NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Skup włosów w Stalowej Woli,
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2015r. 08:43  
Cytuj
Witam,
natrafiłam dzisiaj na ogłoszenie na drzewie w pobliżu jednego z kościołów
"Skup włosów" prowadzony przez firmę BfY. Czy ktoś im sprzedawał włosy, moja córka ma długie blond włosy zapuszczane do Komunii i zastanawia sie nad ich sprzedażą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2015r. 08:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2015r. 22:25  
Cytuj
beauty for you.to pewnie ta firma.nie wiem ile zaplaca za wlosy ale powiem tylko tyle ze raz w zyciu mialam do czynianiea.Mianowicie przedluzalam wlosy.Szczegoly na priv jakby ktos potrzebowal.To byla jakas masakra a nie profesjonalizm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Maja 2015r. 22:52  
Cytuj
Nie szkoda scinac dziecku wlosy dla pieniedzy?przeciez to dziewczynka.chlopaka z niej zrobisz a co corka na to zeby wlosy sciąc?.ta firma beauty ma stronke na allegro sprzedaja tam wlosy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 08:09  
Cytuj
nikt tu nie mówi o goleniu córki na łyso;)
jeżeli sama ma świadomość sprzedazy włosów i chce sobie te pieniążki odłożyć to przycinajac je może to zrobić za nasza zgodą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 08:43  
Cytuj
Ja2844 ... to nie Twoja corka wiec nie powinna ta kwestia Cie tak draznic, wiem po mojej chrzesnicy niemogla sie doczekac komunii z jednego powodu, mials obiecane ze po komuni bedzie mogla sciac wlosy.

Cana w rzeszowie jest skup wlosow ,wpisz w google skup wlosow rzeszow. Na stronie opisali jak sciac jak zabezpieczyc itd ale Rzeszow daleko nie jest mozna tez podjechac :-)

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 10:08  
Cytuj
Melly a ciebie nie powinno obchodzic co ja pisze.kazdy moze wyrazic swoje zdanie na dany temat ..i nie szukaj zaczepki skoro autorka potrafila kulturalnie odpowiedziec na to co napisalam to nie rozumie twojego oburzenia.znajdz sobie inne zajecie melly a nie szukasz zaczepki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2015r. 10:21  
Cytuj
Nie szukam zaczepki ale komentujac w odroznieniu do Ciebie potrafilam odpowiedziec na temat bez ironi i oceniania decyzji autorki :-)
Zapewne corka autorki jak wiekszosc dziewczynek po 1 komunii marzy o krotkich wlosach a skoro przy tym mozna zarobic i pomoc innym to czemu nie.Wlosy to nie nerka odrastaja.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 10:54  
Cytuj
Witam.
podsumowujac akcje ze sprzedażą włosów. Przedstawiciel firmy odebrał od nas przygotowane włosy wg instrukcji ścięcia. córka miała 45 cm długie blond włosy. Zadzwonił do nas przedstawiciel z wyceną po 2 dniach. zaoferował 400 zł. zgodziliśmy się, wczoraj przelali kase. mysle że to uczciwy skup

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Lut 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 20:28  
Cytuj
Odświeżam temat bo mój wątek został zamknięty.

Który fryzjer w Stalowej Woli ewentualnie w okolicach skupuje włosy? Chce sprzedać zdrowe włosy, ok. 45cm, kolor ciemny blond, niefarbowane. Jednak nie wiem kto i gdzie oferuje uczciwe stawki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2016r. 23:41  
Cytuj
Jeśli myślisz o tak drastycznym ścięciu włosów to może warto też przemyśleć wykonanie dobrego uczynku. Fundacja Rak&Roll prowadzi akcję "Daj włos" w której zbiera włosy na peruki dla kobiet po chemioterapii. Na ich stronie jest lista salonów, które z nimi współpracują (wykonują takie cięcie i potem robią Ci nową fryzurę). Ja oddałam swoje 35 cm, chociaż też wcześniej rozważałam sprzedaż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2016r. 00:39  
Cytuj
Brawo Ty lilu! Strach pomyśleć co będzie jak jakaś prywatna firma zacznie skupować krew.
Dla zainteresowanych dodam że włosy można oddać dla Fundacji w salonie Metamorfoza. Oczywiście nowa fryzura gratis, a satysfakcja bezcenna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »