NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Rekrutacja do żłobka,
Posty: 3
Dołączył: 29 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 13:35  
Cytuj
Witam wszystkich Rodziców Dzieciaków, które nie dostały sie do żłobka na wrzesien 2015. Jeżeli tak jak ja nie macie z kim zostawić dziecka po powrocie do pracy skrzyknijmy sie! Dla mojej Zuzi brakło miejsca a lista rezerwowa jest bardzo długa. Drodzy Rodzice jeżeli Wam też zależy na miejscu w żłobku, napiszmy petycje z prośbą do Pana Prezydenta o utworzenie dodatkowej grupy dla dzieci urodzonych w 2014 roku, bo są to dzieci z wyży demograficznego. Spowoduje to też dodatkowe miejsca pracy dla pedagogów a nasze dzieciaki beda miały cudowną opiekę. Jeżeli są chętni prosze o kontakt mejlowy ze mna aniawolanczuk_(at)_gmail.com. Napisze petycje, ktorą zostawie u Pani Dyrektor w żłobku i tam możecie sie pod nią podpisywac. Petycje złoże 10 czerwca.Rodzice zgłaszajcie sie! Razem mozemy wiecej!!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2015r. 13:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 18:32  
Cytuj
Nianie szukaj !!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 18:40  
Cytuj
ja sie podpisze napewno ! umiech
jeszcze roznie to moze byc we wrzesniu, czesto rodzice ktorzy sie zdeklarowali ze dziecko bedzie uczeszczac rezygnuja i miejsca sie zwalniaja ale petycje warto napisac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 19:25  
Cytuj
Napisalam na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:02  
Cytuj
[cytat]Witam wszystkich Rodziców Dzieciaków, które nie dostały sie do żłobka na wrzesien 2015. Jeżeli tak jak ja nie macie z kim zostawić dziecka po powrocie do pracy skrzyknijmy sie! Dla mojej Zuzi brakło miejsca a lista rezerwowa jest bardzo długa. Drodzy Rodzice jeżeli Wam też zależy na miejscu w żłobku, napiszmy petycje z prośbą do Pana Prezydenta o utworzenie dodatkowej grupy dla dzieci urodzonych w 2014 roku, bo są to dzieci z wyży demograficznego. Spowoduje to też dodatkowe miejsca pracy dla pedagogów a nasze dzieciaki beda miały cudowną opiekę. Jeżeli są chętni prosze o kontakt mejlowy ze mna aniawolanczuk_(at)_gmail.com. Napisze petycje, ktorą zostawie u Pani Dyrektor w żłobku i tam możecie sie pod nią podpisywac. Petycje złoże 10 czerwca.Rodzice zgłaszajcie sie!

Uprzejmie chciałam sprostować iż Pani Dyrektor żlobka nie uczestniczy w sprawie. Pwtycja jest pomysłem i inicjatywą moja i bedzie Rodziców, którzy ją podpiszą. Pani Dyrektor ze sprawą nie ma nic wspólnego.
Jak tylko przygotuje pismo skontaktuje sie z Rodzicami osobiście i zgłosze sie prywatnie po Państwa podpisy.
Dodatkowo proszę osoby, które nie są związane ze sprawą aby jej nie komentowały i nie uczestniczyły w dyskusji!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
ja sie podpisze napewno ! umiech
jeszcze roznie to moze byc we wrzesniu, czesto rodzice ktorzy sie zdeklarowali ze dziecko bedzie uczeszczac rezygnuja i miejsca sie zwalniaja ale petycje warto napisac


Prosze o kontakt na mejla aniawolanczuk_(at)_gmail.com, odezwe sie jak bedzie petycja i poprosze o podpis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »