NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Duda czy Komorowski?, Duda czy Komorowski?
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:14  
Cytuj
Komorowski to PO, która finansuje jego kampanię wyborczą. Nie chce żeby kandydat na którego zagłosuje, brał pieniądze od partii unurzanej w aferach.Komorowski to kiepski prezydent biernie podpisuje co mu rząd PO podsunie. Duda, świetna kampania, rozbudzone nadzieje Polaków, że trzeba zmian,mówi prawdę, że władza żyje w oderwaniu od społeczeństwa, że władza jest arogancka. A z drugiej strony widziałem na jego konwencji ludzi(Macierewicz,Kamiński, Kaczyński, Kurski) którzy wywołują same negatywne emocje. Jedno jest tylko pewne: wygra Komorowski to będzie kolejne zmarnowane 5 lat. Jeśli wygra Duda może być tak jak straszy Komorowski, czyli powrót PIS i Duda będzie chodził na sznurku Kaczyńskiego. A może Duda okazać się dobrym prezydentem. Bo zostać 24 maja w domu i nie iść na wybory, albo iść i oddać nieważny głos, to kiepski pomysł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:45  
Cytuj
Na głosowanie w Senacie za zorganizowaniem referendum dla JOW politycy PiSu nie poszli. Dali przykład milionom Polaków, że można na wybory nie iść. Wtedy, jeżeli ten który wygra okaże się nieudacznikiem i złodziejem, będzie można powiedzieć "Przecież ja na niego nie głosowałem". Niezależnie od tego, kto ostatecznie wygra. W ten oto sposób przesprytni pisowiacy nie poparli inicjatywy Komorowskiego (to by był dla nich grzech śmiertelny), a jednocześnie nie głosowali przeciw referendum dla JOW, co by zniechęciło do nich i do Dudy wyborców Kukiza. Można olać wybory? Widać można. Tacy są honorowi.

btw, jak wpadłeś na pomysł, by zamieścić wątek właśnie w tym dziale? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Na głosowanie w Senacie za zorganizowaniem referendum dla JOW politycy PiSu nie poszli. Dali przykład milionom Polaków, że można na wybory nie iść. Wtedy, jeżeli ten który wygra okaże się nieudacznikiem i złodziejem, będzie można powiedzieć "Przecież ja na niego nie głosowałem". Niezależnie od tego, kto ostatecznie wygra. W ten oto sposób przesprytni pisowiacy nie poparli inicjatywy Komorowskiego (to by był dla nich grzech śmiertelny), a jednocześnie nie głosowali przeciw referendum dla JOW, co by zniechęciło do nich i do Dudy wyborców Kukiza. Można olać wybory? Widać można. Tacy są honorowi.

btw, jak wpadłeś na pomysł, by zamieścić wątek właśnie w tym dziale? umiech


głosowanie w Senacie.... prosze ... Platforma 8 lat temu szła z hasłem JOW-ów po władzę i co zrobili? NIC. A teraz jak się okazało że 20% głosów zabrał ,, nikt '' to panika . Komorowaski jest 5 lat prezydentem , miał dosć czasu na zaproponowanie nie jednego referendum , mało było akcji zbierania podpisów , akcji ,, OBYWATELSKICH '' ?! moze lemingi w koncu zrozumieja ze PO leje na swoich wyborcow cieplym moczem a jedyne co ma im do zaoferowania to strasznie Pis .

Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:00  
Cytuj
Szopen, będziemy się bujać albo z Bronkiem pseudonim "wielbłąd" albo z Dudą "czarodziejem" - nikt wam tyle nie da ile ja obiecam, a tym samym Polskę zbawem i głupim jak dzik, co przywalił w brozę Macierewiczem, eurodupowatym Czarneckim, kamienną twarzą Szydło i innymi. Dlatego umieszczony wpis w kategorii prawo jazdy.

Niestety 24 maja wybierzemy mniejsze zło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:06  
Cytuj
bobi, ja nie wnikam co oszuści z PO obiecywali, a co robili. Napisałem, że politycy, którzy nawołują, że na wybory trzeba koniecznie chodzić, bo to nasz obowiązek, na swoje wybory nie chodzą (a jeszcze dostają za to pieniądze). Chcesz, odnieś się do tego. Nie trzeba nam dyskusji w stylu "Bobi, dlaczego dostałeś dwóję ze sprawdzianu?", "Ale mamo, a Jasiek to jest taka gnida, że pobił Małgosię. W ogóle się nie uczy i nie wyciera bucików przed wejściem do szkoły"... Jasiu w tym momencie nie ma nic do rzeczy. Obowiązek jest obowiązkiem, idą Pisowcy i mają zagłosować. Co mnie to gówno obchodzi, że ani jeden wybór, ani drugi nie jest dla nich opłacalny? To samo będę miał 24 maja i to właśnie m.in. przez nich zgotowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:32  
Cytuj
SzoPeN , wybory do Sejmu za parę miesięcy i wtedy takie zachowanie PISu będzie rozliczane przez p. Kukiza smiech2 Natomiast dzisiaj fakty są takie że platforma i prezydent nie zrobili NIC w tej sprawie ( za stary jestem aby dać sie złapać na kiełbasę wyborczą )Jak sam napisałeś Nie trzeba nam dyskusji w stylu " , dlaczego dostałeś dwóję ze sprawdzianu?", "Ale mamo, a Jasiek to jest taka gnida, że pobił Małgosię. W ogóle się nie uczy i nie wyciera bucików przed wejściem do szkoły"... nie wnikasz co oszuści z PO obiecywali, a co robili ? hm...dla mnie dziwne .. Na jakiej podstawie sądzisz że po zwycięstwie Komorowskiego miało by się coś zmienić ? Tylko się upewnią że dalej mogą być bezkarni, zrobią co chcą a ludzie i tak wszystko ,, łykną jak młode pelikany " . Jeśli wygra Duda to MOŻE , tylko MOŻE , albo AŻ MOŻE coś się zmieni.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:39  
Cytuj
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

" TARGET="_blank">

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:42  
Cytuj
Źle się wyraziłem, taka dyskusja jest jak najbardziej potrzebna. Niemniej jednak Twoje słowa "głosowanie w Senacie.... prosze ... Platforma 8 lat temu (...)" zabrzmiały tak, jakbyś nie traktował serio obowiązków polityków. Jak nie chcą, to sobie mogą mieć w dupie głosowanie. Twój komentarz uznałem jako odpowiedź na mój wpis, a wyglądało to tak "PiS nie poszedł zagłosować? No i co z tego, bo Platforma to, bo platforma tamto, bo obiecywali, bo platforma tak zrobiła, a tamtego nie zrobiła...". Poruszyłem temat hipokryzji wśród polityków, którzy kiedy my ich mamy wybrać, to głosowanie się świętością, a kiedy oni już wybrani, mają coś zrobić dla nas to siedzą w domu. I o tym chciałem porozmawiać. Rządy PO i Komorowskiego są jak najbardziej tematem do dyskusji i takie dyskusje toczą się od dawna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Tim
Tim
Tim
Posty: 112
Dołączył: 5 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:52  
Cytuj
KOmorowski ośmieszył się totalnie chce spełnić wszystkie obietnice przed 24 Maja po prostu boki zrywaćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 11:58  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 12:07  
Cytuj
SzoPeN myślę że w sumie to byśmy się zgodzili umiech Zgadzam się z tym że to jest ich praca i mają obowiązek brać udział w głosowanu. O tym jak zachowali się posłowie PIS-u w sprawie głosowania należy pamiętać przy wyborach do Sejmu. Jestem przekonany że Kukiz nie będzie miał problemów aby to im wypomnieć w trkcie następnej kampani.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Na głosowanie w Senacie za zorganizowaniem referendum dla JOW politycy PiSu nie poszli. Dali przykład milionom Polaków, że można na wybory nie iść. Wtedy, jeżeli ten który wygra okaże się nieudacznikiem i złodziejem, będzie można powiedzieć "Przecież ja na niego nie głosowałem". Niezależnie od tego, kto ostatecznie wygra. W ten oto sposób przesprytni pisowiacy nie poparli inicjatywy Komorowskiego (to by był dla nich grzech śmiertelny), a jednocześnie nie głosowali przeciw referendum dla JOW, co by zniechęciło do nich i do Dudy wyborców Kukiza. Można olać wybory? Widać można. Tacy są honorowi.

btw, jak wpadłeś na pomysł, by zamieścić wątek właśnie w tym dziale? umiech


Szopen: mogłem ten wątek zamieścić w dziale "sprzedam" "kupię", bo obydwaj kandydaci sprzedają nam mnóstwo obietnic, których ja nie kupuję bo wiem, że to kiełbasa wyborcza. Te wybory bez względu na wynik wyborczy 24 maja, są bardzo ważne: Kukiza wynik 20% to około 3 ludzi którzy nie chcą takiego funkcjonowania państwa gdzie listy wyborcze tworzy się w Warszawie i np. Romaszewski facet z Warszawy był senatorem ze Stalowej Woli. Chociaż JOW-y to tylko hasło,a w gruncie rzeczy rozchodzi się o odsunięcie od władzy całej skorumpowanej władzy. Wygrana Dudy w pierwszej turze pokazuje, że propozycja państwa przyjaznego dla obywatela jest bardzo atrakcyjna. Pytanie czy Kaczyński pozwoli na samodzielność Dudy. I tu możemy się tylko odwołać do przeszłości, w której Marcinkiewicz został premierem,a rządził Kaczyński.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 12:16  
Cytuj
Komorowski wzorem starych komuchów- ma "doświadczenie" w mataczeniu, krętactwie, oszustwie.
Duda - młody żądny sukcesów człowiek- wykształcony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 12:23  
Cytuj
Duda-kolejna prezesa obłuda.Wszystkich,których miał blisko siebie odeszli albo sam ich wywalił z PISu.Z tym też tak będzie,kwestia czasu.Został mu tylko dziwny Macierewicz.Powinni stare gęby w parti zmienić na nowe,może by z tego coś było. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 13:29  
Cytuj
Czy komoRUSKI przegra czy wygra, PO może nie przetrwać i wszystkie świnki z PO przejdą do nowej wspaniałej partii

https://www.youtube.com/watch?t=692&v=nj4QwzIQiaA


kto za kim stoi na polskiej scenie politycznej

https://www.youtube.com/watch?t=155&v=ddfwiJX8ljA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 14:11  
Cytuj
Glosowalam na Kukiza i niestety wstyd mi ale zaglosuje na Dude.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 15:55  
Cytuj
zgoda i bezpieczenstwo


"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 16:35  
Cytuj
Ja bym jednak radził sztabowi Pisu jeszcze ze dwadzieścia tematów założyć bo mało tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 20:37  
Cytuj
Słucham co ten Duda opowiada i ręce opadają człowiekowi. Skąd ten człowiek ma zamiar uzbierać tyle pieniędzy żeby spełnić swoje dudo-obietnice. No jakaś paranoja. Czy to normalne? Przecież każdy człowiek przy zdrowych zmysłach takich głupot nie wygaduje. Pewnie z kapelusza będzie wyciągał albo ze swojego konta-bo ja sobie nie życzę żeby z mojej kasy utrzymywał"biednych frankowiczów"!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 20:47  
Cytuj
Panie Duda pier... pan jak potłuczony :/ od bycia marioneta Kaczora chyba już brakło myślenia ... Można nie zgadzać się z PO i można na nich psioczyć no ale oddać Polskę PiSlamistom ? Ludzie ogarnijcie się ...


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:07  
Cytuj
Wiecie co jeden wart drugiego. Przecież jak Duda spełni obietnice to nie wiem skąd kredyt na to weźmie, chyba że opodatkuje emigrantów z połowy dochodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:13  
Cytuj
CYTAT (Melly)
Glosowalam na Kukiza i niestety wstyd mi ale zaglosuje na Dude.


Słusznie, że jest ci wstyd. Jak mozna w pierwszej turze zagłosować przeciw systemowi a teraz głosować na kandydata z tego systemu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:30  
Cytuj
duda chyba zapomniał , że istnieją jeszcze ludzie, którzy mają kredyty w złotówkach i też im jest ciężko. czemu nam też nie chce pomóc?co w sprawie smoleńska też wtopił. sam sobie zaprzeczył. od 5 lat krzyczy, że był zamach a tu twierdzi, że musimy najpierw mieć wrak i czarne skrzynki. a teksty "muszę jasno powiedzieć" i mowa ciała jak u nadbereżnego. brakowało mi tylko aktu notarialnego z obietnicami.: good

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:46  
Cytuj
Głosuje na dudę. Panu komorowskiemu juz podziekuję miał swoje 4 lata na zmiany. Takie to zmiany że człowiek z wyzszym wykształceniem musi pracowac na umowach śmiecionych za marne grosze co sie dziwic że ludzie wyjeżdzają z Polski.Obecny prezydent dużo obiecuje a będzie jak dotychczas. Dlatego czas coś zmienić głosuje na Pis może będzie lepiej w tej Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Melly)
Glosowalam na Kukiza i niestety wstyd mi ale zaglosuje na Dude.


Słusznie, że jest ci wstyd. Jak mozna w pierwszej turze zagłosować przeciw systemowi a teraz głosować na kandydata z tego systemu.


Moim zdaniem to tak nie do końca wygląda. I tura powinna być zawsze wyborem kandydata, ktory najlepiej nam pasuje, a druga niestety już taka często nie jest i pojawia się głosowanie na tzw "mniejsze zło" bo czyjś kandydat w tej turze się nie znalazł.
Bycie antysystemowcem nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą słowo antysystemowy ostatnio jest dość modne ale niewiele za sobą niesie. Być na "nie" to jedo, ale oprócz tego trzeba mieć swoją wizję bo na samym nie daleko się nie zajedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »