NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
toi toi,
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 18:19  
Cytuj
witam
Potrzebuję namiarów na firmę zajmującą się wypożyczaniem przenośnych kibelków. Chodzi o postawienie "wygódki" dla budowlańców na czas budowy.

Zaznaczam, że chodzi mi o firmę, która przywiezie, w razie potrzeby opróżni a później odbierze umiech nie chcę odkupić/odebrać czy wynająć starego wychodka , z którym nie będę miała co zrobić później. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 18:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 19:09  
Cytuj
Google fraza wyszukiwana"toi toi,"znaleziona 0,35 s. link: https://www.googl(...)i+toi%2C najedź myszką kliknij i masz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Google fraza wyszukiwana"toi toi,"znaleziona 0,35 s. link: https://www.googl(...)i+toi%2C najedź myszką kliknij i masz.


Dobra nie mądruj sie bo żal. Chodzi mi o jakas firme ktora jest ze stalowej lub okolic i jest w stanie wynajac na 2-4 tygodnie wc typu toitoi. ToiToi ma oddział dopiero pod rzeszowem, watpie zeby jechali z 1 kiblem 100km w jedna strone. Kto z czego korzystał i ile to +/- kosztuje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Google fraza wyszukiwana"toi toi,"znaleziona 0,35 s. link: https://www.googl(...)i+toi%2C najedź myszką kliknij i masz.


Dobra nie mądruj sie bo żal. Chodzi mi o jakas firme ktora jest ze stalowej lub okolic i jest w stanie wynajac na 2-4 tygodnie wc typu toitoi. ToiToi ma oddział dopiero pod rzeszowem, watpie zeby jechali z 1 kiblem 100km w jedna strone. Kto z czego korzystał i ile to +/- kosztuje ?




kliknij link , znajdź telefon najbliżsego przedstawicielstwa gdzieś pod Rzeszowem jak pamietam i tam Ci wszystko powiedzą .
Jakieś 2 lata temu obsługiwali Stalową w jeden dzień tygodnia , cen nie pamiętam , częstotliwość obsługi czyli czyszczenie i wymiana ma wpływ na cenę

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 21:07  
Cytuj
ok dzięki. A jakieś inne firmy?Jakiś pewniak? W poniedziałek będę dzwonić tylko problem tkwi w tym, że już w poniedziałek tego potrzebuję (najpóźniej na wtorek od samego rana). Dlatego pytam na forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 22:16  
Cytuj
Mogłaś poczekać z tym wpisem do wtroku rana. Kolega dał Ci namiary pod Rzeszów, gdzie masz pewne sranie od wtorku to Ty kozaczysz i zgrywasz króla gówien. Swoją drogą jakim trzeba być durniem żeby nie potrafić zapewnić srania murarzom, tylko angażować w pomoc pół Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 22:41  
Cytuj
niunia, nie stresuj się bo Ci się krzywda stanie :] Jeśli nie potrafisz mi pomóc, nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz;) Zajmij sie czym przyjemnym albo pożytecznym. Toitoja na pomorzu to i ja sobie znalazłam;)Szukam konkretów- grzecznie poprosiłam o pomoc. Nie potrzebuję ani wyzywania ani oceniania mnie ;P twoje opinie na mój temat mam głęboko w d*pie. Ekipa zadzwoniła że wejdzie m-c wcześniej i szukam czegoś na szybko. Jeśli ktoś zna jakąś firmę zajmującą się wyżej wymienionym problemem- proszę pisać będę wdzięczna za namiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 18:52  
Cytuj
sp7kpk jak w każdym poście ma dużo do powiedzenia...tylko co wnosi do tematu? Nie masz o czym, pisać głąbie to pamiętnik sobie załóż i tam wpisuj swoje mądre przemyślenia.

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »