NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
Poronienie, Poronienie
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 11:44  
Cytuj
Witam chciałam spytać jakie badania powinno się wykonać po poronieniu ?Najlepiej na NFZ u jakiego ginekologa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 11:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 12:03  
Cytuj
powinnaś dostać wszystkie informację przy wypisie ze szpitala, lekarz powinien zapisać wszystkie zalecenia

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 16:23  
Cytuj
Ha-ha-ha! Dobre! W szpitalu jeśli sama nie powiesz/zapytasz (o czym kobieta po poronieniu nie myśli, uwierz mi) to nikt Ci nic nie powie. Niestety to przykre.
Nie wiem o jaki rodzaj badań Ci chodzi. Czy chcesz się starać o kolejne dziecko i upewnić się, że wszystko jest już w porządku, czy może odkryć jaka była przyczyna poronienia? Może powody są inne??
Jakie by nie były zapraszam na stronę www.poronienie.pl tam możesz przeczytać o wszystkim co Cię interesuje i znaleźć wsparcie osób które przechodzą to co ty. Osobiście bardzo Ci współczuje, wiem co przeżywasz. Jeśli chcesz pogadać zapraszam na priv.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2015r. 16:28  
Cytuj
Niestety dokladnoe tak jest. W szpitalu niczego się nie dowiesz, często nawet wtedy kiedy pytasz.
Mi kazali się zgłosić do poradni po tygodniu, tam trafiłam na Pacanskiego i on dał mi listę badań, które powinnam zrobić. Ale zabrakło jednego, u mnie jak się okazało kluczowego - tsh. To zalecił mi dopiero Zajączkowski i okazało się, ze faktycznie mam niedoczynność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2015r. 11:51  
Cytuj
Tak naprawdę po pierwszym poronieniu żaden lekarz na NFZ nic Ci nie zleci, ponieważ przyjmuje się, że tak czasem bywa, to się zdarza... W zasadzie prywatnie również lekarz nic nie każe robić, chyba że sama coś poszukasz w internecie i "wymusisz na lekarzu" skierowanie na badania. Takie badanie nie przysługują po pierwszym poronieniu na NFZ, dopiero trzecie poronienie jest wskazaniem do badań i szukania przyczyn poronień. Wszystkie badanie ewentualnie można zrobić prywatnie. Jeżeli chcesz porozmawiać o szczegółach zapraszam na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2015r. 12:47  
Cytuj
Według nowelizacji ustawy przez prezydenta DUDE i Pis dopuściłaś się dziecobójstwa za co grozi ci ekskomunika , dożywocie, a może nawet publiczna egzekucja przez kata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2015r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
Według nowelizacji ustawy przez prezydenta DUDE i Pis dopuściłaś się dziecobójstwa za co grozi ci ekskomunika , dożywocie, a może nawet publiczna egzekucja przez kata


Rozumiesz pojęcie poronienia czy tylko udajesz debila?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Sie 2015r. 11:41  
Cytuj
Podejdz do doktora Zymruz to lekarz i najlepiej wie co zrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Sie 2015r. 18:40  
Cytuj
wspolczucia jesli sie straci dziecko !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »