NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Poradnia rodzinna przed ślubem,
Posty: 13
Dołączył: 27 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 11:03  
Cytuj
Witam, chciałam zapytac czy ktos mogl by sie wypowiedziec na temat poradni rodzinnej koło Opatrznosci Bożej ( iglo) w Stalwej Woli. Jak to jest z tym kalendarzykiem czy trzeba im go przynosic i jak on ma byc wypelniony bo niektore sa bardze szczegolowe a niektore sprowadzaja sie tylko do obserwacji temp i sluzu. Jak te spotkania wygladają, pytaja z tej ksiazki która dają it... i co najwazniejsze czy na koniec sie placi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 11:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 11:35  
Cytuj
Katastrofa z tym koscielnym kiedys takich problemow nie bylo. Prosciej jest z cywilnym i taniej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 11:55  
Cytuj
Nie wiem jak w innych przypadkach, ale ja żadnego kalendarzyka nie przynosiłam chytry Spotkanie to wykład połączony z rozmową. Jeśli chcesz to płacisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 31 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 12:01  
Cytuj
witam, ja zadnego kalendarzyka nie przynosilam, Pani tlumaczyla na przykladowych kalendarzykach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2015r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałam zapytac czy ktos mogl by sie wypowiedziec na temat poradni rodzinnej koło Opatrznosci Bożej ( iglo) w Stalwej Woli. Jak to jest z tym kalendarzykiem czy trzeba im go przynosic i jak on ma byc wypelniony bo niektore sa bardze szczegolowe a niektore sprowadzaja sie tylko do obserwacji temp i sluzu. Jak te spotkania wygladają, pytaja z tej ksiazki która dają it... i co najwazniejsze czy na koniec sie placi?

My bylismy w 2012 r. ,przyjmował nas wtedy bardzo przemiy pan, opowoiadał wszystko co trzeba o kalendarzyku tez, dał ksiazeczke , tak nalezało wpisywać do niego ale tylko tydz .... później nie prowadziłam tego umiech takich spotkan mielismy 3... zapłaciliśmy tylko 20 zł za książeczki co nam dał, a szczerze mowic nie wiem gdzie teraz je mam heee ... wypisał papierek i tyle, takie spotkanko podajze jak pamiętam trwało pol godz....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:49  
Cytuj
Ja polecam panią, która jest w poszczególne dni w remizie w Kłyżowie. Teraz nie pamięta już kiedy dokladnie przyjmuje, ale można podjechać tam bo wisi szyld. Spotkania sa 3, pani mila i bezproblemowa. Za usługę daje sie tyle co łaska. My z mężem daliśmy stówkę bo byliśmy bardzo zadowoleni... Z ta panią można porozmawiać dosłownie o wszystkim, no po prostu do rany przyłóż. Taki prawdziwy z niej psycholog ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2015r. 15:11  
Cytuj
Też słyszałam, że świetna. Oby więcej takich ludzi. W parafiach to wiadomo, różnie bywa, ale ona jest podobno bardzo mądra życiowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 20:55  
Cytuj
A czy macie namiary na kogoś, kto za opłatą podpisze papier o odbytych naukach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 18 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 20:56  
Cytuj
W Zaklikowie w jeden dzien zalatwisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2016r. 21:13  
Cytuj
podasz jakieś namiary?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2016r. 10:50  
Cytuj
Robiłam ostatnio w Parafii pw Opatrzności Bożej 2 spotkania z czego drugie trwało maks 15 min.

Nic nie płaciliśmy, dostaliśmy książeczkę gdzie mogłam, ale nie musiałam prowadzić kalendarzyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »