NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 14 15 16 17 18 »
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 16:13  
Cytuj
Andrzejku, nie ma K'15, sam podkreślasz że to indywidualni posłowie odpowiedzialni tylko przed swoimi indywidualnymi wyborcami. Wnioskuje po wielu głosowaniach, że nie zgadzają się we wszystkim. Zacznij wymieniać nazwisko posła, gdy mówisz coś o ruchu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 16:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Dalibor. Chcesz powiedzieć, że nie chciał podzielić się z Polakami swoją wizją Polski? Nie wiedział co chciałby zmienić? Naprawić?

Zakładał, że ludzie na niego zagłosują z jakiego powodu? Że rzuci kilka populistycznych ogólników?


Chce powiedzieć,że Kukiz nie chciał być jak to,co obserwujemy dotychczas. Nie był chłopakiem z łapanki, nie należał do wszystkiego co się da, byle zbliżyć się do koryta. Jasno i otwarcie mówił o realnych problemach.Krytykował i chyba nadal krytykuje tych,co zasługują na krytykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 19:56  
Cytuj
Mam inne zdanie na temat tego co robił i dlaczego.

Kukiz trafił do szpitala.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, nie ma K'15, sam podkreślasz że to indywidualni posłowie odpowiedzialni tylko przed swoimi indywidualnymi wyborcami. Wnioskuje po wielu głosowaniach, że nie zgadzają się we wszystkim. Zacznij wymieniać nazwisko posła, gdy mówisz coś o ruchu.


Jest ruch KUKIZ'15, jak Mirek nie zauważyłaś? Posłowi odpowiadają tylko przed swoimi wyborcami. Ale aby być w tym ruchu muszę przestrzegać zasad. Np, nie wolno głosować na dwie ręce. W PiS to chyba nie problem ;-)

Gdy cytuję lub powołuję sie na posła K'15 zawsze podaję jego nazwisko.

Ty nie musisz wymieniać nazwiska posła. Gdy piszesz o PiS zawsze wiadomo, że to ciemna masa która ma za zadanie tylko głosować i podpisywać projekty. Przykładem jest niepełnosprytny Rafał Weber ;-)

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2017r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejku, nie ma K'15, sam podkreślasz że to indywidualni posłowie odpowiedzialni tylko przed swoimi indywidualnymi wyborcami. Wnioskuje po wielu głosowaniach, że nie zgadzają się we wszystkim. Zacznij wymieniać nazwisko posła, gdy mówisz coś o ruchu.



Gdy cytuję lub powołuję sie na posła K'15 zawsze podaję jego nazwisko.



Widzisz i jest zgoda, bez złych emocji.

dopilnuje :-)


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejku, nie ma K'15, sam podkreślasz że to indywidualni posłowie odpowiedzialni tylko przed swoimi indywidualnymi wyborcami. Wnioskuje po wielu głosowaniach, że nie zgadzają się we wszystkim. Zacznij wymieniać nazwisko posła, gdy mówisz coś o ruchu.


Jest ruch KUKIZ'15, jak Mirek nie zauważyłaś? Posłowi odpowiadają tylko przed swoimi wyborcami. Ale aby być w tym ruchu muszę przestrzegać zasad. Np, nie wolno głosować na dwie ręce. W PiS to chyba nie problem ;-)

Gdy cytuję lub powołuję sie na posła K'15 zawsze podaję jego nazwisko.

Ty nie musisz wymieniać nazwiska posła. Gdy piszesz o PiS zawsze wiadomo, że to ciemna masa która ma za zadanie tylko głosować i podpisywać projekty. Przykładem jest niepełnosprytny Rafał Weber ;-)


Nie zgodzę się z Tobą Andrzej.
Posłowie Z Kukiz'15 nie są nie narażeni na popełnianie błędów.
Im też może uderzyć woda sodowa do głowy i robić coś głupiego z biegiem czasu.

Jeżeli w Kukiz'15 każdy jest "wolnym strzelcem" i w przypadku uchwalania kolejnych ustawy mogą nie dojść do porozumienia.
Wtedy zamiast iść do przodu mogą stać w miejscu, a mieszkańcy będą na tym tracić, bo np. nie doszli do porozumienia w ważnych sprawach i czeka się ...
Natomiast PiS jest raczej zgrany i idzie do przodu, bo mają nakreślony konkretny program i większość myśli podobnie.

Kukiz-15 jest fajny jako opozycja, ale jako partia rządząca nie dałaby rady.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 08:18  
Cytuj
Są statystyki głosowań. To bardzo nierówna grupa. Gdy przyjdzie wymienić tych co realnie działają społecznie i wykonują zobowiązania, zostaje ich paru. I ci zapewne jako efektywni indywidualiści zostaną wybrani ponownie. Pomysł Ruchu ma dobre i złe strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Andrzejku, nie ma K'15, sam podkreślasz że to indywidualni posłowie odpowiedzialni tylko przed swoimi indywidualnymi wyborcami. Wnioskuje po wielu głosowaniach, że nie zgadzają się we wszystkim. Zacznij wymieniać nazwisko posła, gdy mówisz coś o ruchu.


Jest ruch KUKIZ'15, jak Mirek nie zauważyłaś? Posłowi odpowiadają tylko przed swoimi wyborcami. Ale aby być w tym ruchu muszę przestrzegać zasad. Np, nie wolno głosować na dwie ręce. W PiS to chyba nie problem ;-)

Gdy cytuję lub powołuję sie na posła K'15 zawsze podaję jego nazwisko.

Ty nie musisz wymieniać nazwiska posła. Gdy piszesz o PiS zawsze wiadomo, że to ciemna masa która ma za zadanie tylko głosować i podpisywać projekty. Przykładem jest niepełnosprytny Rafał Weber ;-)


Nie zgodzę się z Tobą Andrzej.
Posłowie Z Kukiz'15 nie są nie narażeni na popełnianie błędów.
Im też może uderzyć woda sodowa do głowy i robić coś głupiego z biegiem czasu.

Jeżeli w Kukiz'15 każdy jest "wolnym strzelcem" i w przypadku uchwalania kolejnych ustawy mogą nie dojść do porozumienia.
Wtedy zamiast iść do przodu mogą stać w miejscu, a mieszkańcy będą na tym tracić, bo np. nie doszli do porozumienia w ważnych sprawach i czeka się ...
Natomiast PiS jest raczej zgrany i idzie do przodu, bo mają nakreślony konkretny program i większość myśli podobnie.

Kukiz-15 jest fajny jako opozycja, ale jako partia rządząca nie dałaby rady.


A gdzie ja napisałem, że są nieomylni. Morawiecki głosował na dwie ręce. To niewybaczalny błąd.

O tej ustawie to demagogia. Nie ma ryzyka gdy chodzi o dobrą ustawę.

PiS jest zgrany? Bo ma takich posłów jak Weber bez własnego zdania, podpisujący co podsuną byle w imię partii, głosujący jak partia nakazuje. Większość nie myśli. Weber to idealny przykład.

Dlaczego K'15 jako rządzący nie dadzą rady? To nie jest partia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 08:35  
Cytuj
Nawet Ruch musi coś łączyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Nawet Ruch musi coś łączyć.


Oczywiście, że łączy wspólna idea. Nie stanowiska i przewodniczący, który je rozdaje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 09:50  
Cytuj
CYTAT

PiS jest zgrany? Bo ma takich posłów jak Weber bez własnego zdania, podpisujący co podsuną byle w imię partii, głosujący jak partia nakazuje. Większość nie myśli. Weber to idealny przykład.

Dlaczego K'15 jako rządzący nie dadzą rady? To nie jest partia.


PiS też nie jest do końca zgrany, bo ludzie mają swoje zdanie i są też pewne zgrzyty jak wszędzie.
To nie jest głosowanie jak partia każe, bo kto partię tworzy?
Posłowie też są członkami partii, więc idąc tym tokiem rozumowania, tak głosują jak sobie każą. umiech
Wiem, że tak nie jest do końca, ale oni wewnątrz partii muszą sami wypracować jednoznaczne stanowisko i tego się trzymać.
Jeżeli się z tym nie zgadzają to dalej rozmawiać i wypracowywać najlepsze decyzje.

Udowodnij, że Weber nie myśli?
Nie potrafisz, więc przynajmniej nie kłam !!!
Może myśli podobnie jak inni?
Ale myśli!
Dlatego NIE KŁAM !!!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 10:19  
Cytuj
CYTAT



Może myśli podobnie jak inni?
Ale myśli![/b]


Takie myślenie jest złe.

Z cyklu "internet pamięta".
"O takie apanaże dla świeżo upieczonego prezydenta wystąpił jego partyjny kolega z PiS przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber. Ten sam, który przed czterema laty, kiedy radni przegłosowali pensje dla Andrzeja Szlęzaka rozpoczynającego trzecia kadencję, zadzwonił do Radia ZET i powiedział: - Z tej strony jeden z mieszkańców Stalowej Woli, gdzie od przyszłego roku prezydent będzie zarabiał bagatela 12 tysięcy 798 złotych. Przypominam Stalowa Wola to jest 65-tysięczne miasto. To jest szok, żeby prezydent zarabiał taką kwotę. Nagranie jest dostępne w Internecie na Youtube. Weber się go nie wypiera. Tłumaczy, że wynagrodzenie prezydenta Nadbereżnego będzie niższe o tysiąc złotych od tego, jakie dostawał prezydent Szlęzak w 2010 roku. Jednak sprawdziliśmy i możemy uzupełnić to, czego Weber już nie dodał - Szlęzakowi przysługiwała wysługa lat, jakiej dopiero musi się dorobić Nadbereżny"

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/stalowa-wola/art/8098517,prezydent-stalowej-woli-lucjusz-nadberezny-z-najwyzsza-pensja,id,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 10:26  
Cytuj
W tym jednym przypadku może za bardzo się pospieszył z krytyką pensji dla Szlęzaka, ale to nie jest reguła, że wszystko robi źle.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 10:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 11:13  
Cytuj
CYTAT


Jeżeli to nie fotomontaż no to wpadka ...
Nie opłaca się takie coś. Nauczka dla innych umiech

Jest jakiś komentarz Kukiza po tym co się stało?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 11:33  
Cytuj
rsta, pewno że myśli. W końcu jest człowiekiem. Tylko co z tego wynika?

Przykłady to jego wystąpienia dotyczace ustaw i jego poparcia, a później głosowanie odwrotne do swoich "przemyślanych przekonań" ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
rsta, pewno że myśli. W końcu jest człowiekiem. Tylko co z tego wynika?

Przykłady to jego wystąpienia dotyczace ustaw i jego poparcia, a później głosowanie odwrotne do swoich "przemyślanych przekonań" ;-)



No i już się dogadaliśmy.
Taka krytyka już jest bardziej rozsądniejsza. umiech
Choć brak mi faktów, bo sam nie wszystko tak dokładnie śledzę.

Ale wracajmy na podwórko Kukiza

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 13:00  
Cytuj
CYTAT


Może ktoś mu to konto prowadzi?
Albo ktoś się włamał, żeby go ośmieszyć?
Albo zapomniał się przelogować....

Nie wierzyłbym wp.... rzadko podają coś, co nie jest choć trochę zmanipulowane.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Może ktoś mu to konto prowadzi?
Albo ktoś się włamał, żeby go ośmieszyć?
Albo zapomniał się przelogować....

Nie wierzyłbym wp.... rzadko podają coś, co nie jest choć trochę zmanipulowane.


fb Kukiza
Warszawa, 14 września 2017 r.
Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście
w Warszawie
ul. Krucza 38/42
00-001 Warszawa
Pokrzywdzonyjezykaweł Kukiz
ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa
Niniejszym, działając w imieniu własnym, zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa na moją szkodę popełnionego przez osobę posiadającą profil na serwisie społecznościowy Twitter o nazwie Szymon Jarzyński lub przez innego nieznanego mi z imienia i nazwiska sprawcę polegającego na:
Podszyciu się pode mnie poprzez stworzenie mojego podrobionego konta na internetowym serwisie społecznościowym Facebook celem umieszczenia ośmieszającego mnie komentarza pod wiadomością o moim stanie zdrowia, którą zamieściłem na tym profilu w dniu 13 września 2017 r. tj. czyn z art. 190a § 2 kodeksu karnego.
Wnoszę o ustalenie sprawcy czynu i jego ściganie.
UZASADNIENIE
W związku z faktem, iż aktualnie przebywam na badaniach w szpitalu pojawiły się doniesienia medialne i spekulacje na temat mojego stanu zdrowia. Postanowiłem więc poinformować opinie publiczną, za pośrednictwem mojego konta na facebooku o rzeczywistym stanie mojego zdrowia oraz o badaniach jakie przechodzę. Pod postem pojawił się komentarz jaki rzekomo miałbym sam zamieścić życząc samemu sobie powrotu do zdrowia. Nie jestem autorem tego komentarza, a zatem ktoś musiał stworzyć profil, który miałby imitować mój oficjalny profil na serwisie facebook celem ośmieszenia mnie w oczach opinii publicznej.
Bezpośrednio po pojawieniu się komentarza, na innym serwisie społecznościowym – Twitter – użytkownik o nazwie Szymon Jarzyński zamieścił tzw. screenshot tej wiadomości. Opatrując to złośliwym komentarzem. Pojawia się więc bardzo mocna sugestia, że jest to sprawca opisanego czynu.
Dowód:
Screenshot z serwisu Twitter zawierającego wiadomość użytkownika Szymon Jarzyński
Niewątpliwie podrobienie mojego konta na facebooku, opatrzenie go zdjęciem znajdującym się na moim oficjalnym profilu, stanowi wykorzystanie mojego wizerunku i danych osobowych. Z kolei zamieszczenie komentarza z tego profilu sugerującego, że sam sobie życzę powrotu do zdrowia i wspieram siebie w trudnych dla mnie chwilach niewątpliwie miało na celu ośmieszenie mnie w oczach jak najszerszego grona odbiorców oraz zdyskredytowanie mnie jako posła, lidera dużego ugrupowania parlamentarnego w oczach wyborców. Niewątpliwie stanowi to naruszenie moich dóbr osobistych, a zatem jest to szkoda osobista. Spełnione zatem są wszystkie znamiona przestępstwa spenalizowanego w art. 190a § 2 kodeksu karnego.
Podkreślić w tym miejscu należy, że ową ośmieszającą mnie wiadomość podchwyciły media. Na jednym z większych informacyjnych portali internetowych – Wirtualnej Polsce, na podstawie tweetu użytkownika Szymona Jarzyńskiego red. Klaudia Stabach zamieściła artykuł: Polityk sam sobie składa życzenia? Dziwny wpis Kukiza na Facebooku, w którym to również napisano jakobym sam sobie składał życzenia powrotu do zdrowia. Ośmieszająca mnie wiadomość dotarła zatem do jeszcze szerszego kręgu odbiorców niż użytkownicy Tweetera i Facebooka.
Dowód:
Wydruk ze strony internetowej Wirtualna Polska
Zwracam uwagę, iż czyn wchodzi w zakres szerokiego pojęcia tzw. hejtu w internecie. Podszycie się pode mnie miało na celu zdyskredytowanie mnie nie tylko jako zwykłego obywatela ale również jako Posła na Sejm RP, lidera ugrupowania politycznego o znacznym poparciu. W związku z tym społeczna szkodliwość czynu, którego dotyczy zawiadomienie, jest wysoka.
Z poważaniem
Paweł Kukiz
Załączniki:
1. Screenshot z serwisu Twitter zawierającego wiadomość użytkownika Szymon Jarzyński
2. Wydruk ze strony internetowej Wirtualna Polska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 13:57  
Cytuj
i wszystko jasne ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 14:06  
Cytuj
gość usunął już tego twitta z fejkowym komentarzem i zablokowal dostep do swojego twittera dla osob trzecich. teraz trzeba go obserwowac i musi cie zatwierdzic

przestraszył sięok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2017r. 14:09  
Cytuj
Ciekawe...

Zobaczymy jak ta sytuacja rozwinie się dalej. Oczywiście o ile media nie stracą zainteresowania całą sprawą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Gru 2017r. 18:27  
Cytuj
Kukiz się zeszmacił ?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2017r. 08:36  
Cytuj
Co łączy Kukiza z Korwinem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2017r. 17:41  
Cytuj
to, że obydwaj są specyficzni umiech
za jednym i za drugim idzie dużo młodych ludzi ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 14 15 16 17 18 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »