NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
jak wyglada praca w data contak ,
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 11:58  
Cytuj
jak wyglada praca w data contak , jakie sa zarobki czy w terminie wypłacaja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 11:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 14:57  
Cytuj
jak tam trafic do data contakt ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 15:49  
Cytuj
Wyplata jest przelewana w dniu kiedy podpiszesz rachunek z zestawienien wynagrodzenia skladek,podatkow itp

Praca dla studentow, osob poszukujacych pracy dodatkowej patrzac pod uwage ze na reke wychodzi jakies 5zl/h.

W zaleznosci od projektu trzeba zap****.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
fgx
fgx
fgx
Posty: 3
Dołączył: 18 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 16:29  
Cytuj
Pracowałam tam przez 6 miesięcy natomiast musiałam dojeżdżać z Tarnobrzega jest to kawałek drogi. Mogłam spokojnie pogodzić wychowywanie synka z tą pracą. Zrezygnowałam w momencie gdy dostałam pracę na terenie Tarnobrzega. Jeśli chodzi o pracę w DataContact jest całkiem ok wiadomo za bezczynne siedzenie nie płacą. Można wyrobić spoko prowizje ale płacą też stawkę godzinową. Np. jak zrobisz 160h to masz 10zł/h brutto. Zarobki adekwatne do pracy. W sumie cała firma zajmuje się kontaktem z różnymi osobami żeby coś sprzedać albo przydłużyć umowy. Co jest plusem tej pracy to super atmosfera. Gdyby nie te dojazdy to myślę żebym tam jeszcze popracowała. Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to możesz pytać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to możesz pytać.


Chcę wiedzieć dlaczego założyłaś konto, by chwalić tę firmę potluczony

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 403
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2015r. 17:10  
Cytuj
jak pisza ,ze zarabia sie tam okolo 5 zl na godz na reke to chyba ponad polowa wyplaty szla Ci na dojazd heehehehe - zajebisty interes ;)
Opowiedz cos wiecej ile premii , jak z godz. itp.chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
fgx
fgx
fgx
Posty: 3
Dołączył: 18 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 08:02  
Cytuj
Ja nie wiem jak tam kiedyś było i ile się zarabiało. Jak ja pracowałam to przy 160h miałam 10zł brutto więc jakieś 7,5 na rękę i plus prowizje w zależności jak mi się chciało.

Nie mówię że zarobki są jak na stanowisku kierowniczym ale bidy nie ma. Zresztą każdy jest inny. Trzeba samemu pójść zobaczyć i wtedy podjąć decyzję czy taka praca odpowiada. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 08:03  
Cytuj
160h przepracowac tam to trzeba naprawde byc zdesperowanym albomiec nerwy ze stali jak nie nacisk koordynatorow na wynik sprzedazy to ciagle ch#%@ kur#% od klientow i ciagle pretensje. Premia od sprzedazyzeby min 1zl dostac od jednej sprzedazy trzeba wyrobic produktywnosc aby ten system motywacyjny sie nalezal.
Naprawde praca dodatkowa jak ktos chce dorobic lub jest studentem, rencista lub emerytem to tak.... ale jesli to ma byc jedyne zrodlo dochodu odradzam.
Ja chcialam swego czasu dorobic beda na macierzynskim. I tez mam pytanie ,kto i dlaczego kazal Ci reklamowac ta firme w superlatywach ? Ktos moze i sie nabierze i co popracuje miesiac zeby tylko za szkolenie zaplacili i tyle bedzie go widac.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
fgx
fgx
fgx
Posty: 3
Dołączył: 18 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2015r. 12:01  
Cytuj
Ja nikogo na nic nie namawiam. Każdy niech robi co chce to nie moja sprawa. Napisałam tylko jak wyglądało to wszystko jak ja pracowałam. W każdej pracy są jakieś wymagania tu są takie. Ktoś zapytał jakie są stawki to odpowiedziałam. Ja pracowałam po te 160h miesięcznie ponieważ po to poszłam do pracy żeby zarabiać. Jeśli chodzi o zarobki to jedna kwota dla jednego może być duża dla innego mała dla mnie te 1600-1700zł było sporo. Z mojej strony tyle umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 11:28  
Cytuj
uważajcie na wpisy wyżej, kobitka ściemnia, ta firma nie ma już chętnych do pracy i szukają sposów by ją pozytywnie zareklamować, z tego co wiem za firmą ciągną się sądy ( poszperajcie na forum w innych tematach )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 12:07  
Cytuj
Witam umiech

Poszukujemy współpracowników ponieważ powiększamy jeden z projektów. Nie mamy żadnych spraw w sądzie. Wszystkie warunki współpracy wyjaśniamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W ramach wyjaśnienia w tym momencie jest u Nas około 120 współpracowników, a więc mamy ludzi chętnych do współpracy.

Pozdrawiam
DataContact

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 12:13  
Cytuj
anonimowość ma to do siebie że ludzie w większości przypadków piszą prawwdę i wydaje mi się że warto posłuchać ludzi którzy tam pracowali lub pracują, kolorowanie ogłoszeń wychodzi WAM pinknie

"Dobry start w przyszłość - świetny pomysł na dziś"

a tu jest stare forum tej pseudofirmy bazującej na śmieciówkach i wyzysku za grosze

http://stalo(...)e=&str=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:56  
Cytuj
To jak to wyglada z tymi zmianami i z tym przychodzeniem na pare godz lub wcale do DC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:56  
Cytuj
To jak to wyglada z tymi zmianami i z tym przychodzeniem na pare godz lub wcale do DC

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 20:46  
Cytuj
Plusy:
-elastyczny czas pracy ( grafik ustalany na tydz do przodu)
-fajni ludzie ( nie wszyscy...)
i to by było tyle
Minusy:
-wysyłają do domciu jak np przez 2 godziny nie uda ci się przedłużyć umowy,
-wypłata...dobre kieszonkowe dla studenta
-potrafią zwolnić z dnia na dzień
-śmieciowa umowa
Praca dla wytrwałych i upartychumiech
Jak się uczysz i chcesz coś dorobić to myślę że warto! Taka praca też uczy, poza tym można odciążyć rodziców.
the end

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 20:46  
Cytuj
Plusy:
-elastyczny czas pracy ( grafik ustalany na tydz do przodu)
-fajni ludzie ( nie wszyscy...)
i to by było tyle
Minusy:
-wysyłają do domciu jak np przez 2 godziny nie uda ci się przedłużyć umowy,
-wypłata...dobre kieszonkowe dla studenta
-potrafią zwolnić z dnia na dzień
-śmieciowa umowa
Praca dla wytrwałych i upartychumiech
Jak się uczysz i chcesz coś dorobić to myślę że warto! Taka praca też uczy, poza tym można odciążyć rodziców.
the end

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »