NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bonus za konto?,
Posty: 4
Dołączył: 28 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 20:32  
Cytuj
Witam

czy zakładał ktoś konto z tego artykułu?
http://stalo(...)id=35174

oferta wygląda fajnie jednak obawiam się trochę tzw. haczyków...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 20:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 20:48  
Cytuj
Masakra, za 55zł łakusić się na dany bank potluczony 55zł to między innymi 2 pizze, albo 2 kg jakiejś wieprzowiny, czy 2 kg ciasta w cukierni. Za te pieniądze ktoś jest w stanie zachęcić klienta do założenia konta? No w szoku jestem, że ludzie są naiwni.

No to kolego sprawdź sobie koszty bankomatów hehe. Darmowe są tylko ich i euronetu i tu masz klopsa, szybko odrobi się im te 55zł potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 21:29  
Cytuj
kolego, bankomaty akurat sprawdzałem i są darmowe w całej Polsce ;)
oferta jest dla mnie atrakcyjna z tego tytułu, że za swoje obecne konto płacę 5 zł miesięcznie + 3 za kartę
z tego co zrozumiałem w przypadku Wymarzonego Konta płacimy jedynie za kartę o ile ją bierzemy i za nic więcej
za zlecenia stałe również płacę, tutaj są za darmo. Byłaby to dla mnie oszczędność rzędu kilkunastu złotych miesięcznie, to mało?
a bonus 55 zł jest miłym dodatkiem ;)

po prostu chciałem się upewnić, czy może czegoś nie zauważyłem jeśli chodzi o opłaty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 21:57  
Cytuj
Fakt, zwracam honor - nie na tą kartę zerkałem.
Niemniej i tak darmowow do końca nie jest
http://raiff(...)ymarzona

Do Wymarzonego Konta Osobistego możesz zamówić kartę MasterCard Debit z miesięczną opłatą za użytkowanie 3 zł.

Tak czy siak, jak nie ma innych kruczków to oferta zła nie jest.

Inna strona medalu to taka, że Polski oddział Reiffeisena idzie na sprzedaż, więc tu można powątpiewać jak to wszystko będzie po przejęciu wyglądać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 21 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 21:04  
Cytuj
irkuck ma rację, bank idzie na sprzedaż, stąd taka korzystna (na ten moment oferta)
po zmianie warunków konto zawsze można zamknąć, zresztą w którym banku dziś nie zmieniają się warunki. mbank własnie podniósł opłatę za kartę do 6 zł i podwyższył kwotę, powyżej której jest się zwolnionym z opłaty.

Jeśli więc ktoś chce mieć zupełnie darmowe konto, musi na bieżąco śledzić oferty banków, tu zamknąć, tam otworzyć..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2015r. 22:08  
Cytuj
Założyłem to konto plus lokatę mobilną 10000 na 3 mce. Zodsetkami z lokaty do wyjęcia ok 150zł plus darmowa pizza w rustice 2 . Ogólnie to haczyków tu nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 28 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 01:47  
Cytuj
Ja również zdecydowałem się w końcu na to konto. Trochę się wyczytałem w temat bo chciałem wynieść się ze starego banku i znaleźć jakąś ciekawą alternatywę. Jedno co zauważylem to trend wprowadzania opłat w bankach w ostatnim czasie - na pewno w mbanku, meritum i tmobile opłaty poszły w górę. Na ten moment nie znalazłem lepszej alternatywy niż Raiffeisen. 55 zł bonusu i ponad 100 zl która można wyjąć z lokaty cieszy dodatkowo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »