NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
Rowerowa nocna masa krytyczna w środę .,
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 21:54  
Cytuj
W najbiższą środę jest organizowana rowerowa nocna masa krytyczna .
Wypada być pod MDK o godz 18 umiech .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 21:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2015r. 22:23  
Cytuj
Kto jeszcze nie wie:

Środa, plac pod MDK

17:00 - manifestacja przeciwko islamizacji i przyjmowaniu muzułmańskich „uchodźców”
18:00 - koniec zapisów na masę krytyczną (wymagane, jeśli chcecie szprychówkę i nagrody)
18:30 - początek nocnej rowerowej masy krytycznej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 10:58  
Cytuj
Wybieram się na ta masę kryryczną z rodziną i mam w związku z tym pytanie - czy jest ona w jakikolwiek sposób powiązana z tą manifestacją? Mam na dzieję, że nie, tym bardziej, że:

- w ogóle mnie to nie interesuje
- wybieram się z dzieckiem i tym bardziej nie mam zamiaru go w to mieszać.

Interesuje mnie tylko ROWER, propagowanie bezpieczeństwa w czasie jazdy na nim, widoczności, itp. a nie walka z ISIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 11:57  
Cytuj
Nie jest - Masa krytyczna jest oficjalnie organizowana przez MDK, natomiast manifestacja to jakaś inna bajka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 12:06  
Cytuj
ta manifestacja przeciw uchodzcom , widzę że jest na zasadzie " Przykleiło się gówno do okrętu i woła "Płyniemy!". Jak by nie było jeszcze innych dni ( czwartku , piątku ,....)
Nie ma jak to podeprzeć się czyimś pomysłem , i władować się w niego z buciorami ..... szkoda słów .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:12  
Cytuj
Utworzenie wydarzenia o Manifestacji miało miejsce 2 tyg temu, utworzenie wydarzenia Masa, tydzień temu...(fb)

Nie będę dochodził kto do kogo się przyczepił. Jednak ciekaw jestem czy przedmówca osobie biorącej udział w manifestacji a następnie chcącemu wziąć udział w masie powie prosto w oczy, że przyczepił się jak gówno...Pomyśl czasem, że są osoby, dla których ważne będą oba wydarzenia i w ktorych wezmą udział

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:28  
Cytuj
A jak powie prosto w oczy to co ? Zlamie mu ktos nos, rece, nogi ??

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:35  
Cytuj
FB to faktycznie wyrocznia. Bez wpisania na FB nie ma imprezy. Nie ważne, że MDK dużo wcześniej wymyśliło tę imprezę. dla @Pilecki liczy sie data wpisania na FB.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:41  
Cytuj
qwertyrze , spróbuj, a przekonasz się. To najprostszy sposób

Andrzejek, fb, to nie wyrocznia, ale jeden z bardziej znanych środków przekazu. Tak więc, Tobie, też życzę abyś zastanowił się czasem, a nie robił ciągle za błazna tej strony :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 14:42  
Cytuj
W czym problem? Kto chce przyjść na manifestację, przyjdzie o 17:00, a kto chce tylko wziąć udział w masie krytycznej, przyjdzie przed 18:00. Wypadałoby przedłużyć zapisy, jeśli masa startuje o 18:30, bo po co aż pół godziny odstępu? Jest wiele osób, które przyjdą na oba wydarzenia i dobrze, że w jednym dniu.

PS. Gdzie kupię bandanę taką jak nosi się na festiwalach muzycznych w celu ochrony przed piachem? Będzie zimno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 15:24  
Cytuj
CYTAT (qwertyrze)
A jak powie prosto w oczy to co ? Zlamie mu ktos nos, rece, nogi ??


Patrząc na to co się działo w Rzeszowie (i nie tylko) to obawiam się że mogło by się to przytrafić :( są ludzie którym od sterydów bania puchnie i tylko w taki sposób schodzi im ciśnienie/potrafią załatwić sprawy nie wiem swoją drogą to dopiero po Rzeszowskim "proteście" słyszałem o "zlocie" u nas ... ale w sumie mało mnie obchodzą takie imprezy więc sąd niby miałbym słyszeć

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 16:50  
Cytuj
Ciekawy jestem ilu będzie podatników na tej manifestacji? Przeczuwam że większość uczestników przyjdzie zaniepokojona o swoje zasiłki, a reszta o czystość polskiej rasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2015r. 19:19  
Cytuj
Nie wszyscy lubią manifestacje - bo kojarzą się one z darciem japy , petradami , no i czasem burdamiboks potluczony. Rozumiem Felę dlaczego nie chce przebywać na takiej manifestacji z dzieckiem . Czy nie lepiej taką manifestację zrobić w Nowej Dębie - tam mają być ulokowani uchodzcy , jeśli ich nie lubisz , tam manifestuj . Osobiście jestem zdania że powinniśmy najpierw pomóc Polakom na wschodzie ... ale to już inny temat .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 09:56  
Cytuj
Nie lubię strzępić języka ani tym bardziej siać fermentu, a taki widzę się zrobił... Zapytałem tylko dlatego, jak wspomina kolo1, że przeważnie takie manifestacje wyglądają tak samo i bardzo łatwo i często przekształcają się w jakieś zadymy, które w ogóle mnie nie nie bawią ani tym bardziej nie interesują. Jadę rowerem żeby zająć się tym co lubię i przy okazji zaszczepić dziecku kilka cennych wskazówek, a nie po to żeby manifestować cokolwiek. Stąd pytanie. Uzyskałem odpowiedź, dziękuję, niech każdy bawi się i bierze udział w tym co lubi najbardziej. Tak czy siak - do zobaczenia wieczorem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 13:18  
Cytuj
Ponawiam pytanie, gdzie można kupić bandanę podobną jak ma gościu na fotce:

Tutaj: https://scont(...)IjoiYiJ9
Tutaj: https://scont(...)IjoiYiJ9
Lub gościówa tutaj: https://scont(...)IjoiYiJ9

Trzeba zabezpieczyć się przed zimnym wiatrem. Nie jeżdżę szybko (staram się poniżej 20 km/s), ale i tak wieje.

Warunek: materiał „niekurzący się” (np. bawełna) bo twarz też trzeba chronić. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 14:18  
Cytuj
jak jeździsz rowerem 20km/s to powinieneś stosować kombinezon F1
bandana podczas takiej jazdy przyda ci sie jak dziewczynie bez ... na trzecim zdjęciu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 14:26  
Cytuj
Mój błąd. Miało być 20 km/h. W aplikacji średnia prędkość zwykle jest ok. 15 km/h, maksymalna sięga 50 km/h.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 17:13  
Cytuj
a dają nagrody jak nie ma się oświetlenia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2015r. 22:01  
Cytuj
były rozdawane kamizelki odbaskowe .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »