NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Andrzej Duda,
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 16:14  
Cytuj
Taka sama prawda jak i to , że Marek Belka znał Jennifer Lopez. A ówczesny poseł Komorowski w 2006 r. glosował przeciwko utworzeniu KNF. Czy na tej podstawie możemy wyciągać wniosek o związkach Prezydenta z sektorem bankowym? Może i możemy, ale to była by chyba swobodna interpretacja faktów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 16:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Może i możemy, ale to była by chyba swobodna interpretacja faktów.


Czyli Fakty PO Faktach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 22:33  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Cze 2015r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Andrzej Duda cofa przedwyborcze obietnice

Dwa tygodnie po drugiej turze wyborów prezydenckich, Andrzej Duda już wycofuje się ze swoich przedwyborczych obietnic. Prezydent-elekt wbrew zapowiedziom nie cofnie reformy systemu emerytalnego, a więc nie będzie powrotu do emerytur w wieku 65 i 60 lat.

Były już europoseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział w wywiadzie dla Radia RMF FM, że chce aby Polacy mieli możliwość wcześniejszego przejścia na emeryturę po odbyciu 40 lat stażu pracy. Osobom chcącym pracować po upływie tego czasu, do emerytury będą naliczane dalsze składki.

W trakcie kampanii wyborczej Duda zapowiadał cofnięcie reformy zrównującej wiek emerytalny kobiet i mężczyzn do 67 lat. Powrót do wieku 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn było jedną z głównych przedwyborczych obietnic kandydata PiS.

Na podstawie: wprost.pl


Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.
Stanisław Wyspiański

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 21:46  
Cytuj
Jeszcze napisz ,że przeczytałeś całe " Wesele " i już jesteśmy w domu.uśmiech
Jakim trzeba być oczytanym ( zakładam jednak ,że regularnie czytujesz Wyspiańskiego) ignorantem ,żeby rozliczać z obietnic wyborczych człowieka , który za dwa miesiące obejmie urządok

Tak na marginesie co byś polecił fajnego do przeczytania z twórczości Wyspiańskiego , albo w ogóle z epoki "Młodej Polski". Chętnie poznam opinię takiego wybitnego znawcy polskiej literatury przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku . No wiec jak , co jeszcze z tego okresu czytałeś i polecisz innym forumowiczom?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 22:26  
Cytuj
Zawsze można wkleić coś od Urbana, Lisa i Kotlińskiego. Co cie nie zabije to cie wzmocni potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 07:08  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 10:05  
Cytuj
kubus28 zacznij pisać na temat bo ja z kolei będę miał nową pasje usuwania twoich wpisów umiech a polecam do przeczytania ... jeśli zaś "mowa" o "Młodej Polsce" to może kartę z wypisem ze szpitala psychiatrycznego prezesa (IV RP młodszej Polski nie stwierdzono) czytałeś ?


a gdzie ty tu widzisz jakieś rozliczanie ? ... po prostu łżąca menda i tyle ... albo sam nie wie co mówi ... co gorsze ?


a i jeszcze jedno ... do przeciwników "multiklti" czy taki nabyty katolik którego chce przygarnąć wasz nowy prezydent jest ok czy raczej już może jest za bardzo inny ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 12:41  
Cytuj
A może tak rozwiałbyś wszystkie wątpliwości i wrzucił na forum skan swojej karty bibliotecznej ( z czasów szkolnych).uśmiech W ten sposób zamknąłbyś usta wszystkim malkontentom twierdzacym, że od czasu lektury "Jak Wojtek został strażakiem " , przeczytaleś tylko artykuły ze spieprzajdziadu.pl . Już nikt , nigdy by nie użył tego argumentu przeciwko tak wybitnej jednostce. A gdybyś zechciał wrzucić skan swojego świadectwa maturalnego , to by był prawdziwy hit!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 12:58  
Cytuj
yyy ... Napisał bym że twoja głupota mnie przeraża ale chyba nie powinienem zarumieniony ja mam coś wrzucać żeby rozwiać twoje wątpliwości ... to mnie rozbawiłeś ...




Inaczej napisze ... jest taki gościu jak Chuck Norris ... podobno przeczytał cały internet. Dwa razy !!! ... Są ludzie którzy podobno widzieli Jeti ... no i jest kubus28 który podobno przeczytał coś Tolkiena smiech2 zastanawiam się co mam zrobić z tą wiedzą :szok: zacznij pisać na temat a jak wpadniesz jeszcze na jakiś genialny plan to przemyśl go 5 razy czy warto robić z siebie głupszego niż jesteś ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 14:44  
Cytuj
O ile dobrze zrozumiałem Twój post, to z okresu Młodej Polski polecasz Chucka Norrisa albo Tolkiena?uśmiech. A tak coś konkretniej wrzucisz? Masz może na myśli "Strażnika Texasu " w wydaniu książkowym? Chyba jednak Edo miał rację upubliczniając Twoje osiągnięcia z okresu edukacji szkolnej. Zwłaszcza te para-olimpiady i konkursy z języka ojczystego. No cóż , z pewnymi kwestiami dyskutować nie wypada. A w konfrontacji z takim asem wręcz nie wolno.uśmiech Przecież skończenie szkoły specjalnej to nie jest żaden wstyd!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 18:47  
Cytuj
CYTAT (kubus28)
A może tak rozwiałbyś wszystkie wątpliwości i wrzucił na forum skan swojej karty bibliotecznej ( z czasów szkolnych).uśmiech W ten sposób zamknąłbyś usta wszystkim malkontentom twierdzacym, że od czasu lektury "Jak Wojtek został strażakiem " , przeczytaleś tylko artykuły ze spieprzajdziadu.pl . Już nikt , nigdy by nie użył tego argumentu przeciwko tak wybitnej jednostce. A gdybyś zechciał wrzucić skan swojego świadectwa maturalnego , to by był prawdziwy hit!


kartę biblioteczną, z czasów szkolnych? tym masz 15 lat? Co to za teksty zaklopotany

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2015r. 22:30  
Cytuj
15 lat pogięło Cię ? Mój 9 letni syn jest od niego bardziej rozgarnięty ... Swoją drogą gdybym wiedział że nastaną takie czasy że ktoś po jakiś 20 latach zawoła ode mnie kartę biblioteczną ... może bym sobie zrobił podróbkę jak jeden szkodnik polityczny (J.K ... a nie on coś kombinował że niby zrobili falsy na niego smiech2) W podstawówce co prawda miałem Amige no ale pierwszy skaner ... hmmm kurde nie wiem :( już chyba lata 2000 - może nawet 2005

Andrzejku powiedz tak czytasz to z boku ... Jakie trzeba mieć braki by myśleć że coś takiego mogę mu udostępnić ? Gdyby mnie poprosił o szklankę wody to jako katolik dłuuuugo bym się zastanawiał czy mu ją dać (dla dobra gatunku) a tu taki kaprys ... nie wiem o co może poprosić jutro ... już się zaczynam bać

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 00:52  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Alez Wyborcy poznali sie na tych sztuczkach. Dlatego, to dlatego przegrali iluzjonisci....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 01:49  
Cytuj
kubus28 - i tu mnie poruszyłeś do głębi umiechumiechumiech Młoda Polska - mniam, mniam....
Kazimierz Przerwa-Tetmajer

"Koniec wieku XIX"

Wiersz dekadencki, negujący sens istnienia. Utwór stanowi podsumowanie XIX wieku, w którym "żadna z dawnych wiar już nie wystarcza". Podmiot liryczny wyraża swoją niechęć do życia, nie widzi swojej przyszłości. Jak inni przedstawiciele tego pokolenia jest niezdolny do czynu.

TYLKO KUKIZumiechumiechumiech


"Nie wierzę w nic"

Wyraźny wpływ filozofii Schopenhauera, negującej dotychczasowe wartości. Człowiek działa tylko z pobudek egoistycznych, a Bóg, sława, wolność, honor to są puste słowa, które mają usprawiedliwiać niskie popędy. Podmiot liryczny nie wierzy już w żadne idee. Życie jawi mu się jako ciągłe pasmo cierpień. Jedyne czego pragnie to niebytu, nirwany.


TYLKO KUKIZumiechumiechumiech

"Hymn do Nirwany"

Zewnętrzna forma wiersza ma postać litanii, każde błaganie zakończone jest epiforyczną (kończącą wers) apostrofą "Nirwano". Świat jawi się modlącemu jako zły, pełen ludzkiej krzywdy i podłości, a on sam czuje się zupełnie bezsilny. Skrajny pesymizm, rezygnacja ze świata słaniają go do modlitwy, nie kieruje jej jednak do Boga, bo w niego nie wierzy, zwraca się bezpośrednio do nirwany, która jest dla niego jedynym ukojeniem. Oderwaniem się od świata i jego cierpień."


A MOŻE TYLKO KUKIZumiechumiechumiech


I na koniec piosenka dająca nadziejęumiechumiech
Tym razem mój guru Artur Rojek jeszcze w Myslowitz

"Świat wypadł mi z moich rąk
Jakoś tak nie jest mi nawet żal

Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też
Chyba tak chciałem przez cały czas, lecz

Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć przy tobie

Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem
Że ty łatwo tak zgodziłaś na to się i

Jeśli muszę i wybrać będę mógł jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć przy tobie

Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie na krześle, nie we śnie
Nie w spokoju i nie w dzień
Nie chcę łatwo, nie za sto lat
Chciałbym umrzeć z miłości "



Oczywiście odsyłam do wierszy i przede wszystkim do piosenki.... Jest piękna,,,, Ja mam ciary na plecach, a Wy koledzy i może koleżanki????? Jest mrowisko, czy nie????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 09:01  
Cytuj
Zumba jednym iluzjonistom nie uwierzyli innym uwierzyli. Co za różnica gdy wygrywają obietnice bez pokrycia?

el.Banan czytam co wypisuje ten "najlepszy" widzę w jaki sposób pisze i zastanawiam sie po co z takim zerem dyskutujesz. Chyba tylko po to by pozwalać mu osiągać kolejne etapy dna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 01:01  
Cytuj
Przegrac a byc odzuconym oto jest roznica. Kto za ciebie zrobi? Kto ci szkodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 07:42  
Cytuj
CYTAT
Zumba jednym iluzjonistom nie uwierzyli innym uwierzyli. Co za różnica gdy wygrywają obietnice bez pokrycia?

el.Banan czytam co wypisuje ten "najlepszy" widzę w jaki sposób pisze i zastanawiam sie po co z takim zerem dyskutujesz. Chyba tylko po to by pozwalać mu osiągać kolejne etapy dna.


Zero plus zero dalej równa się zero! If you know what i mean!uśmiech
I uściślając , sumując te zera myślę o Tobie i Twoim przyjacielu! Pamiętaj o tym , zanim cokolwiek wrzucisz! To ,że teraz deklarujesz się jako wielki zwolennik Pawła Kukiza nie czyni Cię wiarygodnym!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 09:52  
Cytuj
EdoZChabzin nie potrzebuję być wiarogodnym przed takimi jak ty. Nie robię niczego dla ciebie czy dla innych. Jeśli coś robię, jeśli oddaję głos to zgodnie z własnym sumieniem. Tylko tacy jak ty robią coś na pokaz. Przeczytaj co napisł(a) delta w wątku "Prawo i Sprawiedliwosć, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów".

Zumba a kto został odrzucony?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Jeśli coś robię, jeśli oddaję głos to zgodnie z własnym sumieniem.

[b]Zumba
a kto został odrzucony?


Nie jestem indywidualista gdy musze opierac sie na kazdym kroku na innych.

Iluzjonisci dobrobytu powszechnego opartego na ich wlasnym sumieniu... Och ci maja totalnie prze.ane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 19:37  
Cytuj
Zumba jeśli ty opierasz sie na każdym kroku o innych to nie jesteś indywidualistą. Jesteś pasożytem uśmiech

Kto został odrzucony?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 20:16  
Cytuj
CYTAT
Zumba jeśli ty opierasz sie na każdym kroku o innych to nie jesteś indywidualistą. Jesteś pasożytem uśmiech

Kto został odrzucony?



Nie jestem rozbitkiem na bezludnej wyspie.
Pojedz do Afryki i tam krec lody. Dasz rade?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Cze 2015r.
Skąd: warszawa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 11:26  
Cytuj
Tadeusz Samolyk mianowany zostal na prezesa INkubatora TEchnologicznego. Lucjusz ma waskie grono kandytatow spelniajacych wymagania. Lucjusz osobiscie widzial by na tym stolku Stanislawa Sobieraja lecz niestety gosc jest tylko malarzem z dwuletnim starzem w klasie 7 szkoly podstawowej nr 2 i sie na nic nie nadaje poza tym ze moze stac na bramce w druzynie samorzadowej i pic piwo z kibicami i tyle, ale to wystarczy aby byc w stalowej radnym. Jeszcze trzeba luckowi dupe lizać a do tego stopnia posunął się pan Tadeusz Samołyk. Nie chce już felg liczyć w Gorzycach woli liczyć pieniądze na wypłate w Inkubatorze stalowowolskim, tu się nie liczą kwalifikacje i kompetencje, tylko chęci i bliskie stosunki z Lucjuszem Nadbereżnym. A jak bliskie to się okaże jak długo będzie prezesem.Jest jeszcze co prawda Radosław Sagatowski który dwukrotnie uczęszczał do klasy w szkole śreniej w Technikum Budowlanym , osiągnął wyższy stopień rozwoju intelektualnego od Stanisława Sobieraja ale już piastuje stanowisko w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »