NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Otwarcie Stokrotki-porażka!!!!, Otwarcie tej stokrotki na Narutowicza można nawać porażką przez P:)
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:31  
Cytuj
Jejku byliście może dzisiaj na tym niby otwarciu, dla mnie tragedia , kasjerka nie potrafiła mi nawet skasować 10 kg cukru a juz nie mówiąc o jej minie kiedy chciałam zapłacic kartą,w sklepie więcej kierowników niż klientów i pracowników razem wziętych,wydaje mi się,że długa droga przed ta załogą zanim doszlifują sobie ten sklep i przede wszytskim nauczą się wszytskiego, a stres kasjerek i ekspedientek było czuc w powietrzu. A wy jakie macie odczucia???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:47  
Cytuj
Nie było Prezydenta na otwarciu i klapa na maxa smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:51  
Cytuj
`Andrzejek okgood

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 15:51  
Cytuj
Kasjerka moze nigdy wczesniej nie pracowala w tym zawodzie, co innego teoria a co innego praktyka;) Troche wyrozumialosci, samochodem tez nie jezdziles/as odrazu perfekcyjnie mimo posiadania dokumentu umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 16:10  
Cytuj
Pracuje w tym zawodzie i wiem jak powinno wyglądac szkolenie, ale ta dziewczyna chyba wogóle go nie przeszła bo nawet nie potrafiła przejechac kodem przez czytnik,po co taki stres komuś fundować zaraz na starcie ja do dziewczyny nic nie mam tylko do sieci, bo każde szkolenie wymaga trochę czasu ale napewno nie trwa 2-3 dni jak w tym przypadkuumiechTrzymam za nich kciukiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 16:41  
Cytuj
Ciekawe czy chociaż jutro na otwarciu McDonalda prezydent będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 16:44  
Cytuj
O proszę. Wiesz ile szkolenie trwało potluczony
Czyżby to Ciebie szkolili ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 17:31  
Cytuj
Załoga z tego co wiem miala byc w wiekszosci stara z Fraca,dadza rade dziewczyny jezeli to one zostaly.
Smieszy mnie ten pęd ludzi za promocjami !
ja piernicze ilez tego miesa czy cukru trzeba kupic i zamrozic zeby byc zadowolonym ze sie zarobiło ! Zajrzalam do srodka bo dziecku chcialo sie pic myslałam ze jakis sok kupie a tuuuu kolejka za koszykami umiech a przy kasach takie tłumy ze stania na pol godziny- nie kupiłam soku,nie skorzystalam z tych zajefajnych promocji,kupie sobie świeze mieso jak mi bedzie potrzeba ,a nie zapasy do Bozego Narodzenia mrozonego umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
O proszę. Wiesz ile szkolenie trwało potluczony
Czyżby to Ciebie szkolili ?


Tak wiem ile trwało to niby szkolenie, dlatego szkoda mi tych dziewczyn bo mieszkam z niektórymi na jednym osiedlu i to są naprawdę extra babki..także trzymam za nich kciuki niech im się udaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 20:03  
Cytuj
kasiulica01 a ty moze w społem po 2 stronie pracujesz co?? świeżo po otwarciu, po szkoleniu hmmm?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2015r. 21:11  
Cytuj
CYTAT (jacky108)
Ciekawe czy chociaż jutro na otwarciu McDonalda prezydent będzie.


Myślę, że bez Plebana i Prezia sie nie obejdzie ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
kasiulica01 a ty moze w społem po 2 stronie pracujesz co?? świeżo po otwarciu, po szkoleniu hmmm?



Nie nie pracuje w Społem i nic nikomu do tego gdzie moja firma przynajmniej zadbała o porządne szkolenie swoich pracownikówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2015r. 19:23  
Cytuj
CYTAT

Nie nie pracuje w Społem i nic nikomu do tego gdzie moja firma przynajmniej zadbała o porządne szkolenie swoich pracownikówumiech
Podstawówka za to mniej zadbała jezyk Piszesz po polskiemu?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2015r. 21:12  
Cytuj
A czemu stary frac-teraz stokrotka kolo tojoty korzysta ze smietnikow ,z ktorych kotzystaja mieszkancy blokow.Wydaje sie ze oni maja swoje podstawione smietniki., a tu kobieta dzisiaj ze stokrotki wyrzuca czarny wor smieci do pergoli dla mieszkancow.... o co tu chodzi???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2015r. 21:21  
Cytuj
Też mnie to ostatnio zaciekawiło dlaczego nie korzystają z własnych śmietnikow, tylko idą do pergoli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lis 2015r. 23:32  
Cytuj
No chłopaki straszny problem macie.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 07:35  
Cytuj
Problem jest ogromny.
placi sie za osobe czyli mieszkanca danego mieszkania w bkoku a sklep?? Za kazdego pracownika czy za ilosc smieci? przeciez tam hest wiecej smieci ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »