NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Poszkuje wózka 2w1 lub 3w1,
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:47  
Cytuj
A czym sie rozni wozek gleboko spacerowy od goondoli ekspertko? I zwlaszcza w okresie letnim wygodniejszy jest lzejszy.

LudziOM musi byc naprawde zle w zyciu osobistym ze wchodza na forum i ublizaja innym .
Moderowano przez: panna_pina
Za dublowanie postów +20.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:51  
Cytuj
Ten ktory podalas post wyzej to spacerowka typu parasolka :-).. dziecko w gondoli sie nie przegrzewa, wozki gleboko spacerowe maja to do siebie aby wozic niemowle trzeba dokupic wkladke miekka ala gondola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:53  
Cytuj
Ludzią musi byc naprawde zle w zyciu osobistym ze wchodza na forum i ublizaja innym .oczywiscie wozi sie w goondoli w kombinezonach i czpkach tylko nie zapominaj ze mamy okres letni czyli zima bedzie za 6 miesiecy.to juz w zimie dziecko bedzie siadalo i za duze bedzie na goondole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Ten ktory podalas post wyzej to spacerowka typu parasolka :-).. dziecko w gondoli sie nie przegrzewa, wozki gleboko spacerowe maja to do siebie aby wozic niemowle trzeba dokupic wkladke miekka ala gondola.
i lepiej dla mnie taka wkladke dokupic jest lzejsza zeby zatachac to na pietro zamiast calego wozka nie wszyscy moga dzwigac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 23:03  
Cytuj
Ale o co Ci chodzi kto komu ubliza ? Owszem moje dziecko bedzie siadac zima i dlatego kupujac wozek 2w1 mam gondole na teraz i spacerowke na pozniej gdzie wozki tego typu sa zgrabniejsze latwiej zlapac a ramy sa lekkie aluminiowe. Wozki gleboko spacerowr sa niskie niezgrabne i ciezkie. Wozki 2w1 maja to do siebie ze np jak jade do sklepu do stelaza z samochodu wepne fotelik zamiast wpinac cala gondole. Gleboko spacerowy zloze wpakuje do bagaznika a zakupy gdzie na siedzenia ? Poreszta wozek ktory proponowalas to parasolka jadac wozkiem jak mam patrzec na niemowlaka jak wpiac Miekka wkladke gondoli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 23:10  
Cytuj
No widzisz kazdy kupuje pod siebie taki jak danej osobie odpowiada.ja nie bede jezdzila na zakupy autem no i z dzieckiem na zakupy tez nie kto by mi to pozniej wniosl na pietro. A ten 4 baby wydaje sie mi praktyczny i z opisu lekki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 23:17  
Cytuj
Ja, ty naprawdę dziewczyno nie wiesz co piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Maja 2015r. 23:19  
Cytuj
Jastyna ten 4 baby jest tez głeboki.napisalam prywatnie wiadomosc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 06:55  
Cytuj
CYTAT
Ale o co Ci chodzi kto komu ubliza ? Owszem moje dziecko bedzie siadac zima i dlatego kupujac wozek 2w1 mam gondole na teraz i spacerowke na pozniej gdzie wozki tego typu sa zgrabniejsze latwiej zlapac a ramy sa lekkie aluminiowe. Wozki gleboko spacerowr sa niskie niezgrabne i ciezkie. Wozki 2w1 maja to do siebie ze np jak jade do sklepu do stelaza z samochodu wepne fotelik zamiast wpinac cala gondole. Gleboko spacerowy zloze wpakuje do bagaznika a zakupy gdzie na siedzenia ? Poreszta wozek ktory proponowalas to parasolka jadac wozkiem jak mam patrzec na niemowlaka jak wpiac Miekka wkladke gondoli



jakbys sie uczyla w szkole zamiast rozkladac nogi to bys nie miala problemu ani z wozkiem ani z pisownia (co to k.... jest "poreszta")

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 09:04  
Cytuj
ten wozek 4baby atomic wygląda zgrabnie, podoba mi się, ale nie wiem, nie używałam go także może moja opinia nie bedzie ci bardzo pomocna, ale widziałam w stalowej kilka takich wozkow na miescie
ja mimo wszystko, tak jak pisałam wcześniej, kupiłabym jakiś fajny wozek głęboki plus fotelik a potem spacerowke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 10:29  
Cytuj
CYTAT

jakbys sie uczyla w szkole zamiast rozkladac nogi to bys nie miala problemu ani z wozkiem ani z pisownia (co to k.... jest "poreszta")


Dobre ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 09:03  
Cytuj
Dziewczyny odswiezam temat!!

Ma ktos moze wozek Stokke ??? jakie opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 12:54  
Cytuj
Wózek 3 w 1 polecam z firmy Bebetto umiech lekki i prosty w obsłudze, poza tym dziecko ma komfort jazdy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Wózek 3 w 1 polecam z firmy Bebetto umiech lekki i prosty w obsłudze, poza tym dziecko ma komfort jazdy

hejka, tez szukam fajnego wózeczka.. mam kilka upatrzonych na allegro .. ale ten bebetto , to strasznie drogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 13:47  
Cytuj
ogólnie wózki sa teraz drogie, ale np ten z 4baby sa po 700 - 800 zł, mały tez lekki, ale co z tego jak male kółka powoduja ze dziecko sie męczy podczas jazdy, poza tym spacerowke i nosidelko musisz kupic wiec na to samo wyjdzie co cena wozka bebetto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2015r. 22:34  
Cytuj
Baby Design Lupo Comfort New. umiech w opcji 2w1 umiech Ale to wózek terenowy, do miasta zdaje się za ciężki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »