NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 08:10  
Cytuj
Mało anna wiesz. Poczytaj sobie o związkach Palikota z pewnym pismem katolickim - zobacz co tam robił. Ostatnio ludzie z jego partii mowili, że to człowiek co innego do nich mówił za zamnkiętymi drzwiami, co innego do mediów. To jest bezideowy wrak polityczny wykreowany na potrzeby PO do przejęcia lewicowych głosów. Słabo mu to wyszło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 08:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 08:17  
Cytuj
Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami
Najbliższy program "Bliżej" jak zawsze miał się odbyć w czwartek. Planowane było zaproszenie Pawła Kukiza. Program jednak się nie odbędzie. Widzowie TVP, po tym jak Kraśko odczytał przeprosiny za kłamstwa Tomasza Lisa nt. Kingi Dudy, dowiedzieli się, że w ostatnim tygodniu kampanii, Pospieszalski programu mieć nie będzie. - Wykorzystali okazję, żeby pokazać równowagę, a po wyborach program przywrócą - mówi nam osoba poinformowana w procesie decyzyjnym zarządu TVP.
http://niezalezna.pl/67210-panika-wladzy-program-pospieszalskiego-w-tvp-zdjety-5-dni-przed-wyborami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2015r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
Kukiz sam sobie kopie grób o nazwie JOW, on sobie już sprawę zdaję ale wycofanie się z tego będzie porażką dla niego.
W anglii partia która uzyskała 20% poparcia dzięki JOW dostała dwóch posłów a bez JOW taka partia dostaje około 100 posłów.
A kukizowi już spada poparcie w glanach na salony nie wpuszczają.

Ja jednak wierze w Janusza Palikota, on jedynie może odciąć pępowinę państwa od kościoła bo wierzę że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE


Ja sądzę, że w wyborach jesiennych Kukiz będzie miał ok 15% głosów, no i do sejmu dostanie sie wcześniej niż ew. wprowadzi te JOWy.
Wg mnie więc diagnoza nietrafna.

Co do Palikota to daj mu Boże zdrowie, albo czort, kogo on tam woli. On juz raczej nic nie przetnie, kościół go przetrwał jak wielu innych w tym całą komunę.
Każdy widać musi się uczyć wszystkiego od początku w tym tego, że walka z kościołem tylko go umacnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 08:40  
Cytuj
Witam
Zachęcam wszystkich zainteresowanych do rejestrowania się na stronce popierającej ruchjow/tukropka/pl . Można zamówić materiały propagujące jednomandatowe okręgi wyborcze. 6 września referendum ws. JOW. Każdy głos sie liczy! Aby referendum było ważne, swoje zdanie musi wyrazić ponad 50% obywateli. Dlatego należy nagłaśniać sprawę.
Na koniec taki świeży cytat:
Joanna Mucha wczoraj w programie Tomasz Lis na żywo.

Joanna Mucha:
"Powodów porażki urzędującego prezydenta jest wiele. – Pierwszy powód to obudzenie się śpiącego giganta, jakim jest ten ruch prekariuszy, czyli tych, którzy mają niepewność swojej egzystencji, są na umowach śmieciowych, z niskim wynagrodzeniem. Ich wyzwalaczem był Paweł Kukiz."
Osobiście nie wiem, czy mam płakać, czy śmiać się po takiej wypowiedzi??? Niektórzy chyba do jesiennych wyborów będą oderwani od rzeczywistości, jaka panuje obecnie w naszym kraju. Po wynikach wyborów parlamentarnych pewnie pospadają z krzeseł, ale należy im się to, gdyż ten ich wspaniały, wyimaginowany kraj pokaże im "takiego wała, jak Polska cała!!!"
Pozdrawiam umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 09:07  
Cytuj
Na dokładkę:
Co oni zrobili z Polską? Filmik dla osób o mocnych nerwach! +18

https://www.youtu(...)NCW2m1jw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 09:39  
Cytuj
Filmik fajny i jak najbardziej prawdziwy! Tylko mam jedno pytanie: Dlaczego jak TVN robił z Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego świrów i oszołomów, dlaczego wtedy Kukiz nie protestował? Dlaczego wielu ludzi , którzy to widzieli wolało udawać ślepotę i głuchotę? Albo wtedy jak w sposób niezwykle prymitywny ta stacja atakowała Prezydenta Kaczyńskiego i jego małżonkę? Dlaczego pokazywanie młodych patriotów z Marszu Niepodległości jako faszystów i bandy chuliganów jest wg mainstreamu doktryną obowiązującą? Dlaczego dopiero teraz wielu ludzi mówi o kłamstwach i manipulacjach , skore pojawiły się one nie miesiąc temu , a już co najmniej od kilku , a może kilkunastu lat tak funkcjonowały media głównego nurtu w Polsce. Paweł Kukiz zrozumiał to w kampanii wyborczej , bo uderzono bezpośrednio w niego . Ale taki stan rzeczy trwa od wielu lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało! To , że mainstream reprezentuje linię polityczną PO jest faktem , Kukiz znalazł się po prostu na drodze ludzi trzymających władzę ! I został określony jako przeszkoda , dobrze ,żeby o tym pamiętał , zanim uda się na kolejny wywiad do redaktor "Stokrotki" . Istnieje też możliwość ,że zostanie podjęta próba " ucywilizowania" Kukiza , czyli przerobienia Go na taką Platformę- bis! Wielu skompromitowanych bądź z niespełnionymi ambicjami członków PO , podejmie próbę wkupienia się w łaski Kukiza. O tym też , musi pamiętać , tworząc nową formację. Moim skromnym zdaniem , dla byłych członków PO , jedynie długa kwarantanna i obserwacja poczynań może ewentualnie umożliwić wejście do jego przyszłej partii. Tym bardziej , że po przegranej kampanii prezydenckiej przyszłość PO jest co najmniej niepewna. Życzę Mu powodzenia , ale i znacznej uwagi przy organizacji nowego ugrupowania. Bo szlachetnych i pełnych ideałów ludzi będzie niewielu , więcej zjawi się politycznych kunktatorów i wyrachowanych cyników. I o tym musi pamiętać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 09:58  
Cytuj
kubus28 - z całym szacunkiem, ale Jarosław Kaczyński jest dla mnie również osobą niezrównoważoną psychicznie i działającą na szkodę temu krajowi - gdyby nie on i jego wodzostwo oraz pełna kontrola nad partią - PiS już dawno by rządził. JOW-y są po to, by tacy właśnie ludzie znaleźli się na śmietniku historii, by nie wywierali nacisku na posłów.... Każdy powinien głosować wedle własnego uznania, a nie jakieś partyjne dyscypliny... pfu... To samo masz w Stalowej - Lucek ilu osobom musiał się "odwdzięczyć". Powinien być odpowiedzialny przed wyborcami, a nie przed partią... ohyda!!! A co do Macierewicza, to jego miejsce jest w zakładzie psychiatrycznym - to moje zdanie i mam do niego prawo... Nigdy więcej takich debili w polityce .... Przypadek opętanego fobiami gościa...Powinien wygłaszać "swoje mądrości" 1% ludzi, którzy wszędzie widzą spiski, knucia i żydokomunę hehehhe
I na koniec powtórzę:
W PiS-du z taką PO-lską
Pozdrawiam umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 13:31  
Cytuj
CYTAT


Każdy powinien głosować wedle własnego uznania, a nie jakieś partyjne dyscypliny... pfu...


...może przykład owej dyscypliny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
kubus28 - z całym szacunkiem, ale Jarosław Kaczyński jest dla mnie również osobą niezrównoważoną psychicznie i działającą na szkodę temu krajowi - gdyby nie on i jego wodzostwo oraz pełna kontrola nad partią - PiS już dawno by rządził. JOW-y są po to, by tacy właśnie ludzie znaleźli się na śmietniku historii, by nie wywierali nacisku na posłów.... Każdy powinien głosować wedle własnego uznania, a nie jakieś partyjne dyscypliny... pfu... To samo masz w Stalowej - Lucek ilu osobom musiał się "odwdzięczyć". Powinien być odpowiedzialny przed wyborcami, a nie przed partią... ohyda!!! A co do Macierewicza, to jego miejsce jest w zakładzie psychiatrycznym - to moje zdanie i mam do niego prawo... Nigdy więcej takich debili w polityce .... Przypadek opętanego fobiami gościa...Powinien wygłaszać "swoje mądrości" 1% ludzi, którzy wszędzie widzą spiski, knucia i żydokomunę hehehhe
I na koniec powtórzę:
W PiS-du z taką PO-lską
Pozdrawiam umiechumiechumiech



To przykre ,ze tak wybitne osobowości polskiej polityki określasz takimi inwektywami. Cóż , jeżeli masz namacalne-naoczne dowody ich choroby psychicznej to ok. W końcu posługujemy się nickami , a może Ty jesteś psychiatrą i to na dodatek biegłym sądowym , który wydaje opinie odnośnie stopnia upośledzenia psychicznego kwalifikowanych osób.Może sporządzałeś ich portret psychologiczny i tak Ci po dogłębnej analizie na końcu wyszło. Jeżeli tak jest to nie było tematu , gdyż nie jestem w stanie podważyć opinii biegłego psychiatry . Jeżeli tak nie jest , to również bez urazy , ale zalecam co nieco powściągnąć emocje i zatrzymać się w pół zdania. Bardzo łatwo rzucić na kogoś oskarżenie , bardzo łatwo przykleić łatkę drugiemu człowiekowi , a to jaka jest prawda czasami nie ma znaczenia. Widzisz jeden i drugi od iluś lat walczą z niesamowitą i niespotykaną kampanią manipulacyjną i dezinformacyjną na swój temat. Od kilku lat ponowne skumulowanie tego zmasowanego ataku , wystąpiło po firmowanym przez obu panów procesie likwidacji WSI. Jeżeli wiedzę o np. tym procesie czerpiesz z wywiadów z oficerami WSI w głównych programach informacyjnych , bądź jesteś po obejrzeniu słynnego ostatnio filmu " Służby specjalne"- to mogę tylko pogratulować! Przykład likwidacji WSI ( długiego ramienia Moskwy ) to jest właśnie najlepszy przykład jak działanie szlachetne , z najczystszych pobudek moralnych można obrócić kłamstwem i pomówieniem , wręcz w działania przestępcze czy idiotyczne. Coś czego w III RP ze strachu przed zemstą przestępców w mundurach Wojska Polskiego nikt się nie poważył , zostało przez medialnych manipulatorów uznane czynem karygodnym. Ciemny lud to podchwycił( piszę ogólnie , nie konkretnie) , a jakże , skoro TVN tak to tłumaczył. Widzisz ja bym wysłał może nie do psychiatry , ale bardziej do okulisty i laryngologa , każdego kto uważa ,ze działania Macierewicza i Kaczyńskiego w tym zakresie nie były, i konieczne i właściwe. Po prostu albo My jesteśmy głusi i ślepi albo Wy. Innej alternatywy nie ma. Za proces likwidacji WSI, Macierewicz , powinien otrzymać najwyższe odznaczenie państwowe i może , któregoś dnia tego doczekam. Przykład z WSI jest modelowy , gdyż najlepiej odsłania kulisy tej manipulacji , jak można wmówić społeczeństwu ,ze czarne jest białe. Na szczęście w internecie min. dzięki Wojciechowi Sumlińskiemu ludzie zaczynają poznawać prawdę i pewne kwestie zaczynają być zrozumiałe dla ogółu , dla mas. Lepiej późno niż wcale , jak mówi stare powiedzenie i w tej kwestii pasuje wręcz modelowo. Celowo nie pisałem o Smoleńsku , bo uwierz mi na słowo , że nie dasz rady nie przekabacić. Jestem chyba jednym z niewielu , który czytał w całości polskie tłumaczenie raportu MAK , raport komisji Millera i opracowania komisji sejmowej ( tzw. Macierewicza) . Nie wyrywkowo , ale dogłębnie i szczegółowo zdanie po zdaniu , akapit po akapicie. No chyba ,ze też wykonałeś taką benedyktyńską pracę i masz inne spostrzeżenia to dawaj na forum podyskutujemy!Jeżeli swoją wiedzę czerpiesz z serwisów informacyjnych to odpuść sobie i mi !

Jeżeli w czymkolwiek co napisałem Ci uchybiłem to przepraszam , wielu ludzi uległo tej manipulacji i żyje w niewiedzy po dziś dzień .To trochę tak jak z tym cytatem z Ewangelii , o rzekomym wykradzeniu zwłok Chrystusa przez jego uczniów rozpropagowanego przez przekupionych rzymskich żołnierzy. I ta plotka wśród Żydów trwa po dziś dzień-jak mówi Pismouśmiech . W tym kraju funkcjonuje jeszcze sporo takich zmanipulowanych faktów i nieuświadomionych ludzi ale ta tendencja jest spadkowa. I to bardzo pozytywna informacja w kontekście tej niesamowitej krzywdy wyrządzanej tym wielkim i mądrym politykom ( pozwolę sobie na takie górnolotne określenie).uśmiech
Również pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 17:22  
Cytuj
Kubus, odpuść tą dyskusje z delta. Wyborcy Kukiza maja swoją role do spełnienia. Nikt z nas w wieku 20 lat nie orientował się dobrze w zawiłościach polityki.
Pocieszające jest to, że zazwyczaj wybierani są mądrzejsi od wybierających, a farbowane lisy z PO raczej nie będą miały u Kukiza wzięcia.
Do jesieni na pewno wiele się wydarzy, życzmy wyborcom Kukiza, aby ich ruch przetrwał i osiągnął sukces, bo inaczej zostaną w domu albo zagłosują na Bułgara lub innego oszołoma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 21:28  
Cytuj
Słuchajcie chłopcy, a może bardziej poprawnie starsi panowie dwaj umiech Ja mam 42 lata, wielu moich znajomych głosujących na Pawła jest w podobnym wieku umiechumiechumiech Jedynym, który się wyłamał jest mój 69-letni ojciec, do którego racjonalne argumenty odnośnie tego, że chłopcy z PiS, PO, SLD, PSL są za przeproszeniem gówno warci umiechumiechumiech Oni chcą trwać w tym systemie i dzięki takim ludziom, jak wy ciagle dostają szanse na grabienie narodu. Wy tkwicie w swoich wojnach międzypartyjnych i dajecie swoimi głosami mozliwość niszczenia i okradania narodu. Nie ma Polski lewicowej, prawicowej i centralnej!!! Jest jedna Polska i powinniśmy wybierać jednego posła z każdego okręgu wyborczego - tego, który uzyska najwięcej głosów!!! Wy się tu spieracie, kto lepszy- PO, czy PiS, a dla nas to jedno gówno. Korytko to samo, tylko świnki się zmieniają - zresztą specjalnie dla was się kłócą i spierają na wizji,a potem za wasze pieniążki wódkę razem piją....Dlatego należy zerwać z partiokrakcją.... Jeśli to nie pomoże, to już nic nie będzie miało sensu.... Zostanie system prezydencki - wziąć towarzystwo za mordę i ustawić na swoich miejscach.... Tylko tu jest duże ryzyko, że wpadniemy w totalitaryzm... Rozumiem wasze podejście, gdyż dziadki tak mają umiechumiechumiech hhehehehehe Wy po prostu musicie się sprzeczać i walczyć o partie, które reprezentują wasz punkt widzenia... Dla mnie to przykre, bo z dobrem kraju ma mało wspólnego... Cóż wiek wszystko tłumaczy umiechumiechumiech Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 21:41  
Cytuj
Marek370 - "Kubus, odpuść tą dyskusje z delta. Wyborcy Kukiza maja swoją role do spełnienia. Nikt z nas w wieku 20 lat nie orientował się dobrze w zawiłościach polityki."
Maruś - dzieki tym wyborcom twój Duda jest prezydentem - spełnili swoja rolę umiech... podziękuj Pawłowi Kukizowi
Maruś - dzieki tym wyborcom twój PiS uzyska dużo mniejszy wynik jesienią (PO również, co mnie osobiście bardzo cieszy), gdyż to sztuczne dzielenie polaków na pełowców i pisowców źle służy naszemu krajowi.... Tu potrzebny jest wstrząs, ale wy zapewne tego nie rozumiecie... a wielka szkoda... Pozdrawiam chłopcy umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 06:21  
Cytuj
Delta , pomijając kilka niuansów , nie ma między nami większych sprzeczności. Sam szedłem w pierwszej turze glosować na Kukiza , ale koniec końców wrzuciłem szton na Brauna. W pierwszej turze sam poparłem anty-systemowca, bo rzeczywiście w tym kraju rozpasanie partii politycznych woła o pomstę do nieba. W drugiej turze poparłem Dudę, ponieważ za największe zło uważam rządy PO i PSL. Sprawa była o tyle prosta ,że jestem wolny od anty-pisowskich uprzedzeń. Jeżeli do jesieni Paweł Kukiz zaproponuje coś rozsądnego, to niewykluczone , że poprę jego ugrupowanie w wyborach parlamentarnych. Pawła Kukiza cenie i szanuję , tylko pozostaje kwestia doboru ludzi i tych nieszczesnych list. Jeżeli na listach Kukiza znajdą się ludzie konkretni , to bez mrugnięcia okiem , ich poprę. Poczekamy , zobaczymy . Najważniejsze na teraz jest ,że gajowy wyjeżdża z Belwederu.smiech2. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 07:01  
Cytuj
delta okok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Najważniejsze na teraz jest ,że gajowy wyjeżdża z Belwederu.smiech2. Pozdrawiam.


To miłeumiech
Miejmy nadzieję, że Platformę spotka to co SLD po rządach Leszka Millera i aferze Rywina.
Jest tego duże prawdopodobieństwoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 08:42  
Cytuj
Jak miło się zrobiło umiechumiechumiech
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 17:13  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 02:10  
Cytuj
coś o JOWach umiechumiechumiech

https://youtu.be/utBCAAQKvZc


https://youtu.be/fuTQxwzub3s


https://youtu.be/oB8GW6NuzgM


I może jakaś fajna piosenka????
Spięty i Lao Che z najnowszej płytyumiechumiechumiech

Polecam.... Jak zwykle tekst, choć muzyczka, jak u nich niczego sobie.... Zajebista po prostu!!!

"Córeńko,
Za górami, za lasami,
Za czterema Burger Kingami,
Był sobie raz, zielony las,
W lesie tym miś, co w ekosystem wdepnął po pas.
Miś hop hop wołał, czekał co Echo przyniesie,
Lecz Echo to łgarz zawołany, jakich mało w tymże lesie.

Hop hop, ratunku,
Z misia robią misia o bardzo małym rozumku.
Hop hop, ratunku, ach ratunku.

Jak echo to Echo wciąż wpychało pic,
Od powtarzania słów, sensu nie przybywało nic,
Echo wnyki stawiało, wodząc owieczki,
I wciąż podjadając z misiej miseczki.
I wszyscy myśleli, że to Echo grało,
A Echo w ciula grało, igrało i łgało.

Hop hop, ratunku,
Z misia robią misia o bardzo małym rozumku.
Hop hop, ratunku, ach ratunku.

Miś wtrącony między wrony,
U tronu Babilonu.
Echo wyje UUU!,
A miś na to buuu!,
Eco wyje uuu i straszy:

Wilkami, wojnami, kryzysami,
Kredytami, szaleńcami za sterami,
Ruskami, żydami,
Gejami, brudasami,
Rękawami z asami,
Forami ze specami,
Nocami z babami z wąsami.

Może nazajutrz, może już dziś,
Wybije godzina i stanie Super Miś,
Miś, a z nim istna misia buta,
Miś który nie jest misiem typu D.U.P.A.

Tym misiem raczej nie będę ja..."

Pozdrowionka dla partyjnychumiechumiechumiech bezpartyjny Grześumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 20:11  
Cytuj



Facet nie jest z mojej bajki i nie zgadzam sie z zakończeniem ale początek, jestem za.
Ciekawe sondaże w sprawie wrześniowego referendum.

http://www.tvp.info/20447770/sondaz-dla-wiadomosci-tvp1-polacy-zaglosowaliby-we-wrzesniowym-referendum-za-jowami

Coś mi sie zdaje, że z jakiegoś super ważnego powodu referendum sie nie odbędzie. Tylko mam nadzieje, że młodzi ludzie wtedy wyjdą na ulicę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2015r. 23:12  
Cytuj
cyt.:

"Plajta Kukiza

2 lipca 2015


Obstawiam, że Kukiz nawet nie zarejestruje swoich list parlamentarnych. To bardzo dobra wiadomość dla nas. Dla Platformy. No i rzecz jasna gorsza dla PiSu, który wraz ze spektakularną plajtą Kukiza znów staje się partią bez koalicjanta…

Paweł Kukiz jest już po zjeździe swojej formacji. I co? No i wygląda na to, że wszystko zmierza w stronę naprawdę widowiskowej plajty.

Programowo bez programu, w kompletnym chaosie, w powodzi wzajemnych oskarżeń, rockman traci swój prezydencki kapitał społeczny.

Widać wyraźnie, że kilka radykalnych haseł, niezły głos i umiejętność skakania po scenie może wystarczyć na jednorazowy strzał. Na jeden, spektakularny sukces, ale nie na zbudowanie politycznej formacji. "

No i co na to powiecie?
Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, ale utrzymanie się dłużej z własna partią na scenie politycznej nie jest łatwe. Widać to na przykładzie chociażby Korwina i Palikota.
Oby mu się udało, bo jak nie to do końca życia będziemy skazani na PO-PIS-PSL-SLD, jak Amerykanie na swoich republikanów i demokratów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 01:35  
Cytuj
Oczywiście, że się uda!
A to, że Kukiz będzie atakowany to sprawa jasna; Dzieje się to głównie z obawy przed utratą wpływów i kasy przez obecną nomenklaturę partyjną. Nikt z nich nie myśli przecież o naszym dobru :(

Trzeba organizować się samemu, albo przyłączyć się do tych, co już działają:
https://www.faceb(...)71070664
https://www.faceb(...)lowaWola
https://www.faceb(...)10820889

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 06:58  
Cytuj
Skonczony to jest Korwinizm i Petru 😈

Martw sie o POPSLSLD umiech Gdzie sie pochowali ich dzialacze w stalowej? Opadli z sil na kursach bez jedzenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 08:51  
Cytuj
Z takim osądem byłbym ostrożny, w końcu na Komorowskiego głosowało 8,1 mln wyborców, niewiele mniej niż na Dudę.
Oni żyją i poglądów nie zmienią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Skonczony to jest Korwinizm i Petru 😈

Martw sie o POPSLSLD umiech Gdzie sie pochowali ich dzialacze w stalowej? Opadli z sil na kursach bez jedzenia?


Ja bym się martwił raczej o Jarka i dwóch wiceprezesów ... Kamiński to już odsiaduje wyrok czy jeszcze się ślizga ? A Macierewicz zakończył już leczenie ? ... jaka partia tacy "przywódcy" ... a nie jakimś zadupiem zwanym Stalowa Wola

Wracając do Kukiza to z tego co słyszę na jakiś program nie ma co liczyć ... A jakieś zaplecze "polityczne" ? No i jak wam (zwolennikom) się podoba ściąganie do siebie wszystkich od Ogórek do Kowalskiego ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 12:08  
Cytuj
Ja myślę, że przejdą w przyspieszonym tempie kurs dojrzałości politycznej, zmobilizują się i dostaną się do Sejmu i zagoszczą tam na dłużej.
Dlaczego?
Bo mimo braku politycznego doświadczenia czuje się tam uczciwość, ideały i dobre intencje.
Coś czego nam brakowało przez ostatnie 8 lat w polityce.
Wrogów nie będzie brakować, ale im mocniej ich będą atakować tym dla nich lepiej, bo to ich zjednoczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »