NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wyrzucanie petów przez okno !,
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (nigdyniezapomne)
Tak apropo to gówno Was to obchodzi czy palacz wyrzuci peta za okno czy do popielniczki,to są jego smrody i jego życie a Was to nie powinno obchodzić więc zajmijcie się swoim życiem życiem nie szukacie problemu cały czas umiech co chwilę wyszukujecie nowych problemów problemów utrudniacie życie każdemu skrzecząc na innych a sami lepsi nie jesteście !!!!!!


Jak siedzi we własnym smrodzie to jego sprawa. Jak wyrzuca, jak prostak peta za okno to już jest to nasza wspólna przestrzeń a tę musi uszanować i swojego prostactwa nie pokazywać. Możesz być prostakiem we własnym smrodzie i peta gaś w popielniczce.



Skoro to nasza wspólna przestrzeń to powiedz mi dlaczego nie wolno petów wyrzucać przez okno Ale butelki po alkoholu, i inne śmieci MOZ wywalac pod klatkami na ulicy lub na trawie? Prostakiem to chyba ty jesteś bo napisałam swoje zdanie a ty się burzysz jak bym nie wiadomo Co napisała mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 09:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 14:47  
Cytuj
Dobrze że nie palę.
Szkoda kasy + nowotwór płuca + kwestia petów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2016r. 18:24  
Cytuj
Próbujecie uczyć innych kultury ,a sami jesteście OBSZCZYMURKAMI!!! i to jest ok??? lejecie gdzie popadnie chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT (nigdyniezapomne)
Tak apropo to gówno Was to obchodzi czy palacz wyrzuci peta za okno czy do popielniczki,to są jego smrody i jego życie a Was to nie powinno obchodzić więc zajmijcie się swoim życiem życiem nie szukacie problemu cały czas umiech co chwilę wyszukujecie nowych problemów problemów utrudniacie życie każdemu skrzecząc na innych a sami lepsi nie jesteście !!!!!!


Jak siedzi we własnym smrodzie to jego sprawa. Jak wyrzuca, jak prostak peta za okno to już jest to nasza wspólna przestrzeń a tę musi uszanować i swojego prostactwa nie pokazywać. Możesz być prostakiem we własnym smrodzie i peta gaś w popielniczce.



Skoro to nasza wspólna przestrzeń to powiedz mi dlaczego nie wolno petów wyrzucać przez okno Ale butelki po alkoholu, i inne śmieci MOZ wywalac pod klatkami na ulicy lub na trawie? Prostakiem to chyba ty jesteś bo napisałam swoje zdanie a ty się burzysz jak bym nie wiadomo Co napisała mlotek


Pusta kobieto zal mi ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 16:32  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Jak nie masz nic konkretnego do dodania to nie nabijaj postów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 06:48  
Cytuj
CYTAT
Tak apropo to gówno Was to obchodzi czy palacz wyrzuci peta za okno czy do popielniczki,to są jego smrody i jego życie a Was to nie powinno obchodzić więc zajmijcie się swoim życiem życiem nie szukacie problemu cały czas umiech co chwilę wyszukujecie nowych problemów problemów utrudniacie życie każdemu skrzecząc na innych a sami lepsi nie jesteście !!!!!!


Rodzinie, której spaliło się mieszkanie od wyrzuconego z góry peta też powiesz "gówno was to obchodzi?" Chcesz się truć i palić? Proszę bardzo, ale dlaczego ja mam wdychać Twój smród na przystanku autobusowym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 29 Wrz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 07:18  
Cytuj
ja już skończyłam, bo każdy wie swoje i nie przetłumaczy się ! siema umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 09:47  
Cytuj
Zadałam pytanie. Odpowiedz.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »