NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Internet w Stalowej Woli.,
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
Z tego co widzę test robiony o 9 rano czyli w momencie kiedy masz pakiet x2 ;)


Po 1 godzina jest 9 am ale czasu pst wiec prosze sobie nieuku dodac 8 godzin a nie puszczac oczka.

Po 2 w taryfach swiatlowodowych mtmu nie ma transferu x2 w okreslonych godzinach.

Po 3 serwisanci z mtmu pracuja do momentu usuniecia usterki - chyba ze lezy ona po stronie uzytkownika ( wadliwy komputer, zle skonfigurowane sterowniki, oprogramowanie) wtedy jak klient chce jest to naprawiane za odpowiednia oplata.

Po co takie predkosci?
Oszczednosc czasu i wygoda. Ja np duzo gram i jak ma mi sie pobrac jakas gra czy aktualizacja to nie lubie czekac.
To samo tyczy sie streamoeania i ogladania w fhd. Zwlaszcza jak ma sie duxo urzadzen w domu korzystajacych z neta.

Swoje opinie wyrazam na podstawie 10 letniej wspolpracy z ta firma. Bylo roznie, zwlaszcza na piczatku czy tez po bardzo silnych burzach z wyladowaniami. Ogolny rachunek jednak jest na bardzo duzy plus. Zwlaszcza ze obsluga w biurze jak i serwisu jest na bardzo wysokim poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z tego co widzę test robiony o 9 rano czyli w momencie kiedy masz pakiet x2 ;)


Po 1 godzina jest 9 am ale czasu pst wiec prosze sobie nieuku dodac 8 godzin a nie puszczac oczka.

Po 2 w taryfach swiatlowodowych mtmu nie ma transferu x2 w okreslonych godzinach.

Po 3 serwisanci z mtmu pracuja do momentu usuniecia usterki - chyba ze lezy ona po stronie uzytkownika ( wadliwy komputer, zle skonfigurowane sterowniki, oprogramowanie) wtedy jak klient chce jest to naprawiane za odpowiednia oplata.

Po co takie predkosci?
Oszczednosc czasu i wygoda. Ja np duzo gram i jak ma mi sie pobrac jakas gra czy aktualizacja to nie lubie czekac.
To samo tyczy sie streamoeania i ogladania w fhd. Zwlaszcza jak ma sie duxo urzadzen w domu korzystajacych z neta.

Swoje opinie wyrazam na podstawie 10 letniej wspolpracy z ta firma. Bylo roznie, zwlaszcza na piczatku czy tez po bardzo silnych burzach z wyladowaniami. Ogolny rachunek jednak jest na bardzo duzy plus. Zwlaszcza ze obsluga w biurze jak i serwisu jest na bardzo wysokim poziomie.


Po 1 skąd Ty wziąłeś +8 test był robiony w PL a nie Australii czy Bóg wie gdzie nieuku ps. Czy wiesz co oznacza am i pm ?

Po 2

Mtm nieoferuje takiej prędkości; )

Po 3

To chyba są to Twoi znajomi jeśli poszperqlbym bym komputerze znalazł bym screeny z ich "kosmiczna" prędkością która mialem.

Po 4

Tak samo jak Ty ja również wyrażam swoją opinię na temat tej firmy gdyż sam z niej korzystałem nie są to rzeczy wyssane z palca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 02:29  
Cytuj
Ziomus skonczylrs chociaz podstawowke? Umiesz czytac?
Na grafice masz dokladnie podane 9;04 am pst.
Jezeli nie wiesz co to oznacza to sobie wygoogluj nieuku, jaka jrst roznica miedzy gmt a pst i co to wogole oznacza.
Dlaczego pst?
Bo test robiony na speedtest.net a nie na speedtest.net/pl

To ze mtm nie ma jeszcze zauktualizowanego cennika to nie moja wina. Pisalem ze sa to nowe taryfy, jak widac realnie, grubo przekraczajace predkosci gwarantowane.

To ze ty kiedys cos tam miales to nas tutaj malo co to interesuje. Eazne jest tu i teraz.

Kiedys ziomus to sie jaralismy transferami rzedu 12 Kb/s i robilismy screeny z zachwytu wiec z takimi tekstami to sie nie blaznij

Nie sa to moi znajomi, a szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 06:59  
Cytuj
Ziomusiami to my nie jesteśmy i nie bedziemy więc oszczędź sobie tych zwrotów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 08:03  
Cytuj
Nie, ziomusiem to ty jestes dla mnie gdyz nie zawsze jest po pozytywne okreslenie i nie myl tego z ziomkiem. Tu raczej uzylem go w formie przesmiewczej. Btw fajnie jakbys sie odniosl do tematu i mojego postu. Czy po prostu sprawdziles o co chodzi i ci normalnie glupio ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 08:46  
Cytuj
no teraz oferta mtm mnie zaskoczyla jest dobra mam teraz za 40zl 50mb i 30mb upload i od teraz tez maja telewizje ida na calosc powodzeniagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2016r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
no teraz oferta mtm mnie zaskoczyla jest dobra mam teraz za 40zl 50mb i 30mb upload i od teraz tez maja telewizje ida na calosc powodzeniagood

Zenek dokładnie też jestem bardzo zaskoczona - pozytywnie jeśli chodzi o MTMok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2017r. 11:49  
Cytuj
Odświeżam temat, gdzie polecacie internet, jaka firma w Stalowej Woli ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2019r. 21:51  
Cytuj
podbijam temat... jak teraz działa internet w MTM INFO ?bo konczy mi sie umowa w multimendzie a juz kolejny raz podwyższaja cene netu...

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 18:49  
Cytuj
nikt nie ma neta z mtm-u?

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 19:31  
Cytuj
ja zdecydowalem sie na net od innej firmy lokalnej i nie mogę złego słowa powiedzieć. światłowód dociągnięty do mieszkania, cena to ok 1060zł/umowa 2 lata w tym najem rutera 2,4 i 5ghz i 1000mbit lan, działa bez zastrzezen, na komórkach z N 150 osiąga maksymalne transfery, a ping około 12ms, marka dasan korea płd. minus, że nie dają pełnego dostępu tylko hasło do Usera i mało tam można ustawić, choć to co chciałem mieć na stałym wewnętrznym IP dało się zrobić. po kablu Ping 8ms, i oczywiście maksymalne transfery jak w umowie 50/30 i 100/60, łatwe płatności, szybkie wsparcie (2 razy korzystałem)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 19:58  
Cytuj
moze podpowiesz co to za firma?, ja chyba raczej oprocz mtm i multimendy nie mam innego wyboru... :(

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2019r. 19:58  
Cytuj
Ja mam internet z mtm i jest w porządku mąż dużo gra i nie narzeka na pewno nie polecam z multimedia okropny ale brat ma intrblock i jest tez dobry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2019r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
moze podpowiesz co to za firma?, ja ch
yba raczej oprocz mtm i multimendy nie mam innego wyboru... :(


ITB, inaczej Interblock, fakt, nie obsługują każdego bloku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 05:25  
Cytuj
tez slyszalem ze interblock jest w stalowce najlepszy, jednak do mojego bloku jeszcze nie doszli... :(

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2019r. 17:00  
Cytuj
Przechodź śmiało do mtm. Najlepszy wybór w stw. Nie ściemniają, nie leją wody, zero prostackiego marketingowego bełkotu, same konkrety. Obsługa na mega poziomie. Taryfy cena/szybkość najlepsze w mieście. Podpinasz swój router i ustawiasz wszystko jak chcesz, zewnętrzne IP tylko 5 zika. Jestem u nich 13 lat i nigdzie indziej się nie wybieram.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 13:44  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 15:12  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2019r. 08:36  
Cytuj
dzieki za info

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 09:57  
Cytuj
A jaki internet na terenie Rozwadowa/okolice Ekonomika? Mieszka ktoś tamumiech? Jest tam jakaś sieć, czy tylko bezprzewodowe typu polsat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »