NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Dekoracja sali weselnej.,
Posty: 17
Dołączył: 19 Kwie 2015r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 09:33  
Cytuj
Witam. Potrzebuję solidnej firmy zajmującej się dekorowaniem sali weselnej. Lokal w okolicach Nisko/Stalowa Wola. Jeżeli ktoś miał jakieś doświadczenie, chętnie doradzę się kogoś bardziej doświadczonegoumiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 09:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 21:16  
Cytuj
wiadomość na priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 22:28  
Cytuj
w Stalowej i okolicach masz trochę firm zajmujących się dekorowaniem sali np Mairage, Perfecto, Rosalinda i wsyztkie przepięknie dekorują. A co do ceny to już musisz się kontaktować z nimi, ponieważ ceny zmieniają się...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 12:39  
Cytuj
Przede wszystkim weź sobie doświadczoną firmę która się tym zajmuje, a nie jakieś samozwańcze dekoratorki. Na weselu mojego brata sale dekorowala firma galeria rzeczy ładnych. Firmę polecali znajomi u których tez dekorowala sale i wyszlo naprawdę pięknie, wszystko idealnie dobrane i piękne kwiaty, bukiety ślubne i ubranie samochodu. Brat bral tez pod uwagę firmę z niska perfekto, podobno tez ladnie dekorują. W tym roku bylam na weselu koleżanki, ktora zamowila dekoracje sali i kościoła u takiej fejsbukowej florystki i nie wyszlo to dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 14:23  
Cytuj
Centrum Mody Ślubnej w Nisku . Polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 15:20  
Cytuj
ludzie niektorzy oplaca sie zenic a pozniej rozwody zastanowcie sie pococ sobie robic dlugu a ludziom huku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 18:47  
Cytuj
Przestań sie żalić we wszystkich wątkach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 4 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 22:31  
Cytuj
A ja polecm firme Mariage z Niska, przeprowadzili sie do Stalowej Woli, zreszta adres znajdzisz na ich stronie, dekoracja sali i Kosciola byla przecudna, przed podjeciem decyzji porownywalam wszystki firmy i jedynie ta spelnila moje oczekiwania.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 13:02  
Cytuj
CYTAT

ludzie niektorzy oplaca sie zenic a pozniej rozwody zastanowcie sie pococ sobie robic dlugu a ludziom huku



Moim zdaniem nie na temat ;) wypominki są w Listopadzie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2015r. 09:24  
Cytuj
Studio Perfecto - Profesjonalnie podchodzą do sprawy.

http://www.studi(...)dex.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 00:20  
Cytuj
ja też polecam perfecto z niska, cenowo wychodzi najtaniej ze wszystkich firm a dekoracje są naprawdę cudowne. dekorowali wesele najpierw mojego brata później moje plus dodatkowo miałam od nich czekoladowe fontanny i barmana rewelacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 11 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 19:54  
Cytuj
Kwiaciarnia Galeria na Poniatowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2016r. 22:32  
Cytuj
Odradzam Studio Perfecto z Niska.
Nieprofesjonalni. Ja się bardzo rozczarowałam. Mieli dużo pretensji np. że pracują cały dzień i na drugi muszą iść do innej pracy (sami sobie ustalali czas i tempo pracy) lub że trzeba kokardki na krzesłach przewiązać na dole oparcia bo spadały lub o to, że nie byłam zadowolona z powieszenia 6 sznurków światełek na suficie (każdy świecił inaczej) oraz 20 małych lampionów, gdzie na zdjęciu dekoracji którą zgodzili się zrealizować świateł było pełno, a lampionów lekko 50 sztuk różnej wielkości. Dekorację z kwiatów na stoły sami zaproponowali, po czym przywieźli gnijące i nierozkwitnięte kwiaty, nie wspominając, że wazony szklane były brudne. Widząc moje niezadowolenie przynieśli wydrukowane maile od innych klientek (nieposzanowanie prywatnych danych klienta), aby pokazać że one bardziej szczegółowo opisały co chcą i to moja wina, że wyszło im tak mizernie. Moim zdaniem nie powinni się zajmować dekoracjami, bo robią to bez zaangażowania, bez wyobraźni i jeszcze strzelają fochy jak im się zwróci uwagę, że jest źle lub się nie podoba i jak na ironię nazywają się "Perfecto".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Marz 2020r. 16:14  
Cytuj
Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele sensowniej poradzić sobie z aranżacją Waszego mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »