NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
karmienie piersią - co pić ,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 12:50  
Cytuj
Z tym sokiem jabłkowym to uważaj...generalnie pij wszystkie soki ale z umiarem oczywiście bez tych cytrusowych,Kubuś też jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 12:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Z tym sokiem jabłkowym to uważaj...generalnie pij wszystkie soki ale z umiarem oczywiście bez tych cytrusowych,Kubuś też jest ok.


Hehe Kubusia to ja bym psu nawet nie dal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 18:44  
Cytuj
Dziewczyno. Są fora dla młodych mam, są różne portale dla rodziców, poczytaj, na pewno ten temat był tam poruszany niejednokrotnie. Tym bardziej, że na takich stronach obraca się więcej osób znających się na rzeczy. Czemu nie szukałaś?

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pij i jedz to na co masz ochotęumiech no może tylko nie coca coleumiech byleby zdroweumiech


Zgadzam sie, tylko w Polsce wymyslaja jakies smieszne diety dla matek karmiacych, owszem przez pierwszy miesiac sluchalam "doswiadczonych" mam i rzeczywiscie jadlam lekkostrawne posilki, ale ile mozna... potem zaczelam wprowadzac wszystko po kolei, teraz jem doslownie wszystko od smazonych kotletow poprzez hamburgery, kebaby na pepsi konczac. Maly niedlugo skonczy 6 miesiecy nie ma zadnych alergii, kolek ani bolow brzucha. Dodam, ze przez 5 miesiecy karmilam TYLKO piersia, potem wg zalecen lekarza wprowadzalam zupki, teraz na 6 karmien w ciagu doby, 5 to moje mleko, plus jeden inny posilek. Podawalam mu juz doslownie wszystko od zupek jarzynowych po te z miesem, ryzem czy ryba i nic mu nie jest.


Ale czy tak Wam trudno zrozumieć, że każde dziecko jest inne i Wasze dziecko nie jest wyznacznikiem tego jak powinny reagować inne dzieci? Twoje dziecko nie ma alergii to się ciesz i zajadaj dalej te kebaby, hamburgery i pepsi. Na prawdę myślisz, że ten syf nie trafia do organizmu dziecka? Pierwszy miesiąc jest szczególnie ważny i uważa się na to co się je. Potem stopniowo wprowadza się nowe produkty i obserwuje dziecko a jak nie ma alergii to tylko się cieszyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 02:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Pij i jedz to na co masz ochotęumiech no może tylko nie coca coleumiech byleby zdroweumiech


Zgadzam sie, tylko w Polsce wymyslaja jakies smieszne diety dla matek karmiacych, owszem przez pierwszy miesiac sluchalam "doswiadczonych" mam i rzeczywiscie jadlam lekkostrawne posilki, ale ile mozna... potem zaczelam wprowadzac wszystko po kolei, teraz jem doslownie wszystko od smazonych kotletow poprzez hamburgery, kebaby na pepsi konczac. Maly niedlugo skonczy 6 miesiecy nie ma zadnych alergii, kolek ani bolow brzucha. Dodam, ze przez 5 miesiecy karmilam TYLKO piersia, potem wg zalecen lekarza wprowadzalam zupki, teraz na 6 karmien w ciagu doby, 5 to moje mleko, plus jeden inny posilek. Podawalam mu juz doslownie wszystko od zupek jarzynowych po te z miesem, ryzem czy ryba i nic mu nie jest.


Ale czy tak Wam trudno zrozumieć, że każde dziecko jest inne i Wasze dziecko nie jest wyznacznikiem tego jak powinny reagować inne dzieci? Twoje dziecko nie ma alergii to się ciesz i zajadaj dalej te kebaby, hamburgery i pepsi. Na prawdę myślisz, że ten syf nie trafia do organizmu dziecka? Pierwszy miesiąc jest szczególnie ważny i uważa się na to co się je. Potem stopniowo wprowadza się nowe produkty i obserwuje dziecko a jak nie ma alergii to tylko się cieszyć.


Ciekawe czy za granica slyszal ktos o takich dietach? Otoz nie, dlatego matki z Niemiec, Anglii itd. karmia swoje dzieci duuuzo dluzej niz Polki, bo ilez mozna wytzymac tak sie katujac. Swoja droga pomijam niezdrowe jedzenie - bo wszystko w granicach rozsadku, nikt nie mowi tu o opychaniu sie wylacznie smieciowym jedzeniem. Moim zdaniem powinno sie jesc WSZYSTKO, ja np. w szpialu na 3 dobe na obiad dostalam schab w sosie z ziemniakami i surowka z pekinki plus pomidor, rzodkiewka i jakis sos do tego. Gdyby szkodzilo to by nie dawali takich posilkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 15:13  
Cytuj
Ta dieta to taki sam mit jak picie herbaty z mlekiem -bawarki na zwiększenie laktacji.
Od znajomej słyszałam jak to jej koleżanka przez 10 lat! nie jadła młodej kapusty bo karmiła albo była w ciąży.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »