastem/na uboczu, takie coś musi być by ściągać. Oby szybko poszerzyli ofertę o w/w bo inaczej to będzie bez szału:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 14:29  
Cytuj
Jeśli Kolkowie wybudują galerię na dworcu nastąpi migracja sklepów z Vivo na Okulickiego,bo lokalizacja szczególnie dla młodzieży jest bezkonkurencyjna.Oby to była przynajmniej dwupoziomowa galeria z ukrytym na -1 dworcem i kinem na +2umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 14:39  
Cytuj
Pod warunkiem, że będzie tam jakiś parking.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 15:10  
Cytuj
Jak sklepy by były na poziomie a nie tylko szmatexy z reklamowaną metką to i z normalnym parkingiem sobie poradzą. Pod centrum na niezłomnych zrobili lotnisko i nic to nie dało.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 15:55  
Cytuj
Co do kina . To będzie Helios z 4 salami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
To jakie sklepy polecacie w Internecie? Czy jest sens bawić się w odsyłanie, jeśli zakupiony towar na nas nie pasuje, ma wady lub zwyczajnie nam się nie spodoba? W sklepie stacjonarnym można przymierzyć.

Dlaczego coś ma nie pasować czy mieć wady?
Zamawiaj w sklepach internetowych które mierzą ubrania i podają wymiary w cm. Bo rozmiar rozmiarowi nie równy i nie ma czegoś takiego jak rozmiarówka danej firmy.
Od późnej gimbazy zamawiam rzeczy w internecie, przez ponad dekadę może z 5 zwracałem bo się nie podobały.
Zwrot to nie problem, a jak bierzesz paczkomat z darmowym zwrotem to masz go w cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:48  
Cytuj
Podstawową wadą VIVO jest to, iż zaoferowali zbyt mało nowości na lokalnym rynku. Pierwszy, a zarazem największy błąd to brak dużego DIY. Jeśli faktycznie powstanie Brico to będzie dla nich, w kwestii zwiększenia frekwencji, mega wtopa. Gdyby na pustym placu w tym momencie byłby obiekt OBI czy inna Castorama to parking byłby dzień w dzień bardziej zapełniony.
Kino to druga kwestia. Odpadają im wszelakie wycieczki klasowe, które zarazem nabiły by obroty w strefie food court. A skoro o strefie food court mowa, to uważam, że jak na lokalne warunki to oferta jest bardzo bogata, są znane sieci (SUBWAY, OLIMP), ciekawa kuchnia orientalna itp. Brak KFC nie jest aż taką tragedią jakby się mogło wydawać.
Kolejnym błędem jest brak zapełnienia kilku dużych lokali najemcami. Wiadomo, że to ciuchy napędzają galerią, a samym H&M nie przyciągną ludzi. Wejście C&A, NEW YORKER, CARRY itp. byłoby niezłym impulsem. I to powinno być na starcie,a nie rok czy 2 po otwarciu. Tak samo elektromarket, zamiast obecnego na rynku ME mogliby sprowadzić sieć, która jest nieobecna na rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:58  
Cytuj
Narazie mają zapewnić miejsca parkingowe mieszkańcom na czas remontu i po remoncie. Nie będzie niczego na piśmie to nie będzie zgody... Także z tym dworcem nie taka prosta sprawa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »