NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Alutec, praca zarobki itp
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Pup zaciska rece bo w końcu statystyki pojda w gore i zmniejszy sie liczba bezrobotnych.Ci geniusze oferuja bezrobotnemu świetna prace w aluminium .
Jesli sie nie zgodzi na ta oferte to traci status bezrobotnego . A dumny pracownik pup-u otrzyma nagrode za aktywizację bezrobotnych


No niestety, to jest problem. Dopóki będzie duże bezrobocie, dopóty firmy będą dyktować warunki, dlatego tak ważne są JAKIEKOLWIEK inwestycje w mieście, nowe firmy itp. - nie stać nas niestety na wybrzydzanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 14:57  
Cytuj
podziekowalem za wspolprace TA - nie załuje smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 19:38  
Cytuj
do newgothic,

Ja też im podziękowałem i tego nie żałuje! Znalazłem inną lepszą pracę! Warto czasem zaryzykować umiech


do vielitz,

Ja też miałem nieprzyjemność widzieć i pracować w alutec (od środka umiech) i to co się tam dzieje to jest jakaś komedia. Jeżeli wadziłeś firmy co gorzej przestrzegały BHP to naprawdę współczuję wrażeń. Dla mnie to co się działo w alutec to był kosmos :szok: i nie widziałem gorszej firmy od tej. Problemem tej firmy to nie tylko BHP ale "kolesiarstwo - kierownictwo". Jesteś tam popychadłem i tyle. Pracownik powinien być szanowany bo dzięki niemu zarabiają
A teraz cytat ze strony alutec: "Wierzymy, że do sukcesu w głównej mierze przyczyniają się nasi pracownicy.
To oni są uznawani za siłę napędową przedsiębiorstwa, która umożliwia realizację obranych celów."


Zarazem piękne i nie mające nic wspólnego z prawdą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 05:45  
Cytuj
CYTAT
dla mnie niech spierdalaja dziś moje dzieci będą zdrowszym powietrzem oddychac


Zdzichu po ile banany. co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2016r. 23:01  
Cytuj
Brak słów, ile jeszcze tych ludzi musi jeszcze ucierpieć, żeby się za nich ktoś zabrał.

http://stalo(...)=38284#k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2016r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
do newgothic,

Ja też im podziękowałem i tego nie żałuje! Znalazłem inną lepszą pracę! Warto czasem zaryzykować umiech


do vielitz,

Ja też miałem nieprzyjemność widzieć i pracować w alutec (od środka umiech) i to co się tam dzieje to jest jakaś komedia. Jeżeli wadziłeś firmy co gorzej przestrzegały BHP to naprawdę współczuję wrażeń. Dla mnie to co się działo w alutec to był kosmos :szok: i nie widziałem gorszej firmy od tej. Problemem tej firmy to nie tylko BHP ale "kolesiarstwo - kierownictwo". Jesteś tam popychadłem i tyle. Pracownik powinien być szanowany bo dzięki niemu zarabiają
A teraz cytat ze strony alutec: "Wierzymy, że do sukcesu w głównej mierze przyczyniają się nasi pracownicy.
To oni są uznawani za siłę napędową przedsiębiorstwa, która umożliwia realizację obranych celów."


Zarazem piękne i nie mające nic wspólnego z prawdą umiech


Jeszcze raz napiszę, wg. mnie BHP jest tam standardowe, co nie znaczy, że jest idealne. Wypadków było tam nie wiele stosunkowo jak na taki duży zakład i ten ogrom produkcji, oraz limity jakie sobie taki "kierowniki" wyznaczają.
Co do traktowania pracowników - niestety, prosty pracownik jest tam tylko "narzędziem", podobno kiedyś tak nie było, jak firma ta i tej podobne były dużo mniejsze - z czasem niestety ewoluuje to u nas w złą stronę.

Nie mam zamiaru bronić "naszych aluminiowców", ale na chwilę obecną, nie mamy alternatywy. Jak władze będą w stanie ściągać innych inwestorów, bezrobocie spadnie, wtedy można walczyć z "okupantem"umiech - na teraz trzeba się przyczaić niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »