NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Naprawa nawigacji,
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 21:56  
Cytuj
Byłabym wdzięczna za namiary na serwis nawigacji samochodowej, po włączeniu pojawia się tylko dziwna ikona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 21:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 10:40  
Cytuj
Co to za ikona ?
Jaki to sprzet ?
Jakiego programu nawigacyjnego uzywasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 11:58  
Cytuj
Dokładnie, coś więcej danych podaj - bo może się okaże, że nie ma sensu naprawiać.
Wątpię czy znajdziesz serwis "od nawigacji", możesz próbować w AND, tam gdzie naprawiają lapki, może ktoś tam coś pomoże.
Ale może opisz coś więcej, zrób zdjęcie tej ikony i może uda się pomóc przez forum (bo czasami to może być głupota...).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 15:35  
Cytuj
mi nawigacje naprawiono w serwisie komputerowym który mieści się wzdłuż wiaduktu[nazwy nie pamiętam].

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
mi nawigacje naprawiono w serwisie komputerowym który mieści się wzdłuż wiaduktu[nazwy nie pamiętam].

Wzdłuż czy w poprzek wiaduktu?uśmiech
A może obok wiaduktu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 18:27  
Cytuj
Nawigacja to smart GPS SG 630, w Nawigacji jest Auto Mapa po włączeniu powia sie strona startowa urządzenia jest tam do wyboru translator (który działa po włączeniu) i Nawigator , który nie działa po prostu nic się nie otwiera. Ta ikonka to był znak słabej baterii ale po naładowaniu dalej nawigacja nie działa. Nawigacja jest rodziców i podobno n apoczątku działała, ale krótko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 18:43  
Cytuj
Lewa automapa jak jest wgrana to czasami ma takie efekt i trzeba przeinstalowac. Ja kupiłem legala ale kolega opowiadał że czasami tak jest. Jak masz legalną to instalacja to łatwizna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 10 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2015r. 18:55  
Cytuj
Automapa jest legalna, działała ale przestałaumiech nie działa dotykowy przycisk Navigator który powinien ją włączyć. Może trzeba ja od nowa zainstalować nie wiem, nie znam się na elektronice. Przejdę się do tego sklepu komputerowego na Okulickiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 16 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 10:27  
Cytuj
byc moze z tym przyciskiem nie jest zwiazany plik wceAM.exe (plik wykonywalny AutoMapy) albo ten plik jest uszkodzony.
w pierwszym przypadku nalezaloby "podpiac" pod przycisk nawigacja plik wceAM.exe (tak on sie chyba nazywa) zeby system operacyjny nawigacji wiedzial jaki program ma uruchomic po nacisnieciu przycisku nawigacja.
w drugim przypadku pozostaje reinstalacja albo wgranie samego pliku wceAM.exe ale tej samej wersji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 21:38  
Cytuj
Podbijam temat bo brakuje pomysłu.

Nawigacja mio 6700, kupiona odblokowana, legalna automapa z licencją kupiona u producenta - NIE PIRAT. Po aktualizacji nie widzi GPS. Na fabrycznej nawigacji MIO gps działa, także wykluczamy awarię. Szukam kogoś kto fabryczne oprogramowanie MIO bazowe, odlokuje nawigacje i odpali GPs w automapie. Wszelkie podmiany plików, aktualizacje, zmiana portów, zmiana odświeżania itp wykonane. Co ciekawe nawigacja działała dwa miesiące po aktualizacji i nagle nie widzi GPs ( ale tylko w automapie ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 22:30  
Cytuj
Do nawigacji tylko IGO.chłopaki w żarskiej wsi albo krzywej ogarniają za 50PLN.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2016r. 08:59  
Cytuj
Jak wspomniałem licencja już jest na automapę na 3 lata więc nie będzie zmiany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »