NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry Stomatolog do zrobienia koron!!!,
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:27  
Cytuj
Czy robił ktoś z was w Stalowej koronki na zębach przednich i mógłby kogoś polecić zależy mi tym żeby było ładnie zrobione. Proszę o opinie osoby które cos takiego robiły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:31  
Cytuj
Dentes, pani Patrycja Bandasiewicz. Po co od razu korony? Jest az tak zle? Moze wystarcza licowki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:33  
Cytuj
no niestety musza to byc korony, dzieki za opinie. Rozumiem ze sam tam robiłes i ze jestes zadowolony???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:50  
Cytuj
Również polecam Dentes i Panią Patrycję. Robiłam korony na jedynkach na cyrkonie, efekt zachwycający. Cennik masz na ich stronie www

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 21:57  
Cytuj
Ja mam licowki na gornych 1 i 2 i podniesiony zgryz. Efekt rewelacyjny, dodatkowo bylem jakis czas temu w rzeszowskim periocentrum (troszke przykatowalem dziasla niewlasciwym i zbyt czestym nitkowaniem) i lekarka ktora ogladala tam moje zebiska powiedziala ze juz dawno nie widziala tak precyzyjnie zrobionych zebow. Stwierdzila ze to robota na bardzo wysokim poziomie i pytala kto mi je zrobil takze mysle ze to tez o czyms swiadczy. Wez tylko pod uwage ze pod korony musisz miec precyzyjnie wypelnione kanaly, najlepiej pod mikroskopem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 05:49  
Cytuj
Także polecam Panią Bandasiewicz. Wszyscy moi znajomi nie mogą uwierzyć ze to nie moje zęby umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 06:19  
Cytuj
dziękuje wszytkim za opinie. Zgłoszę sie do tej pani Patrycji. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 19:15  
Cytuj
Ja tez polecam korony w dentesie a jeśli chodzi o przednie zęby, koniecznie cyrkonowe, drogie jak cholera ale wyglądają ślicznie, ja robiłam piątkę wiec wzięłam zwykłe i tez są ok ale jednak łączenie jest lekko widoczne jak ktoś ma problem z dziaslami

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 21:54  
Cytuj
Stanowczo odradzam DENTES w stalowej woli.
Najgorsza pseudo klinika dentystyczna jaka znam. Od dziecka miałem robione tam wszystkie zeby i dawniej nie było problemów a od paru lat wszystko się zmieniło. Nie ma już specjalistów, zostali tylko świeżo upieczeni absolwenci którzy dopiero się uczą a najgorsze, że uczą się zle. Mojej narzeczonej zepsuli ząb w którym był drobny ubytek a teraz jest do leczenia kanałowego. Dzień po leczeniu dostała zapalenia i nie przyjęli jej z bólem zęba który robili. Otrzymała informacje ze jak chce to mogą jej go zrobić jak zapłaci 900 zł i musi poczekać prawie miesiąc na wolny termin. Po dwóch tygodniach prób kontaktu z osoba decyzyjna w sprawach reklamacji nie udało się nawet porozmawiać telefonicznie a reklamacji pisemnej oczywiście nie uwzględniono. W moim przypadku była podobna sytuacja. Zostaliśmy oszukani i okradzeni z czasu, pieniędzy i zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 14 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 19:17  
Cytuj
Czy pani Bandasiewicz ma również specjalizację z endodoncji i wykonuje leczenie kanałowe pod te korony?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2017r. 11:16  
Cytuj
A czy ktoś robił u p.Anety Bobińskiej, na Siedlance?
Ja z kolei jestem umówiona do niej. Wiem że świetnie leczy zęby, ale zastanawiają mnie te korony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2017r. 15:27  
Cytuj
Korony tylko u dr. Szoji. U mnie poprawił naturę i wychwalać go będę przy każdej okazji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 22:16  
Cytuj
Jaki koszt w stw za korone? Ja robilam u Musialika to porazka Korona 400 zl i rozni sie kolorem jest za jasna na dodatek widac laczenie i to jeszcze 2 wiec plakac sie chce Dawniej robilam u Pani Potockiej Przy starostwie koszt 500 ale idealna robota i super kolor dobrany Ale Pani zamknela gabinet i musialam isc do tego partacza :( P.s. zbacie jakis sposob zeby przyciemnic korone?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 6 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2017r. 07:34  
Cytuj
sosna - napisałam Ci PW

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 17 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2017r. 11:57  
Cytuj
Ja polecam dr Joannę Kwiecień, świetny fachowiec, dobre ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 13:57  
Cytuj
kilka postów wyżej pisałam o mojej koronie, która mam do dziś ( od udostępnienia wiadomości minęło 2 lata) kilka miesięcy temu inny stomatolog bardzo chwalił moja koronę, twierdząc, że wygląda bardzo naturalnie

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Paź 2017r. 10:07  
Cytuj
Ja polecam dr.Gola.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »