NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Do kierowcy srebnego BMW,
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 22:29  
Cytuj
Widzę właśnie jak czytasz ze zrozumieniem hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 22:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 22:31  
Cytuj
czyli jednak opcja nr 2potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 22:36  
Cytuj
nie 3

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 23:00  
Cytuj
Szkoda ze taka marka jak bmw jest zwiesniaczona;/ Zazwyczaj niestety poruszaja sie bmkami napakowane karki co przepisy drogowe maja daleko w d... i do tego zero wyobrazni.

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Szkoda ze taka marka jak bmw jest zwiesniaczona;/ Zazwyczaj niestety poruszaja sie bmkami napakowane karki co przepisy drogowe maja daleko w d... i do tego zero wyobrazni.


Ostatnio widziałem jak czarne bmw 5 na francuskich tablicach rejestracyjnych wyprzedzało samochód na linii ciągłej. Po to aby wyprzedzić i się zatrzymać(samochody z przody stały),nasuwa się pytanie "po co" ?
Co kierowca miał w głowie decydując się na ten manewr?

Niektórzy kierowcy tej marki myślą,że jednak są uprzywilejowani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Melly hmm... oki może przytoczę twoje słowa np: Z tego miejsca chce goraco pozdrowic kierowce srebnego BMW - tak się składa że ja też posiadam srebrne bmw napisałaś też - sorry nie mam zamiaru biec bo jakis miszczu z "doswiadczeniem i refleksem" nie ma zamiaru sie zatrzymac liczac ze piesi w poplochu beda uciekac na chodnik aby pan z wsiowej BeMki nie musial sciagac nogi z gazu.

Ps.nie wiem jak inni ale ja lubię ustępować pierwszeństwa osobą stojącym na przejściu i patrzeć na zdrowe mamuśki potluczony a po twoim opisie sprawcy wykroczenia! każdy kto zobaczy srebrne bmw będzie spieprzał bo od razu pomyśli ze idiota jedzie!!!


Ale dlaczego poczules sie dotkniety czy tez obrazony skoro masz srebne bmw i jezdzisz jak wiesniak prawie wjezdzajac w ludzi to owszem mozesz odczuc uraze, ale skoro jezdzisz srebnym bmw i twoja kultura jazdy jest wporzadku to niepowinno to Cie ruszyc.

No chyba ze jestes tym burakiem ktorego ktorego spotkalam.

Nie pisze o kierowcach a o konkretnym panu ze srebnego bmw moze 15letniego niewiem dokladnie z wsiowym tribalem i lancuchem na szyji, wlosami na zel mimo prawie 40lat tak mysle.

Niestety z numerow moge powiedziec ze to RST.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 17:14  
Cytuj
Na zakończenie przyczepię się do pewnej rzeczy. Melly - nie ma czegoś takiego jak kolor srebny, natomiast jest srebRny. Nie jest to Twoje niedopatrzenie ani roztargnienie, po prostu są osoby, które nie wiedzieć czemu nie nauczyły się poprawnej nazwy tego koloru. Zwróciłem na to uwagę bo mnie to cholernie irytuje umiech Nie zrobiłem tego złośliwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 22:07  
Cytuj
niestety RST znaczy zero kultury na drodze i powiem wiecej ze to tylko buraki z tych okolic jezdza bmw bo znam kilka osób ze slaska co jezdza BMW i bardzo równi kolesie, i umia sie na drodza zachowac i ustapic matce z dzieckiem.... kazdy mysli ze umie ostro jezdzic.... jezdzic mozna szybko ostro ale z głowa..... ciekawe co ten kierowca by powiedział jak by ktos jechał jak on i jego laske potracił???

jaaa
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 22 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 23:22  
Cytuj
BMW = Bolid Młodzieży Wiejskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 23:45  
Cytuj
A po czym rozpoznaje się 'zdrowe mamuśki'? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »