NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 16:55  
Cytuj

United we|we stand





Takie "przemiany" mogły zaskoczyć niejednego,
Obrazek , mogły?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 16:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:04  
Cytuj
Słyszałem o tym.
W Polsce nie wiadomo kto wybrał Biedronia a w Anglii....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:06  
Cytuj
CYTAT

Koncert który odbył się w wyniku ataku w Manchesterze zmienił się w noc jedności, duchowego uzdrowienia i radości dla 50 000 fanów muzyki.
Powiedziała do tłumu: "Chcę wam podziękować, że przyszliście razem i byli tak kochający, silni i zjednoczeni".



Grupa rozrywkowa; Nic się nie stało


Obrazek






United we|we stand





Takie "przemiany" mogły zaskoczyć niejednego,
Obrazek , mogły?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:09  
Cytuj
I ten burmistrz jeszcze nie wprowadził prawa szariatu w Londynie? Bezczelny arab ;-) Ale by to pomogło w propagandzie strachu ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:16  
Cytuj
Poczekaj i nic nie zmieniaj,,, na Zachodzie samo przypełznie.

Środa w niczym nie miała i nie ma racji,,, "a przemarsz mężczyzn (Parada Równości)". nie wiem

Jeszcze nie widziałam przemarszu normalnych mężczyzn i kobiet. Ale jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli wyjść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
Poczekaj i nic nie zmieniaj,,, na Zachodzie samo przypełznie.


Szkoda, facet tak wiele może wnieść. Uchodźcy sie nie sprawdzili w zamachach. Trzeba było aktywować tambylców ;-) A tu burmistrz, jednym ruchem by załatwił cały temat.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
no to jeszcze raz Andrzejku :-)

Niestety muzułmanie głosują (taką mają śmieszną słabość do demokracji w drodze do wprowadzenia szariatu, czyli większej demokracji) i tych głosów przybywa.

Ja przewiduje ze:
Przy pacie wyborczym lewicy/prawicy to wyrok. Deportacje dotkną tylko islamistów powracających z Syrii, nie liczę na więcej. To zamknie politycznie sprawę i zakończy publiczną dyskusje. Wystarczy ze zaprzestaną ataków w Anglii na rok a wytrąci to argument z rąk przeciwników multi-kulti ze to islam jest odpowiedzialny za terroryzm. Terroryzm będzie odpowiedzialny za terroryzm, a islam za nic i zostanie nagrodzony przywilejem "nietykalności za cudze winy" za dobre sprawowanie. Błędna liberalna polityka otwartych granic zostanie "rozgrzeszona".

Muzułmanie będą nieustannie nagradzani za dobre zachowanie, bo i mają argument i bat na liberałów i konserwatystów równocześnie że nic nie zrobili żeby zatrzymać imigracje. I wilk (globaliści) i owca (islamiści) cała.
Brytyjczycy Londynu już nie odzyskają smiech2 i następnych miast. Kto by chciał żyć w terrorze gdy mieszka u kogoś?


CYTAT
No to jeszcze raz.
Wykonawcami ostatnich ataków terrorystycznych są muzułmanie urodzeni w UK i posiadający paszporty brytyjskie.
Czy 5 siedzących i pijących piwo kiboli na placu zabaw o 9 rano w niedzielę potęguje poczucie bezpieczeństwa?


United we|we stand?



Obrazek ....nie!



Dzisiaj doszło do spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 r. pomiędzy Australią i Arabią Saudyjska. Przed meczem organizatorzy postanowili uczcić minutą ciszy pamięć ofiar niedawnego zamachu w Londynie. Piłkarze Australii, tradycyjnie dla takich wydarzeń, stanęli na środku boiska i w geście solidarności złapali się za ramiona. Niestety minuty ciszy nie uczcili piłkarze Arabii Saudyjskiej, którzy ustawili się w normalnej formacji, a część z nich kontynuowała rozgrzewkę.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 19:36  
Cytuj
Czy uczciłaś już minutą ciszy morderstwo chłopaka we wrocławskim komisariacie policji? zapewne całym sercem jesteś z rodziną ofiary.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 21:04  
Cytuj

To był jeden z najpilniej strzeżonych sekretów PRL. Komunistyczne służby przez lata bardzo blisko współpracowały z najgroźniejszymi arabskimi terrorystami. Ci zabójcy, ścigani na całym świecie za zamachy, morderstwa i porwania, właśnie w Polsce mogli liczyć na schronienie i pomoc. Szczególną opieką otaczał ich II Zarząd Sztabu Generalnego Ludowego Wojska Polskiego, oczko w głowie posłusznego Moskwie gen. Wojciecha Jaruzelskiego. W zamian terroryści pomagali PRL-owskiemu przedsiębiorstwu Cenzin w sprzedaży głównie sowieckiego uzbrojenia na Bliski Wschód. Sensacyjne dokumenty opisujące kulisy tej kompromitującej współpracy ujawnił Przemysław Gasztold pracownik IPN-u w książce „Zabójcze układy. Służby PRL i międzynarodowy terroryzm”.



Obrazek



– Kibol jest pan. Mamy wycie tysięcy chuliganów, którzy hałasują, piją, niszczą, zachowują się wulgarnie i... nic. Tak jakby to najwyższa władza się bawiła. Kibole wszystko mogą. Błogosławi ich Kościół (będą wkrótce awangardą wszystkich pielgrzymek), upodmiotawia ich władza (Kaczyńskiemu musza imponować takie rozwrzeszczane byczki) będą zapewne wkrótce służyć Partii jako skrzydło zbrojne do walki z opozycją. Niech więc chłopaki się wyszumią, władza lubi ten ryk, cieszy ją demolka. Kibole Legi - toż to Polacy Pierwszego Sortu! – napisała Magdalena Środa po fecie kibiców Legii, która miała miejsce w niedzielę.

Wczoraj lewacka profesor zabrała ponownie głos w sprawie – Kontynuując wątek "zwycięstwa Legii",,, moje pytania są takie: dlaczego zbiorowisko tysiąca agresywnych mężczyzn wydaje się większości społeczeństwa czymś normalnym (i jakież oburzenie wywołuje jego krytyka!!), a przemarsz mężczyzn (Parada Równości), którzy chcą prawa do miłości i bycia sobą wzbudza agresję? Dlaczego ci pierwsi cieszą się pobłażliwością nawet wtedy gdy ich agresja jest abominacyjna i niszczycielska, a ci drudzy są prześladowani nawet wtedy gdy nic nie robią.



Wkleiłam całość za ciebie :-). Nie dziękuj tylko się pluskaj ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 21:20  
Cytuj
Tłusta środa. ok

Ona jest wypaczeniem pojęcia etyki. zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 22:05  
Cytuj
W tym co wkleiła Magdalena to akurat Środa ma rację.

No i co z chłopakiem z Wrocławia? Omijasz temat?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 16:55  
Cytuj
Nie omijam, nie wolno się znęcać nad więźniami. Sprawcy długo nie wyjdą z kryminału. Spalenie społeczniczki walczącej z "czyszczycielami kamienic" zostało przykładnie potraktowane przez kastę sprawiedliwych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Nie omijam, nie wolno się znęcać nad więźniami. Sprawcy długo nie wyjdą z kryminału. Spalenie społeczniczki walczącej z "czyszczycielami kamienic" zostało przykładnie potraktowane przez kastę sprawiedliwych.


A kto przez rok nie dopilnował i pozwalał na mataczenie w sprawie? Tak samo jak to spalenie tej społeczniczki? Nic się nie zmienia po za świniami przy korycie. No ale ważne by po dobrej stronie się rozsiąść. Prawda Magdaleno?


CYTAT (art2deco)

Środa w niczym nie miała i nie ma racji,,, "a przemarsz mężczyzn (Parada Równości)". nie wiem

Jeszcze nie widziałam przemarszu normalnych mężczyzn i kobiet. Ale jak tak dalej pójdzie, to będziemy musieli wyjść.


W mojej ocenie maiła rację kibolstwu się pobłaża i hołubi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 20:42  
Cytuj
I tu widać twój tępy upór Andrzejku, dlaczego sugerujesz ze pis wydał zlecenie na zabójstwo? Kaczor powiedział ze takich sytuacji było kilkadziesiąt za PO/PSL. Czy ktoś robił z tego polityczny zarzut, chyba potraktowano to jako przykład patologii policjantów.

Natomiast sprawa świadomego zastraszania i eliminacji społeczników walczących z patologią polityków, urzędników, prawników związanych z aferą nieruchomości PO/SLD w warszawie to nie przypadek. Tego nie można porównać. Nie można zamykać wszystkich drogowców za wypadki drogowe pijanych kierowców, ale pijanych kierowców należy.

"a przemarsz mężczyzn (Parada Równości)" - hahaha nie zrozumiałeś oczywistego idiotyzmu tej wypowiedzi?


brytyjska polityczna poprawność nie zna sprawiedliwości... ok

https://www.youtube.com/watch?v=hkpwRB1-iWs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2017r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
I tu widać twój tępy upór Andrzejku, dlaczego sugerujesz ze pis wydał zlecenie na zabójstwo? Kaczor powiedział ze takich sytuacji było kilkadziesiąt za PO/PSL. Czy ktoś robił z tego polityczny zarzut, chyba potraktowano to jako przykład patologii policjantów.

Natomiast sprawa świadomego zastraszania i eliminacji społeczników walczących z patologią polityków, urzędników, prawników związanych z aferą nieruchomości PO/SLD w warszawie to nie przypadek. Tego nie można porównać. Nie można zamykać wszystkich drogowców za wypadki drogowe pijanych kierowców, ale pijanych kierowców należy.

"a przemarsz mężczyzn (Parada Równości)" - hahaha nie zrozumiałeś oczywistego idiotyzmu tej wypowiedzi?


brytyjska polityczna poprawność nie zna sprawiedliwości... ok

https://www.youtube.com/watch?v=hkpwRB1-iWs



Tępy upór? Niezła retoryka ;-) Typowa dla was prawdziwków.
Nic takiego nie sugerowałem. Pytałem o wasz komentarz w sprawie mataczenia i chronienia bandytów. Przez PiS również bo policją rządzi PiS.

CYTAT
Kaczor powiedział ze takich sytuacji było kilkadziesiąt za PO/PSL. Czy ktoś robił z tego polityczny zarzut, chyba potraktowano to jako przykład patologii policjantów.


Tak robił. Poszukaj wpisów nawet na naszym forum. O akcji widelec nawet nie wspomnę bo nie lubię kopać tępych pisowców ;-)

To ja porównałem Te dwie sprawy? Cofnij się kilka postów to zobaczysz że to wpis twojej żonki ;-) I to ona porównała te dwie sprawy. Taka to już jest z wami prawdziwkami. Coś napiszecie a pretensje macie do innych ;-)
No oczywiście, że nie zrozumiałem tej wypowiedzi tak jak ty. ;-) Tylko czy ty zawsze masz rację?
Brytyjska polityczna poprawność mnie nie interesuje. Mnie bardziej interesuje nasza Polska ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2017r. 09:48  
Cytuj
Ty zrównałeś, FYI oducz się tych personalnych wrzutek do każdego.

CYTAT
A kto przez rok nie dopilnował i pozwalał na mataczenie w sprawie? Tak samo jak to spalenie tej społeczniczki? Nic się nie zmienia po za świniami przy korycie.


A Bezimienna napisała:
CYTAT
Nie omijam, nie wolno się znęcać nad więźniami. Sprawcy długo nie wyjdą z kryminału. Spalenie społeczniczki walczącej z "czyszczycielami kamienic" zostało przykładnie potraktowane przez kastę sprawiedliwych.


Sprawę morderstwa na zlecenie złodziei z Wa-wy prokuratura zamknęła, uznając ze to samobójstwo ok . Sprawy policjanta pojeba nie zamknięto. To jest ta różnica. To ty piszesz o tym, nikt inny. Ale ty nie wiesz o czym piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2017r. 10:03  
Cytuj
Wpis Magdaleny był przed moim, naprawdę tego nie zauważyłeś ;-) To przypadek?

Personalne wrzutki. Nauczyłem się tego na tym forum. Stosują to podobni tobie wobec mnie i nie widziałem twojego oburzenia ;-) Przegapiłem?

A słowa i działania Ministra i jego zastępcy pominąłeś? Gdyby nie działania dziennikarzy i ludzi to sprawę też by umorzono. Uważam, że jedną i druga sprawę należy wyjaśnić. Tu nie mam wątpliwości. Dziwi mnie milczenie pisowskiej braci w temacie tego morderstwa. Gdzie w innych sprawach gdzie PO jest umoczona piszecie dziesiątki komentarzy.
Za PO/PSL był taki minister, który po "powieszeniu" sie podejrzanego w areszcie, podał sie do dymisji. Ilu było takich w PIS?

PS,
Wychodzi słońce. Weź Madzię na spacer i odpuść to forum ;-)


Pozdrawiam ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2017r. 18:53  
Cytuj
porażasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2017r. 22:51  
Cytuj
Lepper sie poślizgnął gdy zmieniał żarówki w żyrandolu. Andrzejek wierzy w odpowiedzialność grupową, wszyscy jesteśmy winni cudzych odpowiedzi. On nie, on pisze do innych w rewanżu za innych. Ot postęp i demokracja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2017r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Lepper sie poślizgnął gdy zmieniał żarówki w żyrandolu. Andrzejek wierzy w odpowiedzialność grupową, wszyscy jesteśmy winni cudzych odpowiedzi. On nie, on pisze do innych w rewanżu za innych. Ot postęp i demokracja.


Zapytam grzecznie, co ty opowiadasz? Jaka odpowiedzialność grupowa?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2017r. 10:03  
Cytuj
Dobre Zumba ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2017r. 20:05  
Cytuj
Drużyna arabusów nie zostanie ukarana przez FiFA za swoje zachowanie podczas minuty ciszy za ofiary zamachu w Londynie....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 17:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 20:26  
Cytuj
Obecne elity nie zmienią zdania, ludzie zmienią elity jeżeli im pozwolą. Na razie ich wodzą za nos.

Nie jest łatwo, Polacy to znają, nagonki łapanki hejt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 20:54  
Cytuj
Cały czas próbuje nam się wmówić, że ponieważ nie chcemy tych bandytów u siebie to jesteśmy zacofani i wrogo nastawieni do "niewinnych ofiar" wojny, w której nikt już nie wie o co chodzi i nie nie pamięta kiedy właściwie się zaczęła. Mało tego - większość "uchodźców" albo nie pochodzi z terenu działań wojennych , albo zostawiła tam kobiety i dzieci.

To perfidna ekspansja - inwazja islamistów sterowana przez ludzi, którzy konflikty w tamtym rejonie mogliby zakończyć w 48 godzin - bo sami je zainspirowali, zarabiają na nich i kierują się nie tylko pobudkami finansowymi czy politycznymi. To po prostu bogaci fanatycy islamscy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 38 39 40 41 42 43 44 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »