NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Szafa wnękowa , szafa wnekowa
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 10:02  
Cytuj
witam potrzeba mi zrobić szafe wnekowa 250cm wys. 200cm szer w pokoju jaki może być koszt takiej szafy i ma może ktoś namiary co robi takie rzeczy?

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 10:02  
Cytuj

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:39  
Cytuj
najlepiej to ja sobie weźmiesz anonse i poszukasz ekip, które wykonują meble. Albo pytaj po znajomych, bo w internecie to rózne opinie są, i możesz źle trafić i potem żąłować. Co do ceny, to nie może to być jakoś drodie, skoro w ikea gotowe można czasem spotkać za 800zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 16:15  
Cytuj
W ikea masz meble ze sklejki lub plyty mdf smiesznej grubosci. W Finlandii, Norwegii innych krajach ikea to sklep z meblami i innymi rzeczami ktore przy przeprowadzce albo oddaja albo wyrzucaja u Nas tylko ta marke traktuje sie jak towar z wyzszej polki i nierozumiem dlaczego.

Jesli chcesz to wieczorem dam Ci namiary na faceta ktory kilka lat pracowal w jednym z Stalowowolskich zakladow i teraz swoj zaklad otworzyl, u Nas robil nowe fronty w kuchnii i jestem zadowolona z wykonania jak i materialu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 14:18  
Cytuj
Czesc Danek. Mam namiary na jedengo kolesia mozesz zapytac
tel: 785 272 767. a Ty juz cos działałes w tej sparwie, masz jakies namiary bo tez planuje u siebie taka szafe wnekowa .

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 14:22  
Cytuj
Melly - bo ta tandeta z Ikei jest w wykonaniu o niebo lepsza od wielu, wielu innych mebelków sprzedawanych, chociażby w takim lokalnym Halmarze potluczony

CYTAT
u Nas robil nowe fronty w kuchnii i jestem zadowolona z wykonania jak i materialu.


Zadowolenie klienta z wykonanej usługi, jest tym większe, im mniejsze są jego wymagania i wiedza w danym zakresie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2015r. 15:48  
Cytuj
Melly - w ciekawym środowisku się obracasz, że tam marka ikea jest uważana za coś lepszego :szok:
Większość osób w PL ma świadomość, że jest to typowa sieciówka i na pierwszy mebel za niedużą kasę styknie. Niemniej ludzie przy kasie raczej do tych marketów nie zaglądają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 16:58  
Cytuj
witam.
Zlecę dobremu fachowcowi z wyobrażnią i głową na karku wykonanie szafy wnękowej. szafa będzie znajdować się w przedpokoju przybliżone wymiary: szerokość 120, wysokość 220, głębokość 57. Z Frontem lustrzanym na połowie lub całej powierzchni frontu. proszę o kontakt telefoniczny lub email tylko odpowiedzialnych ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2015r. 11:08  
Cytuj
ja korzystałam z usług pana o namiarach 664564412 zna się na rzecy i doradzi i cena też dobra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 12:47  
Cytuj
też polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »