NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Duda czy Komorowski?, Duda czy Komorowski?
Posty: 8
Dołączył: 9 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 02:17  
Cytuj
Nie wiem jak inni ale ja chce jakiejs zmiany wiec zaglosuje na Dude,nie mam nic do stracenia . Gorzej juz byc nie moze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 02:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 04:28  
Cytuj
my z hłopokomi z mojej WSI głosujewa na komorowskiego. na dude beda głodować jeno stare babki spod kościoła. my jak my pili pod sklepem to zenek co sie zaszył i nie pije to muwił , rze jeno kokorowski jest gwarantem kontynuacyi obecnego skcesu. mogłem coś pżekręćić bo zenek jest po WSe , a to nie pżelewki. my pracujewa w angli , bo nam kaczor nie dał rzyć w pl. wróciwa dopiero jak te pisiory odejdo do lamósa. jak chceta głosować na dude to se przypomnijta o aresztah wydobywczyh i jak łone żądziły. i nie piszta głupot ,ze bedzie lepiej za dudy , bo nie bedzie i nie wypisujta głópt. jeno brunek , a reszta to huj!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 06:51  
Cytuj
Głosowałem na Kukiza, teraz już wiem , jedyne skuteczne lekarstwo to dudaprom i będzie po bulu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 07:32  
Cytuj
Ja również na kukiza a teraz jest problem ,pasowało by isc na wybory (tylko kto?)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 07:40  
Cytuj
CYTAT (irkuck)


Moim zdaniem to tak nie do końca wygląda. I tura powinna być zawsze wyborem kandydata, ktory najlepiej nam pasuje, a druga niestety już taka często nie jest i pojawia się głosowanie na tzw "mniejsze zło" bo czyjś kandydat w tej turze się nie znalazł.
Bycie antysystemowcem nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą słowo antysystemowy ostatnio jest dość modne ale niewiele za sobą niesie. Być na "nie" to jedo, ale oprócz tego trzeba mieć swoją wizję bo na samym nie daleko się nie zajedzie.


W mojej wizji niestety nie ma żadnego z powyższych kandydatów. Idę na wybory i skreślam jednego i drugiego.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 08:01  
Cytuj
Jezeli ktos glosowal ns Kukiza, Korwina itp itd i ma zamiar dopisac swojego kandydata i przy jego nazwisku postawic krzyzyk, przypominam ze jest to zapisek/notatka wlasna czy karta do glosowania jest czysta i ktos z komisji moze zaglosowac za Ciebie przy liczeniu glosow. Jesli chcesz tak zrobic to juz skresl wszystkich.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (irkuck)


Moim zdaniem to tak nie do końca wygląda. I tura powinna być zawsze wyborem kandydata, ktory najlepiej nam pasuje, a druga niestety już taka często nie jest i pojawia się głosowanie na tzw "mniejsze zło" bo czyjś kandydat w tej turze się nie znalazł.
Bycie antysystemowcem nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą słowo antysystemowy ostatnio jest dość modne ale niewiele za sobą niesie. Być na "nie" to jedo, ale oprócz tego trzeba mieć swoją wizję bo na samym nie daleko się nie zajedzie.


W mojej wizji niestety nie ma żadnego z powyższych kandydatów. Idę na wybory i skreślam jednego i drugiego.


Czyli głosując na Kukiza chciałeś zmiany,ale w drugiej turze oddając nieważny głos pokazujesz,że Bronek może zostać. Zajebista zmiana.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 08:06  
Cytuj
nenad A jaka to zmiana?

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 08:38  
Cytuj
słóhajta andrzejka , dyć łun z bananem bedo głosowac na peło i komorowskiego. nie głosujta na na dude , bo to jeno póste obietnice i tyle.ja rzem sie polityka nie intereswoał , ale jak zenek po wse w stalowej woli gado rze trza na bronka , to my tak zrobiwa. posłuhajta andrzejka i banana i nie wypisujta głupot. chceta kaczora ? my nie chcewa i nie bedziewa głosować na dude , jeno na bronka. nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 09:33  
Cytuj
W pierwszej turze głosowałe na P.Kukiza, w drugiej zagłosuje na Dudę ale nie dlatego,że mnie przekonał swoimi obietnicami.Zagłosuje na niego aby rozdzielić ten niesprzyjający monopol na władze( i wszystko co się z nim wiąrze).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 09:33  
Cytuj
Jaka to zmiana? Choćby taka,ze Duda w przeciwieństwie do Bula nie bedzie podpisywał jak leci wszystkich szkodliwych ustaw rządu. Po drugie nie będziemy mieć prezydenta uwikłanego w miliardowe przekręty WSI. Po trzecie gafy,gafy,gafy !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
( i wszystko co się z nim wiąrze).



Oczywiście "wiąże".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 10:17  
Cytuj
andrzejek: rozumiem, że zarabiasz powyżej 6000 tysięcy i jest ci obojętne czy Bul- Komorowski będzie rządził czy nie. Bo ja niestety w opinii Bieńkowskiej, która jest podobnie jak Komorowski z PO, jestem debilem albo złodziejem bo zarabiam grubo poniżej 6000 tysięcy. I ja chce zmian, każda zmian będzie lepsza od tego co mamy. Polacy to nie debile, ale ciężko pracujące osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 13:19  
Cytuj
Obrazek

22 powody, aby w najbliższą niedzielę nie głosować na Bronisława Komorowskiego:

1) Podniesienie VAT-u na wszystko
2) Podniesienie akcyzy na paliwo
3) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
4) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
5) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
6) Zgoda na grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE
7) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
8) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
9) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
10) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
11) Pogarda i nieliczenie się z głosem obywateli (np. w kwestii referendów obywatelskich)
12) Reprezentowanie interesów przede wszystkim platformianej ekipy zamiast całego społeczeństwa
13) Tworzenie sztucznych podziałów na Polskę "naszą" i "ich". Polska jest jedna!
14) Kreowanie całkowicie niespójnej polityki zagranicznej (np.: wg prezydenckiego BBN Rosja najpierw była "gwarantem naszego bezpieczeństwa", by nagle w 2014 stać się naszym wrogiem)
15) Koszty utrzymania kancelarii prezydenta porównywalne z kosztami utrzymania brytyjskiej monarchii
16) Obrona WSI oraz niejasne powiązania z ludźmi tego środowiska
17) Szczelne obstawienie się doradcami wywodzącymi się z aparatu komunistycznej PZPR
18) Nagłe zmiany poglądów o 180 stopni (szczególnie przed II turą)
19) Dbałość o język polski (pozostajemy w "Bulu i nadzieji")
20) Hucpa z czekoladowym morłem i przemalowaniem flagi państwowej na różowo w 2013 roku
21) Hucpa z instrukcją obsługi krzesła w japońskim parlamencie
22) Kompromitacja z suflerką oraz wszystkie inne gafy, których zliczyć nie sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 13:31  
Cytuj
Panie Bronisławie głosuję i bendem głosował na Pana! Mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobże. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłórzy jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odrzywiam się mirabelkami i szczawiem jak doradzał pan Niesiołowski (najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kópić taki zegarek jaki ma pana kolega partyjny Nowak. Trochę horuję, ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą, bo przecierz pana przyjaciel Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem, że rzyję na zielonej wyspie i jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjerzdżać za granicę. Popieram PO, bo przeczytałem w GW, że jak pżyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 14:58  
Cytuj
Lepszy taki duda który nie przepada za po czyli nie podpisze wszystkiego czego mu bd dawać tylko bd się kłócił i coś z tego będzie śmiesznego niż komor który jak dasz to podpisze nawet jakby mu dali sprzedaj sejm to by sprzedał ... A tak to jak znowu wygra to Po to chociaż prezydent pis i dupa nic gorzej nie będzie haha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 16:50  
Cytuj
Obrazek

Mając wybór ...wybrać gorsze ? chyba kogoś ponosi fantazja :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:25  
Cytuj
elbanan to już nie chwyta.. przykro mi. zmień memy bo nie jesteś na czasie Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:26  
Cytuj
Ja jestem za PO ale zagłosuję za Dudą, wówczas dojdzie ktos taki do władzy, a moi przyjaciele z PO wezmą sie do roboty a i ci z SLD również. teraz im sie w dupie poprzewracało i niczego im sie nie chce bo po prostu maja..hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:41  
Cytuj
@remont ... Na miejscu młodych wolał bym być "nie na czasie" niż liczyć na to że Jarosław poklepie mnie po plecach i z nadania partii dostane fuchę w stalowej ;) ...ale co ja tam wiem ... przecież u nas stawia się na młodych po szkołach w każdej spółce miejskiej tylko skończysz dobrą szkołę (najlepiej w Toruniu) i praca jest ...nie tylko w Stalowej ale jak wstąpisz do PiSu i sie poszczęści to może nawet w Rzeszowie !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:47  
Cytuj
Ja jestem daleki od popierania PIS i Jarka. Chodzi o to, że w tym momencie nie ma lepszego wyboru i jak powiedział Cejrowski nawet gdyby na przeciwko wystawiono żelazko to ja także bym na to żelazko zagłosował. Ale jak to mówię każdy głosuje z własnym sumieniem i korzyścią. O pierwsze cię nie podejrzewam ale drugie... Co jest oczywiście zrozumiałe, bo jest wiele osob które zawdzięcza karierę tej partii politycznej. Ich wybór mnie nie szokuje i nie dziwi. Każdy ma swój interes w tych wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Mając wybór ...wybrać gorsze ? chyba kogoś ponosi fantazja :/


Z całym szacunkiem Banan ale w takim gównie jakim Polacy babrają się od kilku lat to już większego nie ma. Obecna kampania obnażyła, że wszystko jest upolitycznione, a szczególnie media. Niczym PO od PZPR-u się pod tym względem nie różni. Jest syf totalny w państwie i uprzedzając Twoją odpowiedź Duda też nie jest na to lekiem bo i jako prezydent nie miałby możliwości żeby te gówna spuścić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:19  
Cytuj
Duda?
Czy on tak samo nas oszuka jak oszukał nas Nadbereżny i PIS?


Czy to partyjny kolega Nadbereżnego, Sagatowskiej i Błądka?
Czy to kolega tego Nadbereżnego, który obiecywał zdyscyplinowanie hałaśliwej, przemysłowej gangsterki?

Hałaśliwa gangsterka zatruwa nam życie ponieważ NIE MA WOLI POLITYCZNEJ po stronie PIS aby problem rozwiązać.
PIS tak naprawdę NIE CHCE rozwiązania hałaśliwego problemu.
PIS karmi nas OSZUSTWEM!

Gdzie PIS schowało 1 500 petycji i wcześniejsze projekty uchwał Rady Miasta z wnioskami o interwencję innych władz w hałasowej sprawie?
W jakim celu PIS zbierał podpisy pod "hałasową" petycją?
Aby wciągnąć mieszkańców w polityczne gierki z A.Szlęzakiem?
Aby znowu oszukać wyborców, którzy w dobrej wierze je podpisali?

W roku ubiegłym Nadbereżny i PIS wystąpili do poprzednich władz z wnioskami o przyjęcie uchwał wzywających m.in.:
- Starostę i Radę Powiatu o podjęcie działań leżących w ich kompetencjach; szczególne znaczenie miało mieć przyjęcie planu naprawczego, ponieważ wtedy wszystkie zakładu na terenie Stalowej Woli musiałby się bezwzględnie zastosować do kroków wskazanych w określonym programie,
- organy ochrony środowiska o egzekucję przestrzegania norm środowiskowych oraz ukaranie je naruszających.
Dlaczego PIS-owska Rada Miasta do dzisiaj nie podjęła tych, własnego autorstwa, uchwał?
Dlaczego PIS-owskie władze powiatu nie popierają tych działań?
U koryta to te uchwały stały się już nieaktualne?

Barwy prezydenta? PIS.
Barwy rady miejskiej? PIS.
Barwy starosty? PIS.
Barwy rady powiatu? PIS.
Barwy sejmiku woj.? PIS.
Barwy marszałka? PIS.
I co, nie macie władzy?
OSZUKALIŚCIE WYBORCÓW!

Barwy senator Sagatowskiej? PIS.
Barwy posła Błądka? PIS.
Dlaczego:
- Sagatowska i Błądek nie zainteresowali się hałaśliwym procederem przemysłowej gangsterki,
- nie podjęli oni interwencji w tej sprawie,
- nie wystąpili z interpelacją,
- nie wystąpili z wnioskami o informację i wyjaśnienia?
I co, nie macie władzy?
OSZUKALIŚCIE WYBORCÓW!

Duda? A po co nam kolejny z PIS?
Aby nas znowu oszukali?


Ps. Czy Szanowni Internauci myślą, że hałaśliwa gangsterka pozwoli Wam się wyspać w chwilę po wyborach a Nadbereżnemu i PIS będzie to przeszkadzać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:30  
Cytuj
a czym karmi nas PO ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 18:47  
Cytuj
Obrazek

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »