NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
coverNET, internet radiowy
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 16:47  
Cytuj
Witam, jako najgorszą firmę dostarczającą internet w Stalowej Woli NIE POLECAM coverNETu, ciągłe problemy z internetem, ileś telefonów, ileś wizyt i wymian routera, i wciskanie kitu że mam na mieszkaniu ZAKŁÓCENIA gdzie siedząc od routera 30 cm dalej problem z internetem, podłączając laptopa na kablu do routera dalej internetu nie ma.. płacąc 40 zł za internet 4MB i wieczne problemy to jest żalll
miałam internet z MTM i NIGDY NIE NARZEKAŁAM, COVERNET TO JEST PORAŻKA NA CAŁEJ LINII

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 16:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:10  
Cytuj
Ja z kolei mam Covera juz ladnych kilka lat radiowke i nienarzekam zdarzy sie jakas usterka ale to baardzo rzadko umiech Ile ludzi tyle opini umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:16  
Cytuj
Mam od nich internet juz kilka lat i nie mieszkam w stalowce a jakoś smiga bez problemów place 70 zł i nie narzekam

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd: Stalow Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 22:29  
Cytuj
Jako firma działająca na rynku lokalnym staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, a także profesjonalnej obsłudze klienta.

Chcielibyśmy wyjaśnić z Panią tą sytuację do końca. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną przez nasz Panel Klienta, meilowo lub telefonicznie pod jeden z numerów dostępnych nas naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 08:25  
Cytuj
również od kilku lat korzystam z radiówki covernetu i takich problemów nie ma... oczywiście zdarzały się nieraz kilkugodzinne przerwy w dostępie do internetu ale to sporadycznie - może raz na 2 miesiące, a od pół roku, a może i dłużej, nic takiego nie ma miejsca.
Więc może wina leży po stronie złych sterowników, złej konfiguracji, lub po stronie sprzętu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 12:45  
Cytuj
post zadziałał- tak miało być umiech problem został w końcu rozwiązany, a jacy panowie milutcy byli umiech nom cóż, trzeba sobie w życiu radzić ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 16:52  
Cytuj
Powinno być jak za granica klient płaci klient wymaga a nie tu prosić się o wszystko trzeba i jeszcze łaskę zrobią że przyjadą

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:01  
Cytuj
od 10 lat korzystam z usług firmy i powiem,że nie zamieniłabym tej firmy na inną.Owszem były chwilowe problemy bo przelaczano serwery ale się skończyły.Kazda usterka usuwana jest w trybie natychmiastowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:39  
Cytuj
Od czasow STI nie ufam radiowkom. Obecnie smigam w Stelli,zero awarii i transfer nie najgorszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd: Stalow Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 20:06  
Cytuj
Każdy problem da się rozwiązać w taki czy inny sposób. W przypadku opisanym w pierwszym poście problem leżał po stronie wysłużonego routera, który jest własnością klienta, a przez firmę jest on jedynie instalowany.

Każdą zgłoszoną awarię staramy się usunąć w możliwie jak najkrótszym czasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 20:23  
Cytuj
Mój drogi- nie wiesz tego czy problemem w 100% był router :p może po prostu ktoś kradł mi WIFI :p zrobiliście dziś wszystko co się dało zrobić- zmiana hasła, zmiana routera i miła pogawędka dla dobrego wrażenia smiech2 pozdrawiam Panów, chętnie ucięłabym sobie pogawędkę z Wami na tematy inne niż internet smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »