NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na oszustkę cygankę w Nisku !!,
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 08:45  
Cytuj
Witam, chciałam ostrzec wszystkich właścicieli i pracowników przedewszystkim sklepów przed CYGANKĄ.
Kobieta oszukuje ludzi na kwotę 100zł. Sytuacja wygląda tak, że kobieta pojawia się wtedy, gdy jest duży ruch. Wybiera produkt góra do 20zł i płaci banknotem 200zł, gdy wyda się jej reszte np. banknoty 100,50,20,10zł i klepaki kobieta zerygnuje z zakupu robiąc awanturę i zamieszanie. Gdy prosi się ja o zwrot pięniedzy wydanych owszem oddaje je.... ale bez 100zł, mało kto zwraca uwagę na to, gdyż wzrokowo banknotów jest dużo 50,20,10 ... z tego co się dowiedziałam oszukała w ten sposób min. 5osób wszystkich dokładnie w ten sam sposób, parę dni temu zawitała nawet do budki z zapiekankami i niestety tam też udało jej się oszukać pracownika.
Uważajcie i nie dajcie się jej oszukać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 08:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałam ostrzec wszystkich właścicieli i pracowników przedewszystkim sklepów przed CYGANKĄ.
Kobieta oszukuje ludzi na kwotę 100zł. Sytuacja wygląda tak, że kobieta pojawia się wtedy, gdy jest duży ruch. Wybiera produkt góra do 20zł i płaci banknotem 200zł, gdy wyda się jej reszte np. banknoty 100,50,20,10zł i klepaki kobieta zerygnuje z zakupu robiąc awanturę i zamieszanie. Gdy prosi się ja o zwrot pięniedzy wydanych owszem oddaje je.... ale bez 100zł, mało kto zwraca uwagę na to, gdyż wzrokowo banknotów jest dużo 50,20,10 ... z tego co się dowiedziałam oszukała w ten sposób min. 5osób wszystkich dokładnie w ten sam sposób, parę dni temu zawitała nawet do budki z zapiekankami i niestety tam też udało jej się oszukać pracownika.
Uważajcie i nie dajcie się jej oszukać!

Niemożliwe, że cyganka Cię okradła... uśmiech Dałaś się nabrać na ich znany i stary numer. W Stalowej Woli też tak robią od dłuższego czasu. Nawet nie przejmują się monitoringiem bezczelni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 09:04  
Cytuj
Mnie na szczęście nie oszukała, ale próbowała. W Stalowej jest ich więcej to już każdy powinnien wiedzieć, że trzeba uważać. W Nisku często się to nie trafia. Wiadomo jak była w jednym miejscu i kogoś oszukała lub próbowała to teraz się tu nie pojawi przez dobrych parę miesięcy, ale za to będzie próbowała gdzieindziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałam ostrzec wszystkich właścicieli i pracowników przedewszystkim sklepów przed CYGANKĄ.
Kobieta oszukuje ludzi na kwotę 100zł. Sytuacja wygląda tak, że kobieta pojawia się wtedy, gdy jest duży ruch. Wybiera produkt góra do 20zł i płaci banknotem 200zł, gdy wyda się jej reszte np. banknoty 100,50,20,10zł i klepaki kobieta zerygnuje z zakupu robiąc awanturę i zamieszanie. Gdy prosi się ja o zwrot pięniedzy wydanych owszem oddaje je.... ale bez 100zł, mało kto zwraca uwagę na to, gdyż wzrokowo banknotów jest dużo 50,20,10 ... z tego co się dowiedziałam oszukała w ten sposób min. 5osób wszystkich dokładnie w ten sam sposób, parę dni temu zawitała nawet do budki z zapiekankami i niestety tam też udało jej się oszukać pracownika.
Uważajcie i nie dajcie się jej oszukać!


Ale czekaj, ona płaci banknotem 200 zł, Ty wydajesz jej 180. Jeśli ona rezygnuje z zakupu oddajesz jej te 20 zł i po sprawie bo w kasie masz 200 zł od niej. Po co ona ma zwracać pieniądze, które jej wydałaś?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 09:48  
Cytuj
Każdy woli zatrzymać swoje drobne, żeby mieć później czym wydawać smiech2 poza tym te 200zł, które ona daje może być fałszywe. Może być fałszywe, ale czy jesto to nie wiem, bo chyba nikt z oszukanych tego nie sprawdzał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 09:50  
Cytuj
No to soryjezyk Cyganstwo od razu się goni patrzy dookoła, szczególnie przy dziwnej wymianie pieniędzy. Parszywe stworzenie! A w jakich sklepach grasuje? W małych spożywczakach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 21 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Witam, chciałam ostrzec wszystkich właścicieli i pracowników przedewszystkim sklepów przed CYGANKĄ.
Kobieta oszukuje ludzi na kwotę 100zł. Sytuacja wygląda tak, że kobieta pojawia się wtedy, gdy jest duży ruch. Wybiera produkt góra do 20zł i płaci banknotem 200zł, gdy wyda się jej reszte np. banknoty 100,50,20,10zł i klepaki kobieta zerygnuje z zakupu robiąc awanturę i zamieszanie. Gdy prosi się ja o zwrot pięniedzy wydanych owszem oddaje je.... ale bez 100zł, mało kto zwraca uwagę na to, gdyż wzrokowo banknotów jest dużo 50,20,10 ... z tego co się dowiedziałam oszukała w ten sposób min. 5osób wszystkich dokładnie w ten sam sposób, parę dni temu zawitała nawet do budki z zapiekankami i niestety tam też udało jej się oszukać pracownika.
Uważajcie i nie dajcie się jej oszukać!

Mialam wlasnie to samo ze dwa lata temu. Dodam ze bylysmy we dwie z kolezanka na zmianie i nie zauwazylysmy ze zrobila nas w bambukosciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 10:46  
Cytuj
Kilka dni temu pojawiła się na zapiekankach, wcześniej mniej więcej w grudniu w sklepie papierniczo-zabawkowym (tam była podobno w sumie już 3 razy tylko w dużych odstępach czasowych) i w sklepie odzieżowym, wszystko w centrum miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 13:09  
Cytuj
To trzeba na policji zglaszac a nie tutaj plakac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
To trzeba na policji zglaszac a nie tutaj plakac



Myślę, że na policję można zgłosić, choć nie wiem co policja może z tym zrobić. Obserwować cygankę ??

Wiąkszą korzyść może przynieść jak to napisałaś" płakanie" na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
To trzeba na policji zglaszac a nie tutaj plakac

Myślisz, że policji chce się szukać osoby, która popełniła wykroczenie i maksymalnie co jej mogą zrobić to dać mandat do 500 zł? Jestem przekonany, że po zgłoszeniu takiej sprawy, za miesiąc osoba zgłaszająca dostałaby pismo, że sprawa zostaje umorzona. Nawet jakby ją cudem odnaleźli i wypisali mandat, to i tak go nie zapłaci. Komornik też tego nie ściągnie.

W budżecie chyba jest zapisanych dla nich ponad 70 mln zł żeby ich szkolić z zakresu przedsiębiorczości potluczony Jest szansa, że będą zakładać firmy i nie będą już kraść potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 16:24  
Cytuj
A nie tutaj płakać? Nie mam zamiaru płakać, ten post jest po żeby ostrzec innych. Może dzięki temu, że ktoś to przeczyta nie da się oszukać. A co da na policję zgłoszenie tego? Skoro nie ma żadnych dowodów, nagrań itd. Tylko to co ludzie wiedzą. A policja nie będzie się uganiać za cyganką, żeby patrzeć czy coś kradnie czy nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Gru 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 16:28  
Cytuj
Dokładnie, policja nic nie zrobi w tej sprawie. Jeszcze jakby mieć nagrania itp zeznania świadków i każdy z oszukanych osób musiałby składać donos na policji. Wtedy może dałoby się coś zdziałać. Zgłoszenie od jednej osoby to mało "za mała szkodliwość czynu" o ile się nie mylę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 14:03  
Cytuj
Dobrze że ostrzegasz, mnie na widok Cyganów zapala się w głowie czerwona lampka. Nie bardziej jednak niż wtedy gdy miła pani w banku z jakąs szczególna uprzejmościa namawia mnie na inwestowanie w jakieś obligacje, polisofundusze czy jakieś inne cholerstwo.
Pani w banku ma ta przewagę, że może orżnąć na znacznie większą kasę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2015r. 14:21  
Cytuj
Pani w banku nawet nie wie że cię wypuszcza. Dostaje polecenie oferować to czy tamto i działa. Co pewien czas raporty co zrobiła, jakie efekty, porównanie z innymi i spręża poślady przyspieszając robotę. Cały interes wymyśla ktoś na górze. A z cyganami jak ktoś nie będzie ich obsługiwał to zostanie zwyzywane od romofobów. Tak jak coś powiesz złego na Rosje czy Izrael.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Nisko »