NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak wyglada rynek pracy w Stalowej Woli, D
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 23:42  
Cytuj
Witam Wszystkich

Moje pytanie. Zamierzam wracac do Stalowej, pomimo mojego wieku 49 lat, owszem doswiadczenie w branzy handlu, narzedzia dla przemyslu, materialy scierne, za granica dwa certyfikaty panstwowe jesli chodzi o jez niemiecki. Do czego zmierzam czy mozecie napisac mi jak wyglada rynek pracy w Stalowej Woli, gdzie mozna znalesc prace, jaka, jakie zarobki? No i ostateczne pytanie czy ta praca wogole w Stalowej jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 00:09  
Cytuj
Widze ze wiekszosc osob myslalo ze napisalem jak wyglada rynek pracy a to bylo tylo pytanie, za zmylenie przepraszam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 19:20  
Cytuj
CYTAT
Widze ze wiekszosc osob myslalo ze napisalem jak wyglada rynek pracy a to bylo tylo pytanie, za zmylenie przepraszam



Po prostu wiekszosc osob nie zrozumialo tego belkotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 19:44  
Cytuj
No i odezwala sie wisienka!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 20:04  
Cytuj
Proponuje zacząć "karierę" w DataContact. Jest jeszcze praca w którymś aluminiowym obozie,bo tam niedługo Ukraińców będą musieli zatrudniać. ewentualnie można się dostać do któregoś z urzędów (jak się ma znajomości).Do galerii się nie dostaniesz bo za stary jesteś. A tą znajomością języka, doświadczeniem w handlu to możesz się znajomym pochwalić. Możesz im też przy piwku pokazać swoje certyfikaty i co tam jeszcze dobrego zdobyłeś w życiu. A dario49 to kiedy ostatnio był w naszym kochanym mieście? 20 lat temu? Bo stalowa Wola systematycznie od kilkunastu lat wyludnia się i pustoszeje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 20:27  
Cytuj
Mentalnosc w stalowej to trollowanie.

Jesli pracy sie nie boisz i bedziesz chcial znalezc prace to ja znajdziesz.

Zalezy tez jakie to doswiadczenie w handlu, przedstawiciel, sklep, wlasciciel.... to zbyt ogolne pojecie doswiadczenie w handlu. Jesli masz certyfikaty na niemiecki popytaj w aluminiowych zakladach wlasciciele to niemcy zapewne przy papierach takie osoby sa im potrzebne.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 21:21  
Cytuj
Ludzie jeśli człowiek pisze że ma doświadczenie w handlu narzędziami to nie powinien mieć problemu w znalezieniu pracuje w mieście które obróbką wszelaką stoi. Myślę że na jakiegoś zaopatrzeniowca jest szansa bo zakłady w Unimecie to raczej się nie zaopatrują. Jeśli nie praca na miejscu, to jest szansa myślę na przedstawiciela firmy produkującej narzędzia lub handlowego narzędziami w tym rejonie jakiś Fanar lub Poltra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 22:11  
Cytuj
porównaj sobie zarobki tam a tu i ile godzin tyrałeś tyle w temaciejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 399
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 04:21  
Cytuj
Najlepiej wes sobie z miesiac wolnego. porozgladaj sie za praca i zarobkami i wtedy postanow co zamierzasz robic. Radze Ci nierzucac wszstkiego. Ja bynajmniej wyjechalem i jak dotej pory niezaluje, bedac w Polsce na wakacjach i widzac wiekszosc ludzi zarabiajacych kolo 1500 zl do 2500 zl i na co moga sobie za to pozwolic podziekowalem i narazie niewracam. Sporo rzeczy jest w podobnych lub wyzszych cenach jak na zachodzie. zycze dobrego wyboru ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Witam Wszystkich

Moje pytanie. Zamierzam wracac do Stalowej, pomimo mojego wieku 49 lat, owszem doswiadczenie w branzy handlu, narzedzia dla przemyslu, materialy scierne, za granica dwa certyfikaty panstwowe jesli chodzi o jez niemiecki. Do czego zmierzam czy mozecie napisac mi jak wyglada rynek pracy w Stalowej Woli, gdzie mozna znalesc prace, jaka, jakie zarobki? No i ostateczne pytanie czy ta praca wogole w Stalowej jest ?


Z pracą teraz nie jest jak z kiełbasa w sklepie, tylko bardziej jak z grzybami w lesie, sa, ale nie każdy znajdzie.
Większośc jakąs robote tu ma i trzyma się jej jak rolnik kawałka roli, bo z tego żyje.

Zacznij szukać i zobaczysz czy ty ja znajdziesz oraz ile jesteś wart na tym rynku.

Byłoby miło jakbyś odezwał się za mc i opowiedział co udało ci się zdziałać i jak ty ten stalowowolski rynek pracy widzisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 09:32  
Cytuj
Skoro pracujesz w handlu "przemyslowym" i wnioskujac po znajomosci jezyka na terenie niemiec mozesz sprobowac wyslac cv do uniwheelsu i do alutecu. Ktos ze znajomoscia jezyka i niemieckiego rynku moze im sie przydac, tym bardzie ze w obu zakladach sa duze wydzialy obrobki mechanicznej takze ktos z pojeciem na temat sciernic i narzedzi skrawajacych moze sie im przydac. Jeszcze jakbys mial tam kogos znajomego kto cie "poleci" to juz wogole moglbys wyszarpac calkiem fajna i spokojna "biurowa" robote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2015r. 14:52  
Cytuj
praca jest, zarobki dla pracownika szeregowego w granicach 2000 netto ( przemysł ) handel ( 1400 - 1800 ) najlepiej z tego co wiem płaci alutek ok 2600 dla ludzi robotów operatorzy cnc ponad 3000 ale trzeba się ozapier....ć

obecnie można powiedzieć że pracodawcy zatrudniają....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 14 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 17:25  
Cytuj
Jeśli znasz niemiecki perfekt to zgłoś się do Uniwheels teraz szukają tam osób z płynnym niemieckim jako opiekunów klientów chyba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2015r. 20:42  
Cytuj
Można wiedzieć skąd wracasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 22:54  
Cytuj
Jeżeli chodzi o pracę w Stalowej to twórcy horrorów powinni tutaj obejrzeć te zakłady . Myślałem po opiniach o Uniwheelsie i mojej pracy tam że gorzej być nie może , okazuje się że może bo w Uniwheelsie miałem najlepiej a te zakłady dookoła są wcale nie lepsze a niektóre działy wręcz koszmarne .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »