NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 10:34  
Cytuj
"Przyjaciele!

Dzięki naszym wspólnym wysiłkom, determinacji, wiary - jesteśmy w grze!!!
NIESAMOWITE! Bez struktur, własnych mediów i pieniędzy...

Nie znamy się osobiście, mieszkamy w różnych miejscach Polski, Europy, świata. Mamy różne światopoglądy ale łączy nas jedno - OJCZYZNA. Miłość do ludzi i naszej ziemi, troska o jutro, o dzieci i wnuki...

Łączy nas walka o godność, podmiotowość- tak indywidualną jak i Wspólnoty. Tutaj i wszędzie. Chcemy u siebie czuć się gospodarzami a w świecie - za jakiś czas - stać się współrozgrywającym a nie być przez wszystkich rozgrywanym.

Będą w nas walić z każdej strony. System się boi. Bo zaczyna pękać. Bo okazuje się, że żadne pieniądze nie są w stanie zabić DUCHA. Jesteśmy NIEWIDZIALNI, niezorganizowani ale za to WSZĘDZIE Emotikon smile. System w zwiąku z tym nie jest w stanie nas namierzyć.
Będą się wić, atakować przez swoje media (w 80% niepolskie) bo żądamy Konstytucji, która tak zorganizuje Polaków, że będą w stanie z Polski uczynić bogate i bezpieczne Państwo. I trzeba będzie w Niemczech podnieść wiek emerytalny z 63 na 67 Emotikon smile . I żaden agent w rodzaju Tuska im nie pomoże bo NOWA ORDYNACJA wykluczy możliwość obsadzania tronu w Polsce przez obce państwa.

Właśnie wygraliśmy bitwę. W maju czeka nas kolejna. Im silniejsi z niej wyjdziemy tym większa szansa na wygranie tej jesiennej, najważniejszej. Bo jesienne zwycięstwo oznaczać bedzie wygranie wojny. O Polskę, o nas, nowe Pokolenia.

Jeszcze nie czas na to abyśmy odsłonili twarze. Działajmy jak do tej pory - bez struktur. Jak Państwo Podziemne - tajnie ale w porozumieniu Emotikon smile. A potem nagle z podziemia wyłoni sie przed nimi Armia, której nie będą w stanie stawić oporu. Nigdy nie zwątpcie a wkrótce wygramy.

Potrafisz, Polsko!

Dobrego Dnia! "


https://www.faceb(...)?fref=nf

http://kukiz.org/


Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 10:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 10:45  
Cytuj
moj kandydat w pierwszej turze ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 10:48  
Cytuj
Bardzo bym chciał,żeby to się udało. Aczkolwiek widzę ile w tym kraju mogą służby, jakie silne są mafijne powiazania władzy i układy. Najpierw potrzebujemy uczciwych wyborów,a nie 18% nieważnych głosów,gdzie np.w Danii jest ich około 1 % !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 23 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:12  
Cytuj
Ma mój głos! W drugiej turze też!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:18  
Cytuj
jak sie uda to druga, to oczywiscie tez ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:27  
Cytuj
Ja też jestem ZA. Trzeba skuć ten beton.
W naszych rękach jest los tych i przyszłych wyborów.
Trzeba uświadomić jak największą ilość społeczeństwa że jest ktoś taki jak Paweł Kukiz. Że poparcie dla jego kandydatury jest dużo wyższe niż przedstawiane w sondażach.
Mogę uderzyć się w pierś i powiedzieć, tak jak Paweł - tež byłem za platformą i ich popierałem ale pora powiedzieć DOSYĆ TEGO!
Tak jak większość czuje się okłamany i oszukany:
podatki,
JOW'y,
acta,
wiek emerytalny,
ofe,
PRZEBRAŁA SIĘ MIARA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:52  
Cytuj
tak jak 13 lat glosowalem na korwina i partie wolnosciowe, tak teraz niech mnie w dupe pocaluje, po minimalnym sukcecie jakim bylo wejsce do europarlamentu, rozjebala sie partia bo kilku osob za morde nie umial trzymac, krol k..wa od 7 bolesci. W parlamentarnych pewnie bede glosowal tak jak dotychczas ale w tej chwili kukiz na preydenta i ch.. ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:27  
Cytuj
Myślicie,ze rządząca banda pozwoli się odsunąć od koryta ? Według mnie zrobią wszystko w myśl zasady : Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy ! Czy to przez fałszowanie wyborów lub inaczej. Myślicie,ze te cale rodziny Pslowskie pousadzane w spółkach i agencjach dadzą się wykurzyć ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
Bardzo bym chciał,żeby to się udało. Aczkolwiek widzę ile w tym kraju mogą służby, jakie silne są mafijne powiazania władzy i układy. Najpierw potrzebujemy uczciwych wyborów,a nie 18% nieważnych głosów,gdzie np.w Danii jest ich około 1 % !


Otóż to, niech rządzi ten albo tamten byle uczciwie wybrany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:40  
Cytuj
Trzeba się jednoczyć, grać do jednej bramki z KORWiN i całą prawicą, bo jak zauważają polityczni analitycy jest potencjał! Kukiz już osiągnął wielki sukces dzięki Obywatelom! GRATULACJE!!!

https://www.faceb(...)71070664

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 13:16  
Cytuj
Uczciwe wybory ? Dziewięciu działaczy z PSl na Podkarpaciu zatrzymalo dzis CBA. Są podejrzani o kupowanie głosów. Jak to mówił Prezydent Komorowski ? "kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa..."

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 13:31  
Cytuj
Ktos kupuje, ktos sprzedaje, ok. Dlatego trzeba sie zmobilizowac, zmobilizowac znajomych i rodzine. Nagłośnić wszem i wobec.
Połowa ludzi nie chodzi na wybory bo stracili wiare w to że coś to zmieni.
Naszym zadaniem jest dotarcie do nich i przedstawienie im tego o co walczy Kukiz.
Nikomu nie potrzeba odbietac elektoratu ani obawiać sie kolesiostwa.
Nas wkurzonych obecnymi i byłymi rządami, was niezdecydowanych, jest na tyle że damy rade!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 16:25  
Cytuj
Niestety Polaków można podzielić na trzy grupy negatywne i jedną grupę pozytywną.
Pozytywną grupą są ludzie myślący, analizujący ludzie którzy nie wybierają mniejszego zła, niestety jest nas mało bo max 3% (co przy frekwencji wyborczej przekłada się na jakieś 5-6% dla partii anty systemowej).
Kolejna grupa to interesanci - czyli np budżetówka, 3 mln ludzi żyjących z podatków od innych. Wszelkiej maści urzędnicy ale i nauczyciele, lekarze, policja. Generalnie mają lepsze traktowanie od przeciętnego obywatelna, dlatego oni wybierają mniejsze zło.
Następnie są ignoranci - czyli ludzie którzy przecież tu żyją, mają czarno na białym wszystko podane. Nie ma tygodnia bez nowej afery, przekręt na każdym kroku. Mimo to jakoś sobie radzą i wyznają zasadę że przecież może być gorzej (i będzie!) a po co ma być lepiej? Jest Golfik 3jka, jest mieszkanko na kredyt, jest robota za 2k, jest piwko zimne w lodówce.
Ostatnią grupą są idioci polityczni. Chyba nie muszę się rozpisywać. Jest to najliczniejsza grupa, osoby którym łatwiej jest kupić bilet do Londynu czy innych Niemiec niż pojawić się na wyborach i zagłosować na ludzi którzy chcą ten kraj naprawić. Mamy pierwszy raz w historii wyborów wielu mąrych kandydatów antysystemowych a i tak ciemny ludzi wybierze Komoruskiego/Dudę.
Na jesień ma powstać wspólny komitet a w nim KORWIN, Nowa Prawica, Kukiz, Braun, Ruch Narodwoy - i to od nich zależy czy będziemy chcieli żyć w tym kraju. Liczby nie kłamią miliony stąd wyjechało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:53  
Cytuj
Kukiz ma mój głos a ty nenad głosuj na Kukiza, namawiaj do tego rodzinę i znajomych. Nie trać energii na pierdolenie które nic nie da tylko działaj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
tak jak 13 lat glosowalem na korwina i partie wolnosciowe, tak teraz niech mnie w dupe pocaluje, po minimalnym sukcecie jakim bylo wejsce do europarlamentu, rozjebala sie partia bo kilku osob za morde nie umial trzymac, krol k..wa od 7 bolesci. W parlamentarnych pewnie bede glosowal tak jak dotychczas ale w tej chwili kukiz na preydenta i ch.. ;]



Popieram w 100%...

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 12:32  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 12:52  
Cytuj
Paweł Kukiz !!! idę dziś na profesorka dudę w koszulce z jego logo ciekawe czy mohery mnie pogonią .....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 20:36  
Cytuj
Warto podtrzymywać ten temat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 14:36  
Cytuj
@fankore1

CYTAT
Paweł Kukiz !!! idę dziś na profesorka dudę w koszulce z jego logo ciekawe czy mohery mnie pogonią .....umiech


I jak było? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 16:23  
Cytuj
"naszych" kandydatów jest dwóch- Kukiz albo Korwin, powinien wygrać jeden albo drugi, warunek jest jeden jak ktoś już napisał- UCZCIWE WYBORY, więc tak ważne jest KTO JEST W KOMISJACH, KTO LICZY GŁOSY I KTO PISZE PROTOKOŁY, patrzcie im na ręce, 100% mobilizacji, obsewujcie, nagrywajcie, nauczmy się na błędach że IM NIE WOLNO UFAĆ!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 17:31  
Cytuj
Jak to ? Pamiętam jak pisałem na forum o fałszerstwach w wyborach samorządowych to Banan z Andrzejkiem mówili,że to BZDURY,ŻE NIE MAM DOWODÓW, BUJDA itp...
Co teraz twierdzicie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 19:34  
Cytuj
CYTAT (nenad )
Jak to ? Pamiętam jak pisałem na forum o fałszerstwach w wyborach samorządowych to Banan z Andrzejkiem mówili,że to BZDURY,ŻE NIE MAM DOWODÓW, BUJDA itp...
Co teraz twierdzicie ?


Nie no palvch1 napisał, że oszukiwali to na pewno fałszowali. Jesli fałszowali to twoi kumple prawdziwki z PiS też. neutralny

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 22:42  
Cytuj
Zadni moi kumple z Pis,twoi kumple z PO dali przez tydzień odrobić PSl 7 %... Razem z Bananem pluliscie,żebym szedł do prokuratury,ze nie mam dowodów,ze nie da się sfałszować... Teraz Cba zatrzymuje kolesi z Psl za kupowanie głosów,a na Śląsku "zaginęło" 130 tyś. Głosów,sad umorzył, przypadek ? Zresztą szkoda na was czasu,wy z Bananem jesteście tu alfa i omega do ironicznego pouczania wszystkich.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 08:40  
Cytuj
Zakopcie topór wojenny i glosujcie na kogo trzeba. Fałszowanie wyników a kupowanie głosów to 2 rózne rzeczy. Jedna jezt po glosowaniu a druga przed. Kupowanie jest dosyc ciezko udowodnic chyba ze ktos dysponuje nagraniami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 09:08  
Cytuj
CYTAT (nenad )
Zadni moi kumple z Pis,twoi kumple z PO dali przez tydzień odrobić PSl 7 %... Razem z Bananem pluliscie,żebym szedł do prokuratury,ze nie mam dowodów,ze nie da się sfałszować... Teraz Cba zatrzymuje kolesi z Psl za kupowanie głosów,a na Śląsku "zaginęło" 130 tyś. Głosów,sad umorzył, przypadek ? Zresztą szkoda na was czasu,wy z Bananem jesteście tu alfa i omega do ironicznego pouczania wszystkich.


Pluliśmy? No niesamowite historie. Jak się kogoś oskarża to należy iść z tym do prokuratury. Mi się tak wydaje ty masz pewnie inne zdanie więc odbierasz to jako plucie. Zaginęły głosy.... A co robili przedstawiciele PiS w komisjach wyborczych? Przecież oni tam nie byli jak kwiatek do kożucha.

PS. jakiś czas temu na FB była ckliwa historia pewnego Pana, który został skazany przez sąd za wyniesienie karty do głosowania. Kartę wyniósł on i jego żona. Oczywiście zaraz znaleźli sie obrońcy, że dlaczego ten okupant w postaci PO karze "niewinnego" obywatela. A z drugiej strony takie wpisy jak twój. Zginęły głosy.....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »