NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Brutalność Policji w Stalowej Woli,
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 17:39  
Cytuj
Witam Czy miał ktoś do czynienia z bezkarnością i brutalnym zachowaniem funkcjonariuszy Policji w naszym mieście? W tym tygodniu mój znajomy został zatrzymany wraz z Bratem wracając do domu oraz brutalnie pobity zaraz po tym jak chcial nagrać telefonem wulgaryzmy i obelgi kierowane pod ich adresem ze strony policji zaznaczmy że nie jest on awanturnikiem lecz normalnym grzecznym obywatelem itd.
Sprawa i sytuacja wygląda identycznie jak ta z Posłem Wiplerem

http://www.fakt.(...)929.html

Drodzy forumowicze czy miał ktoś podobne sytuacje i doświadczenia oraz jak się to skończyło?
Za każdą odpowiedź będę Serdecznie wdzięczny.
Postaram się poinformować wszystkich o przebiegu sprawy
Warto odwiedzić nowo powstały portal Pobici.pl duża pomoc dla ludzi w podobnej sytuacji.

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 17:39  
Cytuj

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 17:47  
Cytuj
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 17:52  
Cytuj
Twój kolega ma jakaś obdukcje lekarska?
Zdjęcia sobie może robił ?
Było ich dwóch
Sprawę zgłosili?
Bez tego ani rusz
Ktoś to może potwierdzić oprócz ich?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 18:36  
Cytuj
CYTAT
Witam Czy miał ktoś do czynienia z bezkarnością i brutalnym zachowaniem funkcjonariuszy Policji w naszym mieście? W tym tygodniu mój znajomy został zatrzymany wraz z Bratem wracając do domu oraz brutalnie pobity zaraz po tym jak chcial nagrać telefonem wulgaryzmy i obelgi kierowane pod ich adresem ze strony policji zaznaczmy że nie jest on awanturnikiem lecz normalnym grzecznym obywatelem itd.

chcesz powiedziec ze znajomi sobie szli, nagle przyjechala suka, wyskoczyly paly, zaczely wyzywac Twoich znajomych, znajomy ich chcial nagrac i dostali wpierdol? :] Jak dla mnie kupy sie to nie trzyma, gdzie ta cala sytuacja miala miejsce?:]

A odnosnie policji to o stalowowolskiej mam jak najlepsze zdanie. Za mlodego bylem upominany kilka czy tam kilkanascie razy, w roznych sytuacjach. W wiekszosci przypadkow bylem w grupach kilkuosobowych i ani jeden raz policja nie byla wobec mnie czy moich znajomych agresywna. Bywalo i tak ze niektorych nie dalo rady wylegitymowac, nie wspominali nawet o izbie. Szlo normalnie porozmawiac i jeszcze cos zazartowac, dlatego jest mi ciezko uwierzyc w taka historie.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.



Razem krów niepasalismy żebyś mi na Ty mówi
Słuchałeś zeznań świadków???
Wypowiedzi w telewizji
Były Szef CBA tez niewinny??
Chyba twoi koledzy z PiS pecha maja do tych sadów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 20:17  
Cytuj
Nie mogę opisać dokładnie całej sytuacji gdyż trwa postępowanie. Wracali wypici i jeden postanowił się załatwić w niewłasciwym miejscu i tak sie zaczęło.
wszystko w toku wiec poczekamy i zobaczymy jak się to skończy.
Moje pytanie na początku postu natomiast brzmiało czy miał ktoś podobny problem i jak się cała sprawa zakończyła.

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 20:43  
Cytuj
CYTAT (lucasauto )
Nie mogę opisać dokładnie całej sytuacji gdyż trwa postępowanie. Wracali wypici i jeden postanowił się załatwić w niewłasciwym miejscu i tak sie zaczęło.
wszystko w toku wiec poczekamy i zobaczymy jak się to skończy.
Moje pytanie na początku postu natomiast brzmiało czy miał ktoś podobny problem i jak się cała sprawa zakończyła.



Nie miałem podobnego problemu. Za sikanie w nieodpowiednim miejscu faktycznie zapłaciłem mandat. Nie stawiałem się więc może dlatego nie skończyło się jak jak opisałeś w pierwszym poście. Trwa postępowanie to chyba się wyjaśni jak i co smiech2.

PS.: bezkarność i brutalność policji, a jak przychodzi co do czego to jak u Wiplera. Z łapami do policjanta i zdziwiony, że wpierdol dostał. A jak by dał radę to pewnie zły policjant, bo dał się pobić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.



Razem krów niepasalismy żebyś mi na Ty mówi
Słuchałeś zeznań świadków???
Wypowiedzi w telewizji
Były Szef CBA tez niewinny??
Chyba twoi koledzy z PiS pecha maja do tych sadów



Gardzę PiSem jak i Tobą, a tym świadkiem TVN-u był policjant. Ps. Jeżeli sugerujesz się telewizją to gratulację lemingu. Widziałem nagranie. To mi wystarcza, obelgi nie są adekwatne do katowania kogoś na ziemi, tak, że aż się na kimś pałkę złamało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 21:10  
Cytuj
Powinni go pałką metalową okładać, ok a na koniec mu ją w du.. wsadzić,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.



Razem krów niepasalismy żebyś mi na Ty mówi
Słuchałeś zeznań świadków???
Wypowiedzi w telewizji
Były Szef CBA tez niewinny??
Chyba twoi koledzy z PiS pecha maja do tych sadów



Gardzę PiSem jak i Tobą, a tym świadkiem TVN-u był policjant. Ps. Jeżeli sugerujesz się telewizją to gratulację lemingu. Widziałem nagranie. To mi wystarcza, obelgi nie są adekwatne do katowania kogoś na ziemi, tak, że aż się na kimś pałkę złamało.


Taksówkarz od samego początku gadał na Wiplera ze był pijany jak beka...
Ale co ja Ci będę tłumaczył
"Nie będę się kopał z koniem"
Z matką tez takim tonem rozmowę prowadzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.



Razem krów niepasalismy żebyś mi na Ty mówi
Słuchałeś zeznań świadków???
Wypowiedzi w telewizji
Były Szef CBA tez niewinny??
Chyba twoi koledzy z PiS pecha maja do tych sadów



Gardzę PiSem jak i Tobą, a tym świadkiem TVN-u był policjant. Ps. Jeżeli sugerujesz się telewizją to gratulację lemingu. Widziałem nagranie. To mi wystarcza, obelgi nie są adekwatne do katowania kogoś na ziemi, tak, że aż się na kimś pałkę złamało.


Taksówkarz od samego początku gadał na Wiplera ze był pijany jak beka...
Ale co ja Ci będę tłumaczył
"Nie będę się kopał z koniem"
Z matką tez takim tonem rozmowę prowadzisz?


To, że ktoś był pijany to nie znaczy, że zasługuje na złamanie na nim pałki. W jakim ty świecie żyjesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wipler zasłużył na to co się mu należało....
Jeżeli twój kolega tez zachowywał się jak On
To wszystkiego najlepszego
Zły przykład sobie wybrałeś



Ty sobie zasłużyłeś na oklep. Nie ma wyroku, więc poczekaj z opiniami. Póki co policja jakoś nie popisała się rzetelnością w tej sprawie, co potwierdziły nagrania z monitoringu, które niby miały obciążyć Wiplera.



Razem krów niepasalismy żebyś mi na Ty mówi
Słuchałeś zeznań świadków???
Wypowiedzi w telewizji
Były Szef CBA tez niewinny??
Chyba twoi koledzy z PiS pecha maja do tych sadów



Gardzę PiSem jak i Tobą, a tym świadkiem TVN-u był policjant. Ps. Jeżeli sugerujesz się telewizją to gratulację lemingu. Widziałem nagranie. To mi wystarcza, obelgi nie są adekwatne do katowania kogoś na ziemi, tak, że aż się na kimś pałkę złamało.


Taksówkarz od samego początku gadał na Wiplera ze był pijany jak beka...
Ale co ja Ci będę tłumaczył
"Nie będę się kopał z koniem"
Z matką tez takim tonem rozmowę prowadzisz?


To, że ktoś był pijany to nie znaczy, że zasługuje na złamanie na nim pałki. W jakim ty świecie żyjesz?



On przeszkadzał w interwencji policji ,w innej sprawie
Niewykonywal poleceń policjanta o oddalenie się
Mocno gestykulował, co mogło znaczyć próbę zamachnięcie się
Po pierwszej pale powinien leżeć plackiem
A nie. Walczyć z policjantami
Jak zobaczysz interwencje policji, zachowuj się tak jak On
Gwarantuje Ci ze policja tak samo zareaguje
Policjant niewie czy on jest pijany cz naćpany czy to i to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 08:39  
Cytuj
@lucasauto zobacz PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
On przeszkadzał w interwencji policji ,w innej sprawie
Niewykonywal poleceń policjanta o oddalenie się
Mocno gestykulował, co mogło znaczyć próbę zamachnięcie się
Po pierwszej pale powinien leżeć plackiem
A nie. Walczyć z policjantami
Jak zobaczysz interwencje policji, zachowuj się tak jak On
Gwarantuje Ci ze policja tak samo zareaguje
Policjant niewie czy on jest pijany cz naćpany czy to i to

Sądząc po twoich wpisach i pisowni obstawiam, że jesteś policjantem potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
On przeszkadzał w interwencji policji ,w innej sprawie
Niewykonywal poleceń policjanta o oddalenie się
Mocno gestykulował, co mogło znaczyć próbę zamachnięcie się
Po pierwszej pale powinien leżeć plackiem
A nie. Walczyć z policjantami
Jak zobaczysz interwencje policji, zachowuj się tak jak On
Gwarantuje Ci ze policja tak samo zareaguje
Policjant niewie czy on jest pijany cz naćpany czy to i to

Sądząc po twoich wpisach i pisowni obstawiam, że jesteś policjantem potluczony


Nie jestem policjantem
Nawet nie mieszkam w Polsce
Zbyt długo jestem za granica i cieżko pisać gramatycznie
No ale napewno ktoś to skrytykuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem policjantem
Nawet nie mieszkam w Polsce
Zbyt długo jestem za granica i cieżko pisać gramatycznie
No ale napewno ktoś to skrytykuje

To jak nie mieszkasz w Polsce to może lepiej nie bierz się za dyskusje, o których nie masz zielonego pojęcia. Nowy stalowowolski narybek przygłupów w mundurach nieraz odwalił jakiś głupi numer. Pobicia, wymuszania zeznań, pyskówki itp. Po prostu poszła tam do pracy wiejska młodzież bez perspektyw i odreagowuje swoje kompleksy. Wiele osób może opisywać różne zdarzenia. I nie podniecaj się tak, że bardzo dobrze się stało, że policja kogoś zlała. Pokazujesz tym tylko swoją cebulową mentalność i prostactwo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 15:29  
Cytuj
Ja wyrażam swoje zdanie na temat Wiplera
A nie na temat stalowolskiej policji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
Ja wyrażam swoje zdanie na temat Wiplera
A nie na temat stalowolskiej policji




Na pewno policjant poczuł się zagrożony gestykulacją, czy wtrąceniem się w interwencje i to jest powód żeby kogoś pałować na ulicy, coś masz poprzestawiane w głowie i zobaczysz, że Wipler tę sprawę wygra. Rozumiem jakby im machał pałą czy nożem, ale nie obywatel zwykłej postury, ledwo co stojący na nogach i jest atakowany, bo sprawia zagrożenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 26 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja wyrażam swoje zdanie na temat Wiplera
A nie na temat stalowolskiej policji




Na pewno policjant poczuł się zagrożony gestykulacją, czy wtrąceniem się w interwencje i to jest powód żeby kogoś pałować na ulicy, coś masz poprzestawiane w głowie i zobaczysz, że Wipler tę sprawę wygra. Rozumiem jakby im machał pałą czy nożem, ale nie obywatel zwykłej postury, ledwo co stojący na nogach i jest atakowany, bo sprawia zagrożenie.


Możemy się założyć jak chcesz?
Spróbuj tak kiedyś zrobić jak Wipler
Ciekaw jestem jaka będzie reakcja policjantów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 23:13  
Cytuj
wielkie dzięki forumowiczom za prywatne wiadomości. Najlepsze jest to ze policjanci o inicjalach T.K i T.P jak wynika z wypowiedzi innych niejednokrotnie kogoś pobili, wyklinali i cwaniakowali do mieszkańców podczas interwencji i patroli.Nie powiem ze wszyscy bo są policjanci ok.
Zastanawia mnie tylko jakim cudem jeszcze tam pracują, widocznie skargi wnoszone na nich do KPP nie przynoszą efektu a od spraw z udziałem prokuratury każdy odpuszcza z przyczyn wiadomych.
Jeżeli miał jeszcze ktoś z wyżej wymienionym dziwna sytuacje prosze o kontakt na priv.
Za komentarze funkcjonariuszy dziękujemy widać ich obecność na portalu.

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 11 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 08:40  
Cytuj
Chciałbym widzieć Twoich znajomych,tak zachowujących się,po interwencji policji niemieckiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 11:18  
Cytuj
A napiszcie jaki powinien być schemat przeprowadzenia interwencji podczas zgłoszenia do awanturujących sie kibiców w knajpie , do pijanego męża awanturującego sie w domu i do miłych młodych chłopców popijających tylko piwko w jednej z klatek... napiszcie, bo tylko oskarżacie co zapewne i macie rację, ale... podpowiedzieć może policji, może wówczas zaprzestaną brutalnie podchodzić do miłych kibiców, fajnych chłopów w domu i tych niewiniątek w klatkach schodowych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 15:16  
Cytuj
Przykład Wiplera idealnie pokazuje że faktycznie można dostać wpiernicz za ... twarzowe? Czy zły humor stróżów prawa?

Kilka dni temu w Krakowie, po gali UFC.
Wychodzę z Areny z kumplem jako pierwsi, za nami idzie 4 ok 20latków, również wyszli z Areny. Idziemy przez park, my jakieś 20m przed nimi. Nagle przejeżdża kabaryna, młodzi za nami nadal ekscytują się galą coś między sobą krzyczą (bez wulgaryzmów), zajeżdża policja, włącza koguta wyskakują i od razu gości za szyje i oparli o radiowóz. W sumie lukali na nas, dochodziliśmy do pasów i tak jakby odpuścili i wzięli się za tamtych. Postalismy przy pasach i spisywanie, sprawdzanie telefonów. Nic goście nie zrobili, szli za nami w sumie spokojnie (spokojniej niż Angole na rynku). Co się później wydarzyło to nie wiem, ale takie rzeczy nie powinny dziać się w normalnym kraju. Tu ludzi traktuje się jak bydło, jak przestępców - a prawdziwi przestępcy chodzą po wolności.

Wipler zgosił projekt ustawy aby policja podczas patrolu używała kamer którymi rejestrowaliby obraz i dźwięk.
Ile mniej pobić by było, ile mniej mandatów wmówionych na siłę.
Jak lepiej by się Polakom żyło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2015r. 20:04  
Cytuj
Co do brutalności policji w Stalowej Woli to zgodzę się w 100%. Traktują obywateli jak śmieci. Z góry zakładają że dana osoba to przestępca i trzeba ją ukarać za byle co...! Żyjemy w kraju gdzie Policja zamiast pomagać obywatelowi, jeździ, węszy i obmyśla jakby tu kogoś udupić i wlepić mandat za byle co... a to wszystko po to żeby się statystyki zgadzały.. Tragedia!
Ostatnio miałem taką sytuację, gdy wychodziłem z klatki swojego bloku z dziewczyną w godzinanch popołudniowych miej więcej 12-13, zauważyłem podjeżdżający radiowóz pod moją klatkę . Nie wierzyłem własnym oczom, patrzyli się na nas jakbyśmy byli znani im bardzo dobrze od tej złej strony... momentami myślałem że zaraz wyskoczął i coś nam zrobią , jakbym na twarzy miał wypisane "jestem kryminalistą". A przecież żadnym kryminalistą nie jestem, dresem czy tego typu chuliganem, nawet łysy nie jestem... byłem w szoku porostu od 5 lat nie przebywam w Polsce bo wyjechałem za pracą a czułem się jakby mnie doskonale znali, dodam też , że nigdy nie byłem karany... Strach pomyśleć co by się wydarzyło gdyby ta sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych, bądź nocnych i gdybym był bez dziewczyny. .. Pewnie sytuacja potoczyła by się podobnie jak u Twojego znajomego:-/ i weź tu przyjedź na święta do własnego kraju żeby spotkać się z rodziną. .. mam nadzieje że Twój znajomy nie zostawi tak tej sprawy i zakończy się na jego korzyść!
Ludzie nie dajcie się bezkarności Policji, trzeba z nimi walczyć !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »