NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Gdzie kupić rower ?,
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 07:39  
Cytuj
Zarowno w rojaxie jak i tiptopie spory wybór i dobra obsługa jeśli chodzi o zakup. Poza tym od tego sezonu w cykloświat mają rowery Unibike. Niewielki wybór ale coś da sie wybrać, no i obsługa świetna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 07:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 15:29  
Cytuj
jak ktos ma mozliwosc dojazdu to polecam sklep decathlon... omijac tiptop i rojax...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 16:11  
Cytuj
Ja również polecam panow z hali ale tych co wchodzi sie na wiadukt kupowalismy tam rowery i mamy je do tej pory i jezdzimy nimi bez zadnych problemów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 17:38  
Cytuj
Ważne jaki rower i w jakim przedziale cenowym.
Droższe to sklepy rojax, tip top, peleton ewentualnie dla znawców internet.
Tanie rowery to sklepy j.w, rynek, markety, internet.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 18:04  
Cytuj
giełda sandomierz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 18:20  
Cytuj
Ile osób,tyle opinii.Przede wszystkim trzeba sprecyzować swoje oczekiwania

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A czy ktoś może polecić gdzie można kupić fajny rower dla kobiety. Aby posiadał kilka przerzutek, koszyczek, względny kolor.


W zeszłym roku kupowałem żonie Onilla w Tip-topie.Bardzo sobie chwali


pięknie się prezentuje można wiedzieć ile kosztował?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Ile osób,tyle opinii.Przede wszystkim trzeba sprecyzować swoje oczekiwania



Jestem typową kobietą - nie znam się za bardzo na rowerach - patrzę na wygląd. Potrzebuję wejść do sklepu gdzie ktoś mi doradzi.
Może być stalowy, aluminiowy.
Musi się ładnie prezentować.
Chodzi mi bardziej o rower miejski.
Ale i taki abym czasem pod jakąś górkę mogła wjechać.
Na pewno powinien posiadać przerzutki.
Miejsce na koszyk - obowiązkowo!

Coś w stylu Onill - tak jak napisał Fiodor.

Jeśli macie jakieś sprawdzone rowery, prześlijcie na pw. nazwe roweru ;)

Cena myślę, że do 1200 jakiś kupię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ile osób,tyle opinii.Przede wszystkim trzeba sprecyzować swoje oczekiwania



Jestem typową kobietą - nie znam się za bardzo na rowerach - patrzę na wygląd. Potrzebuję wejść do sklepu gdzie ktoś mi doradzi.
Może być stalowy, aluminiowy.
Musi się ładnie prezentować.
Chodzi mi bardziej o rower miejski.
Ale i taki abym czasem pod jakąś górkę mogła wjechać.
Na pewno powinien posiadać przerzutki.
Miejsce na koszyk - obowiązkowo!

Coś w stylu Onill - tak jak napisał Fiodor.

Jeśli macie jakieś sprawdzone rowery, prześlijcie na pw. nazwe roweru ;)

Cena myślę, że do 1200 jakiś kupię.


Samanta,rower kosztował 1300zĺ.Naprawdę polecam markę Onill,z przerzutkami w piaście.Żona jest bardzo zadowolona.Proponuję przejść się do Tip topu i pojeździć sobie na kilku modelach.Panowie na pewno coś doradzą

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2016r. 19:39  
Cytuj
w sobotę będę miał do sprzedania piękny rower damski - kolor biały z torbami na bagażniku - trzy biegowy - prawie nowy - dobra cena - nazwa : "ONILL -Arvensis" - koła 28" -rama: rozmiar 19 - rower można oglądać pod wiaduktem -zapraszam good

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
z przerzutkami w piaście


to sobie odpuść, jest to problematyczne i drogie rozwiązanie.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2016r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
z przerzutkami w piaście


to sobie odpuść, jest to problematyczne i drogie rozwiązanie.


Bob12,mojej żonie akurat bardzo dobrze służy,ja takowy posiadam już trzy lata i też bardzo sobie chwalę.A jeździmy niemało,również poza miastem. Jako typowo miejskie rozwiązanie takie przerzutki to coś wspaniałego.Chyba że ktoś nastawia się głównie na wycieczki poza miastem to faktycznie może być zawiedziony

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2016r. 23:41  
Cytuj
TIP-TOP Stalowa Wolagoodgoodgood
Już z samej nazwy są TOP, kupowałem wczoraj u nich już trzeci rower i tak samo jak poprzednio wszystko pierwsza klasa, duży wybór, według mnie największy w Stalowej, obsługa tak samo bardzo fajna, nie wciskają najdroższego sprzętu żeby zarobić ale bardzo fachowo doradzą i pomogą w doorze odpowiedniego roweru. Według mnie czy profesjonalista czy laik każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kolejny plus TIP TOP to ich własny serwis, oraz możliwość zakupu rowerów na raty.
Więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to z czystym sumieniem polecam sprawdzony sklep TIP TOP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
TIP-TOP Stalowa Wolagoodgoodgood
Już z samej nazwy są TOP, kupowałem wczoraj u nich już trzeci rower i tak samo jak poprzednio wszystko pierwsza klasa, duży wybór, według mnie największy w Stalowej, obsługa tak samo bardzo fajna, nie wciskają najdroższego sprzętu żeby zarobić ale bardzo fachowo doradzą i pomogą w doorze odpowiedniego roweru. Według mnie czy profesjonalista czy laik każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kolejny plus TIP TOP to ich własny serwis, oraz możliwość zakupu rowerów na raty.
Więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to z czystym sumieniem polecam sprawdzony sklep TIP TOP.

Tylko że serwis to kpina.Czas oczekiwania miesiączaklopotany



"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 09:01  
Cytuj
No ale to chyba efekt ilości zleceń. Czy może podejrzewasz, że siedzą i nic nie robią?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
No ale to chyba efekt ilości zleceń. Czy może podejrzewasz, że siedzą i nic nie robią?


Nic nie podejrzewam,może by tak zatrudnili więcej osób.Jako serwis polecam Cyklo Świat na Wojska Polskiego

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No ale to chyba efekt ilości zleceń. Czy może podejrzewasz, że siedzą i nic nie robią?


Nic nie podejrzewam,może by tak zatrudnili więcej osób.Jako serwis polecam Cyklo Świat na Wojska Polskiego


Skoro nic nie podejrzewasz to po co takie "dziwne" wypowiedzi, to normalne że w sezonie dobre serwisy są oblegane i ciężko się tak dostać, ale jak ktoś chce to zawsze może się wcześniej umówić - to tylko telefon i raczej nic nie kosztuje.
Łatwo powiedzieć - zatrudnić człowieka - najpierw należało by się zastanowić ile to kosztuje - bo jakoś trzeba tego człowiek godnie opłacić - a co podnieść cenę serwisu - to potem będzie może i fajny i szybki ale ZA DROGI !!! zapytanie
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.good

Ale nie ma to jak sobie ponarzekać !

Ja osobiści jestem zadowolony i z serwisu i całego sklepu TIP TOP.
I dlatego go polecam. wazne
waznewazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
No ale to chyba efekt ilości zleceń. Czy może podejrzewasz, że siedzą i nic nie robią?


Nic nie podejrzewam,może by tak zatrudnili więcej osób.Jako serwis polecam Cyklo Świat na Wojska Polskiego


Skoro nic nie podejrzewasz to po co takie "dziwne" wypowiedzi, to normalne że w sezonie dobre serwisy są oblegane i ciężko się tak dostać, ale jak ktoś chce to zawsze może się wcześniej umówić - to tylko telefon i raczej nic nie kosztuje.
Łatwo powiedzieć - zatrudnić człowieka - najpierw należało by się zastanowić ile to kosztuje - bo jakoś trzeba tego człowiek godnie opłacić - a co podnieść cenę serwisu - to potem będzie może i fajny i szybki ale ZA DROGI !!! zapytanie
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.good

Ale nie ma to jak sobie ponarzekać !

Ja osobiści jestem zadowolony i z serwisu i całego sklepu TIP TOP.
I dlatego go polecam. wazne
waznewazne


Jakie dziwne wypowiedzi?Nikt mi o żadnym telefonie nie mówił,tylko od razu gadka że za miesiąc.Dlaczego jak poszedłem do Cyklo Świat to umówiliśmy się na dany dzień rower zaprowadzilem i w dwa dni temat załatwiony.Nie narzekam,stwierdzam fakty.Jako doradcy jaki rower wybrać to pełna rekomendacja,panowie naprawdę znają się na rzeczy i tutaj szacunek.Jeżeli jednak kupię tutaj rower to tutaj chciałbym go też serwisować.Nie na jakichś specjalnych prawach tylko normalnie.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 15:49  
Cytuj
To że na serwis trzeba czekać miesiąc wcale mnie nie dziwi - bo zaczął się sezon . Trzeba było go robić w zimie - były promocje , no i serwis był od ręki . A teraz ... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 20:05  
Cytuj
cytat:"Jestem typową kobietą - nie znam się za bardzo na rowerach - patrzę na wygląd. Potrzebuję wejść do sklepu gdzie ktoś mi doradzi.
Może być stalowy, aluminiowy.
Musi się ładnie prezentować.
Chodzi mi bardziej o rower miejski.
Ale i taki abym czasem pod jakąś górkę mogła wjechać.
Na pewno powinien posiadać przerzutki.
Miejsce na koszyk - obowiązkowo!"

Nie obrażaj wszystkich kobiet i generalizuj pisząc że każda z NAS nie zna sie na rowerach i kupuje co popadnie. Nie każda kobieta patrzy na wygląd roweru (fakt niektóre lubia mieć wstążeczki i koszyczki umiech ). Jeżeli nie widzisz różnicy między stalowym a aluminiowym to znaczy że mało jeżdzisz. Przerzutki? nawet dzięcięce rowerki mają przerzutki więc tym bardziej dla dorosłych.
Jeśli chodzi o kupno wszystkie rowery kupowałam w Rojaxie razem z mężem i mogę powiedzieć że jest tam fachowa i miła obsługa, ceny przystępne no i rabat jest zawsze. Spory wybór jeśli chodzi o producentów, niestety w Tip Topie tylko Gianty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
cytat:"Jestem typową kobietą - nie znam się za bardzo na rowerach - patrzę na wygląd. Potrzebuję wejść do sklepu gdzie ktoś mi doradzi.
Może być stalowy, aluminiowy.
Musi się ładnie prezentować.
Chodzi mi bardziej o rower miejski.
Ale i taki abym czasem pod jakąś górkę mogła wjechać.
Na pewno powinien posiadać przerzutki.
Miejsce na koszyk - obowiązkowo!"

Nie obrażaj wszystkich kobiet i generalizuj pisząc że każda z NAS nie zna sie na rowerach i kupuje co popadnie. Nie każda kobieta patrzy na wygląd roweru (fakt niektóre lubia mieć wstążeczki i koszyczki umiech ). Jeżeli nie widzisz różnicy między stalowym a aluminiowym to znaczy że mało jeżdzisz. Przerzutki? nawet dzięcięce rowerki mają przerzutki więc tym bardziej dla dorosłych.
Jeśli chodzi o kupno wszystkie rowery kupowałam w Rojaxie razem z mężem i mogę powiedzieć że jest tam fachowa i miła obsługa, ceny przystępne no i rabat jest zawsze. Spory wybór jeśli chodzi o producentów, niestety w Tip Topie tylko Gianty.


Oczywiście rabat jest bo jest już wkalkulowany w cenę roweru.Idzie Lenka po rowerek i cieszy się że cena na rowerku jest taka a pan mówi dla szanownej zniżkajezyk

W Tip topie nie tylko Giant,uwierz.Widziałem też Onillgood

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 21:49  
Cytuj
Oczywiście rabat jest bo jest już wkalkulowany w cenę roweru.Idzie Lenka po rowerek i cieszy się że cena na rowerku jest taka a pan mówi dla szanownej zniżkajezyk

W Tip topie nie tylko Giant,uwierz.Widziałem też Onillgood[/cytat]

W przeciwieństwie do Ciebie znawco rowerów - sprawdzam ceny u producenta i wie ile mam taniej. Nie należę do grona kupującego rowerek z koszyczkiem. Po drugie byłam w Tip Topie i tam tylko Gianty wciskają. Onill? no super rower scianaJakbym chciała kupić rower stalowy - nie daj boże gazelę do jazdy na zakupy to z pewnością skorzystałabym z twojej rady. Jeżdzę po 80 km dziennie więc nie interesują mnie ciężkie miejskie rowery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 21:56  
Cytuj
CYTAT

Oczywiście rabat jest bo jest już wkalkulowany w cenę roweru.Idzie Lenka po rowerek i cieszy się że cena na rowerku jest taka a pan mówi dla szanownej zniżkajezyk

W Tip topie nie tylko Giant,uwierz.Widziałem też Onillgood


W przeciwieństwie do Ciebie znawco rowerów - sprawdzam ceny u producenta i wie ile mam taniej. Nie należę do grona kupującego rowerek z koszyczkiem. Po drugie byłam w Tip Topie i tam tylko Gianty wciskają. Onill? no super rower scianaJakbym chciała kupić rower stalowy - nie daj boże gazelę do jazdy na zakupy to z pewnością skorzystałabym z twojej rady. Jeżdzę po 80 km dziennie więc nie interesują mnie ciężkie miejskie rowery. [/cytat]

Wiesz,żaden ze mnie znawca rowerów.Czepiłaś się Samanty,a przecież wyraźnie sprecyzowała swoje wymagania-koszyk,rower miejski,moim zdaniem Onill spełnia idealnie te wymagania.Nie każdy robi aż tyle kilometrów dziennie,podziwiam.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 22:02  
Cytuj
Kiedyś żonie kupowałem rower i znalazłem ceny: Rojax 1200 zł, Tip Top 1400 zł. Zamówiłem wkońcu na internecie za 900 zł i zlożyli mi w Rojaxie za 60 zł. Tip Top drogo i porażka totalna jeśli chodzi o serwis. Drobnych rzeczy nie naprawiają a oddać do naprawy trzeba miesiąc czekać. W Rojaxie nie ma problemów żadnych.Odradzam Tip Top ze względu na serwis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2016r. 22:06  
Cytuj
Wiesz,żaden ze mnie znawca rowerów.Czepiłaś się Samanty,a przecież wyraźnie sprecyzowała swoje wymagania-koszyk,rower miejski,moim zdaniem Onill spełnia idealnie te wymagania.Nie każdy robi aż tyle kilometrów dziennie,podziwiam.[/cytat]
Czepiłam się fakt, bo mnie zirytowało stwierdzenie "jak każda typowa kobieta". Tak widuję kobiety na rowerach w klapkach, sandałkach, nawet z torebkami sciana-ale na szczęście nie wszystkie good .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »