NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Cyrki u komedianta Kukiza ...,
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:19  
Cytuj
Nie wiem czy słyszeliście jakie cyrki odstawia naczelny Majdanowiec/Banderowiec pseudo 'antysystemowiec' Kukiz.
Obrazek
Jakby ktoś zapomniał proszę poczytać o zbrodniach banderowców na Polakach. Zbrodnie UPA i inne są do wygooglowania. Ten ruch powinien w ludziach myślących raz na dobrze skreślić tego śpiewaka udającego patriotę i osobę która kocha nasz kraj.

W naszym okręgu tj Rzeszów nr 1 czyli miejsce maksymalnie biorące ma ... adwokat ze Stalowej Woli.
Może ktoś zna Pana Miłosza?
Google go niestety nie zna.

A tak na ten temat pisze portal Rzeszowski:
"Na Podkarpaciu są dwa okręgi wyborcze: 23. to okręg rzeszowsko-tarnobrzeski i 22. to okręg krośnieńsko-przemyski. W okręgu rzeszowskim listę otwiera Maciej Miłosz, to adwokat ze Stalowej Woli i niewiele więcej o nim wiadomo.

Na drugim miejscu jest 31-letni Maciej Masłowski z Rzeszowa, nauczyciel akademicki, wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego. Masłowski jest absolwentem informatyki i ekonometrii w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Sam o sobie mówi, że jest wielkim zwolennikiem jednomandatowych okręgów wyborczych.

Masłowski jest ponadto koordynatorem Ruchu Kukiza na Podkarpaciu. Tej funkcji nie pełni już Oskar Kochman z Ruchu Narodowego. Masłowski, co ciekawe, jest kuzynem Pawła Kukiza. To on miał otwierać rzeszowską listę, ale ostatecznie liderem został Maciej Miłosz, który ma opinię „człowieka-ideowca”, patrioty, który do polityki nie idzie dla pieniędzy."

W dodatku komediant wrzucił na swoją listę np na nr 1 w Kielcach... byłego rapera Liroya... Liroy rzeczywiście pi%%%i/ł system, tak bardzo jak na tym obrazku z kumplami lewakami (czyli systemowcami):
Obrazek
Obrazek


No i nie zapominajcie jak komediant obali w Polsce system:
Obrazek


P.S.
Obrazek

P.S. 2
Zamiast na partię komedianta sugeruję głosować na PO - różnica niewielka, a leci im poparcie w dół.

Ja zagłosuję na Korwina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 00:54  
Cytuj
Korwin przy Kukizie to dopiero błazen do kwadratu!!! JOWy dają nam realny wpływ na to, kogo wybierzemy.... Teraz decydują partyjni wodzowie... Czy wy ludzie tego nie potraficie pojąć??? Wasi wybrańcy mają was w dupie przez całe kadencje, a wy, jak te tępe osły wybieracie między PO - PiSem. Oni już rządzili i czy zrobili coś dobrego dla was??? Im o to chodzi, aby dyskredytować JOWy i dalej robić sobie prywatę w naszym państwie.... Wszystkie partie są przeciwne JOWom, co gorsza, wszystkie media także dyskredytują Kukiza i jego ruch... Im też zależy na tym, aby wszystko pozostało po staremu... Układy, układy i jeszcze raz układy!!! Nie wiem, czemu mój naród - POLACY - jest taki tępy i nie rozumie, że w rzeczywistości nie decyduje, kto nim rządzi!!! To kaczor ustala jedynki na listach, to baronowie PO decydują, kto i w jakim okręgu dostanie jedynkę.... Wybrańcy mają was w dupie i bedą tańczyć, jak im góra zagra... I wy kurna chcecie zmian i lepszej Polski???? W jaki kurwa sposób, pytam??? W jaki???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 06:22  
Cytuj
Kolego zanim zalozysz jakis post wes sie rozbiegnij u uderz glowa w sciane. Akurat dobrze sledze polityke i poczynania naszych rzadzacych. Przestan mieszac fakty i dodawac bzdurne rzeczy chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 06:58  
Cytuj
nie wiemnie wiem

Popelnienie tej agitki z rowerami w tle musialo kogos kosztowac niewymowne meki tworcze @rehere. Przecietny mozg sie rebutuje zaraz PO zobaczeniu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 09:33  
Cytuj
CYTAT


P.S. 2
Zamiast na partię komedianta sugeruję głosować na PO - różnica niewielka, a leci im poparcie w dół.

Ja zagłosuję na Korwina.


No wlasnie o to chodzi, że dla kogo jest nie do strawienia głosowanie na PIS to niech głosuje na Kukiza i dzięki temu zmarginalizujemy i zepchniemy w otchłan niepamięci tych braci z POumiech
Kukiz po wyborach będzie musial się do kogos przykleić i na pewno nie przykleji się do POok

A co do tego spiewania na majdanie to wszyscy chyba spiewali i dobrze ze im się to czkawką odbija. Mnie się to nigdy nie podobalo z wiadomych przyczyn. Najpierw niech pozbierają kosci naszych, które jeszcze w ziemi lezą zanim zaczna krzyczeć herojom slawamlotek
No może Duda nie śpiewał tylko, a może śpiewał?zaklopotany

PS. i jeszcze jedno, trzeba przypilnować na wyborach, żeby PSL nie szwindlowal przy liczeniu głosów na wsiach. Coby Sołtys z pania Dyrektor Szkoły Podstawowej i przewodniczącą Koła Gospodyn Wiejskich nie policzyli po swojemu, no bo wiadomo, wies musi przedstawicieli swoich w Sejmie mieć, zeby kase na wies załatwiali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:22  
Cytuj
CYTAT (rerere)


P.S. 2
Zamiast na partię komedianta sugeruję głosować na PO - różnica niewielka, a leci im poparcie w dół.

Ja zagłosuję na Korwina.


Na Korwina powiadasz? A jaka to teraz partia? Do 25 października nie założy kolejnej? Co on biedny zrobi gdy okaże się, że w kolejnej partii działacze znów myślą a nie słuchają bezwarunkowo pajacowania wodza?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »