NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
NIE dla imigrantów!, Manifestacja
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 15:38  
Cytuj
Bezstronność zaklopotany Dostał 15lat, utajniono uzasadnienie żebyś się nie dowiedział ze w procesie o zbrodnie popełnioną w Polsce uszanowano islamistyczne przesądy. Powinien dostać dożywocie, tak jak ty byś dostał. Los dziewczynek które chciał sprzedać Sonia (8 l.), Roksana (7 l.) i Anita (6 l.) jest nieznany.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/zabi-zone-w-imie-allaha_156082.html

http://www.poszukiwanimagazyn.pl/t/naeem-a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 15:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 07:55  
Cytuj
Nie wiem czy ja, czy Ty dostalibyśmy dożywocie. To pierwszy artykuł który wyskoczył po wpisaniu "wyrok za zabójstwo".

Zapadł wyrok. Za zabójstwo ojca, syn usłyszał wyrok 12 lat więzienia


Czytaj więcej na http://info.(...)nfbIXh9E




Przykład z naszego podwórka, naćpany gnojek zabija kobietę na pasach, dostaje 7 czy 8 lat.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 13:58  
Cytuj
Hmm postanowić sprzedać dzieci i gdy się nie udaje gdyż uciekli do ambasady RP, przyjechać do Polski i zabić żonę :-) i domagać się oddania dzieci. Zemsta dziecka za znęcanie się ojca. Powiedziałbym zbrodnia w afekcie.

W Szwecji gwałciciele islamiści są traktowani ulgowo, koran im nakazuje.

Angela straszy deportacja gastarbajterów, szkoda bo to Polski nie dotyczy. My mamy tylko dostać uciekinierów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
W Szwecji gwałciciele islamiści są traktowani ulgowo, koran im nakazuje.


Taka sama to prawda jak ten twój wpis wyżej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 20:50  
Cytuj
No taka sama prawda jezyk then synek co zabił ojca, był chory psychicznie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 06:18  
Cytuj
J***ć islamskie psy ! ! !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2015r. 16:15  
Cytuj
Jest pierwsza ofiara "solidarności" Kopacz z uchodźcami. Brutalny gwałt na Polce w Górze Kalwarii.

Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu. "Tu jest państwo islamskie" – mówią. – Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia. W specyficznej sytuacji tych ludzi łatwiej o konflikty.

Napastnicy tłumaczyli się z "incydentu" w rozbrajająco szczery sposób: "Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!".

(...)

Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu.

Polka odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców.

https://www.frond(...)368.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 13:40  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 13:47  
Cytuj
@bobi126
No niestety polski (?) rząd, wbrew woli większości narodu, zdradził naszych sojuszników i też grozi nam islamska flaga!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2015r. 14:22  
Cytuj
ustawa,a Lis na to,ze "lepiej byc z Niemcami,niz pieskami Putina Wegrami czy Słowacją..." ale co sie spodziewac po dziennikarzynie niemieckiego szmatławca...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2015r. 20:50  
Cytuj
Temat umarł?

Dzieci pobiły 12-letniego ucznia. „Imigrant!”. „Inspiracją był marsz”
Autor: Wiadomości Pikio - paź 9, 2015


http://pikio.pl/dzieci-pobily-12-letniego-ucznia-ty-imigrancie-inspiracja-byl-marsz/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2015r. 05:58  
Cytuj
Jest cisza bo ilość i jakość islamistów którą dostaniemy nie jest znana. Zależy od wyników wyborów w RP. Wyniki wyborów nie są również pewne w Niemczech i innych krajach starej Europy cierpiących na owoce multi-kulti. Aniela poszła po bandzie otwierając zewnętrzna granice UE a następnie zamykając wewnętrzne. Bez pomocy rezydentów będą poważne problemy z upchnięciem paru setek tysięcy islamistów i pastuchów z afryki.

http://pikio.pl/francja-w-calais-zakazano-protestu-przeciwko-imigrantom-francuzi-oburzeni/


w Niemczech może być różnie, ludzie są obojętni tak długo jak ktoś nie zagląda im do miski..

http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/imigranci-w-europie-niemcy-beda-musieli,77,0,1924173.html

Lewica leży cichutko przyczajona :szok: wiec i w TVN czujnie agitują ze korwinistom i lewakom urosło zaklopotany

Niby za rok a już dzisiaj rząd upycha islamistów tam gdzie nie ma sprzeciwu :cwaniak:

http://www.gazet(...)cookie=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Paź 2015r. 20:21  
Cytuj
We Francji i w innych krajach euroraju wystepuje karanie za tzw mowe nienawisci. Chrzescijanie sa wyjeci spod tego prawa, mozna ich dymac ile wlezie.
Postepowcy zgotowali nam taki los. Pamietaj przechodniu przy urnie, zebys sam sobie jej nie sprezentowal :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 08:34  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 12:57  
Cytuj
Stan wyjątkowy wprowadzony w całej Francji. Zamknięte granice i lotniska.
Zamilkły głosy krytykujące politykę Węgier, Czech i Słowacji w sprawie imigrantów.
30 września 2015 roku na Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli odbyła się pikieta sprzeciwu w sprawie przyjmowania imigrantów.
Ci, którzy krytykowali organizatorów i uczestników tego wydarzenia, dzisiaj niech przemyślą sprawę raz jeszcze,,,

https://youtu.be/umr5YkUni7c

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 13:06  
Cytuj
Oczywiście że jesteśmy bezpieczni bo mamy inny rządumiech Jakby Pani Kopara wygrała to byśmy mieli już falę arabskąumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że jesteśmy bezpieczni bo mamy inny rządumiech Jakby Pani Kopara wygrała to byśmy mieli już falę arabskąumiech


hehe umiech jak widzę takie komentarze to nie wiem dlaczego, ale śmiać mi się chcę z żalu..
jesteśmy bezpieczni oczywiście.. oj chłopie chłopie, tak Ci się tylko wydaję, nie zdajesz sobie sprawy z tego co się dzieje.
poszukaj w internecie prawdziwych wiadomości prawdziwych, wyłącz ten swój tvn i przestań wierzyć w te swoje "rządy" postaw pierwsze kroki w tym kierunku i zdejmij te klapki z oczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
hehe umiech jak widzę takie komentarze to nie wiem dlaczego, ale śmiać mi się chcę z żalu..
jesteśmy bezpieczni oczywiście.. oj chłopie chłopie, tak Ci się tylko wydaję, nie zdajesz sobie sprawy z tego co się dzieje.
poszukaj w internecie prawdziwych wiadomości prawdziwych, wyłącz ten swój tvn i przestań wierzyć w te swoje "rządy" postaw pierwsze kroki w tym kierunku i zdejmij te klapki z oczu.


nighthawk a skąd wiesz i jaką masz gwarancję, że te twoje PRAWDZIWE informacje wyszukane w internecie są bardziej prawdziwe od tych z TVNu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 184
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że jesteśmy bezpieczni bo mamy inny rządumiech Jakby Pani Kopara wygrała to byśmy mieli już falę arabskąumiech


Jak można byc aż tak naiwnym!. Przyjmiemy imigrantów czy tego chcemy czy nie i rząd nie ma nic do tego, jesteśmy w uni i jeśli będziemy odmawiać nie bedzie dotacji unijnych i ...kasy do kieszeni polityków rządzących. Nowi politycy u władzy są badzo zachłanni więc to tylko kwestia zer w kwocie umiech zastanów się czy ty byś odmówił za perspektywę ustawienia siebie i rodziny do końca życiaumiech Tak to działa...niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 21:32  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 22:08  
Cytuj
A śmiejcie dalej sie z Kaczyńskiego i jego FOBII w sprawie imigrantow-teraz terrorystow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 02:23  
Cytuj
CYTAT

nighthawk a skąd wiesz i jaką masz gwarancję, że te twoje PRAWDZIWE informacje wyszukane w internecie są bardziej prawdziwe od tych z TVNu?


a wiem i mam.. a skąd to już Ci powiedzieć nie mogę.. przedstawię Ci jednak pewne fakty abyś nie rzekł ,iż bez godności odszedłem.. takie małe naprowadzenie z mojej strony.. pozdrawiam serdecznie przyjacielu ! good

Kan. 983
§ 1. Tajemnica sakramentalna jest nienaruszalna; dlatego nie wolno spowiednikowi słowami lub w jakikolwiek inny sposób i dla jakiejkolwiek przyczyny w czymkolwiek zdradzić penitenta.
§ 2. Obowiązek zachowania tajemnicy ma także tłumacz, jeśli występuje, jak również wszyscy inni, którzy w jakikolwiek sposób zdobyli ze spowiedzi wiadomości o grzechach.
Kan. 1388
§ 1. Spowiednik, który narusza bezpośrednio tajemnicę sakramentalną, podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, zastrzeżonej Stolicy Apostolskiej. Gdy zaś narusza ją tylko pośrednio, powinien być ukarany stosownie do ciężkości przestępstwa.
§ 2. Tłumacz i inni, o których w kan. 983, § 2, którzy naruszają tajemnicę, powinni być ukarani sprawiedliwą karą, nie wyłączając ekskomuniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 03:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

nighthawk a skąd wiesz i jaką masz gwarancję, że te twoje PRAWDZIWE informacje wyszukane w internecie są bardziej prawdziwe od tych z TVNu?


a wiem i mam.. a skąd to już Ci powiedzieć nie mogę.. przedstawię Ci jednak pewne fakty abyś nie rzekł ,iż bez godności odszedłem.. takie małe naprowadzenie z mojej strony.. pozdrawiam serdecznie przyjacielu ! good

Kan. 983
§ 1. Tajemnica sakramentalna jest nienaruszalna; dlatego nie wolno spowiednikowi słowami lub w jakikolwiek inny sposób i dla jakiejkolwiek przyczyny w czymkolwiek zdradzić penitenta.
§ 2. Obowiązek zachowania tajemnicy ma także tłumacz, jeśli występuje, jak również wszyscy inni, którzy w jakikolwiek sposób zdobyli ze spowiedzi wiadomości o grzechach.
Kan. 1388
§ 1. Spowiednik, który narusza bezpośrednio tajemnicę sakramentalną, podlega ekskomunice wiążącej mocą samego prawa, zastrzeżonej Stolicy Apostolskiej. Gdy zaś narusza ją tylko pośrednio, powinien być ukarany stosownie do ciężkości przestępstwa.
§ 2. Tłumacz i inni, o których w kan. 983, § 2, którzy naruszają tajemnicę, powinni być ukarani sprawiedliwą karą, nie wyłączając ekskomuniki.


Pamiętaj: nigdy nie pisz po pijaku w internetach 😄

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 05:38  
Cytuj
Wiecie ze juz nikomu nie jest do smiechu. Ledwo co zalatwiono jednego wysoko postawionego dzihadyste a juz wystrzelali prawie 2 setki naszych.

Lewaki niemieckie chwytaja sie nie tylko cudzych ptaszkow ale nawet najwiekszego mlota do powalenia kazdego Niemca na kolana, zrobili happening w punkcie przeladunkowym do obozu koncentracyjnego... teraz werble... jako przypomnienie ze ci Niemcy co oponuja utrzymywaniu kazdego islamisty ktory tylko zapragnie zycia w UE sa tacy sami jak tamte zjeby.

No jezeli juz chwytaja sie bomby atomowej na wlasny narod to znaczy ze juz zwykly kalasznikow nie dziala na Niemcow.

No moze tylko na martwych Paryzan. Oni ostatnio paradowali po poprzedniej jatce w imie obrony swobody wyrazania
swojej opini przez chlopcow z gazetki typu NIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »