NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Bezproblemowy ginekolog, tabletki antykoncepcyjne
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 19:57  
Cytuj
Witam, który ginekolog z Stalowej Woli przypisze tabletki antykoncepcyjne bez badania ??? chodzi mi o konkretny termin a mój ginekolog nie ma dla mnie czasu żeby przypisać tabletki a chodzi mi jedynie tylko o recepte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 19:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 07:28  
Cytuj
Tabletki to i lekarz rodzinny przepisze jak poprosisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 17:47  
Cytuj
Możesz spróbować w przychodni pod Hutą u dr Podgórskiego, on jest ogólnie bezproblemowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 18:50  
Cytuj
Na przyszłość polecam takie informacje rozsyłać przez PW (podawanie nazwisk) bo to forum nie jest jakieś niszowe i wiele osób je czyta, a po co przypadkowe osoby mają wiedzieć i potem rozgadywać takie rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 19:36  
Cytuj
Następny. A co jest złego w przepisywaniu tabletek antykoncepcyjnych?
Bo w przepisywaniu ich bez badań to i owszem, ale to powinno i może znaleźć się w kategorii nie polecam (chyba, że kobieta bierze je od dawna i chodzi po prostu o kontynuację) i nie widzę powodu, by robić z tego tajemnicę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 12:46  
Cytuj
mik8 - nie widzę nic złego w przepisywaniu tabletek, ja nie z tych moherowych strażników kobiecych wrót umiech Moja kobitka kiedyś też sobie załatwiała bez badań tak tabletki ale chodzi o żonglowanie nazwiskami na forum, zrozum temat człowieku.
Nie sądzę, że Pan X czy Y chciał żeby pół STW mówiło, że gość przepisuje tabletki na lewo i prawo bez badania (a właśnie o przepisywanie BEZ BADANIA chodzi autorce - czytaj dokładnie zanim z czymś wypalisz). Sam jakbym był ginekologiem to bym tego nie chciał, bo jeden czy drugi zacznie gadać, co to za lekarz jak nawet nie bada...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
mik8 - nie widzę nic złego w przepisywaniu tabletek, ja nie z tych moherowych strażników kobiecych wrót umiech Moja kobitka kiedyś też sobie załatwiała bez badań tak tabletki ale chodzi o żonglowanie nazwiskami na forum, zrozum temat człowieku.
Nie sądzę, że Pan X czy Y chciał żeby pół STW mówiło, że gość przepisuje tabletki na lewo i prawo bez badania (a właśnie o przepisywanie BEZ BADANIA chodzi autorce - czytaj dokładnie zanim z czymś wypalisz). Sam jakbym był ginekologiem to bym tego nie chciał, bo jeden czy drugi zacznie gadać, co to za lekarz jak nawet nie bada...


Przepraszam chyba źle skonstruowałam pytanie, BEZ BADAŃ to miałam na myśli wypisanie recepty w celu kontynuacji tabletek, wszystkie badania robiłam już wcześniej. Dziękuje wszystkim za rady.
Temat zamknięty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »