NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam dobrego i taniego mechanika w okolic.Stalow, Naprawa sprzęgła w Renault Kangoo 1,5 dci
Posty: 27
Dołączył: 3 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 22:40  
Cytuj
Szukam dobrego i taniego znającego się na swoim fachu mechanika w okolicach Stalowej Woli lub w samej Stalowej Woli. Trzeba wymienić sprzęgło i rozrząd w samochodzie Renault Kangoo 1,5 dci 2003r. Proszę o porady do kogo pojechać aby auto naprawić i nie czekać długo i nie być zwodzonym i oszukanym przez mechanika jak to większość robi. Kogo polecacie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 22:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 23:22  
Cytuj
Nie znam sie na tym ale tanio rozkręcę i wymienię ci te elementy. Czy dobrze, ocenisz po robocie smiech2 jestem świetny i nie ma do mnie kolejek. Mój telefon 700 505 652

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2015r. 06:52  
Cytuj
wszyscy chcą szybko, dobrze i tanio zapominając, że można mieć maksymalnie dwie te cechy na raz.
Skoro szukasz dobrze i tanio to nie dziw się, że nie jest szybko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Lip 2015r.
Skąd: dorna
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 18:57  
Cytuj
Dobry i tani? no powiem szczerze jest to mieszanka nie za często spotykana jeżeli chodzi o mechcaników czy warsztaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 21:44  
Cytuj
Napewno odradzam ARTMOT, kretacz straszny, wymiana rorzadu miala byc na czesciach oryginalnych wariant sporo drozszy, po czasie okazalo sie ze gosc skasowal jak za oryginal a wsadzil najtansze zamienniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2015r. 14:24  
Cytuj
Polecam zakład mechaniki pojazdowej TABOR w Rozwadowie, serwisuje u nich swoje Renaulty. Ceny adekwatne do jakości usług.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 07:00  
Cytuj
Witam podepne sie pod temat ale ja szukam zakladu co mi odpowietrzy idealnie hamulce najlepiej maszyną polecacie kogos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 07:21  
Cytuj
Przyłączam się do tematu.. chodzi mi głównie o diagnostykę auta, coś z pompą albo silnikiem, na rozgrzanym traci obroty i gaśnie. DIESEL. bez T.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 09:58  
Cytuj
Witam, polecam warsztat u Pana Kucio w Pysznicy. Sa kompetetni, znaja sie na swojej robocie i przystepni cenowo. Jedyny aspekt twojego zapytania z ktorym moze byc problem to szybkosc wykonania uslugi. Tam zawsze jest duzo aut do naprawy i trzeba sie umawiac z conajmniej tygodniowym wyprzedzeniem a i tak nie ma 100% pewnosci czy auto nie bedzie oddane z conajmniej kilkugodzinnym poslizgiem, ale wydaje mi sie ze tak to juz jest w warsztatach.
Ja swoje auta serwisuje u Nich juz od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.
Na priw moge Ci podac nr tel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 17:34  
Cytuj
chętnie skorzystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »