NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10
Referendum 6 IX 2015r., JOW czyli Jestem Odpowiedzialnym Wyborcą
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 11:01  
Cytuj
Obrazek
Duda z referendum chciał zrobić sobie jaja ... po co pytać o rzeczy oczywiste ? I w takim terminie w którym pisowscy imbecyle będą Was karmić papką z dodatkiem "pralnia PiS" ...W tych czasach przygłup Kaczyński posuwa się do przekazów podprogowych ... za to powinien dostać 15 lat

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 11:01  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 11:48  
Cytuj
Jedyny przekaz podprogowy jaki widzę , to ten z Twojego mema.smiech2 Dzieci poniżej osiemnastego roku życia znajdują się poniżej progu , który umożliwia składanie inicjatyw obywatelskich. Więc biorąc to pod uwagę , można to rzeczywiście uznać za przekaz podprogowy.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 12:12  
Cytuj
no i zaorane...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 12:17  
Cytuj
el-Banan pohamuj się z tymi wyzwiskami, tak nie przystoi inteligentnemu człowiekowi, a za takiego niewątpliwie się uważasz, chyba ze się myle. Chociaż inni użytkownicy forum uważają cię za skończonego idiote, więc pokaż że taki nie jesteś i przestać ciskać jadem.

Tylko nie usuwaj mojej wypowiedzi pod pretekstem że nie na temat, bo jest na temat. Mam dosyć czytania twoich obraźliwych wpisów na tym forum które to odpychają innych od tego portalu, a to chyba nie jest zapisane w polityce twojego pracodawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:20  
Cytuj
CYTAT



Jedyny przekaz podprogowy jaki widzę , to ten z Twojego mema.smiech2 Dzieci poniżej osiemnastego roku życia znajdują się poniżej progu , który umożliwia składanie inicjatyw obywatelskich. Więc biorąc to pod uwagę , można to rzeczywiście uznać za przekaz podprogowy.uśmiech



Jak myślisz w tydzień ktoś (mi by się nie chciało) dałby radę zebrać te 2 bańki podpisów pod najniższymi zarobkami w granicach 10 tyś a miesiąc czy wystarczyło by 2 dni ?

Mariusz nie przeginaj ok nie pisz ludzie tylko nazywaj rzeczy po imieniu ... 5 kolumna pisząca z 20 nicków a ich zdanie mi wisa centralnie

ps. U Was na mszy ksiądz też nie namawiał na pójście na referendum i mądre głosowanie ... czy to tylko ja miałem takiego pecha ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:42  
Cytuj
ty naprawde myslisz,ze jedna osoba pisze z wielu nickow ? Otoz wyobraz sobie,ze nie. Chociaz twoj przekaz jest prosty: obrzygiwanie pisowcow to moja pasja,a komu sie nie podoba to jest 5 kolumna i niech spierd.... Ja tu jestem modem i bede robil co chce...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:47  
Cytuj
Źle nie po raz pierwszy interpretujesz fakty ... Ja jestem użytkownikiem a twoje zdanie na mój temat (i nie tylko twoje) zlewam ciepłym moczem ...

Ja nie myślę ja jestem tego pewien ... taka mała różnica i nie wprowadzaj innych w błąd (i żeby nie było że ty jesteś w to zamieszany i jeszcze jeden "osobnik")

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:48  
Cytuj
CYTAT (nenad )
ty naprawde myslisz,ze jedna osoba pisze z wielu nickow ? Otoz wyobraz sobie,ze nie....


Skąd ta pewność?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Źle nie po raz pierwszy interpretujesz fakty ... Ja jestem użytkownikiem a twoje zdanie na mój temat (i nie tylko twoje) zlewam ciepłym moczem ...

Ja nie myślę ja jestem tego pewien ... taka mała różnica i nie wprowadzaj innych w błąd (i żeby nie było że ty jesteś w to zamieszany i jeszcze jeden "osobnik")
. Jedno zdanie jest tu idealnie prawdziwe : "ja nie myślę..."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:14  
Cytuj
nenad Pytania do referendum Andrzeja Dudy napisali obywatele składając 6 mln podpisów Bronisław Komorowski pytania pisał w nocy z kolegami...

Pytania do referendum napisali wyborcy Kukiza. Jesteś taki ciemniak, że tego nie zauważyłeś? Czy zwyczajnie manipulujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (nenad )
a ilu ty przyjmiesz cwaniaku do swojego domu ?


A ilu ty i twoi towarzysze?
. Na Kukiza glosowali ludzie generalnie majacy w d... obecna wladze. Palikotowcy i byli wyborcy PO tez, wielu nawet nie wie co oznacza skrot JOW... Wujec,doradca Bronka sam mowil,ze pytania pisali w nocy ! Ale o tym pewnie nie slyszales...Zobaczymy ilu z tych 20%,ktorzy poparli Kukizs w wyborach pojdzie na referendum ? Moze polowa...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:44  
Cytuj
nenad - akurat wyborcy Kukiza raczej wiedzą co skrót JOW oznacza bo trąbił nt temat przez całą kampanię. Generalnie głosowali jak to często się mówi: "wk....i". Trochę szkoda, że zarówno w....a Kukiza jak i jego wyborców starczyło tylko na chwilę. Zobaczymy jak to dalej pójdzie.

Andrzejek - co do pytań to wyborcy Kukiza pisali pierwsze pytanie, bo ono jeszcze ma jakikolwiek sens. Reszta to rozpaczliwe popierdywanie otoczenia gajowego.

Jakby chcieli zadać sensowne pytanie nt finansowania partii to by zapytali się wprost: Czy jesteś przeciwko finansowaniu partii z budżetu.
A tak to mamy pytanie, które nie mówi i nic, a jak można nim manipuować napisałem kilka stron wcześniej włącznie z wzorami matematycznymi opisującymi sposób finansowania partii.

Co do Dudy to sprawa prosta - PO znowu wyrzuciło do kosza ponad 6mln podpisów i tyle. Głupotą zresztą są oba referenda. Było to wszystko w piźd....c odwołać i po uporządkowaniu nastrojów w kraju po nowych wyborach pochylić się nad tym wszystkim na nowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Źle nie po raz pierwszy interpretujesz fakty ... Ja jestem użytkownikiem a twoje zdanie na mój temat (i nie tylko twoje) zlewam ciepłym moczem ...

Ja nie myślę ja jestem tego pewien ... taka mała różnica i nie wprowadzaj innych w błąd (i żeby nie było że ty jesteś w to zamieszany i jeszcze jeden "osobnik")
. Jedno zdanie jest tu idealnie prawdziwe : "ja nie myślę..."


ty nie myślisz za ciebie myślą inni ... nawet brakło ci odwagi samemu zadecydować czy jesteś za czy przeciw uśmiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:03  
Cytuj
Za Ciebie za to mysli Lis,Michnik i Olejnik,bo to co opowiadasz jest zywcem wyjete z ich mediow. A co zdecydowalem to moja sprawa.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:09  
Cytuj
Obrazek
Tylko tyle i to dotyczy wszystkich z prawej i lewej a im bardziej społeczeństwo się pokłóci tym lepiej.Po co Dudzie referendum jak wygra pis może to zrobic nie pytając sie w referendum przecież 6 mil. ludzi tak chce wiec?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:11  
Cytuj
CYTAT

im bardziej społeczeństwo się pokłóci tym lepiej


Dokładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
A co zdecydowalem to moja sprawa.


Nie twoja ... to sprawa PiSu nazywaj rzeczy po imieniu zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:21  
Cytuj
CYTAT


Jak myślisz w tydzień ktoś (mi by się nie chciało) dałby radę zebrać te 2 bańki podpisów pod najniższymi zarobkami w granicach 10 tyś a miesiąc czy wystarczyło by 2 dni ?

..............................



Nie jestem przekonany , czy w ciągu dwóch dni udałoby się uzbierać dwa miliony podpisów pod projektem zwiększenia minimalnej pensji do 10 tysięcy polskich złotych. Myślę , że gdyby pytanie brzmiało : Czy jesteś za rozebraniem do naga , obsmarowaniu miodem i wrzuceniu do mrowiska Donalda Tuska ? ( w kontekście jego nieudolnych rządów) uśmiech - to wtedy jest spora szansa na realizację tych dwóch milionów podpisów w ciągu dwóch dni. Trzeba po prostu zadać właściwe pytanie, i wtedy można liczyć na masowy odzew naszych rodaków.smiech2
Pewnie sam bym się zaangażował w zbieranie podpisów pod takim pytaniem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:32  
Cytuj
Banan by nie poszedl,bo przeciez Tusk to swietny premier byl ! Orliki,stadiony,autostrady,a Niemcy o nas dobrze pisali...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
Banan by nie poszedl,bo przeciez Tusk to swietny premier byl ! Orliki,stadiony,autostrady,a Niemcy o nas dobrze pisali...


Zapomniałeś dodać i nie tylko ... A ktoś mi zarzucał nienawiść mlotek
Edo ... Gdybym było do wyboru te dwa pytania (i miało zostać jedno)zagłosowałbym za twoim kto normalny chciałby dać ludziom tyle zarobić ... oni wolą wpie... mirabelki i szczaw i 8 razy na tydzień pranie mózgu przez geja ... o więcej nawet nie proszą (a przynajmniej ta "prawa" część społeczeństwa )

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 09:44  
Cytuj
Mirabelki , szczaw i gej? Ni cholery nie wiem o co Ci chodzi! Jesteś za a nawet przeciw, czy coś w tym rodzaju?uśmiech
Porady kulinarne dla gejów pewnie też można gdzieś znaleźć , nie jestem przekonany czy to jest odpowiednie miejsce. Ale w końcu Ty tu jesteś szeryfem więc pewnie wszystko jest jak trzeba!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Tak. Uważam, że jeżeli prezydent Andrzej Duda miał możliwość odwołania referendum i tego nie zrobił, to ponosi on odpowiedzialność za to, że referendum nie odwołał.


Referendum odpowiedziało ludziom na pytanie inne. Wyjątkowo niewygodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »