NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Gdzie kupić rower ?,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 13:47  
Cytuj
Nie wiem kto to Marian, ale jakiś pan sprzedaje w soboty pod wiaduktem rowery Kands. Są to rowery polskiego producenta, chwalone na wielu forach rowerowych jako najlepsze (stos. jakość/cena) spośród tych niskobudzetowych, do 1500zł powiedzmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 14:27  
Cytuj
Z ciekawości byłem dzisiaj na hali i oglądałem rowerki typu na komunię tak kolega pisze właśnie Kands. Jakościowo całkiem niezle. Za rowerek 24' trzeba zapłacić ponad 600 zł, za rowrrek 26' gdzie jest rama 15' czyli wysokości mniej więcej jak 24' tyle że aluminowy kosztował już blisko 800zł. Szwagier w zeszłym tygodniu zamówił rower Forester 26' z allegro trochę niższej klasy ale myślę że też ok. Koszt 460zł z przesyłką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2016r. 21:30  
Cytuj
Kupując na bazarze nie macie pewności, że te rowery są legalne. Kupiec za rok zwinie interes i zostaniecie sami z usterkami. Rower kupuje się w sklepie, gdzie pracują fachowcy. Doradzą wam, co kupić, a jeśli się zepsuje, u nich naprawicie w ramach gwarancji. W Stalowej Woli jest kilka punktów na Okulickiego i 1 koło bazyliki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 01:59  
Cytuj
CYTAT
Gdzie kupić dobry rower?


Tip Top

http://www.rowerynatiptop.pl/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 11:18  
Cytuj
Nie polecam Tip Top. Po pierwsze drogo zdecydowanie drogo. Po drugie zawsze robia problem gdy chce cos naprawic bo wiecznie maja klientow i kaza czekac kilka tydogdni gdzie takie rzeczy w rojaxie robia od reki na drugi dzien.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 11:24  
Cytuj
Polecam mimo wszystko Tip top.Jak rower kupi się u Nich to potem z serwisem nie ma problemu.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Kupując na bazarze nie macie pewności, że te rowery są legalne. Kupiec za rok zwinie interes i zostaniecie sami z usterkami. Rower kupuje się w sklepie, gdzie pracują fachowcy. Doradzą wam, co kupić, a jeśli się zepsuje, u nich naprawicie w ramach gwarancji.


Zabrzmiało, jak by kolega conajmniej prom kosmiczny kupował potluczony
A wiara w fachowców i ich rady smiech2smiech2 Kolega chyba już na Marie siedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Nie polecam Tip Top. Po pierwsze drogo zdecydowanie drogo. Po drugie zawsze robia problem gdy chce cos naprawic bo wiecznie maja klientow i kaza czekac kilka tydogdni gdzie takie rzeczy w rojaxie robia od reki na drugi dzien.


Mi natomiast odmawiano naprawy w rojaxie. A remont roweru robie zawsze w tip topie w zimie i czekam jeden dzień. A wykonanie pracy jest na 6+
Rower dostaję jak nowy. Cały czysty jak do sprzedaży. A przynosze rower zajeżdżony po śniegu, błocie i piachu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kupując na bazarze nie macie pewności, że te rowery są legalne. Kupiec za rok zwinie interes i zostaniecie sami z usterkami. Rower kupuje się w sklepie, gdzie pracują fachowcy. Doradzą wam, co kupić, a jeśli się zepsuje, u nich naprawicie w ramach gwarancji.


Zabrzmiało, jak by kolega conajmniej prom kosmiczny kupował potluczony
A wiara w fachowców i ich rady smiech2smiech2 Kolega chyba już na Marie siedzi.


Czortunio,Wyborca ma rację.Ja Tip-top zdecydowanie polecam.A kto kupi rower na hali to może wylądować później u "fachowców"na górce rozwadowskiej(mówię o ojcu i synu)chociaż ciekawy jestem czy jeszcze biznes prowadzą,oni dopiero po jajach dawali

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 12:45  
Cytuj
Jestem b. zadowolony z TIP-TOP na Okulickiego - w budynku ZBR.
Ja i moja żona, kupilismy tam dwa rowery. Jesteśmy zadowoleni tak z procesu zakupu (tak, procesu, bo to była ciężka przeprawa, gdyż nie wiedzieliśmy czego chcemy, ale obsługa stanęła na wysokości zadania), jak i z obsługi posprzedażnej (serwis, akcesoria i in.).

Co prawda nie mam doświadczenia z innymi sklepami "rowerowymi" w STW, ale moje zadowolenie z TIP-TOP jest na tyle duże, że śmiało polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 13:21  
Cytuj
Gwarancja na rower w TIP TOPIE 3 miesiace potem Cie olewaja. Sam tam kupowalem. W rojaxie idziesz i mowisz ze prywatnie chcesz cos naprawic i nie bedziesz mial problemu. Przy zakupie drugiego roweru zastanowilem sie mocno i szukalem tanszego sposobu. Ten sam model w Tip Topie drozszy byl od rojaxu o 200 zł (kosztowal kolo 1500 zł) natomiast ja kupilem na internecie chyba za 800 zł i stówke dalem za zlozenie w rojaxie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 13:34  
Cytuj
Polecam sklep na poniatowskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 13:58  
Cytuj
Wyborca a masz pewność, że ten czy inny sklep za rok się nie zwinie. Rojax jak pamiętam to kiedyś był na WP 4a, potem długo nie było teraz jest na Okulickiego. Czy jeden ma coś wspólnego z drugim, tego nie wiem, ale sklepy też nie są wieczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 14:06  
Cytuj
No ale jakie rowery macie na bazarze? Samo gówno

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 440
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 14:22  
Cytuj
Tit Top

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Wyborca a masz pewność, że ten czy inny sklep za rok się nie zwinie. Rojax jak pamiętam to kiedyś był na WP 4a, potem długo nie było teraz jest na Okulickiego. Czy jeden ma coś wspólnego z drugim, tego nie wiem, ale sklepy też nie są wieczne.
to ten sam sklep i oni się przenieśli z wp na okulickiego... Parenaście lat na rynku. Tip top to porządni fachowcy też od wielu lat w branży, także polecam obydwa sklepy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 16:28  
Cytuj
Dobre serwisy rowerowe ? Szukam serwisu rowerowego który przeserwisuje mi damper Fox CTD i ..... nie znalazłem :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2016r. 19:48  
Cytuj
Ja jak już pisałem w tym temacie lub podobnym szukam kogoś kto przejrzy przekładnie 7-mio biegową wewnętrzną i oba sklepy odmówiły. Standardowe przekładnie zębatkowe to małpe można nauczyć regulować śrubokrętem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 07:45  
Cytuj
Ja się wypowiem na temat Rojaxu. Wszystko było ok, dopóki było ok umiech
Kupiliśmy u nich trzy rowery. Przy ostatnim pojawił się problem, jak córka wyjechała na pierwszą przejażdżkę i po przejechaniu może dwóch km nagle jej PEDAŁ ODPADŁ. Urwał się, był wadliwy. Rower za ponad dwa klocki. Mąż chciał wymiany uszkodzonej części na nową, sprawną. Oni nie, oni naprawią. Nie chce mi się tej farsy opisywać, w każdym razie warto znać prawo konsumenta bo jak nie będziesz znał, to cię wydymają przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 11:02  
Cytuj
Ja rowery dla całej rodziny kupowałam przez internet i jestem bardzo zadowolona.Zajrzyjcie sami http://www.rowerzysta.pl/merida.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2016r. 13:06  
Cytuj
A ja zrobiłem zakup w TIP-TOP-ie. Krosik hexagon r8 - czekał na mnie złożony, wyregulowany. Syn zadowolony, ja też, trochę pojeździmy i wpadniemy do serwisu. Zobaczymy czy to co piszecie jest prawdą. W Rojax-ie też byłem, zastrzeżeń nie mam, dowiedziałem się wiele o rowerach i jak pozbieram się finansowo po krosie to u nich planuje kupno Kellys-a definite - fajny cross ale dosyć drogi. Na hali są rowery tańsze z tzw. segmentu popularnego. Śmiało polecam, myślę że każdy serwis wam to wyreguluje ale cudów nie oczekujcie bo sam kiedyś próbowałem wyregulować przednią przerzutkę bliżej nieokreślonego producenta umiecha jak ja nie poradzę to oni też. W Stalowej są miejsca gdzie każdy coś dla siebie znajdzie na pewno. Pamiętajcie - miły klient zawsze będzie profesjonalnie obsłużony o czym bardzo wiele osób zapomina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 21:00  
Cytuj
My zamawialismy rower ostatnio w Bikershop http://www.bikershop.pl/. Powiem ci tak- jak nie wiesz jaki chcesz rower idź zobacz do sklepu, a jak znajdziesz markę zamów w necie. Taniej i szybciejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 22:10  
Cytuj
A czy ktoś może polecić gdzie można kupić fajny rower dla kobiety. Aby posiadał kilka przerzutek, koszyczek, względny kolor.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 22:14  
Cytuj
Kupując na bazarze to RDZA RDZA RDZA

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Marz 2016r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
A czy ktoś może polecić gdzie można kupić fajny rower dla kobiety. Aby posiadał kilka przerzutek, koszyczek, względny kolor.


W zeszłym roku kupowałem żonie Onilla w Tip-topie.Bardzo sobie chwali

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »