NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam dietetyka, dobrego ditetyka szukam
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 20:24  
Cytuj
Jeśli ktoś ma namiary do dobrego dietetyka w Stalowej Woli lub Nisku toproszę o kontakt

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 20:24  
Cytuj

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 15:45  
Cytuj
Ja polecam dietetyka z Rzeszowa. Nie wiem jak dokładnie Pani się nazywa ale tu masz stronę ckerzeszow.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś ma namiary do dobrego dietetyka w Stalowej Woli lub Nisku toproszę o kontakt

dietolinia w metalowcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 19:51  
Cytuj
A jaka dieta cię interesuje ? Taka sportowa czy zwyczajna ? Bo to są 2 różne rzeczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 22:57  
Cytuj
Chodzi mi o zwykłą dietę zmiana żywienia i zagubienie kilku kilogramów

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 23:12  
Cytuj
do tego zeby "przejsc" na diete nie trzeba zadnego dietetyka. najwazniejsze to zrozumiec ze dieta to nie okres powiedzmy od 1.09 do 1.10 tylko to CALKOWITA zmiena nawykow zywieniowych na bardzo dlugi czas, najlepiej na zawsze. musisz poprostu wlozyc do swoich posilkow zdrowe produkty a wyrzucic niezdrowe i na tym polega ta cala dieta. dla przykladu dam ci kilka takich produktow : ryby,jajka, chude twarogi, kurczak, indyk, wolowina, kasze, ryze, makarony pelnoziarniste, platki owsiane, oliwa z oliwek, wszelakiego rodzaju warzywa w szczegolnosci brokuly, owoce ale tylko niektore np jablko i duzo duzo wody. to sa oczywiscie tylko przyklady, takich zdrowych produktow jest setka albo i lepiej. na poczatek polecam zakupic elektrycznego grila do smazenia i calkowice zrezygnowac z przyzadzania posilkow na oleju. spozywaj mniej weglowodanow, oczywiscie zero slodyczy, fastfoodow oraz napojow gazowanych. nie uzywaj wogole cukru tylko kup sobie slodzik np. ze stewii kosztuje grosze a swietniedaje rade. do tego odrobine ruchu dziennie wystarczy zeby efekty zauwazyc golym okiem, ze zdrowym zywieniem naprawde nie trzeba sie katowac godzinami na silowni, wystarczy troche pobiegac, pojezdzic na rowerze, pojsc na basen czy poprostu isc na dluzszy spacer. staraj sie jest posilki o rownych porach kazdego dnia, kolacje max do 20.00. powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 12:01  
Cytuj
Wcale tak nie jest, że dietetyk do niczego jest nie potrzebny. W moim przypadku było tak, że zdrowo się odżywiałem, uprawiałem sport itp. a schudnąć nie mogłem. Poszedłem więc do dietetyka i po przebadaniu takim specjalnym urządzeniem wyszło, że tkankę tłuszczową mam właściwie na odpowiednim poziomie ( może kilka kilogramów nadwagi). Natomiast miałem ogromne ilości wody w organizmie. Pani dietetyk od razu powiedziała, że taki poziom wody wskazuje na problem z hormonami i zleciła mi stosowne badania. Po zrobieniu badań okazało się, że miała rację i teraz przyjmuję leki hormonalne, a waga rzeczywiście poszła w dół (ale z wody, a nie z tłuszczu). Moim zdaniem jest wiele takich osób, które mimo diety nie mogą schudnąć, stosują coraz to nowe diety, a potem się zniechęcają i wcale o siebie nie dbają. Ważne żeby iść do dobrego dietetyka, co ma odpowiedni sprzęt, a nie że na internetach zamówisz dietę i to wszystko. Jak ktoś był u profesjonalnego dietetyka to wie o czym mówię, to wcale nie wygląda tak, że przychodzisz mówisz co lubisz, a co nie lubisz jeść i Pani pisze ci dietę. W moim przypadku samą dietę Pani układała 2 tygodnie i dzwoniła przy tym co najmniej kilka razy do mnie, żeby o coś dopytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeśli ktoś ma namiary do dobrego dietetyka w Stalowej Woli lub Nisku toproszę o kontakt

dietolinia w metalowcu.
ul.1-go Sierpnia 12/619 tel. 732 923 718



możesz cos więcej napisac o tej dietolinii? korzystałas z usług ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 15 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 11:27  
Cytuj
czy jest ktoś kt korzystał z pomocy tego dietetyka w metalowcu
ja mam taką dalszą znajomoą która gdzieś chodziła do dietetyka i układał jej dietę bo ma problemy z żołądkiem
a efekt piorunujący schudła ok. 15 kg

margo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Wrz 2015r. 15:40  
Cytuj
Ja nie korzystałam z dietetyka tylko sama sobie poradziłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Maja 2016r. 21:28  
Cytuj
Witam
Odgrzebuje temat bo chcialbym rozpoczac oczyszczac organizm wraz z gubieniem zbednego balastu. Moze ktos zna dobrego dietetyka, ktory bedzie wypisywal diete ?? Nie potrzebuje chodzic na silownie, gdyz pracuje fizycznie dosyc intensywnie.

Oczywiscie poszukiwany dietetyk z zamilowania i checi pomocy innym.

Pozdrawiam

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2016r. 15:19  
Cytuj
Ja chodziłam kiedyś do dietetyka, na początku efekty były w miarę zadowalające, zrzuciłam parę kilo, jednak później mój organizm się zbuntował i przestałam chudnąć. Nie wiem co było tego przyczyną czy brak urozmaicenia w diecie i przyzwyczajenie organizmu do danych posiłków, czy może coś innego. Od około roku nie jestem już pod opieką dietetyka, ale chciałabym jeszcze raz spróbować. Znacie jakiegoś dobrego dietetyka, który został przez was sprawdzony i faktycznie jest skuteczny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2016r. 16:09  
Cytuj
Polecam tą Panią jest świetna w 3 miesiące 11 kg bez uczucia głodu i frustracji http://www.qchenne-inspiracje.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »